Menu

 

        Deoarece ne dorim sa continuam traditia pentru organizarea de actiuni pentru cei mai mici dintre sportivii nostri, si in acest an, AMH Bucuresti, organizeaza in perioada 4-5 iunie 2022 CUPA COPILULUI 1 iunie BABYHANDBAL in sala Lucian Grigorescu.

"Sa vina copii la handbal!"

 

Este deviza Cupei Copilului 2022 prin care AMH Bucuresti, impreuna cu dumneavoastra, dorim sa ii facem fericiti, prin miscare, pe cei mai mici din practicantii acestui sport minunat numit HANDBAL.

 

O sa ne creasca pulsul, o sa simtim magia bucuriei fiecarui gol si o sa ne delectam cu cele mai placute momente alaturi de dumnevoastra si de viitorul tarii noastre!

 

Inscrierile se fac pe adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. sau la nr de telefon - 0773.982.091 (Presedinte Comisia de Competitii- dna Carmen Cazacu).

Echipe inscrise:

  Grupa 1     Grupa 2    
1 CSM Bucuresti A Marcu   1 CSM Bucuresti B Nistor    
2 CSS 2 Bucuresti A Dogarescu   2 CSS 2 Bucuresti B Badescu    
3 CSS 2 Bucuresti C Badescu   3 SCM Dunarea Giurgiu    
4 CS Rapid Bucuresti A   4 CS Concordia Chiajna    
5 ACS Tonus Bucuresti   5 ACSO Viitorul Pantelimon    
6 CS Dinamo Bucuresti A   6 CS Dinamo Bucuresti B    
7 ACS Unirea Dobroesti   7 CS Rapid Bucuresti B    
             
  Teren 1 Sambata 04.06.2022 ORA Teren 2 Sambata 04.06.2022  
  CSM Bucuresti A Marcu CSS 2 Bucuresti A Dogarescu 10:00 CSM Bucuresti B Nistor CSS 2 Bucuresti B Badescu  
  CS Rapid Bucuresti A ACS Tonus Bucuresti 10:30 SCM Dunarea Giurgiu CS Dinamo Bucuresti B  
  CSS 2 Bucuresti C Badescu CS Dinamo Bucuresti A 11:00 CS Concordia Chiajna ACSO Viitorul Pantelimon  
  CSM Bucuresti A Marcu ACS Unirea Dobroesti 11:30 CSM Bucuresti B Nistor CS Rapid Bucuresti B  
  CSS 2 Bucuresti A Dogarescu CS Rapid Bucuresti A 12:00 CSS 2 Bucuresti B Badescu CS Concordia Chiajna  
  CSS 2 Bucuresti C Badescu ACS Tonus Bucuresti 12:30 ACSO Viitorul Pantelimon CS Dinamo Bucuresti B  
  CS Dinamo Bucuresti A ACS Unirea Dobroesti 13:00 SCM Dunarea Giurgiu CS Rapid Bucuresti B  
  CSM Bucuresti A Marcu CS Rapid Bucuresti A 13:30 CSS 2 Bucuresti B Badescu ACSO Viitorul Pantelimon  
  CSS 2 Bucuresti A Dogarescu ACS Tonus Bucuresti 14:00 CS Dinamo Bucuresti B CS Rapid Bucuresti B  
  CSS 2 Bucuresti C Badescu ACS Unirea Dobroesti 15:00 CSM Bucuresti B Nistor CS Concordia Chiajna  
  ACS Tonus Bucuresti CS Dinamo Bucuresti A 16:00 SCM Dunarea Giurgiu ACSO Viitorul Pantelimon  
             
  Teren 1 Duminica 05.06.2022   Teren 2 Duminica 05.06.2022  
  CSM Bucuresti A Marcu CSS 2 Bucuresti C Badescu 10:00 CS Concordia Chiajna CS Dinamo Bucuresti B  
  CS Rapid Bucuresti A CS Dinamo Bucuresti A 10:30 CSS 2 Bucuresti B Badescu SCM Dunarea Giurgiu  
  CSS 2 Bucuresti A Dogarescu CSS 2 Bucuresti C Badescu 11:00 ACSO Viitorul Pantelimon CS Rapid Bucuresti B  
  ACS Tonus Bucuresti ACS Unirea Dobroesti 11:30 CSM Bucuresti B Nistor CS Dinamo Bucuresti B  
  CSM Bucuresti A Marcu CS Dinamo Bucuresti A 12:00 SCM Dunarea Giurgiu CS Concordia Chiajna  
  CSS 2 Bucuresti A Dogarescu ACS Unirea Dobroesti 12:30 CSS 2 Bucuresti B Badescu CS Rapid Bucuresti B  
  CSS 2 Bucuresti C Badescu CS Rapid Bucuresti A 13:00 CSM Bucuresti B Nistor ACSO Viitorul Pantelimon  
  CSM Bucuresti A Marcu ACS Tonus Bucuresti 13:30 CS Concordia Chiajna CS Rapid Bucuresti B  
  CSS 2 Bucuresti A Dogarescu CS Dinamo Bucuresti A 14:00 CSM Bucuresti B Nistor SCM Dunarea Giurgiu  
  CS Rapid Bucuresti A ACS Unirea Dobroesti 15:00 CSS 2 Bucuresti B Badescu CS Dinamo Bucuresti B  
             

Go to top