Menu

Programul Jocurilor Juniori 2022-2023

Orice sanctiune disciplinara (cartonas rosu/ descalificare) acordate vor fi transmise in scris catre Vicea Viorel <Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. si la numarul de telefon 0726.356.559 imediat dupa sfarsitul jocului.

Etapa 1 | Etapa 2 | Etapa 3 | Etapa 4 | Etapa 5 | Etapa 6 |

Etapa 6 (din 26-27.11.2022)

 

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 Rapid  Sa 26.11      
08:00 CS Rapid
ACS Tonus Mini F  
08:45 CS Rapid A ACS Stefan Birtalan J4F  
09:45 CS Rapid B ACS Tonus J4F  
     
     
 CSS 6 Du 27.11     
09:00 CSS 6 B Morari CS Academic Bucuresti J4F  
10:00 CSS 6 Buzica CSS 2 MiniF  
11:00 CS Academic Bucuresti CSS 2 J4F  

6 jocuri

 

Etapa 5 (din 19-20.11.2022)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 CSS 6  Sa 19.11      
10:00 CSS 6 A Buzica CSU Stiinta Bucuresti J3F  
11:00 CSS 6 ACS Stefan Birtalan J4F  
12:00 CSS 6 CS Tunari MiniF nu se prezinta
     
 Iris Sa 19.11     
12:00 CS Creativ Dinamo Bucuresti J4M  
13:00 CS Creativ CSM Buc B Mini M  
14:00 CS Creativ CSM Buc A Morosanu MiniF  
15:00 CS Creativ CSU Stiinta Bucuresti J4F  
     
 Campina Sa 19.11
   
11:30 CS Campina CSS 2 MiniF  
12:15 CS Campina AS LT Fundulea J4F  
13:15 CSS 2 ACS Dobai Juniorul MiniF  
14:00 CS Campina ACS Dobai Juniorul MiniF  
     
 Rapid  Du 20.11    
10:00 CS Rapid B CSM Buc A J4F  
11:00 CS Rapid ACS Unirea Dobroesti Mini F  
12:00 CS Rapid A CSM Buc B J4F  
13:00 CS Rapid CSS 6 Buzica
Mini F  
14:00 CS Rapid A CSS 6 A J4F  

16 jocuri

 Etapa 4 (din 12-13.11.2022)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 Buftea Sa 12.11       
13:30 ACS Olympic RFH CS Academic Bucuresti J4M  
     
Chiajna Sa 12.11     
14:00 Concordia Chiajna CSS 2 J3M  
15:00 Concordia Chiajna ACS Unirea Dobroesti MiniF  
16:00 Concordia Chiajna CSS 2 J4M  
17:00 Concordia Chiajna ACS Tonus Bucuresti MiniF  
     
 Elite Sa 12.11   A NU SE FOLOSI clister!!    
11:15 CSM Buc B ACS Tonus Mini F  
12:00 CSM Buc B CSS 6 A J4F  
13:00 CSM Buc A CS Creativ J4F  
14:00 CSM Buc A CSS 6 Mini F  
15:00 CSM Buc CSM Unirea Slobozia J3F  
     
     
 Rapid Du 13.11     
10:00 CS Rapid B CSU Stiinta Bucuresti J4F  
11:00 CS Rapid A
ACS Tonus J4F H.C.
12:00 CS Rapid B
CS Academic J4F  
13:00 CS Rapid ACS Tonus MiniF  
14:00 CS Rapid A CS Academic J4F  
     
 Iris Du 13.11     
11:00 CS Creativ CSC Chiajna J4M  
12:00 CS Creativ CS Campina Mini F  
13:00 CS Creativ CSS 2 J4F H.C.  
14:00 CS Campina ACS Unirea Dobroesti Mini F  
     
 Elite Du 13.11   A NU SE FOLOSI clister!!    
12:30 CSM Buc A CSM Buc B Mini M  
13:30 CSM Buc C CS Creativ Mini M  
14:30 CSM Buc B CS Creativ J4M  
15:30 CSM Buc A ACS Olympic RFH J4M  
16:30 CSM Buc A CS Creativ Mini M  
     
 Dinamo  Du 13.11    
13:30 CS Dinamo CSS 2 J4M  
14:30 CS Dinamo CSS 2 Mini M  
15:20 CS Dinamo CSS 2 J3M  
16:20 CS Dinamo CSM Buc B Mini M  neprezentare
10-0
17:10 CS Dinamo CS Academic J4M neprezentare
10-0
 

29 jocuri

 

 

 Etapa 3 (din 05-06.11.2022)

 

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 Chiajna  Sa 05.11      
10:00 Concordia Chiajna CSS 2 J4M  
11:00 Concordia Chiajna CS Tunari MiniF neprezentare
12:00 Concordia Chiajna CSS 2 J3M  
13:00 Concordia Chiajna CS Academic J4M  
         
         
 Iris  Du 06.11    
14:00 CS Creativ CS Academic Bucuresti J4F  
15:00 CS Creativ CS Academic Bucuresti J4M  
16:00 CS Creativ CSS 2 MiniM  
17:00 CS Creativ CSS 2 J4M  
       
 Rapid  Du 06.11    
10:00 CS Rapid B CS Aricestii Rahtivani J4F  
11:00 CS Rapid A CS Aricestii Rahtivani J4F  
12:00 CS Rapid ACS Dobai Juniorul Mini F  
13:00 CS Rapid A AS LT Fundulea J4F  
14:00 CS Campina ACS Dobai Juniorul Mini F  
       
 Apollo  Du 06.11    
10:00 CSM Buc A CSM Buc B J4M  
11:00 CSM Buc B ACS Olympic RFH J4M  
12:00 CSM Buc A CSS 2 J4F  
13:00 CSM Buc B ACS Stefan Birtalan J4F  
14:00 CSM Buc CSS 2 J3F  
       
 CSS 6  Du 06.11    
10:30 CS Agronomia AS LT Fundulea J4F  
11:30 CSS 6 A Buzica CS Campina Mini F  
12:15 CSS 6 CS Agronomia J3F  
13:15 CSS 6 SCM Dunarea Giurgiu J4F  
14:15 CSS 6 SCM Dunarea Giurgiu J3F  

23 jocuri

 Etapa 2 (din 29-30.10.2022)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Apollo Sa 29.10      
12:00 CSM Buc SCM Dunarea Giurgiu  J3F  
13:00 CSM Buc B CSS 2 J4F  
14:00 CSM Buc A ACS Stefan Birtalan J4F  
15:00 CSM Buc A CSS 2 J4M  
     
 Rapid Sa 29.10     
12:00 CS Rapid A CS Atletik Junior J4F  
13:00 CS Rapid B CS Atletik Junior J4F  
14:00 CS Rapid CS Campina Mini F  
14:45 CS Campina SCM Dunarea Giurgiu Mini F  
15:20 SCM Dunarea Giurgiu CS Rapid Mini F  
     
     
 Iris Du 30.10     
09:00 CS Creativ ACS Stefan Birtalan J4F  
10:00 CS Creativ ACS Olympic RFH J4M  
11:00 CS Creativ CSS 2 J4F  
12:00 CS Creativ CSS 2 Mini M  
     
 CSS 6 Du 30.10     
11:00 CSS 6 A Buzica CSM Buc A
J4F  
12:00 CSS 6 CSM Buc J3F  
13:00 CSS 6 AS LT Fundulea J4F  
14:00 ACS Dobai Juniorul ACS Unirea Dobroesti Mini F  

 17 jocuri

Etapa 1 (din 22-23.10.2022)

 

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 CSS 6  Sa 22.10      
12:30 CSS 6 A Buzica CS Aricestii Rahtivani J4F 26-2 (13-1)
13:30 CS Aricestii Rahtivani ACS Stefan Birtalan J4F  2-31 (1-14)
14:30 CSS 6 CSM Unirea Slobozia J3F  25-29 (13-16)
15:30 CSM Unirea Slobozia CSS 2 J3F  22-29 (15-15)
         
 Elite  Sa 22.10      
14:00 CSM Buc A CS Creativ J4M  23-13 (13-8)
15:00 CSM Buc B CS Dinamo J4M  9-33 (1-16)
16:00 CSM Buc A AS LT Fundulea J4F  27-9 (20-5)
17:00 CSM Buc B AS LT Fundulea J4F  23-2 (10-1)
         
         
 Rapid  Du 23.10      
08:00 CS Rapid A CS Creativ J4F 30-12 (14-1)
09:00 CS Rapid B CSM Buc B J4F  8-24 (3-14)
10:00 CS Rapid B CSS 2 Mini F  10-12 (6-8)
         
 IRIS  Du 23.10      
11:00 CS Creativ CS Dinamo J4M  14-28 (8-11)
12:00 CS Creativ CS Dinamo Mini M  10-18 (4-12)
13:00 CS Creativ CS Atletik Junior Calarasi J4F  17-10 (7-6)
14:00 CS Atletik Junior Calarasi CSM Buc A
J4F  5-46 (3-25)

 15 jocuri

Go to top