2013-2014

  • Program Saptamanal Jocuri Campionate Municipale 2013/2014

    Programul Jocurilor

    Etapa 1 |  Etapa 2 | Etapa 3 | Etapa 4 | Etapa 5 | Etapa 6 | Etapa 7 | Etapa 8 | Etapa 9 | Etapa 10 | Etapa 11 | Etapa 12 | Etapa 13 | Etapa 14 | Etapa 15 | Etapa 16 | Etapa 17 | Etapa 18 | Etapa 19 | Etapa 20 | Etapa 21 | Etapa 22 | Etapa 23 | Etapa 24 | Etapa 25 | Etapa 26 | Etapa 27 | Etapa 28 | Etapa 29 | Etapa 30 | Etapa 31 | Etapa 32 

    Etapa 32 (din 14-15.06.2014)

     

    Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    L.Grigorescu S 14.06.'14      
    16:00 EVO Handbal CS Handbal Stefanesti DivB_M  
    17:30 HC Muntenia Nova'83 DivB_M  
             
    L.Grigorescu D 15.06.'14      
    16:00 Invinsa Semif 1 Invinsa Semif 2 DivB_M  
    17:30 Invingatoare Semif 1 Invingatoare Semif 2 DivB_M  

     

    4 jocuri

     

    Etapa 31 (din 08.06.2014)

    Data/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     L.Grigorescu  D 08.06.'14      
    12:00 CSS 3 Steaua B Banica CS Dinamo Bucuresti J1M  
    13:00 CSS 6 B Morari CSM Buc A Iancu J4F neprez
    14:00 CSS 3 Steaua B Banica AS Victoria Bucuresti DivB_M  
    15:30 ACS 181 SSP Buc CSS 6 DivB_F neprez
    17:00 AMC HC Muntenia DivB_M  
    18:30 ACS Unirea Dobroesti EVO Handball DivB_M  

    6 jocuri 

    Etapa 30 (din 29.05 - 01.06.2014)

     

    Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    CSS 6 J  29.05.'14      
    17:30 CSS 6 B Morari CSS 2 A David Doina J4F  
             
    CSS 6 V 30.05.2014      
    17:30 CSS 6 B Morari CSO Voluntari J4F  
             
    L.Grigorescu S 30.05.2014      
    18:00 CSS 3 Steaua A Dia CSS 3 Steaua B Banica DivB_M  
             
    L.Grigorescu D 01.06.2014      
    18:30 Tricolorul Breaza Aversa N.R.G. DivB_M  

     

    Etapa 29 (din 15-11.05.2014)

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Agronomia  J 15.05.'14      
    20:00 CSU Agronomia CTM A Stroescu DivB_F  
             
     L.Grigorescu D 18.05.'14       
    17:00 AMC CSU Agronomia Acvila DivB_M 27-32 
    18:30 Nova'83 CSS 3 Steaua B DivB_M  38-31
             
             
     Scoala 96 D 18.05.'14       
    9:00 CSM Buc A Iancu CSM Buc B Cazacu J4F  16-8
    10:00 CSM Buc B Cazacu CS Bucuresti 2010 J4F  
    11:00 CSM Buc B Cazacu AS Unirea Dobroesti J4F  
             
     CSS 6 D 18.05.'14       
    16:00 CSS 6 A Doinita CSS 6 B Morari J4F 15-16 
    17:00 CSS 6 B Morari CSM Buc B Cazacu J4F 22-11 

    10 jocuri

     

    Etapa 28 (din 10-11.05.2014)

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    L.Grigorescu S 10.05.'14      
    9:00 CSS 2 Chitulescu CSS 3 Steaua  J4M  
    10:00 CSS 3 Steaua A Banica CSS 3 Steaua B Dia J2M  
    11:00 CTM Stroescu CSS 2 Chitulescu J4M  
    11:40 CSS 6 A Doinita CS Bucuresti 2010 J4F  
      CSM Buc B Cazacu CSS 6 A Doinita J4F neprez 
    12:20 CS Balotesti CSS 6 Doinita J3F  
    13:20 CS Bucuresti 2010 CSO Voluntari J4F  
      CSM Buc B Cazacu CSO Voluntari J4F neprez 
    14:00 CTM B Stanescu CTM A Stroescu DivB_F  
    15:30 CSS 5 Ion Adina HCA Phoenix DivB_F  
             
     Scoala 40  S 10.05.'14      
    12:00 EVO CSS 3 Steaua B DivB_M  37-29
    13:30 EVO CTM A DivB_F  32-34
    15:00 HC Muntenia CSS 3 Steaua B DivB_M  37-27
             
    Agronomia S 10.05.'14      
    17:00 CSU Agronomia CS Stefanesti DivB_M  
    18:30 CS Viitorul Gaesti CSS 3 Steaua A DivB_M  neprez 
             
    L.Grigorescu D 11.05.'14      
    8:30 CSS 3 Steaua Scoala Copiilor Minardo J3M 28-17 
    9:30  CS Bucuresti 2010 CS Concordia Chiajna   J4M 14-12 
    10:20 CSS 3 Steaua CS Concordia Chiajna J3M  23-22
    11:20  CS Bucuresti 2010 Hc.Sc. 88 M.V.  J4M  7-17 
    12:00 CSU Agronomia AS Unirea Dobroesti DivB_M 37-28
    13:30 Tonus Club CS Corbeanca MiniHand_F  9-10
    14:10 Nova'83 AMC DivB_M 44-37 
    15:40 CSU Agronomia AS Unirea Dobroesti DivB_F  21-22
    17:10 HC Muntenia CS Viitorul Gaesti DivB_M  10-0
    18:40 EVO Handball HC Victoria DivB_M  25-24
             
    CSS 2 D 11.05.'14      
    9:00 CSS 2 David CS Balotesti MiniHand_F  
    9:40 CSS 2 B Nita CSS 2 A David Doina J4F  
    10:30 Tonus Club CS Balotesti MiniHand_F  
    11:20 CSS 2 A Ivan CTM Stroescu J3M  
    12:00 Scoala Copiilor Minardo CSS 2 A Ivan J3M  
             
    Dobroesti D 11.05.'14      
    12:00 AS Unirea Dobroesti CS Corbeanca J4F  
    13:00 AS Unirea Dobroesti CSS 2 B Nita J4F  
             
    CSS 6 D 11.05.'14      
    15:00 CSS 6 A Doinita CSO Voluntari J4F  
    16:00 CSS 6  Hc.Sc. 88 M.V.  MiniHand_F  
    17:00 CSS 6 B Morari CSO Voluntari J4F  

    35 jocuri

    Etapa 27 (din 04.05.2014)

     

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Rapid D 04.05.'14       
    15:00 Rapid CSM Buc B Cazacu J4F  16-9
    16:00 Rapid ACS 181 SSP Buc J3F  H.C.
    17:00 Rapid CTM A Cheta J2F  29-27
             
     CSS 6 D 04.05.'14       
    15:00 CSS 6 B Morari CS Balotesti MiniHand_F  
    15:45 CSS 6 CSM Buc A Iancu J4F  21-25
    16:45 CSS 6 A Radu AMC J2F  reprog

     

    6 jocuri

    Etapa 26 (din 27.04.2014)

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    CSS 2 D 27.04.'14      
    09:00 CTM Stroescu CSS 2 Chitulescu J4M  reprog
    9:50 CSM Buc A Iancu CSS 2 A David J4F  
    10:40 CSM Buc A Iancu CSS 2 B Nita J4F  
    11:30 CSM Buc B Cazacu CSS 2 A David J4F  
    12:10 CSM Buc B Cazacu CSS 2 B Nita J4F  
             
     L.Grigorescu D 27.04.'14       
    09:00 CTM A Stoica  CTM B Stoica J2M  
    10:00 CS Dinamo Bucuresti HC Arges Pitesti J2M  
    11:00 CS Balotesti CTM Stroescu J4M  
    12:00 CSS 3 Steaua CTM Stroescu
    J3M  
    13:00 CSS 3 Steaua B Dia HC Arges Pitesti J2M  16-23
    14:00 CS Bucuresti 2010 CS Balotesti J4M 14-21 
    15:00 CSS 3 Steaua B Banica Tricolorul Breaza DivB_M  
    16:30 CS Handbal Stefanesti Tricolorul Breaza DivB_M  
    18:00 HC Muntenia  Nova'83 DivB_M  
             
    CSS 6 D 27.04.'14      
    15:00 CSS 6 B Morari CSS 6 A Doinita J4F  
    16:00 CSS 6 A Radu CSS 6 B Doinita J2F  

    14 jocuri

    Etapa 25 (din 12-13.04.2014)

    Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Giurgiu Mi 10.04.'14      
    17:30 ACS Unirea Dobroesti CSM Dunarea Giurgiu DivB_M 21-24
             
    Rapid S 12.04.'14      
    08:30 Rapid CSS 6 A Radu
    J2F  H.C.
    09:30 Rapid CSO Voluntari J3F  
    10:30 Rapid CSO Voluntari J4F  
    11:20 Rapid CSS 6 Morari MiniHand_F  H.C.
             
    L.Grigorescu D 13.04.'14      
    12:30 AMC  CS Balotesti J4M  20-10
    13:10 CS Bucuresti 2010 CSM Bucuresti J4M  14-7
    13:50 CS Balotesti CSS 3 Steaua J4M  11-28
    14:30 Nova'83 HCA Phoenix DivB_F 20-39
    16:00 CSS 3 Steaua B Banica CS Handbal Stefanesti DivB_M 28-47
    17:30 CS Viitorul Gaesti Nova'83 DivB_M  20-39
    19:00 EVO Handbal CSS 5 Ion Adina DivB_F  21-31

    12 jocuri 

    Etapa 24 (din 5-6.04.2014)

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Rapid S 05.04.'14      
    12:00 Rapid CSS 4 Covaci J2F  
    13:00 Rapid CSS 6 Doinita J3F  
    14:00 Rapid CSS Calarasi J4F  neprez
    15:00 Rapid CSS Calarasi MiniHand_F  neprez
             
    L.Grigorescu S 05.04.'14      
    15:30  ACS 181 SSP Buc CS Balotesti J3F  10-0
    16:20 CSM Dunarea Giurgiu CSS 3 Steaua A Dia DivB_M 34-29 
    17:00  CSS 6 A Doinita CS Bucuresti 2010 J4F  25-5
    18:30  CSM Dunarea Giurgiu Aversa N.R.G. DivB_M  18-26
             
    Scoala 88 D 06.04.'14      
    09:00  CSM Bucuresti CS Balotesti J4M 11-11 
    09:40  Tonus Club CS Balotesti J4M  17-7
    10:30  CSS 4 CS Balotesti MiniHand_M  16-16
    11:20  HC Sc 88 M.V.  CTM J4M  H.C.
    12:00  HC Sc 88 M.V.  CTM J3M  20-11
             
    CSS 2 D 06.04.'14      
    09:00  CSS 2 B Nita Rapid J4F  
    09:50 CSS 2 A Ivan CSS 3 Steaua J3M  
    10:50 CSS 2 Chitulescu CSS 3 Steaua J3M  
    11:50 CSS 2 Chitulescu CSM Bucuresti J4M  
    12:40 CSS 2 Chitulescu CS Balotesti MiniHand_M  
             
    Dobroesti D 06.04.'14      
    11:30 AS Unirea Dobroesti Tricolorul Breaza J3F  
    12:30 AS Unirea Dobroesti CS Bucuresti 2010 J4F  
    13:30 AS Unirea Dobroesti HCA Phoenix DivB_F  nu se joaca
    15:00 AS Unirea Dobroesti PRO Gilman DivB_M  retrasa
             
    L.Grigorescu D 06.04.'14      
    14:30  Tricolorul Breaza ACS 181 SSP Buc J3F  5-38
    15:30  Tricolorul Breaza Sport&Friends DivB_M  32-43
    17:00  HC Victoria  CSS 3 Steaua A Dia DivB_M  27-31
    18:30  HC Muntenia AS Handbal Buc DivB_M 44-19 
             
    Scoala 30 D 06.04.'14      
    15:00  Tonus Club AMC J4M  H.C.
    16:00 Nova'83 CSS 5 Ion DivB_F  

    28 jocuri 

     

    Etapa 23 (din 29-30.03.2014)

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Corbeanca S 29.03.'14      
    10:00 Corbeanca ACS Unirea Dobroesti J4F  
    11:00 Corbeanca CS Balotesti MiniHand_F  
             
    Dobroesti S 29.03.'14      
    11:00 ACS Unirea Dobroesti CS Viitorul Gaesti DivB_M 38-26
    12:30 ACS Unirea Dobroesti CSS 5 Ion DivB_F H.C.
    14:00 ACS Unirea Dobroesti ACS 181 SSP Buc J3F  2-36
             
    L.Grigorescu S 29.03.'14      
    15:30 Tonus Club CS Blejoi J4M  H.C.
    16:20 CS Blejoi CTM Stroescu J4M  H.C.
    17:00 ACS 181 SSP Buc CTM A Stroescu DivB_F  48-14
    18:30 Nova'83 AS Victoria Buc DivB_M  34-26
             
    Chiajna S 29.03.'14      
    14:00 CS Concordia Chiajna CSS 3 Steaua J3M  reprog
    15:00 CS Concordia Chiajna CS Balotesti J4M  16-11
    16:00 CS Concordia Chiajna CS Balotesti MiniHand_M  13-17
             
    Scoala 96 D 30.03.'14      
    9:00 CSM Buc A Iancu CS Corbeanca J4F  
    10:00 CSM Buc Iancu ACS Unirea Dobroesti J3F  
    11:00 CS Corbeanca CSM Buc B Cazacu J4F  
             
    Scoala 88 D 30.03.'14      
    9:00 HC. Sc. 88 M.V. Buc CSS 3 Steaua J4M  
    9:40 CTM Stroescu CSM Bucuresti J4M  
    10:30 CTM Stroescu CSS 3 Steaua J3M  
    11:20 Tonus Club HC. Sc. 88 M.V. Buc J4M  H.C.
    12:00 Tonus Club CTM Stroescu J4M  H.C.
             
    CSS 2 D 30.03.'14      
    9:00  CSS 2 B Nita Rapid MiniHand_F  reprog
    10:00 CSS 2 Chitulescu CS Balotesti MiniHand_M  
    11:00 CSS 2 A Ivan CSS 2 B Chitulescu J3M  
    12:00 CSS 2 Chitulescu CS Balotesti J4M  
             
    L.Grigorescu D 30.03.'14      
    12:30 CSS 6 A Doinita CSO Voluntari J3F  32-15
    13:50 CSS 6 A Doinita CSO Voluntari J4F  16-15
    14:30 ACS 181 SSP Buc CSO Voluntari J3F 41-9
    15:30 CS Handbal Stefanesti EVO Handbal DivB_M 40-26
    17:00 ACS 181 SSP Buc EVO Handbal DivB_F  44-12
    18:30 CSU Agronomia CSS 3 Steaua B DivB_M  31-31
             
    Scoala 30 D 30.03.'14      
    15:00 AMC  CSS 6 A Radu J2F  
    16:00 AMC  CSS 3 Steaua A Dia DivB_M  
             
    CSS 6 D 30.03.'14      
    15:00 CSS 6 Morari CS Balotesti  MiniHand_F  
    15:40 CSS 6 B Morari CSM Buc A Iancu J4F  
    16:30 CSS 6 B Morari HC Victoria Buc DivB_F 40-25 

    36 jocuri

    Etapa 22 (din 22-23.03.2014)

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    L.Grigorescu S 22.03.'14      
    09:00  Tonus Club AMC J4M  
    10:00 Tonus Club CSS 3 Steaua J3M H.C.
    11:00 CSS 3 Steaua A Banica CTM A Stoica J2M  
    12:00 Tricolorul Breaza CSM Dunarea Giurgiu DivB_M  
    13:30 CSM Dunarea Giurgiu CSS 3 Steaua B Banica DivB_M  
    15:00 Tricolorul Breaza AS Handbal Bucuresti DivB_M  
             
     Chiajna S 22.03.'14       
    14:00 CS Concordia Chiajna CSS 2 B Chitulescu J3M  
    14:40 Tonus Club CSM Ploiesti Puia J4M  
    15:30 CS Concordia Chiajna Scoala Copiilor Minardo J3M  
    16:10 CSM Ploiesti A Puia CS Concordia Chiajna MiniHand_ M  
             
    Rapid S 22.03.'14       
    14:00 Rapid CSS 2 David Doina MiniHand_F  13-4
    14:40 Rapid CS Corbeanca J4F  23-11
    15:30 Rapid CS Corbeanca MiniHand_F  18-5
    16:30 Rapid CSS 6 A Radu J2F reprog 
             
             
     L.Grigorescu D 23.03.'14       
    9:00  Tonus Club CSM Bucuresti J4M  
    10:00 Rapid AS Unirea Dobroesti J3F  
    11:00 CTM A Cheta CTM B Covaci J2F  
    12:00 CSS 6 A Radu CTM A Cheta J2F  
    13:00 CSS 4 CTM B Covaci J2F  
    14:00 CSS 3 Steaua B Banica CS Dinamo Bucuresti J1M reprog 
    15:00  CS Bucuresti 2010  CSS 2 B Nita J4F  reprog 
    16:30  CSS 3 Steaua A Banica  CS Dinamo Bucuresti J2M  reprog 
    18:00 Aversa N.R.G. AS Handbal DivB_M  
             
    Scoala 88  D 23.03.'14       
    09:00  CS Bucuresti 2010 Hc.Sc. 88 M.V. J4M  
    09:40  Hc.Sc. 88 M.V.  Scoala Copiilor Minardo J3M  
    10:30  Hc.Sc. 88 M.V.  CS Concordia Chiajna MiniHand_M  
    11:20  Hc.Sc. 88 M.V.  CS Concordia Chiajna J4M  H.C.
    12:00  Lic.Teo.Kogalniceanu Scoala Copiilor Minardo J3M  
             
    CSS 2 D 23.03.'14
    9:00  Lic.Teo.Kogalniceanu CSS 2 Chitulescu J3M  
    9:50 Lic.Teo.Kogalniceanu CSS 2 A Ivan J3M  
    10:40 CS Corbeanca CSS 2 B Nita J4F  
    11:30 CS Corbeanca CSS 2 David MiniHand_F  H.C.
    12:10 CS Corbeanca CSS 2 A David J4F H.C.
             
    CSS 6  D 23.03.'14       
    15:30  CSS 6 Tonus MiniHand_F  
    16:10 CSS 6 B Morari AS Unirea Dobroesti J4F  
    17:00 CSS 6 ACS 181 SSP Buc DivB_F  

    32 jocuri

    Etapa 21 (din 15-16.03.2014) 

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Corbeanca S 15.03.'14      
    10:00 Corbeanca CS Balotesti MiniHand_F  reprog
    11:00 Corbeanca CSO Voluntari J4F  
             
    Dobroiesti  S 15.03.'14      
    13:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Buc B Cazacu J4F  2-16
    14:00 ACS Unirea Dobroesti CS Balotesti J3F  6-13
    15:00 ACS Unirea Dobroesti HCA Phoenix DivB_F  34-26
             
     Chiajna  S 15.03.'14      
    14:00 CS Concordia Chiajna CTM Stroescu J3M  34-16
    15:00 CS Concordia Chiajna Tonus Club J4M  13-21
    16:00 CS Concordia Chiajna CSS 4 Stroescu MiniHand_M  0-10 lipsa viza med
             
     Scoala 96  D 16.03.'14      
    9:00 CSM Buc A Iancu CSS 6 A Doinita J4F  20-10
    10:00 CSM Buc Iancu CSS 6 Doinita J3F  17-22
    11:00 CSM Buc B Cazacu CSS 6 A Doinita J4F  H.C.
             
     Scoala 88  D 16.03.'14      
    9:00 Hc.Sc. 88 M.V. Buc CSM Bucuresti MiniHand_M 0-10 lipsa viza med
    9:40 Hc.Sc. 88 M.V. Buc CTM J4M  
    10:30 Hc.Sc. 88 M.V. Buc CTM J3M  
    11:20 Hc.Sc. 88 M.V. Buc CSS 4 MiniHand_M  
    12:00 CSS 3 Steaua CSS 2 J1M (H.C.)  H.C.
             
     CSS 2  D 16.03.'14      
    9:00 AS Tonus CSS 2 David Doina MiniHand_F  
    10:00 CS Bucuresti 2010 AS Tonus J4M  
    11:00 CSS 2 A Doina CSO Voluntari J4F  
    12:00 CSS 2 Chitulescu AS Tonus J4M  
    13:00 CSS 2 B Nita CSO Voluntari J4F  
             
     Scoala 30  D 16.03.'14      
    15:00 CSM Dunarea Giurgiu Sport&Friends DivB_M  
    17:00  AMC CSM Dunarea Giurgiu DivB_M  
             
     CSS 6  D 16.03.'14      
    15:30 CSS 6 Morari CS Bucuresti 2010 J4F  
    16:30 CSS 6 B Morari  CSS 2 David Doina MiniHand_F  

    25 jocuri

    Etapa 20 (din 8-9.03.2014)

    Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    L.Grigorescu  S 08.03.'14      
    15:00 Tonus Club CTM Stroescu J4M  
    16:00 CSU Agronomia Acvila CTM B Stanescu DivB_F  
    17:30 CTM B Stanescu HCA Phoenix DivB_F  
    18:00 Nova'83 AS Handbal Buc DivB_M  
             
     CSS 2  D 09.03.'14      
    9:00 CSS 2 B Nita CS Bucuresti 2010 J4F  
    9:50 CSS 2 Chitulescu CS Bucuresti 2010 J4M  
    10:40 CSS 2 A David CS Bucuresti 2010 J4F  
             
     Dobroesti  D 09.03.'14      
    12:00 ACS Unirea Dobroesti CSS 3 Steaua B Banica DivB_M  42-18
    13:30 ACS Unirea Dobroesti Nova'83 DivB_F  34-23
    15:00 ACS Unirea Dobroesti CSS Calarasi J3F  14-22
    16:00 ACS Unirea Dobroesti CSS Calarasi J4F  17-5
             
    L.Grigorescu  D 09.03.'14      
    13:00  CSS 6 Doinita  CSS Calarasi J3F  
    14:00 Sport&Friends AS Handbal DivB_M  
    15:30 EVO Handbal CSU Agronomia Acvila DivB_M  
    17:00 HC Muntenia Aversa N.R.G. DivB_M  
    18:30 PRO Gilman CSS 3 Steaua A Dia DivB_M  
             
     CSS 6  D 09.03.'14      
    15:00 CSS 6 Morari Hc.Sc. 88 M.V. Buc MiniHand_F  
    16:00 CSS 6 B Morari CSS 2 B Nita J4F  
    17:00  CSS 6 A Radu ACS 181 SSP Buc J2F  
             
     Scoala 30  D 09.03.'14      
    15:00 AMC Rapid J2F  
    16:00 AMC CSS 3 Steaua J4M  H.C.
    17:00  AMC CS Handbal Stefanesti DivB_M  

    21 jocuri

     

    Etapa 19 (din 1-2.03.2014)

     

    Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    L.Grigorescu S 01.03.'14      
    9:00 CSS 3 Steaua Ghiulai Tonus Club J4M  
    10:00 CTM Tonus Club J4M  
    11:00 CSS 3 Steaua B Dia CSS 2 Chitulescu J2M  
    12:00 CTM CSS 2 Chitulescu B J3M  
    13:00 CSS 4  CSM Bucuresti MiniHand_M 12-10 
    14:30 HCA Phoenix CTM A Stroescu DivB_F  
    16:00 AS Handbal CS Handbal Stefanesti DivB_M  
    17:30 HC Victoria Bucuresti CSS 5 Ion DivB_F 28-33 
    19:00 HC Victoria Bucuresti Aversa N.R.G. DivB_M 34-25 
             
    Dobroesti S 01.03.'14      
    12:30 ACS Unirea Dobroesti CSS 6 A Doinita J4F 5-31 
    13:30 ACS Unirea Dobroesti Tonus Club J3F  5-19
    14:30 ACS Unirea Dobroesti CTM B Stanescu DivB_F  10-0
             
    Scoala 30 D 02.03.'14      
    15:00 AMC CSS Calarasi J2F  
    16:00 AMC Hc.Sc. 88 M.V. J4M  H.C.
    17:00 CSS Calarasi CSS 4 Covaci J2F  
             
    L.Grigorescu D 02.03.'14      
    9:00 CS Concordia Chiajna CSS 3 Steaua Ghiulai J4M  H.C.
    17-25
    10:00 CS Concordia Chiajna CSM Bucuresti MiniHand_M 5-7 
    11:00 CS Concordia Chiajna CSS 3 Steaua Ghiulai J4M 12-29 
    12:00 CTM A Cheta CSS 6 Doinita J2F  19-28
    13:00 CSM Dunarea Giurgiu AS Handbal Bucuresti DivB_M  25-18
    14:30 PRO Gilman CS Viitorul Gaesti DivB_M  40-27
    16:00 HC Victoria Bucuresti CSM Dunarea Giurgiu DivB_M 28-17 
    17:30 EVO Handball Nova '83 DivB_M  27-32
    19:00 EVO Handball Nova '83 DivB_F  31-19
             
    Scoala 96 D 02.03.'14      
    9:00 CSM Buc B Cazacu CSO Voluntari J4F 16-8 
    9:50 CSM Buc Iancu Tonus Club J3F H.C. nu se prezinta 
    10:40 CSM Buc A Iancu CSO Voluntari J4F  25-20
             
    Rapid D 02.03.'14      
    9:00 Rapid ACS 181 SSP J2F  21-38
    10:00 Rapid CS Balotesti J3F 10-0 
    11:00 Rapid AS Unirea Dobroesti J4F  19-8
    11:50 Rapid CS Balotesti MiniHand_F 10-0  
             
    CSS 2 D 02.03.'14      
    8:15 CSS 2 B Nita CSS 6 A Doinita J4F  7-12
    9:00 CSS 2 A David CSS 6 A Doinita J4F 14-16 
    9:45 CSS 2 David Hc.Sc. 88 M.V. MiniHand_F  10-0
             
    CSS 6 D 02.03.'14      
    15:30 CSS 6 Morari Tonus Club MiniHand_F  
    16:15 CSS 6 B Morari CS Bucuresti 2010 J4F reprog
    17:00 CSS 6 A Radu CTM B Covaci J2F  

     

    37 jocuri

     

     Etapa 18 (din 22-23.02.2014)

    Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    L.Grigorescu S 22.02.'14      
    14:30 Lic.T.M.Kogalniceanu CS Concordia Chiajna J3M  20-30
    15:30 Lic.T.M.Kogalniceanu CSS 2 Chitulescu B J3M  17-24
    16:30 CSS 2 Chitulescu CS Concordia Chiajna MiniHand_M  14-6
    17:20 Lic.T.M.Kogalniceanu Hc.Sc. 88 M.V. Bucuresti J3M  23-23
    18:20 CTM B Stanescu EVO Handbal DivB_F 31-21 
             
    Breaza S 22.02.'14      
    12:00  Tricolorul Breaza EVO Handball DivB_M  
             
    Scoala 30 D 23.02.'14      
    15:00 AMC CSS 6 B Doinita J2F  21-29
    16:00 AMC CS Bucuresti 2010 J4M H.C.
    23-8
    17:00 AMC EVO Handbal DivB_M  23-29
             
     L.Grigorescu  D 23.02.'14      
    13:00 HC Arges Pitesti CTM A Stoica J2M  
    14:00 CTM  Scoala Copiilor Minardo J3M  
    15:00 HC Arges Pitesti CTM B Stoica J2M  
    16:00 HC Victoria Bucuresti Nova'83 DivB_F  
    17:30 CSS 3 Steaua B Banica CS Viitorul Gaesti DivB_M  reprog
    19:00 AS Victoria Bucuresti Sport&Friends DivB_M  reprog
             
    Scoala 96 D 23.02.'14      
    9:00 CSM Buc B Cazacu CSS 2 David J4F  14-16
    9:50 CSS 2 David CS Bucuresti 2010 J4F  
    10:40 CSM Buc A Iancu CS Bucuresti 2010 J4F  35-4

    18 jocuri 

    Etapa 17 (din 15-16.02.2014)

    Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Corbeanca S 15.02.'14      
    10:00 CS Corbeanca CSS 2 David MiniHand_F  
    11:00 CS Corbeanca CSS 2 David J4F  
             
    L.Grigorescu S 15.02.'14      
    13:00 CSS 3 Steaua A Dia CS Dinamo Buc J1M  
    14:00 CS Viitorul Gaesti CSS 2 Chitulescu J2M  
    15:00 CS Dinamo Buc CTM B Stoica J2M  
    16:00 CS Viitorul Gaesti CTM A Stoica J2M  
    17:30 CS Viitorul Gaesti CS Handbal Stefanesti DivB_M  
    19:00 Sport&Friends HC Muntenia DivB_M  
             
    Scoala 30 D 16.02.'14      
    15:00 AMC CTM A Cheta J2F  
    16:00 AMC CTM J4M  
    17:30 AMC HC Victoria DivB_M  
             
    L.Grigorescu D 16.02.'14      
    9:00 CSS 2 Chitulescu B Scoala Copiilor Minardo J3M  
    10:00 CSS 3 Steaua  CSS 2 Ivan J3M  
    11:00 CSS Calarasi Aversa N.R.G DivB_M  
    12:30 ACS 181 SSP Buc Nova'83 DivB_F  
    14:00 HC Muntenia CSS Calarasi DivB_M  
    15:30 Sport&Friends Nova'83 DivB_M  
    17:00 EVO Handbal HCA Phoenix DivB_F  
    18:30 EVO Handbal PRO Gilman DivB_M  
             
    Dobroesti D 16.02.'14      
    11:00 ACS Unirea Dobroesti CTM A Stroescu DivB_F  35-33
    12:30 ACS Unirea Dobroesti CS Bucuresti 2010 J4F  27-10
    13:30 ACS Unirea Dobroesti CS Balotesti J3F  6-14
    14:30 ACS Unirea Dobroesti CSS 3 Steaua A Dia DivB_M  26-29
             
    Rapid D 16.02.'14      
    9:00 Rapid CTM B Covaci J2F  28-20
    10:00 Rapid ACS 181 SSP J3F  11-34
    11:00 Rapid CSS 2 David Doina J4F  17-11
    11:45 Rapid CSS 2 David Doina MiniHand_F  14-5

    26 jocuri

    Etapa 16 (din 09.02.2014)

    Sala/ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Scoala 30 D 09.02.'14      
    15:00 HC Arges Pitesti CS Dinamo Bucuresti J2M  Com. Competitii 
    16:00 HC Arges Pitesti CSS 3 Steaua B Dia J2M
    17:30 AMC AS Unirea Dobroesti DivB_M  29-30
             
             
     L.Grigorescu  D 09.02.'14      
    9:00 CSM Ploiesti B Costache CSM Bucuresti MiniHand_M  6-5
    10:00 Tonus Club Tricolorul Breaza J3F 6-16 
    11:00 CSM Ploiesti B Costache Concordia Chiajna MiniHand_M  11-9
    12:00 Tricolorul Breaza ACS 181 SSP  J3F  9-28
    13:00 Tricolorul Breaza  Nova '83 DivB_M  19-40
    14:30 AS Handbal Bucuresti HC Victoria Bucuresti DivB_M  25-28
    16:00 PRO Handbal Buc Sport&Friends DivB_M  0-10
    17:30 CS Viitorul Gaesti CSU Agronomia Acvila DivB_M  34-29
    19:00 PRO Gilman CS Handbal Stefanesti DivB_M  
             
             
     CSS 6  D 09.02.'14      
    14:00 CSS 6 Morari CS Corbeanca MiniHand_F  
    15:00 CSS 6 B Morari CS Corbeanca J4F  
    16:00 CSS 6 CTM B Stanescu DivB_F  

    15 jocuri

    Etapa 15 (din 01-02.02.2014) 

    Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    L.Grigorescu S 01.02.'14      
    14:30 ACS 181 SSP Buc HCA Phoenix DivB_F  
    16:00 Nova'83 CTM B Stanescu DivB_F  
    17:30 PRO Handbal EVO Handbal DivB_M  0-10
    nu se prezinta
    19:00 AS Handbal CSU Agronomia Acvila DivB_M  
             
    Dobroesti S 01.02.'14      
    16:00 ACS Unirea Dobroesti Aversa N.R.G. DivB_M 27-27 
             
    Rapid  D 02.02.'14      
    9:00 Rapid CSS 6 Doinita J3F  
    10:00 Rapid CS Bucuresti 2010 J4F  
    10:50 Rapid Hc.Sc. 88 M.V. MiniHand_F  10-0
    nu se prezinta
    11:35 Rapid CTM A Cheta J2F  
             
     L.Grigorescu  D 02.02.'14      
    15:30 ACS 181 SSP Buc CSU Agronomia Acvila DivB_F  42-24
    17:00 CSS 3 Steaua A Dia Aversa N.R.G. DivB_M  36-29
    18:30 HC Muntenia PRO Gilman DivB_M  33-33
             
    Scoala 30  D 02.02.'14      
    15:00 AMC CSS 4 Covaci Maria J2F 10-0
    nu se prezinta
    16:00 AMC CSM Bucuresti J4M H.C.
    25-19

    15 jocuri

     

     Etapa 14 (din 25-26.01.2014) 

    Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Corbeanca S 25.01.'14      
    10:00 CS Corbeanca CSS 6 reprog  
    11:00 CS Corbeanca CSS 6 B Morari reprog  
             
             
    L.Grigorescu S 25.01.'14      
    13:30 CSS Calarasi CTM B Covaci reprog  
    14:30 CSS 3 Steaua B CS Dinamo Bucuresti J2M  
    15:30 CSS 2 A Ivan CTM reprog  
    16:30 CSS Calarasi ACS 181 SSP Buc reprog  
    17:30 Gr.Sc. 1 Mai Ploiesti CSS 2 A Ivan reprog  
    18:30 HC Muntenia  PRO Handbal DivB_M 34-17 
             
             
    Blejoi S 25.01.'14      
    11:00 CS Blejoi CSM Ploiesti Costache J4M  19-7
             
             
    Rapid D 26.01.'14      
    8:00 Rapid CSS 6 B Doinita J2F  
    9:00 Rapid CSS 2 David Doina J4F  
    10:00 Rapid HC Sc. 88 M.V. Bucuresti MiniHand_F  
             
             
    Rapid D 26.01.'14      
      CSM Bucuresti CS Balotesti reprog  
      CSM Buc B Cazacu CSS 2 David Doina reprog  
    16:15 CSM Buc A Iancu Rapid J4F  
             
             
    Dobroesti D 26.01.'14      
      AS Unirea Dobroesti CSS 6 A Doinita reprog  
    10:30 AS Unirea Dobroesti Tonus Club reprog  
    11:30 AS Unirea Dobroesti AS Victoria Bucuresti DivB_M  30-29
             
             
    L.Grigorescu D 26.01.'14      
    12:00 Lic. Teo. Kogalniceanu CTM reprog  
    13:00 ACS 181 SSP Buc CSS 6 Doinita J3F  21-27
    14:00 Lic. Teo. Kogalniceanu CSS 3 Steaua reprog  
    15:00 ACS 181 SSP Buc AMC J2F  21-7
    16:00 CSS 3 Steaua B Banica AMC DivB_M  29-29
      ACS 181 SSP Buc CSS 5 Ion reprog  
    17:30 CSS 3 Steaua A Dia AS Handbal DivB_M  23-22
             
             
    Scoala 30 D 26.01.'14      
    15:00 HC Arges Pitesti CTM A Stoica reprog  
    16:00 CTM A Stoica CTM B Stoica reprog  
    17:00 HC Arges Pitesti CTM B Stoica reprog  

    29 jocuri

     

    Etapa 13 (din 19.01.2014)

    Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Apollo  J 16.01.'14      
    19:00 HC Victoria Bucuresti CS Danubius Calarasi DivB_M 31-23
             
    CSS 6 D 19.01.'14      
    16:00 CSS 6 A Radu ACS 181 SSP Buc J2F  
    17:00  CSS 6 CTM A Stroescu
    DivB_F  37-13
             
    Scoala 30 D 19.01.'14      
    15:00 Rapid ACS Romcat Ploiesti J2F  38-11
    16:00 PRO Gilman PRO Handbal Bucuresti DivB_M  reprog
    17:30 ACS Romcat Ploiesti CTM A Cheta J2F  5-55
             
    Agronomia D 19.01.'14      
    15:00 CSU Agronomia CSS 5 Ion Adina DivB_F  
    16:30 CSU Agronomia HC Muntenia Bucuresti DivB_M  30-40
             
    Dobroesti D 19.01.'14      
    16:30 AS Unirea Dobroesti CSS 6 Doinita J3F  7-40
    17:30 AS Unirea Dobroesti AS Handbal Bucuresti DivB_M  34-29

    9 jocuri

     

    Etapa 12 (din 11-12.01.2014)

    Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    L.Grigorescu S 11.01.'14      
    13:00 CSM Ploiesti Puia CSM Bucuresti J4M 17-8
    13:40 CSM Ploiesti A Puia CSM Bucuresti MiniHand_M 20-6
    14:20 CSM Ploiesti Puia CTM Stroescu J4M  17-3
    15:00 CSS 2 Chitulescu CSS 4 Stroescu MiniHand_M  12-4
    16:00 Nova'83 CTM Stroescu DivB_F  18-41
    17:30 Nova'83 PRO Handbal DivB_M  28-26
    19:00 PRO Gilman Aversa N.R.G. DivB_M  28-32
             
    Gaesti S 11.01.'14      
    14:00 CS Viitorul Gaesti EVO Handbal DivB_M 25-33 
             
    L.Grigorescu D 12.01.'14      
    09:00  CS Blejoi CS Bucuresti 2010 J4M  36-4
    10:00  CS Blejoi CS Balotesti J4M  32-10
    11:00  CSS 3 Steaua A Banica CSS 2 Chitulescu J2M  27-26
    12:00  Tricolorul Breaza CS Balotesti J3F  17-9
    13:00  ACS 181 SSP Buc CSS 6 B Doinita J2F  30-16
    14:00 CSS 3 Steaua B Dia CTM B Stoica J2M 28-21
    15:00 Tricolorul Breaza CSS 6 Doinita J3F  11-25
    16:00 Tricolorul Breaza CSS 3 Steaua A Dia DivB_M  29-59
    17:30  EVO Handbal HC Victoria DivB_F  25-18
    19:00  PRO Handbal HC Victoria DivB_M  23-24
             
    Scoala 96 D 12.01.'14      
    09:00  CSM Bucuresti A Iancu CS Corbeanca J4F  22-9
    10:00  CSM Bucuresti Iancu Tonus Club J3F  29-6
    11:00  CS Corbeanca CSM Bucuresti B Cazacu J4F  13-15
             
    CSS 6 D 12.01.'14      
    14:00 CSS 6 CS Corbeanca MiniHand_F  
    15:00 CSS 6 A Radu CSS 4 Covaci Maria J2F  
    16:00 CSS 6 Morari AS Unirea Dobroesti J4F  
    17:00  CSS 6 AS Unirea Dobroesti DivB_F 42-21

    25 jocuri

    Etapa 11 (din 15.12.2013)

    Sala/Ora
    Echipa A
    Echipa B
    Categoria
    Rezultat
    Dobroesti
    D 15.12.13
         
    11:00
    AS Unirea Dobroesti
    CSO Voluntari
    J3F
    21-3
    12:00
    AS Unirea Dobroesti
    CSO Voluntari
    J4F
     9-21
    13:00
    AS Unirea Dobroesti
    CSS 5 Ion
    DivB_F
    22-22
    14:00
    AS Unirea Dobroesti
    CSS Calarasi
    DivB_M
     30-27
             
    Scoala 30
    D 15.12.13
         
    15:00
    AMC
    CS Concordia Chiajna
    J4M
    11-13
    16:00
    AMC
    CTM B Covaci
    J2F
    16-27
    17:00
    AMC
    HC Muntenia
    DivB_M
     25-26
             
    CSS 6
    D 15.12.13
         
    14:00
    CSS 6 B Morari
    CSS 6 A Doinita
    J4F
     
    15:00
    CSS 6
    Rapid
    MiniHand_F
     
    16:00
    CSS 6 A Radu
    Rapid
    J2F
     
       
     
     
     
     
     
     
    L.Grigorescu
    D 15.12.13
         
    9:00
    Concordia Chiajna
    CSS 2 A Ivan
    J3M
     24-21
    10:00
    Concordia Chiajna
    CSM Bucuresti
    J4M
     H.C.
    15-2
    11:00
    Concordia Chiajna
    Hc.Sc. 88 M.V.
    J3M
    H.C.
    12:00
    CTM A Stoica
    CS Dinamo Bucuresti
    J2M
     17-30
    13:00
    CSM Bucuresti
    CSS 2 Chitulescu
    MiniHand_M
    10-18
    14:00
    CTM B Stoica
    CS Dinamo Bucuresti
    J2M
    13-43
    15:00
    CTM A Stoica
    CSS 3 Steaua A Banica
    J2M
     18-34
    16:00
    ACS 181 SSP Buc
    CTM A Cheta
    J2F
    41-14
    17:00
    CSS 3 Steaua B Banica
    CSS Calarasi
    DivB-M
    22-32
    18:30
    ACS 181 SSP Buc
    CSS 4 Covaci
    J2F
    21-10

    20 jocuri

    Etapa 10 (din 7-8.12.2013)

    Sala
    Data
    Ora
    Echipa A
    Echipa B
    Categoria
    Rezultat
    Corbeanca S 7.12.13 10:00
    CS Corbeanca
    CSS 6 A Doinita
    J4F
    2-15
    Corbeanca S 7.12.13 11:00
    CS Corbeanca
    Hc.Sc. 88 M.V. Buc
    MiniHand_F
     8-4
                 
    Dobroesti D 8.12.13 15:30
    AS Unirea Dobroesti
    CSS 6 A Doinita
    J4F
    3-21
    Dobroesti D 8.12.13 16:30
    AS Unirea Dobroesti
    Tricolorul Breaza
    DivB_M
    40-12
    Dobroesti D 8.12.13 18:00
    AS Unirea Dobroesti
    HC Victoria
    DivB_F
     30-29
                 
    Scoala 96 D 8.12.13 09:00 
    CSM Buc A Iancu
    CSO Voluntari
    J4F
     28-18
    Scoala 96 D 8.12.13 10:00
    CSM Bucuresti Iancu
    CSO Voluntari
    J3F
     24-16
    Scoala 96 D 8.12.13 11:00
    CSM Bucuresti 
    CSS 3 Steaua Ghiulai
    J4M
     3-20
                 
    Scoala 30 D 8.12.13 15:00
    AMC
    CSS 4 Covaci
    J2F
     reprog
    Scoala 30 D 8.12.13 16:00
    AMC
    CSS 2 Chitulescu
    J4M
    H.C.
    15-14
    Scoala 30 D 8.12.13 17:00
    AMC
    Aversa N.R.G
    DivB_M
     25-24
                 
    CSS 6 D 8.12.13 9:00
    CSS 4 Covaci
    CSS 6 B Doinita
    J2F
    reprog
    CSS 6 D 8.12.13 10:00
    CSS 6
    CSS 2 David Doina
    MiniHand_F
     6-13
    CSS 6 D 8.12.13 11:00
    CSS 6 B Morari
    CSS 2 David Doina
    J4F
     16-15
    CSS 6 D 8.12.13 12:00
    CSS 6
    Nova'83
    DivB_F
     63-17
                 
    RAPID D 8.12.13 12:30
    Rapid
    CS Balotesti
    MiniHand_F
    23-3
    RAPID D 8.12.13 13:30
    Rapid
    CS Bucuresti 2010
    J4F
     30-6
    RAPID D 8.12.13 14:30
    Rapid
    CS Balotesti
    J3F
     33-2
                 
    Apollo D 8.12.13 12:00 PRO Gilman Nova'83
    DivB_M
     28-34
    Apollo D 8.12.13 13:30 PRO Handbal AS Handbal
    DivB_M
     36-26
    Apollo D 8.12.13 15:00
    CS Handbal Stefanesti
    Sport&Friends
    DivB_M
     10-0

     La jocurile de la sala Apollo se va plati un barem de 75 lei/joc/echipa - chirie sala inainte de inceperea jocului.
    22 jocuri

    Etapa 9 (din 30.11- 01.12.2013)

    Sala
    Data
    Ora
    Echipa A
    Echipa B
    Categoria
    Rezultat
    Dobroesti S 30.11.13 16:00
    AS Unirea Dobroesti
    CSS 2 (Chitulescu) B
    J3M
    3-32
    Dobroesti S 30.11.13 17:00
    AS Unirea Dobroesti
    CS Rapid
    J3F
     10-0
    Dobroesti S 30.11.13 18:00
    AS Unirea Dobroesti
    CS Rapid
    J4F
     10-0
                 
    Chiajna S 30.11.13 13:00
    Concordia Chiajna
    Scoala Copiilor Minardo
    J3M
    21-12
    Chiajna S 30.11.13 14:00
    Concordia Chiajna
    Hc.Sc. 88 M.V.
    J4M
     10-0
                 
    L.Grigorescu S 30.11.13 14:00
    ACS 181 SSP Buc
    CTM B Covaci
    J2F
    37-11
    L.Grigorescu S 30.11.13 15:00
    ACS 181 SSP Buc
    CSS 6 Doinita
    J3F
     14-20
    L.Grigorescu S 30.11.13 16:00
    CTM 
    CS Bucuresti 2010
    J4M
     22-4
    L.Grigorescu S 30.11.13 17:00
    CTM B Stanescu
    HC Victoria Bucuresti
    DivB_F
     26-25
    L.Grigorescu S 30.11.13 18:30
    CTM A Stroescu
    CSS 5 Ion
    DivB_F
     31-35
                 
                 
    Rapid D 1.12.13 08:30
    CS Rapid
    Tonus Club
    MiniHand_F
     
    Rapid D 1.12.13 09:30
    CS Rapid
    CSS 6 A Doinita
    J4F
     
    Rapid D 1.12.13 10:30
    CS Rapid
    Tonus Club
    J3F
     
    Rapid D 1.12.13 11:30
    CS Rapid
    CSS 6 B Morari
    J4F
     
    Rapid D 1.12.13 12:30
    CS Rapid
    CTM B Covaci
    J2F
     
                 
                 
    Chiajna D 1.12.13 14:00
    Concordia Chiajna
     CSS 2 (Chitulescu) B
    J4M
     
    Chiajna D 1.12.13 15:00
    Concordia Chiajna
    Hc.Sc.88 M.V.
    J3M
     
                 
    L.Grigorescu D 1.12.13 9:00
    CS Dinamo
    CSS 2 Chitulescu
    J2M
     17-15
    L.Grigorescu D 1.12.13 10:00
    CTM A Cheta
    CSS 4 Covaci
    J2F
     24-12
    L.Grigorescu D 1.12.13 11:00
    CSS 3 Steaua B Dia
    CTM A Stoica
    J2M
    25-13
    L.Grigorescu D 1.12.13 12:00
    CSS 3 Steaua A Banica
    CTM B Stoica
    J2M
     21-13
    L.Grigorescu D 1.12.13 13:00
    CSS 3 Steaua A Dia
    CS Handbal Stefanesti
    DivB_M
     19-32
    L.Grigorescu D 1.12.13 14:30
    CSU Agronomia Acvila
    CSS Calarasi
    DivB_M
    29-19
    L.Grigorescu D 1.12.13 16:00
    ACS 181 SSP Buc
    HC Victoria Buc
    DivB_F
     35-18
    L.Grigorescu D 1.12.13 17:30
    Nova'83
    CSS Calarasi
    DivB_M
    29-26
    L.Grigorescu D 1.12.13 19:00
    PRO Gilman
    HC Victoria Buc
    DivB_M
    30-30
                 
    Dobroesti D 1.12.13 9:00
    AS Unirea Dobroesti
    CSO Voluntari
    J3F
    4-34
    Dobroesti D 1.12.13 10:00
    AS Unirea Dobroesti
    CSO Voluntari
    J4F
    6-21
    Dobroesti D 1.12.13 11:00
    AS Unirea Dobroesti
    CSS 2 A Ivan
    J3M
     0-27
    Dobroesti D 1.12.13 12:00
    AS Unirea Dobroesti
    EVO Handbal
    DivB_F
    22-22
    Dobroesti D 1.12.13 13:30
    AS Unirea Dobroesti
    EVO Handbal
    DivB_M
     22-29
                 
    Scoala 96 D 1.12.13 09:00 
    CSM Buc A Iancu
    CSM Buc B Cazacu
    J4F
    26-5
    Scoala 96 D 1.12.13 10:00
    CSM Buc Iancu
    ACS 181 SSP Buc
    J3F
     18-28
                 
    Scoala 30 D 1.12.13 15:00
    AMC
    CSM Bucuresti
    J4M
     18-5
    Scoala 30 D 1.12.13 16:00
    AMC
    PRO Handbal Buc
    DivB_M
    43-21
    Scoala 30 D 1.12.13 17:30
    AMC
    CS Rapid
    J2F
     
                 
    CSS 6 D 1.12.13 15:30
    CSS 6 A Radu
    CSS 6 B Doinita
    J2F
     22-20
    CSS 6 D 1.12.13 16:30
    CSS 6
    HCA Phoenix
    DivB_F
     38-26

    35 jocuri

     

    Etapa 8 (din 24.11.2013)

    Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Corbeanca S  23.11.13  10:00  CS Corbeanca  CSO Voluntari J4F  9-21
    Corbeanca S  23.11.13 11:00 CS Corbeanca CS Balotesti MiniHand_F  10-1
                 
                 
    Dobroesti D  24.11.13 16:30 AS Unirea Dobroesti Nova'83 DivB_F  21-15
    Dobroesti D  24.11.13 18:00 AS Unirea Dobroesti Nova'83 DivB_M  16-23
                 
    L.Grigorescu D  24.11.13 14:00 Gr.Sc. 1 Mai Ploiesti CTM Stroescu J3M  32-22
    L.Grigorescu D  24.11.13 15:00 CS Dinamo CS Viitorul Gaesti J2M  29-22
    L.Grigorescu D  24.11.13 16:00 Gr.Sc. 1 Mai Ploiesti CSS 3 Steaua A J3M  21-32
    L.Grigorescu D  24.11.13 17:00 EVO CSS 3 Steaua A DivB_M  34-30
    L.Grigorescu D  24.11.13 18:30 PRO Gilman CSS 3 Steaua B DivB_M  47-36
                 
                 
    Scoala 96 D  24.11.13 09:00  CSM Buc A Iancu CSS 2 David Doina J4F  27-8
    Scoala 96 D  24.11.13 10:00 CSM Buc Iancu CSS 6 Doinita J3F  18-24
    Scoala 96 D  24.11.13 11:00 CSM Ploiesti Puia CSS 3 Steaua Ghiulai J4M  17-6
                 
    Scoala 30 D  24.11.13 15:00 AMC CSM Ploiesti Puia J4M  6-17
    Scoala 30 D  24.11.13 16:00 AMC Sport&Friends DivB_M  41-21
    Scoala 30 D  24.11.13 17:30 AMC CSS 6 B Doinita J2F  16-28
                 
    Agronomia D  24.11.13 16:30 CSU Agronomia AS Victoria Bucuresti DivB_M  27-30
    Agronomia D  24.11.13 18:00 CSU Agronomia AS Victoria Bucuresti DivB_F  34-21
                 
    CSS 6 D  24.11.13 16:00 CSS 6 B Morari CSM Bucuresti B Cazacu J4F  25-13
    CSS 6 D  24.11.13 17:00 CSS 6 A Radu CTM A Cheta J2F  28-25
                 
    Apollo D  24.11.13 16:00 CS Handbal Stefanesti HC Muntenia DivB_M  36-33
    Apollo D  24.11.13 17:30 AS Handbal CS Viitorul Gaesti DivB_M  28-34
    Apollo D  24.11.13 19:00 PRO Handbal Aversa N.R.G. DivB_M  23-29

    20 jocuri

    Etapa 7 (din 16-17.11.2013)

    Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
                 
    Dobroesti S 16.11.13 11:30 AS Unirea Dobroesti CSS Calarasi J4F H.C.
    Dobroesti S 16.11.13 12:30 AS Unirea Dobroesti CSS Calarasi J3F 4-30
    Dobroesti S 16.11.13 13:30 AS Unirea Dobroesti Scoala Copiilor Minardo J3M 6-14
    Dobroesti S 16.11.13 14:30 AS Unirea Dobroesti HCA Phoenix DivB_F 15-14
    Dobroesti S 16.11.13 16:00 AS Unirea Dobroesti Sport&Friends  DivB_M 31-12
                 
                 
    Gaesti S 16.11.13 14:00 CS Viitorul Gaesti AS Victoria Bucuresti DivB_M 28-25
                 
                 
    RAPID D 17.11.13 8:30 Rapid CSS 6 A Doinita J4F  
    RAPID D 17.11.13 9:30  Rapid CSO Voluntari
    J3F 21-16
    RAPID D 17.11.13 10:30 Rapid CSS Calarasi J2F  16-27
    RAPID D 17.11.13 11:15 CSS 6 B Doinita CSS Calarasi J2F  24-24
                 
    L.Grigorescu D 17.11.13 14:00 Nova'83 Aversa N.R.G. DivB_M  31-25
    L.Grigorescu D 17.11.13 15:30 CSU Agronomia Acvila EVO Handbal DivB_F 39-19
    L.Grigorescu D 17.11.13 17:00 PRO Gilman CSU Agronomia Acvila DivB_M  33-28
    L.Grigorescu D 17.11.13 18:30 EVO Handbal AS Handbal Buc DivB_M  48-24
                 
                 
    Scoala 88 D 17.11.13 09:00   Hc.Sc. 88 M.V. CSS 2 Chitulescu
    MiniHand_M  3-15
    Scoala 88 D 17.11.13 10:00 Hc.Sc. 88 M.V. CSS 2 Chitulescu J4M H.C.
    Scoala 88 D 17.11.13 11:00 Hc.Sc. 88 M.V. AS Tonus MiniHand_F 9-12
    Scoala 88 D 17.11.13 12:00 CSO Voluntari CS Bucuresti 2010 J4F  25-4
    Scoala 88 D 17.11.13 13:00  Hc.Sc. 88 M.V.  CSS 2 A Ivan Elena J3M 14-37
                 
                 
    Scoala 96 D 17.11.13 09:00   CSM Buc Iancu AS Tonus
    J3F  
    Scoala 96 D 17.11.13 10:00 CSM Buc A Iancu AS Unirea Dobroesti J4F 10-0
    Scoala 96 D 17.11.13 11:00 CS Blejoi CSM Bucuresti J4M  
                 
                 
    Scoala 30 D 17.11.13 15:00 AMC CSS 4 Covaci J2F 19-25 
    Scoala 30 D 17.11.13 16:00 AMC Tricolorul Breaza DivB_M  43-19
    Scoala 30 D 17.11.13 17:30 AMC ACS 181 SSP Buc J2F reprog
                 
                 
    Chiajna D 17.11.13 14:00 CS Concordia Chiajna CS Blejoi J4M  8-21
    Chiajna D 17.11.13 15:00 CS Concordia Chiajna CSS 2 B Chitulescu J3M reprog
    Chiajna D 17.11.13 16:00 CS Concordia Chiajna CS Bucuresti 2010 J4M  26-9
                 
                 
    Corbeanca D 17.11.13 15:00 CS Corbeanca CSS 2 David J4F 11-17
    Corbeanca D 17.11.13 16:00 CS Corbeanca CSS 2 David MiniHand_F  7-5

    30 jocuri

    Întocmit de: Presedinte Comisia de Competitii, Mihai Pirvu

    Etapa 6 (din 9-10.11.2013)

    Sala
    Data
    Ora
    Echipa A
    Echipa B
    Categoria
    Rezultat
    RAPID D     10.11.13 10:00 Rapid CSS 4 Covaci J2F 20-15
    RAPID D     10.11.13 11:15 Rapid CSS 2 David MiniHand_F 19-7
    RAPID D     10.11.13 12:30 Rapid Tricolorul Breaza J3F  25-18
    RAPID D     10.11.13 13:15 Rapid CSO Voluntari J4F  27-15
                 
    L.Grigorescu D     10.11.13 12:00 ACS Romcat Ploiesti ACS 181 SSP Bucuresti J1F 3-54
    L.Grigorescu D     10.11.13 13:00 ACS Romcat Ploiesti CTM B Covaci J2F 3-41
    L.Grigorescu D     10.11.13 14:00 ACS 181 SSP Buc CTM B Stanescu DivB_F 33-29 
    L.Grigorescu D     10.11.13 15:30 AS Handbal Buc CSS 3 Steaua B Banica DivB_M  40-28
    L.Grigorescu D     10.11.13 17:00 HC Muntenia CSS 3 Steaua A Dia DivB_M  37-30
    L.Grigorescu D     10.11.13 18:30 AMC CSS 2 Gherghe DivB_M  30-35
                 
                 
    Scoala 88 D     10.11.13 09:00  CSS 2 Chitulescu
    HC Sc. 88 M.V. J4M  14-16
    Scoala 88 D     10.11.13 09:50 Tricolorul Breaza CSO Voluntari J3F  10-16
    Scoala 88 D     10.11.13 10:40 HC Arges Pitesti CSS 3 Steaua B Dia J2M  30-10
    Scoala 88 D     10.11.13 11:30 AS Unirea Dobroesti HC Sc. 88 M.V. J3M 7-20
    Scoala 88 D     10.11.13 12:20 HC Arges Pitesti CSS 2 Chitulescu J2M  20-16
    Scoala 88 D     10.11.13 13:10 CS Blejoi AS Tonus Club J4M  17-7
                 
    Scoala 96 D     10.11.13 09:00  CSM Bucuresti Iancu AS Unirea  Dobroesti J3F  10-0
    Scoala 96 D     10.11.13 10:00 CSM Bucuresti A Iancu CSS 6 A Doinita J4F  26-20
    Scoala 96 D     10.11.13 11:00 CS Blejoi CSS 3 Steaua Ghiulai J4M 23-8
                 
    CSS 6 D     10.11.13 14:30 CSS 6 Morari HC Sc. 88 M.V. Buc MiniHand_F 17-16
    CSS 6 D     10.11.13 15:30 CSS 6 B Morari CS Bucuresti 2010 J4F  29-12
    CSS 6 D     10.11.13 16:30 CSS 6 CSS 5 DivB_F  37-16
                 
    Scoala 30 D     10.11.13 15:00 AMC HC Sc. 88 M.V. J4M  11-16
    Scoala 30 D     10.11.13 16:00 AMC CSS 6 A Radu J2F 21-28 
    Scoala 30 D     10.11.13 17:00 AMC CSS 3 Steaua Ghiulai J4M 10-0
                 
    Chiajna D     10.11.13 14:00 CS Concordia Chiajna CSM Bucuresti J4M  10-0
    Chiajna D     10.11.13 15:00 CS Concordia Chiajna CSS 2 A Ivan Elena J3M  28-23

    27 jocuri

    Întocmit de: Presedinte Comisia de Competitii, Mihai Pirvu

    Etapa 5 (din 2-3.11.2013)

    Sala
    Data
    Ora
    Echipa A
    Echipa B
    Categoria
    Rezultat
    Corbeanca S      02.11.13 10:00 CS Corbeanca AS Tonus Club MiniHand_F 7-5 (2-1)
    Corbeanca S      02.11.13 11:00 CS Corbeanca CS Bucuresti 2010 J4F 11-6 (4-3)
                 
               
    Scoala 88 D      03.11.13 09:00  CSS 2 AS Tonus MiniHand_F  3-11
    Scoala 88 D      03.11.13 10:00  CS Brazi HC.Sc. 88 M.V. Bucuresti J3M  20-17
    Scoala 88 D      03.11.13 11:00  CSM Ploiesti A Puia HC.Sc. 88 M.V. Bucuresti J4M  14-5
    Scoala 88 D      03.11.13 12:00  CS Brazi Scoala Copiilor Minardo J3M 22-14
    Scoala 88 D      03.11.13 13:00  CSM Ploiesti A Puia CS Bucuresti 2010 J4M 32-1
                 
                 
    Scoala 96 D      03.11.13 09:00  CSM Bucuresti A Iancu CSS Calarasi J4F 10-0
    Scoala 96 D      03.11.13 09:40 CSM Bucuresti Iancu CSS Calarasi J3F 10-0
    Scoala 96 D      03.11.13 10:40 CSS Calarasi AS Unirea Dobroesti J4F 0-10
    Scoala 96 D      03.11.13 11:20 CSS 3 Steaua Ghiulai CTM Stroescu J4M  12-27
                 
                 
    Agronomia D      03.11.13 16:00 CSU Agronomia Acvila HCA Phoenix DivB_F 30-29
    Agronomia D      03.11.13 17:30 CSU Agronomia Acvila Aversa N.R.G DivB_M 32-26
                 
                 
    Apollo D      03.11.13 13:30 HC Muntenia Bucuresti EVO Handbal DivB_M  23-32
    Apollo D      03.11.13 15:00 CS Handbal Stefanesti HC Victoria Bucuresti DivB_M  33-18
    Apollo D      03.11.13 16:30 Sport&Friends CS Viitorul Gaesti DivB_M  30-23

     La jocurile de la sala Apollo se va plati un barem de 75 lei/joc/echipa - chirie sala.

    14 jocuri

    Întocmit de: Presedinte Comisia de Competitii, Mihai Pirvu

    Etapa 4 (din 26-27.10.2013)

    Sala
    Data
    Ora
    Echipa A
    Echipa B
    Categoria
    Rezultat
    L.Grigorescu S     26.10.13 17:00 AS Victoria Bucuresti HCA Phoenix DivB_F 38-31(18-16)
    L.Grigorescu S     26.10.13 18:30 AS Victoria Bucuresti HC Muntenia DivB_M 21-29(8-14)
     
             
     
             
    RAPID S     26.10.13 14:00 Rapid CS Corbeanca MiniHand_F 17-5(10-2)
    RAPID S     26.10.13 15:15 Rapid CS Corbeanca J4F 23-6(14-1)
    RAPID S     26.10.13 16:15 Rapid AS Tonus J3F 25-10(11-6)
     
             
    L.Grigorescu D     27.10.13 18:00 CSS 3 Steaua A Sport&Friends DivB_M 50-34
    L.Grigorescu D     27.10.13 19:30 EVO Aversa N.R.G. DivB_M 26-22
     
             
     
             
    Scoala 88 D     27.10.13 09:00  HC Sc 88 M.V. Scoala Copiilor Minardo J3M 19-14
    Scoala 88 D     27.10.13 10:00  HC Sc 88 M.V. AS Tonus Club J4M 11-25
    Scoala 88 D     27.10.13 11:00  CSM Ploiesti A CSS 2 Chitulescu MiniHand_M 18-11
    Scoala 88 D     27.10.13 12:00  CSS 3 Steaua A Banica CS Dinamo Bucuresti J2M 41-15
    Scoala 88 D     27.10.13 13:00  CSM Ploiesti A CSS 4 Stroescu MiniHand_M 22-12
     
             
    Scoala 96 D     27.10.13 09:00  CSM Buc B Cazacu CS Bucuresti 2010 J4F 35-6 (15-1)
    Scoala 96 D     27.10.13 10:00  CSM Bucuresti Iancu CS Rapid J3F 20-21 (9-14)
    Scoala 96 D     27.10.13 11:00  CSM Buc A Iancu CS Rapid J4F 23-11 (7-6)

    Scoala 96

    D     27.10.13

    12:00

    CSS 3 Steaua Ghiulai

    CS Bucuresti 2010

    J4M

    23-10(12-4)

     
             
     
             
    Scoala 30 D     27.10.13 15:00 AMC CS Blejoi J4M 8-28 (3-16)
    Scoala 30 D     27.10.13 16:00 AMC CTM A Cheta J2F

    26-24(14-9)

    Scoala 30 D     27.10.13 17:00 CS Blejoi CTM Stroescu J4M 36-7(21-3)
                 

    Breaza

    D     27.10.13

    11:00

    Tricolorul Breaza

    CS Viitorul Gaesti

    DivB_M

    17-34

    Breaza

    D     27.10.13

    12:30

    Tricolorul Breaza

    CS Viitorul Gaesti

    J2M - amical

    H.C.

                 

    CSS 6

    D     27.10.13

     14:30

    CSS 6 B Doinita

     CSS 4 Covaci Maria

    J2F

    14-10

    CSS 6

    D     27.10.13

    15:30

     CSS 6 A Doinita

    CSS 2 David

    J4F

    22-13

    CSS 6

    D     27.10.13

    16:30

    CSS 6 B Doinita

    CTM Covaci

    J2F

    26-8

                 

    Sala Apollo

    D     27.10.13

    14:00

     PRO Gilman

    AS Handbal Bucuresti

    DivB_M

     38-21(22-9)

    Sala Apollo

    D     27.10.13

    15:30

    CS Handbal Stefanesti Nova'83

    DivB_M

    34-29(12-17)

     La jocurile de la sala Apollo se va plati un barem de 75 lei/joc/echipa - chirie sala.

    26 jocuri

    Întocmit de: Presedinte Comisia de Competitii, Mihai Pirvu

     

    Etapa 3 (din 19-20.10.2013)

    Sala
    Data
    Ora
    Echipa A
    Echipa B
    Categoria
    Rezultat
    RAPID D      20.10.13 8:00 Rapid ACS 181 SSP Buc J3F 11-33 (4-14)
    RAPID D      20.10.13 9:00 Rapid ACS 181 SSP Buc J2F 13-42 (8-20)
    RAPID D      20.10.13 10:00 Rapid CSM Bucuresti B J4F 24-10 (14-1)
    RAPID D      20.10.13 11:00 Rapid Tonus Club MiniHand_F 17-7 (10-4)
                 
                 
    Scoala 30 D      20.10.13 15:00 AMC PRO Gilman DivB_M 39-41
    Scoala 30 D      20.10.13 16:30 AMC CSS 2 Chitulescu J4M  
    Scoala 30 D      20.10.13 17:30 AMC CSS Calarasi J2F  
                 
                 
    Scoala 96 D      20.10.13 9:00 AS Gilman CSM Bucuresti J3F 0-10
    Scoala 96 D      20.10.13 10:00 AS Gilman Scoala Copiilor Minardo J3M 0-10
    Scoala 96 D      20.10.13 11:00 CSM Bucuresti Tricolorul Breaza J3F 27-18 (10-9)
                 
        ;        
    L.Grigorescu D      20.10.13 9:00 CSS 3 Steaua A CSS 2 Chitulescu J2M 26-27
    L.Grigorescu D      20.10.13 10:00 CS Viitorul Gaesti CS Dinamo Bucuresti J2M reprog
    L.Grigorescu D      20.10.13 11:00 CSS 3 Steaua B CSM Dunarea Giurgiu J2M 20-17 (11-6)
    L.Grigorescu D      20.10.13 12:00 CSM Dunarea Giurgiu CS Viitorul Gaesti J2M 18-15 (13-6)
    L.Grigorescu D      20.10.13 13:00 ACS 181 SSP Buc AS Unirea Dobroesti DivB_F 42-14 (21-10)
    L.Grigorescu D      20.10.13 14:30 Aversa N.R.G CS Viitorul Gaesti DivB_M 42-22 (17-9)
    L.Grigorescu D      20.10.13 16:00 Tricolorul Breaza AS Victoria Bucuresti DivB_M 25-45 (11-23)
    L.Grigorescu D      20.10.13 17:30 AS Victoria Bucuresti CTM A Stroescu DivB_F 20-21 (9-10)
    L.Grigorescu D      20.10.13 19:00 CSS 5  CTM B Stanescu DivB_F 21-31 (6-11)
                 
                 
    Agronomia D      20.10.13 15:30 CSU Agronomia Acvila Nova'83 DivB_F 31-24 (15-14)
    Agronomia D      20.10.13 17:00 CSU Agronomia Acvila Nova'83 DivB_M 31-40 (14-19)
                 
                 
    CSS 6 D      20.10.13 15:00 CSS 6 Radu CSS Calarasi J2F 30-23 (15-11)
    CSS 6 D      20.10.13 16:00 CSS 6 A Doinita CS Corbeanca J4F 26-3 (13-1)
    CSS 6 D      20.10.13 17:00 CSS 6 Morari EVO Handbal DivB-F 51-17 (25-8)
                 
                 
    Scoala 88 D      20.10.13 9:00 HC Sc. 88 M.V. Buc CSS 3 Steaua J3M 6-22
    Scoala 88 D      20.10.13 10:00 CSM Ploiesti B CS Balotesti MiniHand_M 6-8
    Scoala 88 D      20.10.13 11:00 CS Balotesti HC Sc. 88 M.V. Bucuresti J4M 16-28
    Scoala 88 D      20.10.13 12:00 HC Sc. 88 M.V. Buc CSM Ploiesti B MiniHand_M 11-3
    Scoala 88 D      20.10.13 13:00 CS Corbeanca HC Sc. 88 M.V. Bucuresti MiniHand_F 11-1
                 
                 
    Chiajna D      20.10.13 15:00 Concordia Chiajna CTM  J3M 32-21
    Chiajna D      20.10.13 16:00 Concordia Chiajna CTM J4M 16-11

    31 jocuri

    Întocmit de: Presedinte Comisia de Competitii, Mihai Pirvu

    Etapa 2 (din 12-13.10.2013)

    Sala
    Data
    Ora
    Echipa A
    Echipa B
    Categoria
    Rezultat
    RAPID D     13.10.13
    15:30
    CSM Bucuresti A ACS Unirea Dobroesti J4F 47-10 (25-2)
                 
    Scoala 30 D      13.10.13
    15:00
    CSM Bucuresti AMC J4M reprog
    Scoala 30 D      13.10.13
    16:00
    CTM B Covaci AMC J2F 18-19 (8-8)
    Scoala 30 D      13.10.13
    17:00 
    AMC AS Handbal Bucuresti DivB_M 36-20 (17-9)
               
    Scoala 96 D      13.10.13
    9:00
    CSS 2 CS Miramar MiniHand_F 8-14 (3-7)
    Scoala 96 D      13.10.13
    10:00
    CSO Voluntari CSM Bucuresti J3F 15-25 (7-11)
    Scoala 96 D      13.10.13
    11:00
    CSO Voluntari CSS 2 J4F 13-10 (4-1)
               
    L.Grigorescu D      13.10.13
    13:00
    HC Arges Pitesti CSS 3 Steaua A  J2M 22-20 (10-9)
    L.Grigorescu D      13.10.13
    14:00
    CTM A Stoica CSS 2 Chitulescu J2M 18-34 (9-18)
    L.Grigorescu D      13.10.13
    15:00
    HC Arges Pitesti CS Dinamo Bucuresti J2M 35-17 (17-6)
    L.Grigorescu D      13.10.13
    16:00
    CSS 2 Gherghe HC Muntenia DivB_M 28-40 (11-18)
    L.Grigorescu D      13.10.13
    17:30
    CS Handbal Stefanesti ACS Unirea Dobroesti DivB_M 49-26 (22-11)
               
               
    Agronomia D      13.10.13
    15:30
    CSU Agronomia  CSS 3 Steaua A Dia DivB_M 26-19 (14-11)
    Agronomia D      13.10.13
    17:00
    Aversa N.R.G. CSS 3 Steaua B Banica DivB_M 37-25 (17-12)
               
    CSS 6 D      13.10.13
    15:00
    CSS 6 B Morari CS Rapid J4F 17-22 (7-10)
    CSS 6 D      13.10.13
    16:00
    CSS 6 Morari CS Rapid MiniHand_F 7-19 (0-10)
               
    Scoala 88 D      13.10.13
    9:00
    H.C.Sc. 88 M.V. CS Concordia Chiajna J3M 9-34 (6-14)
    Scoala 88 D      13.10.13
    10:00
    H.C.Sc. 88 M.V. CS Blejoi J4M 7-22 (3-13)
    Scoala 88 D      13.10.13
    11:00
    CS Concordia Chiajna CSM Ploiesti A Puia J4M 9-18 (4-8)
    Scoala 88 D      13.10.13
    12:00
    CSS 2 CS Blejoi J4M 5-16 (1-11)
    Scoala 88 D      13.10.13
    13:00
    CSM Ploiesti A Puia H.C.Sc. 88 M.V. MiniHand_M 18-17 (7-8)

    22 jocuri

    Întocmit de: Presedinte Comisia de Competitii, Mihai Pirvu

     

    Etapa 1 (din 05-06.10.2013)

    Sala
    Data
    Ora
    Echipa A
    Echipa B
    Categoria
    Rezultat
    Scoala 30 D      06.10.13 15:00 AMC CS Bucuresti 2010 J4M 21-5 (10-4)
    Scoala 30 D      06.10.13 16:00 Viitorul Gaesti CSS 3 Steaua B J2M 20-20 (11-10)
    Scoala 30 D      06.10.13 17:00  AMC CS Viitorul Gaesti DivB-M 34-24 (16-7)
               
               
    Scoala 96 D      06.10.13 9:00 CSM Bucuresti CS Balotesti J3F 41-8 (22-2)
    Scoala 96 D      06.10.13 10:00 CS Balotesti CSM Bucuresti MiniHand-M 12-16 (5-8)
    Scoala 96 D      06.10.13 11:00 CSM Bucuresti A Iancu CS Bucuresti 2010 J4F 52-6 (26-0)
               
                 
    L.Grigorescu D      06.10.13 13:00 Nova'83 CSS 3 Steaua A DivB-M 19-19 (9-10)
    L.Grigorescu D      06.10.13 14:20 PRO Gilman Tricolorul Breaza DivB-M 31-23 (13-13)
    L.Grigorescu D      06.10.13 15:40 ACS Unirea Dobroesti HC Muntenia DivB-M 16-37 (8-20)
               
               
    CSS 6 D      06.10.13 14:30 CSS 6 ACS Unirea Dobroesti J3F 29-11 (14-5)
    CSS 6 D      06.10.13 15:30 CSS 6 A Doinita CSM Bucuresti B J4F 22-6 (15-4)
    CSS 6 D      06.10.13 16:30 CSS 6 CSU Agronomia Acvila DivB-F 29-20 (12-10)
               
               
    Scoala 88 D      06.10.13 9:00 H.C.Sc. 88 M.V. CSM Bucuresti J4M 21-3 (9-1)
    Scoala 88 D      06.10.13 10:00 H.C.Sc. 88 M.V. N.R.G J3M reprog
    Scoala 88 D      06.10.13 11:00 H.C.Sc. 88 M.V. CSM Bucuresti Minihand-M reprog
    Scoala 88 D      06.10.13 12:00 H.C.Sc. 88 M.V. CSS 2 Minihand-F 12-6 (1-3)
    Scoala 88 D      06.10.13 13:00 H.C.Sc. 88 M.V. CS Balotesti Minihand-M 7-5 (3-2)

    17 jocuri

    Întocmit de: Presedinte Comisia de Competitii, Mihai Pirvu

     

     

     

     

    Corbeanca S 15.03.'14

     

    17:30 CSS 6 B Morari CSS 2 A David Doina J4F
           
           
    17:30 CSS 6 B Morari CSO Volutnari J4F
           
           
    18:00 CSS 3 Steaua A Dia CSS 3 Steaua B Banica DivB_M
           
           
    18:30 Tricolorul Breaza Aversa N.R.G. DivB_M

     

    16:00 HC Muntenia CS Handbal Stefanesti DivB_M
           
    17:30 EVO Handbal Nova'83 DivB_M
           
           
           
    16:00 Invinsa Semif 1 Invinsa Semif 2 DivB_M
           
    17:30 Invingatoare Semif 1 Invingatoare Semif 2 DivB_M
Go to top