AMH Bucuresti cu sprijinul ACSOV Pantelimon organizeaza Turneul Semifinal Juniori IV feminin (RO3+RO8).

 

Program JUNIORI 4 Feminin

TURNEU SEMIFINAL RO3+RO8
Bucuresti – SALA PANTELIMON

19-20 iunie 2021

INAINTE DE INCEPEREA COMPETITIEI:
CLUBURILE VOR RESPECTA PROTOCOLUL MEDICAL afisat pe site-ul FRH (FRH -> STATUS SI REGULAMENTE - >
PROTOCOL MEDICAL (click pe link) )

Conform protocolului medical echipele:

1. Vor transmite pe adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. tabelul nominal (semnat si stampilat de club) cu persoanele care vor avea drept de participare la competitie/intrare in sala (pana vineri , 18 iunie 2021, ora 20:00 ).


Echipele au dreptul de a inscrie pe lista oficiala un nr maxim de 30 persoane (sportivi, staff, plus alti participanti). DOAR CEI de pe ACEASTA LISTA vor avea drept de a intra in sala.

2. Vor transmite testele efectuate (adeverinta RAPEL eliberata sau raportul medical) din care sa reiasa ca cei de la pct 1 au rezultate negative (sau au vaccinarea (RAPEL) facuta cu mai multe de 10 zile anterior)

3. Se vor prezenta cu rapoartele medicale in original la sala unde se va face triajul epidemiologic, iar testele vor fi lasate la responsabilul AMH

4. Participarea la joc se face cu legitimatii FRH

5. Conform intelegerii RO 3+ RO8 , echipele vor plati un barem de 300 lei/echipa

IMPORTANT!!!- fara pct 1 + pct 2 + pct 3 - echipele nu vor avea drept de intrare in sala

IN TIMPUL COMPETITIEI
6. Echipele nu vor putea intra in sala pentru jocuri, pana cand jocul anterior nu a fost incheiat, echipele de la jocul anterior au parasit sala si aceasta a fost dezinfectata
7. Orice suspiciune medicala (conform protocolului medical) va fi adusa la cunostinta personalului medical si responsabilului AMH

Persoana de contact: Mihai PIRVU – VicePresedinte AMH Bucuresti – 0763.469.989

                                 Alin SANIA – ACSOV Pantelimon – 0751.155.550

 

  Grupa 1     Grupa 2
L1 RO3
ACADEMIA JUNIOR PLOIESTI   L1 RO8
CSU STIINTA BUCURESTI
L2 RO8
CSM BUCURESTI   L2 RO3
CSM PLOIESTI
L3 RO3
CSS PLOIESTI   L3 RO8
ACSOV PANTELIMON
L4 RO8
CSS 2 BUCURESTI   L4 RO3
SC.GEN. TOPOLOVENI

 

Desfășurător jocuri:

Zi Dată Oră Jocuri Sala Pantelimon
Sambata 19.06.2021 09:00 Etapa 1 – Gr 1 CSM BUCURESTI – CSS 2 BUCURESTI
Sambata 19.06.2021 10:15 Etapa 1 – Gr 1 CSS PLOIESTI - ACADEMIA JUNIOR PLOIESTI
Sambata 19.06.2021 11:30 Etapa 2 – Gr 1 CSS 2 BUCURESTI - CSS PLOIESTI
Sambata 19.06.2021 12:45 Etapa 2 – Gr 1 ACADEMIA JUNIOR PLOIESTI - CSM BUCURESTI
 
Sambata 19.06.2021 14:00 Etapa 1 – Gr 2 CSU STIINTA BUCURESTI – SC.GEN. TOPOLOVENI
Sambata 19.06.2021 15:15 Etapa 1 – Gr 2 CSM PLOIESTI – ACSOV PANTELIMON
Sambata 19.06.2021 16:30 Etapa 2 – Gr 2 SC.GEN. TOPOLOVENI - ACSOV PANTELIMON
Sambata 19.06.2021 17:45 Etapa 2 – Gr 2 CSU STIINTA BUCURESTI - CSM PLOIESTI
 
Duminica 20.06.2021 09:00 Etapa 3 – Gr 1 ACSOV PANTELIMON - CSU STIINTA BUCURESTI
Duminica 20.06.2021 10:15 Etapa 3 – Gr 1 CSM PLOIESTI – SC.GEN. TOPOLOVENI
Duminica 20.06.2021 11:30 Etapa 3 – Gr 2 ACADEMIA JUNIOR PLOIESTI – CSS 2 BUCURESTI
Duminica 20.06.2021 12:45 Etapa 3 – Gr 2 CSM BUCURESTI – CSS PLOIESTI
 
Duminica 20.06.2021 14:00 Locurile 7-8 loc 4 grupa I – loc 4 grupa a II-a
Duminica 20.06.2021 15:15 Locurile 5-6 loc 3 grupa I – loc 3 grupa a II-a
Duminica 20.06.2021 16:30 Finala mica loc 2 grupa I – loc 2 grupa a II-a
Duminica 20.06.2021 17:45 Finala MARE loc 1 grupa I - loc 1 grupa a II-a


Prezenta la sala se va face cu 30 min inainte de inceperea jocului pentru prima echipa de pe raport, si cu 25 minute pentru a 2-a echipa.

Go to top