Programul Jocurilor

Etapa 1 | Etapa 2 | Etapa 3 | Etapa 4 | Etapa 5 | Etapa 6 | Etapa 7 | Etapa 8 | Etapa 9 | Etapa 10 | Etapa 11 | Etapa 12 |
Etapa 13 | Etapa 14 | Etapa 15 | Etapa 16  | Etapa 17 | Etapa 18 | Etapa 19 | Etapa 20 | Etapa 21 | Etapa 22 | Etapa 23 |
Etapa 24 | Etapa 25 | Etapa 26 | Etapa 27 | Etapa 28 | Etapa 29 |

Etapa 29 (din 13-14.06.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria  Rezultat
L.Grigorescu S    13.06.'15      
12:00 AS N.R.G. SyncWise EVO DivB_F  10-0
13:30 EVO Handbal Aversa DivB_M  42-39
15:00 AS Victoria ACS Unirea Dobroesti DivB_F  26-30
16:30 Nova'83 AS Victoria DivB_M 32-40
18:00 CS Stefanesti (TECTONIC) AS Handbal DivB_M 44-36
         
         
 L.Grigorescu  D    14.06.'15      
12:00 HCO Muntenia AS N.R.G. SyncWise DivB_F 0-10
13:30 AS Handbal Nova'83 DivB_M  32-39
15:00 ACS Unirea Dobroesti CSU Agronomia DivB_F  25-26
16:30 AS N.R.G. SyncWise Aversa DivB_M  25-31
  HCO Muntenia AS Victoria DivB_M retrasa 10-0
18:00 EVO Handbal CS Stefanesti (TECTONIC) DivB_M  34-40

11 jocuri

Etapa 28 (din 23-24.05.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria  Rezultat
L.Grigorescu S    23.05.'15      
14:00 Aversa EVO Handbal DivB_M  reprog
15:30 AS Handbal AS N.R.G. SyncWise DivB_M 32-29
17:00 Nova'83 ACS Unirea Dobroesti DivB_F 17-32
         
         
 Dobroesti D    24.05.'15      
12:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Bucuresti Iancu J2F  10-0
13:30 ACS Unirea Dobroesti CSM Bucuresti Iancu J3F  10-0
         
L.Grigorescu D    24.05.'15    
12:00 CSS 5 EVO Handbal DivB_F 10-0
13:30 Nova'83 AS Victoria
DivB_F 9-30
15:00 AS Victoria EVO Handbal DivB_M 28-23
16:30 AS N.R.G. SyncWise HCO Muntenia DivB_M  10-0
18:00 Nova'83 CS Stefanesti (Tectonic) DivB_M 35-32

10 jocuri

 

Etapa 27 (din 16-17.05.2015)

 

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria  Rezultat
Dobroesti S    16.05.'15      
13:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Bucuresti Iancu J2F  reprog
14:30 ACS Unirea Dobroesti CSM Bucuresti Iancu J3F  reprog
16:00 ACS Unirea Dobroesti EVO Handbal DivB_F reprog 
         
 Dobroesti D    17.05.'15      
10:00 ACS Corbeanca CSS Ilfov J3F reprog 
11:00 ACS Corbeanca CSS Ilfov J4F reprog 
         
Scoala 30 D    17.05.'15      
15:00 CS Dinamo AMC ACS Romcat Ploiesti J4M 18-12
16:00 CS Dinamo AMC CS Bucuresti 2010 J3M   H.C.
27-18
17:00 ACS Romcat Ploiesti CS Bucuresti 2010 J4M  0-10
         

8 jocuri

Etapa 26 (din 09-10.05.2015)

Data/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
L.Grigorescu S 09.05.'15      
10:00 CSS 5 CS Bucuresti 2010 J3F 4-12
11:00 AS Tonus CS Dinamo AMC J3M  18-21
12:00 Nova'83 HCO Muntenia DivB_F  35-37
13:30 CSU Agronomia CSS 5 DivB_F  35-19
15:00 AS N.R.G. SyncWise EVO DivB_F  reprog
16:30 AS Handbal AS Victoria DivB_M  31-34
18:00 CS Stefanesti (TECTONIC) Aversa DivB_M 34-26
     
 Corbeanca D    10.05.'15     
10:00 ACS Corbeanca CSS 2 B Nita J3F  22-11
11:00 ACS Corbeanca CSS 2 B Dogarescu J4F reprog  
     
L.Grigorescu  D    10.05.'15     
10:00 CSS 2 CSM Bucuresti Apostol J3M reprog  
11:00 CSS 2 CSM Bucuresti Apostol J2M  reprog
12:00 CSS 2 CS Bucuresti 2010 J3M reprog  
13:00 CSS 5 AS N.R.G. SyncWise DivB_F  10-0
14:30 EVO Handbal CSU Agronomia DivB_F 12-21
16:00 AS Victoria AS N.R.G. SyncWise DivB_M  33-18
17:30 ACS Unirea Dobroesti HCO Muntenia DivB_F  28-28
19:00 EVO Handbal HCO Muntenia DivB_M  24-14
     
Dobroesti  D    10.05.'15    
11:00 ACS Unirea Dobroesti CS Bucuresti 2010 J3F 19-11
12:30 ACS Unirea Dobroesti CTM Stroescu J2F reprog
     
Scoala 30  D    10.05.'15     
15:00 CTM Stroescu CSS 6 Covaci J2F  reprog
16:00 CS Dinamo AMC CTM J4M  reprog
17:00 CS Dinamo AMC CSS 6 Covaci J2F  reprog

19 jocuri

Etapa 25 (din 18-19.04.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria  Rezultat
 L.Grigorescu S    18.04.'15      
14:30 HCO Muntenia NOVA'83 DivB_F 33-30
16:00 Aversa AS Handbal DivB_M  34-31
17:30 CSM Bucuresti AS Victoria DivB_F 27-26
19:00 AS Victoria TECTONIC (CS Stefanesti) DivB_M 22-31
   
   
 L.Grigorescu  D    19.04.'15 
 
13:00 AS Victoria EVO Handbal DivB_F 25-20
14:30 Aversa AS Victoria DivB_M  33-26
16:00 CSS 6 NOVA'83 DivB_F  0-10
retrasa
17:30 EVO Handbal ACS Unirea Dobroesti DivB_M  42-23
19:00 NOVA'83 AS NRG SyncWise DivB_M  38-31

10 jocuri

Etapa 24 (din 4-5.04.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Sun Plaza S    04.04.'15      
09:00 - 19:00 CUPA CSM Bucuresti      
         
 Scoala 30 S    04.04.'15       
14:00 CS Bucuresti 2010 ACS Corbeanca J3F H.C. 7-32
14:50 ACS Corbeanca ACS 181 SSP J4F H.C. 23-11
16:20 CSO Tricolorul Breaza CS Bucuresti 2010 J3M 0-10
  CS Balotesti CS Bucuresti 2010 J3M 0-10 nu se prezinta
  CS Balotesti CS Bucuresti 2010 J3F 0-10 nu se prezinta
17:10 CTM CSO Tricolorul Breaza J2F  10-0
18:00 CSO Tricolorul Breaza CS Bucuresti 2010 J3M  0-10
         
 L.Grigorescu S    04.04.'15       
15:30 HCO Muntenia CSS 5 DivB_F  27-19
 17:00 AS N.R.G. SyncWise CSM Bucuresti DivB_F 0-10 nu se prezinta
18:30 AS N.R.G. SyncWise TECTONIC (CS Stefanesti) DivB_M 26-30
         
         
 Sun Plaza D    05.04.'15       
09.00-17.00 CUPA CSM Bucuresti      
         
L.Grigorescu D    05.04.'15      
10:00 Aversa ACS Unirea Dobroesti DivB_M  41-27
11:30 CSU Agronomia AS Victoria DivB_F 27-21
13:00 EVO Handbal HCO Muntenia DivB_F 36-27
14:30 ACS Unirea Dobroesti AS N.R.G. SyncWise DivB_F  35-17
16:00 HCO Muntenia TECTONIC (CS Stefanesti) DivB_M  29-31
17:30 Nova'83 CSM Bucuresti DivB_F 35-27
19:00 Nova'83 EVO Handbal DivB_M 31-38
         
 Scoala 30 D    05.04.'15       
15:00 CSS Ilfov Mares CS Bucuresti 2010 J3F  
16:00 CTM CSM Bucuresti Iancu J2F  
17:00 CSS 5 CS Bucuresti 2010 J3F  
18:00 AS Tonus Spartanii din Cosbuc J3M  

21 jocuri

Etapa 23 (din 28-29.03.2015)

 

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Sun Plaza S    28.03.'15 Parcarea supraterana de la Berceni- intrarea pe la panoul BAUMAX
15:00 CSM Buc Apostol CS Bucuresti 2010 J3M
16:00 CSM Buc Popescu EVO Handbal DivB_F  37-28
       
 Scoala 30  D    29.03.'15    
14:00 CS Dinamo AMC CSS Ilfov Mares J4F  20-8
14:40 CS Dinamo AMC CTM J4M H.C. 29-16
15:40 AMC ACS Unirea Dobroesti J2F  25-20
16:40 CTM B Stroescu CTM A Stoica J2M  H.C.
17:40 CSS 2  CTM Stoica J1M  H.C.
       
 Scoala 32  D    29.03.'15  
09:30 CSO Voluntari CS Rapid MiniHand_F  reprog
10:20 CSS 2 B Dogarescu CSO Voluntari J4F  reprog
11:10 CS Rapid CSS 2 MiniHand_F  reprog
     
 L.Grigorescu  D    29.03.'15  
17:00 AS Sportul Aninoasa AS Victoria DivB_F  23-34
18:30 AS N.R.G. SyncWise HCO Muntenia DivB_M  36-31
20:00 AS Victoria AS Handbal DivB_M  36-21

13 jocuri

Etapa 22 (din 21-22.03.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 Corbeanca S    21.03.'15     
09:30  CSO Voluntari CSS Ilfov Mares J3F 26-15
10:20  ACS Corbeanca CSO Voluntari J4F H.C. 22-15
11:20  ACS Corbeanca CSO Voluntari J3F  32-35
     
 Scoala 30  S    21.03.'15    
12:30 ACS Unirea Dobroesti HCO Muntenia DivB_M reprog
14:00  ACS Unirea Dobroesti CS Balotesti J3F  reprog
15:00  AMC
ACS Unirea Dobroesti
J2F reprog  
16:00 CS Dinamo AMC CS Balotesti Chiajna J4M reprog  
17:00 CS Dinamo AMC CS Balotesti J3M reprog  
         
Sun Plaza S    21.03.'15 Parcarea supraterana de la Berceni- intrarea pe la panoul BAUMAX
16:00   CSM Buc Apostol AS Tonus J3M  
17:00  CSM Buc B Vasile AS Tonus J4M  
18:00  CSM Buc B Roata AS Tonus J4M  
         
         
 CSS 2 D    22.03.'15     
09:00  CSS 2 B Nita CS Balotesti J3F  23-19
10:00  CSS 2 A David CS Bucuresti 2010 J3F 25-18
11:00  CSS 2 CSS 6 B Buzica MiniHand_F H.C. 10-0
     
Sun Plaza D    22.03.'15  Parcarea supraterana de la Berceni- intrarea pe la panoul BAUMAX   
09:00  CSM Buc A Strat CSM Buc B Moise  J4F  21-15
10:00  CSM Buc Iancu ACS Unirea Dobroesti J3F  
11:00 CSM Buc Popescu  CSS 5 DivB_F  ?? 22-17 ??
     
 Rapid  D    22.03.'15    
13:00 CS Rapid CSM Buc A Butulescu MiniHand_F  H.C.
13:40 CS Rapid CSM Buc A Strat J4F H.C.
14:30 CS Rapid CSS 5 J3F  
     
 CSS 6  D    22.03.'15    
15:30  CSS 6 B Predoiu CSS Ilfov Mares J4F  9-23
16:20  CSS 6 A Morari CSS 2 B Dogarescu J4F H.C. 10-0
17:10  CSS 6 Morari Col.Teh.Media Cheta J1F 36-19
    Aninoasa- nu se prezinta la div B  

25 jocuri

Etapa 21 (din 14-15.03.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria  Rezultat
Rapid S    14.03.'15      
14:00 CS Rapid CSM Buc B Stanciu MiniHand_F H.C. 26-6
14:40 CS Rapid CSM Buc B J4F H.C. 17-16
15:30 CS Rapid CSS 6 J3F 10-0
     
 Scoala 96 D    15.03.'15     
09:00  CSM Buc Iancu CSS 6 Covaci J2F 19-17
10:00  CSM BUC A Strat ACS Corbeanca J4F H.C. 19-17
11:00  CSM Buc Iancu ACS Corbeanca J3F  28-19
     
 CSS 2 D    15.03.'15     
09:00  CSS 2 A David CSS 6 J3F  10-0
10:00  CSS 2 CSS 6 A Morari MiniHand_F  10-0
11:00  CSS 2 B Nita CSS 6 J3F  10-0
     
 L.Grigorescu  D    15.03.'15    
14:30 AS N.R.G. SyncWise EVO DivB_F 26-35
16:00 CSM Buc Popescu CSU Agronomia DivB_F  22-26
17:30 Aversa Nova'83 DivB_M  37-34
19:00 AS Handbal TECTONIC (CS Stefanesti) DivB_M  25-44
   
 CSS 6 D    15.03.'15   
14:30 CSS 6 B Buzica CSM Buc C Aruxandei MiniHand_F H.C. 8-11
15:10  CSS 6 A Morari CSM Buc A Butulescu MiniHand_F  5-16
16:00 CSS 6 A Morari CSS 6 B Predoiu J4F H.C.  46-4
16:50 CSS 6 Morari CSS 5 DivB_F  49-15
   
 Scoala 30  D    15.03.'15  
15:00  CS Dinamo AMC CSS 2 J2M 29-24
16:00 CS Dinamo AMC Spartanii din Cosbuc J3M H.C. 35-13
17:00 CS Dinamo AMC CTM Stoica J2M H.C. 25-22
   
Dobroesti D    15.03.'15   
15:30 ACS Unirea Dobroesti AS Victoria DivB_M 30-33
17:30 ACS Unirea Dobroesti AS Victoria DivB_F  17-24

 

22 jocuri

Etapa 20 (din 07-08.03.2015)

 

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria  Rezultat
Scoala 88 S    07.03.'15      
10:00 CTM B Stroescu CSS 2 J2M  25-29
11:00 CTM B Stroescu CTM A Stoica J2M  22-38
12:00 CTM A Stoica CSS 2 J2M H.C. 20-36
13:00 Spartanii din Cosbuc CS Bucuresti 2010 J3M  13-24
14:00 Spartanii din Cosbuc Hc.Sc. 88 M.V. J4M  18-28
   
 Rapid D    08.03.'15   
13:30 CS Rapid CS Bucuresti 2010 J3F 25-24
14:30 CS Rapid CSS 2 B Dogarescu J4F H.C. 19-12
15:20 CS Rapid CSS 2 MH F H.C. 15-11
     
 CSS 2 D    08.03.'15     
09:00 CSS 2 B Dogarescu Spartanii din Cosbuc J4F  18-3
10:00 CSS 2 B Nita CSS 5 J3F  22-4
11:00 CSS Ilfov Mares CSS 2 A David J4F 11-43
   
 Scoala 30  D    08.03.'15  
15:00  CS Dinamo AMC CTM J4M  21-11
15:50 AMC CSS 6 B Predoiu J4F  27-14
16:40 CS Dinamo AMC CS Bucuresti 2010 J4M  10-0
17:30 AMC ACS 181 SSP Buc J4F 18-14

 

15 jocuri

Etapa 19 (din 28.02-01.03.2015)

 

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 Scoala 88  S    28.02.'15      
10:00  Hc.Sc. 88 M.V. CSO Voluntari J4F ?? 14-16 ??
11:00  CSO Voluntari  ACS 181 SSP Buc J4F 10-0
12:00  CSS Ilfov Mares ACS 181 SSP Buc J4F  10-0
13:00 CS Rapid ACS Corbeanca J3F  26-23
  CS Rapid CSO Voluntari MH F  retrasa din campionat
13:45 ACS Corbeanca CS Rapid J4F  15-18
         
Scoala 96  S    28.02.'15     
10:00  CSM Buc A Strat AMC J4F  21-12
10:40  CSS 6 A Morari CSM Buc B Cazacu J4F 22-12
11:20  CSM Buc B Stanciu CSS 6 A Morari MH F 20-8
     
Dobroesti S    28.02.'15      
11:30 ACS Unirea Dobroesti CSS 2 B Nita J3F  16-10
13:00 ACS Unirea Dobroesti CSO Tricolorul Breaza J2F  14-15
14:30 ACS Unirea Dobroesti CSU Agronomia DivB_F  26-34 C.D.
         
 Scoala 30 S    28.02.'15     
13:00 CSS 2 CSS 3 Steaua Bucuresti J1M HC
14:00 CSS 3 Steaua Bucuresti CSS 2 J2M HC
15:00  CS Dinamo AMC CSS 2 J2M  reprog
16:00 CSS 2 CSO Tricolorul Breaza J3M  reprog
17:00 CSS 6 Covaci CSO Tricolorul Breaza J2F  reprog
         
 Chiajna (Rosu) S    28.02.'15     
16:00 CS Balotesti Chiajna CSM BUC A Gurau MH M 2-20
17:00 CS Balotesti Chiajna CS Bucuresti 2010 J4M H.C. 10-0
18:00  CS Balotesti Chiajna CSS 2 Elena Rosu
MH M 12-7
         
         
Scoala 96  D    01.03.'15     
10:00  CSM Buc A Strat AS Tonus J4F  23-7
10:40  CSM Buc A Butulescu CSM Buc C Aruxandei MH F  17-16
11:20  CSM Buc B Cazacu AS Tonus J4F 20-8
         
 Scoala 32 D    01.03.'15     
10:00  CSS 2 B Dogarescu CSS Ilfov Mares J4F 15-13
11:00  CSS 2 CSS 6 A Morari MH F  reprog
         
 Scoala 30 D    01.03.'15     
15:00  EVO CSS 5 DivB_F  24-17
16:30 AS N.R.G. Syncwise EVO DivB_M  25-28
       
L.Grigorescu  D    01.03.'15   
14:00 CSU Agronomia AS Sportul Aninoasa DivB_F  38-33
15:30  AS Victoria HCO Muntenia DivB_F  22-26
17:00 AS Victoria HCO Muntenia DivB_M  25-27

 

30 jocuri

Etapa 18 (din 21-22.02.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Scoala 32 S    21.02.'15       
09:00  CSS 2 A David AMC J4F 24-12
10:00  CSS 2 CS Rapid
MH F HC 15-8
11:00  CSS 2 B Dogarescu AMC J4F  H.C. 17-14
 
 Scoala 88 S    21.02.'15 
09:00  Hc.Sc. 88 M.V. CS Bucuresti 2010 J4M H.C. 17-21
10:00  CSM Buc Apostol CTM B Stroescu J2M  32-19
11:00  Hc.Sc. 88 M.V. CTM Bucuresti J4M   H.C. 18-14
12:00 Spartanii din Cosbuc CSM Buc Apostol J3M  8-39
13:00 Spartanii din Cosbuc CTM Bucuresti J4M  14-9
14:00 Hc.Sc. 88 M.V. CSS 6 B Predoiu J4F  21-12
   
L.Grigorescu S    21.02.'15   
12:30 AS Victoria  TECTONIC (CS Stefanesti) DivB M reprog
lipsa sala
14:00 EVO Handbal CSU Agronomia DivB F  29-35
15:30  AS N.R.G. SyncWise HC Olympic Muntenia DivB F 22-28
17:00 Aversa EVO Handbal DivB M  25-36
       
Dobroesti  S    21.02.'15  
15:30 ACS Unirea Dobroesti CTM Stroescu J2F  22-18
16:45 ACS Unirea Dobroesti CSM Buc Popescu DivB F  32-22
18:00 ACS Unirea Dobroesti AS N.R.G. SyncWise DivB M  36-27
   
   
Corbeanca D    22.02.'15    
09:00 - 18:00 ONSS-uri ILFOV  
   
 Scoala 96 D    22.02.'15   
09:00  CSM Buc Iancu CTM Stroescu J2F 34-13
10:00  CSM Buc A Gurau
CSM Buc C Stefanescu MH M  H.C.
   
Scoala 64 D    22.02.'15   
10:00  CSM Buc A Roata CTM Buc B Vasile J4M H.C.17-11
10:40  CSM Buc A Roata CTM J4M H.C. 41-3
11:20  CTM Buc B Vasile CTM J4M H.C. 26-2
   
CSS 2 D    22.02.'15   
12:30 CS Bucuresti 2010 CSS 2 J4M  reprog
13:20 CSS 2 CSM Buc Apostol J2M 15-27
14:20 CSS 2 B Nita CS Bucuresti 2010 J3F ?? 5-8 ??
15:20 CTM A Stoica CSM Buc Apostol J2M  H.C. 23-15
16:20 CTM A Stoica CSS 2 J2M  H.C.
   
Rapid D    22.02.'15   
14:00 CS Rapid CSS 6 B Buzica MH F  H.C. 
14:40 CS Rapid Spartanii din Cosbuc J4F 16-5
15:30 CS Rapid CSM Buc Iancu J3F 13-26
   
 Scoala 30 D    22.02.'15   
15:00  AMC CSM Buc A Strat J4F reprog 
15:40  AMC ACS Unirea Dobroesti J2F  reprog
ONSS
16:40  AMC ACS 181 SSP Buc J4F  reprog
   
 CSS 6 D    22.02.'15   
15:30  CSS 6 A Morari CSS 2 A David J4F  19-20
16:30  CSS 6 Morari CSM Bucuresti Popescu DivB F  38-32

35 jocuri

Etapa 17 (din 14-15.02.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria  Rezultat
 Scoala 88  S    14.02.'15      
10:00 Hc.Sc. 88 M.V. CSM Buc B Vasile J4M 17-15
11:00 AS Tonus CS Balotesti J3M  39-20
12:00 AS Tonus CS Balotesti Chiajna J4M  17-16
13:00 Spartanii din Cosbuc AS Tonus J3M  8-37
14:00 Spartanii din Cosbuc AS Tonus J4M  4-43
15:00 Hc.Sc. 88 M.V. CSM Buc B Cazacu J4F  11-21
     
 Scoala 96 D    15.02.'15     
09:00  CSM Buc Iancu ACS Unirea Dobroesti J3F  reprog
10:00  CS Balotesti CSM Buc B Vasile J4M 20-17
11:00  CSM Buc Iancu CS Balotesti J3F  39-22
     
 Dobroesti D    15.02.'15   nu se joaca cu clister
   
13:00 ACS Unirea Dobroesti CTM Stroescu J2F  reprog
14:20 ACS Unirea Dobroesti CS Rapid J3F 19-35
15:30 ACS Unirea Dobroesti  CSS 5 DivB_F 39-15
16:45 ACS Unirea Dobroesti  TECTONIC (CS Stefanesti) DivB_M  C.D. 10-0
       
 CSS 2 D    15.02.'15     
12:30 CSS 2 Grigore ACS Romcat Ploiesti J4M  27-18
13:20 CSS 2 B Nita CS Balotesti J3F  14-20
14:20 AS Tonus ACS Romcat Ploiesti J4M 28-8
15:00 CSS 2 Grigore CS Balotesti J4M 11-11
15:40 CSS 2 B Nita CSS Ilfov Mares J3F  13-9
16:40 ACS Romcat Ploiesti CS Bucuresti 2010 J4M  10-0
   
 L.Grigorescu  D    15.02.'15  
13:00 EVO AS Sportul Aninoasa DivB_F 37-33
14:30 Nova'83 AS NRG SyncWise DivB_F 33-26
16:00 AS Handbal  EVO DivB_M  26-35
   
 Scoala 30  D    15.02.'15  
15:00  AMC CSO Voluntari J4F  23-19
15:40 CSO Voluntari CSS 2 MiniHand_F  0-20
16:20 CSO Voluntari ACS 181 SSP Buc J4F  10-13

 

29 jocuri

Etapa 16 (din 07-08.02.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Scoala 32 S    07.02.'15      
09:00  CSS 2 B Dogarescu ACS 181 SSP J4F HC 11-16
09:50  CSS 2 CSM Buc C Aruxandei MiniHand_F  20-14
10:40  CSS 2 A David ACS 181 SSP J4F HC 20-8
         
Scoala 88 S    07.02.'15      
09:00 CTM A Stoica CSM Buc Apostol J2M 29-29
10:00 CSM Buc Apostol CSO Tricolorul Breaza J3M  32-25
11:00 CSO Tricolorul Breaza DSCL Caracal J2F  9-23
12:00 CTM A Stoica CSS 2 J2M  32-25
 13:00 CSS 6 Covaci  CSO Tricolorul Breaza J2F  20-7
14:00 CSO Tricolorul Breaza CSS 2 J3M 10-15 reprog
15:00 CSS 6 Covaci DSCL Caracal J2F  19-18 reprog
       
 CSS 6  S    07.02.'15  
11:00 CSS 6 B Buzica CSS 6 A Morari MiniHand_F  5-12
11:40 CSS 6 Covaci CSM Buc Iancu J2F reprog
13:00 CSS 6 B Predoiu CSM Buc B Cazacu J4F  7-25
14:00 CSS 6 A Morari CSM Buc A Strat J4F  21-13
15:00 CSS 6 Morari CSU Agronomia DivB_F  28-32
   
 L.Grigorescu S    07.02.'15   
15:00 Nova'83 EVO DivB_F  17-31
16:30 Aversa TECTONIC (CS Stefanesti) DivB_M  21-28
18:00 HC Olympic Muntenia Nova'83 DivB_M 31-35
       
Scoala 32  D     08.02.'15    
09:00  CSS 2
CSM Buc B Stanciu MiniHand_F 15-10
09:50  CSS 2 B Dogarescu ACS Corbeanca J4F H.C. 12-16
10:40  CSS 2 A David ACS Corbeanca J3F  34-28
   
 CSS 6  D     08.02.'15    
11:00 CSS 6 B Buzica CSO Voluntari MiniHand_F H.C. 10-0
11:40  CSS 6 B Predoiu CSO Voluntari J4F H.C. 10-0
13:00 CSS 6
CSO Voluntari J3F  36-24
14:00 CSS 6 A Morari CSO Voluntari J4F H.C. 10-0
15:00 CSS 6 Morari AS Victoria DivB_F  28-21
   
 L.Grigorescu  D     08.02.'15  
15:00 TECTONIC (CS Stefanesti) AS N.R.G. Syncwise DivB_M  28-23
16:30 HC Olympic Muntenia CSM Bucuresti Popescu DivB_F  28-37
18:00  EVO Handbal AS Victoria
DivB_M 29-28
   
 Rapid  D     08.02.'15  
12:30 CS Rapid CSM Buc A Butulescu MiniHand_F  8-10
13:10 CS Rapid ACS 181 SSP J4F H.C. 18-10
14:00 CS Rapid CSS 2 B Nita J3F  27-13

29 jocuri

 

Etapa 15 (din 31.01-01.02.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Scoala 32 S     31.01.'15      
09:00   CSS 2 B Dogarescu  CSS 6 A Morari J4F 17-33
09:50  CS Rapid CSS 2 MiniHand_F H.C.  8-19
10:40  CSS 2 CSO Voluntari MiniHand_F reprog
         
 Dobroesti S     31.01.'15  nu se joaca cu clister!!!
   
12:30 ACS Unirea Dobroesti CSO Voluntari J3F 13-24
14:00 ACS Unirea Dobroesti CSS 6 Covaci J2F (H.C.)  (H.C.)
16:00 ACS Unirea Dobroesti AS Handbal DivB_M  31-22
18:00 ACS Unirea Dobroesti CSS 6 DivB_F  10-0
   
 L.Grigorescu  S     31.01.'15  
09:00 CS Bucuresti 2010 CSS 2 J3M ??? 9-17 ???
10:00  ACS Corbeanca CS Bucuresti 2010 J3F  21-11
11:00  ACS Corbeanca CSS 6 A Morari
J3F  23-25
12:00  CSS 6 CSS 5 J1F reprog
13:30 CSM Bucuresti Popescu  AS NRG Syncwise DivB_F 26-16
15:00 Nova AS Victoria DivB_F  26-34
16:30 HC Olympic Muntenia AS Sportul Aninoasa DivB_F 41-28
18:00 Nova Tectonic (CS Stefanesti) DivB_M  26-34
     
Scoala 64 S     31.01.'15  
12:00  CSM Buc C Aruxandei CSM Buc A Butulescu MiniHand_F  7-9
12:40 CSM Buc B Cazacu CSS 6 B Predoiu J4F reprog 
13:20  CSM Buc B Stanciu CSM Buc A Butulescu MiniHand_F  20-15
     
       
       
Scoala 64 D     01.02.'15
 
12:00  CSM Buc B Vasile AS Tonus J4M 18-25
12:40 CSM Buc B Cazacu AS Tonus J4F 0-10
13:20 CSM Buc B Stanciu CSM Buc C Aruxandei MiniHand_F  20-6
   
 L.Grigorescu D     01.02.'15 
 
13:00  CSM Bucuresti Popescu Nova'83 DivB_F  10-0
14:30 Nova'83 AS Handbal DivB_M 31-22
16:00 AS Victoria AS N.R.G. Syncwise DivB_M 25-28
17:30 HCO Muntenia Aversa DivB_M  27-30
19:00  CSU Agronomia AS Victoria  DivB_F  C.D. 0-10
       
 CSS 6  D     01.02.'15  
14:00 CSS 6 A Morari CSS 6 B Predoiu J4F 32-5
15:00 CSS 6 B Buzica CS Rapid MiniHand_F  5-13
15:40 CSS 6 A Morari HC.Sc. 88 M.V. J4F  24-8
16:40 CSS 6 EVO Handbal DivB_F  39-29

29 jocuri

Etapa 14 (din 24-25.01.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Scoala 88 S        24.01.'15      
10:00 Hc.Sc. 88 M.V. CSS 6 A Morari J4F anulat lipsa arbitri
11:00 CSS 6 B Predoiu CSM Buc B Cazacu J4F anulat lipsa arbitri
12:00 Hc.Sc. 88 M.V. CSM Buc B Cazacu J4F anulat lipsa arbitri
     
 Scoala 30  S        24.01.'15      
12:00 CTM B Stroescu CSS 2 J2M  16-11 ??
13:00 CTM A Stoica
CSS 2 J2M  12-9 ??
14:00 CSO Tricolorul Breaza CS Bucuresti 2010 J3M  14-6
15:00  Spartanii din Cosbuc CTM
J4M  10-14 ??
16:00 Spartanii din Cosbuc CSO Tricolorul Breaza J3M  14-16
17:00  CS Bucuresti 2010 Spartanii din Cosbuc J4M H.C. 12-12
       
Dobroesti S        24.01.'15  
11:30 ACS Unirea Dobroesti CSO Tricolorul Breaza J2F 19-17
13:00 ACS Unirea Dobroesti Spartanii din Cosbuc J3F  retrasa din campionat
14:30 ACS Unirea Dobroesti CSM Buc Iancu J2F  16-22
   
   
 Scoala 32 D        25.01.'15   
09:00  CSS 2 B Dogarescu Hc.Sc. 88 M.V. J4F 10-0
10:00  CSS 2 CSS 6 B Buzica MiniHand_F  19-5
11:00  CSS 2 B Dogarescu CSS Ilfov J4F  21-5
     
 Scoala 96 D        25.01.'15     
09:00  CSM Buc Iancu ACS Unirea Dobroesti J3F anulat lipsa arbitri 
10:00  CSM B Vasile  CS Bucuresti 2010 J4M  anulat lipsa arbitri
11:00  CSM Buc Iancu CSS 5 J3F anulat lipsa arbitri 
     
Rapid  D        25.01.'15    
10:00  CS Rapid CSS 2 A David J3F 29-23
11:00  CS Rapid CSS 2 A David J4F H.C. 13-15
   
 Scoala 30  D        25.01.'15  
13:00 CSS 6 B Predoiu  ACS Corbeanca J4F 5-25
13:40  ACS Corbeanca AMC J4F  25-22
 14:20 CSS 6 B Predoiu ACS 181 SSP Buc J4F  3-18
15:00 Spartanii Din Cosbuc AMC J4M reprog
16:00 ACS 181 SSP Buc Spartanii Din Cosbuc J4F  16-3
17:00 AS N.R.G. Syncwise AS Handbal DivB_M  27-27
   
 CSS 2  D        25.01.'15  
15:00  CSS 2 B Nita CS Bucuresti 2010 J3F 28-6
16:00 CSS 2 CSM Buc B Nae MiniHand_M  11-24
17:00 CSS 2 B Nita CSS 6 J3F  10-37
         
 CSS 6
 D        25.01.'15      
14:00 CSS 6 B Buzica CSM Buc A Butulescu MiniHand_F H.C. 9-13
15:00 CSS 6 A Morari CSM Buc A Butulescu MiniHand_F  8-14

28 jocuri

 

Etapa 13 (din 17-18.01.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 Scoala 64  S     17.01.'15      
10:00 CSM Buc B Nae CSM Buc C Stefanescu MiniHand_M 4-9
10:40 CSM Buc A Strat CSS 6 B Predoiu J4F  22-3
11:20 CSM Buc B Nae CSM Bucuresti A Gurau MiniHand_M  9-8
   
 Scoala 96 S     17.01.'15   
13:00 CSM Buc C Aruxandei CSS 6 B Buzica MiniHand_F 13-5
14:00 CSM Bucuresti Apostol CSS 2 J3M  22-24
15:00 CSM Buc B Stanciu CSS 6 B Buzica MiniHand_F  20-2
16:00  CSM Bucuresti Apostol Spartanii din Cosbuc
J3M 34-17
       
Scoala 88  S     17.01.'15   
09:00  Hc.Sc. 88 M.V. CSM Buc B Vasile J4M  22-23
09:50  AS Tonus CS Bucuresti 2010 J4M  42-8
10:40  Hc.Sc. 88 M.V. CSM Buc A Roata J4M  21-17*
C.D. (0-10)
11:30  AS Tonus CS Bucuresti 2010 J3M  38-17
12:30  Hc.Sc. 88 M.V. Spartanii din Cosbuc J4F  27-7
   
   
Scoala 32  D     18.01.'15   
09:00  CSS 2 B Dogarescu ACS Corbeanca J4F  13-25
10:00  CSS 2 AS Tonus J3M  21-16
11:00  CSS 2 B Dogarescu AS Tonus J4F  18-7
   
Scoala 96  D     18.01.'15   
09:00  AMC
CSM Buc A Strat
J4F  reprog
10:00  CSM Buc A Roata ACS Romcat Ploiesti J4M  20-9
11:00  CSM Buc B Vasile ACS Romcat Ploiesti J4M  25-13
       
 Scoala 64 D     18.01.'15   
10:00 CSM Buc A Butulescu CS Rapid MiniHand_F  3-10
10:40 CSM Buc B Cazacu CSS 2 A David J4F  4-11
11:20 CSM Buc B Stanciu CS Rapid MiniHand_F  12-6
   
 Dobroesti D     18.01.'15  nu se joaca cu clister !!  
11:00 ACS Unirea Dobroesti ACS Corbeanca J3F  8-18
12:30 ACS Unirea Dobroesti CTM Stroescu J2F  24-22
14:30 ACS Unirea Dobroesti CS Stefanesti DivB_M  26-32
16:30 ACS Unirea Dobroesti AS Sportul Aninoasa DivB_F  31-25
   
 CSS 6  D     18.01.'15  
14:00  CSS 6 B Buzica CSO Voluntari MiniHand_F  7-7
15:00  CSS 6 B Predoiu CSO Voluntari J4F  12-24
16:00  CSS 6 A Morari CSO Voluntari MiniHand_F  19-5
16:40  CSS 6 Morari CSM Bucuresti Iancu J3F  21-25
   
Scoala 30 D     18.01.'15    
15:00  CS Dinamo AMC CSS 2 J4M  18-17
16:00  CS Dinamo AMC CTM B Stroescu J2M  27-19
17:00  AMC Spartanii din Cosbuc J4F  28-6
18:00  CS Dinamo AMC Spartanii din Cosbuc J3M  44-19
   
L.Grigorescu D     18.01.'15    
15:00 HC Olympic Muntenia EVO Handbal DivB_M 27-31
16:30 Nova'83 CSU Agronomia DivB_F  22-33
18:00 AS Victoria Nova'83 DivB_M  27-20
19:30 AS Victoria CSM Bucuresti Popescu DivB_F  18-23
   
 CSS 2  D     18.01.'15  
13:00 CSS 2 B Nita CSS 2 A David J3F  12-32
14:00 CSS 2 CSM Buc A Butulescu MiniHand_F  16-6
15:00 CSS 2 A David CSS IlFov Mares J3F  21-13

40 jocuri

Etapa 12 (din 10-11.01.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
L.Grigorescu S     10.01.'15      
09:00 CS Balotesti
CS Bucuresti 2010 J3M  23-18
10:00  CSS 6 Covaci AMC J2F  40-19
11:00  CS Balotesti Chiajna CS Bucuresti 2010 J4M  15-8
12:00  CSU Agronomia CSM Bucuresti Popescu DivB_F  26-37
13:30 AS Handbal EVO Handbal DivB_M 25-39
15:00 Nova'83 CSS 5 DivB_F  27-23
17:30 EVO HC Olympic Muntenia DivB_F  19-30
19:00  AS Victoria  AS N.R.G. Syncwise DivB_F 28-15
       
 Sc. T.Vianu S     10.01.'15   
09:00  CSS 2 Elena Rosu CSM Bucuresti A Gurau MiniHand_M 1-12
10:00 CSM Bucuresti A Roata CSM Bucuresti B Vasile J4M  17-11
11:00  CSM Bucuresti A Gurau CSM Bucuresti C Stefanescu MiniHand_M  10-3
   
 Scoala 88 S     10.01.'15   
09:00  Hc.Sc. 88 M.V. AS Tonus J4M 18-19
09:50  Hc.Sc. 88 M.V. CSS 2 A J4F  0-10
10:40  AS Tonus CSS 2 J4M  15-17
11:30  CSM Ploiesti CSS 2 J4M  0-10
12:20  Hc.Sc. 88 M.V. CSM Ploiesti J4M  10-0
       
   
 CSS 2 D     11.01.'15   
09:00  CSS 2 B Nita CSS 5 J3F 10-0
10:00  CSS 2 CSM Buc C Aruxandei MiniHand_F  25-7
11:00  CSS 2 A David CSS 5 J3F 10-0
   
 L.Grigorescu  D     11.01.'15  
09:00  AS Tonus CSO Tricolorul Breaza J3M  26-15
10:00  CSO Tricolorul Breaza CSS 6 Covaci J2F  9-19
11:00  CSO Tricolorul Breaza CSM Bucuresti Apostol J3M  12-39
12:00 AS Sportul Aninoasa CSM Bucuresti Popescu DivB_F  11-40
13:30 AS N.R.G. SyncWise Nova'83 DivB_M  19-25
15:00 EVO Handbal CS Stefanesti DivB_M  47-31
16:30 AS Victoria Aversa DivB_M  32-30
18:00 HC Olympic Muntenia ACS Unirea Dobroesti DivB_M  33-31
   
Scoala 64  D     11.01.'15   
10:00  CSM Buc A Butulescu CSO Voluntari MiniHand_F  25-5
10:40  CSM Buc B Cazacu AMC J4F  15-12
11:20  CSM Buc B Stanciu CSO Voluntari MiniHand_F  27-3
   
 Scoala 96 D     11.01.'15   
09:00  CSM Buc A Strat CSS 2 B Dogarescu J4F  25-9
10:00  CSM Buc Iancu  CS Bucuresti 2010 J3F H.C. 36-12
11:00  ACS 181 SSP Buc CSM Buc A Strat J4F 16-29
   
 Scoala 30 D     11.01.'15 
 
15:00  CS Dinamo AMC CSS 2 J3M  23-20
16:00  CS Dinamo AMC CSS 2 J1M  35-25
17:00  CS Dinamo AMC CSS 2 J2M  25-22
   
 CSS 6  D     11.01.'15  
15:00  CSS 6 A Morari CSS Ilfov J4F  27-4
16:00  CSS 6 Morari CSS Ilfov J3F  22-12
17:00  CSS 6 Morari AS N.R.G. SyncWise DivB_F  39-17

41 jocuri

Etapa 11 (din 13-14.12.2014)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Sc. T.Vianu S     13.12.'14    
09:00  CSM Buc A Roata CTM J4M  28-9
09:50  CSM Buc A Roata CS Dinamo AMC J4M  11-8 C.D.
15.05.2015

10:40  CTM CSM Buc B Vasile J4M  13-12
11:30  CSM Buc B Vasile CS Dinamo AMC J4M  9-13
   
 Scoala 64 S     13.12.'14  
10:00  CSM Buc B Cazacu CSS 2 B Dogarescu J4F 11-3
10:50  CSM Buc A Butulescu CSM Buc B Stanciu MiniHand_F 5-8
11:30  CSM Buc A Strat CSS 2 A David
J4F  24-19
   
   
 Scoala 88 S     13.12.'14  
09:00  ACS 181 SSP Buc ACS Corbeanca J4F  7-21
09:50  CSM Buc Iancu ACS Corbeanca J3F  31-12
10:40  Hc..Sc. 88 M.V. CSS 2 Gabi Grigore J4M  13-13
11:30  Hc..Sc. 88 M.V. ACS 181 SSP Buc J4F  13-16
12:20  CSS 2 Gabi Grigore Spartanii din Cosbuc J4M  26-15
13:10  Hc..Sc. 88 M.V. Spartanii din Cosbuc J4M  27-6
   
 CSS 6 S     13.12.'14
 
14:00  CSS 6 Covaci CSM Buc Iancu J2F  31-18
15:00  CSS 6 B Buzica CSM Buc A Butulescu MiniHand_F  7-12
15:50  CSS 6 B Predoiu CS Rapid J4F  7-25
16:45  CSS 6 Morari CS Bucuresti 2010 J3F  46-7
   
Sc. T.Vianu D     14.12.'14  
09:00  CSM Buc A Roata Spartanii din Cosbuc J4M  21-10
09:50  CSM Buc C Stefanescu CSM Buc A Gurau MiniHand_M  3-13
10:30  CSM Buc B Vasile Spartanii din Cosbuc J4M - H.C.  19-14
11:20  CSS Ilfov Mares CSM Buc A Strat J4F  2-13
   
Scoala 96  D     14.12.'14
 
09:00  CSM Buc Iancu AMC J2F 29-16
10:00  CSM Buc Iancu CS Rapid J3F  31-18
11:00  CSM Buc C Aruxandei CS Rapid MiniHand_F  8-15
   
 Scoala 30 D     14.12.'14  
15:00  CS Dinamo AMC CTM A Stoica J2M  30-28
16:00  CS Dinamo AMC CTM J4M  22-13
17:00  CS Dinamo AMC CTM B Stroescu J2M  39-18
   
 CSS 6 D     14.12.'14  
13:00  CSS 6 Covaci CTM Stroescu J2F  44-8
14:00  CSS 6 A Morari CS Rapid MiniHand_F  7-16
14:50  CSS 6 Morari Col.Teh.Media Cheta J1F  45-25
15:50  CSS 6 A Morari CS Rapid J4F  28-18
16:50 CSS 6 Morari AS Sportul Aninoasa DivB_F  45-31

 

TURNEU AMICAL DOBROESTI
 Dobroesti D     14.12.'14  nu se joaca cu clister!!  
13:00  ACS Unirea Dobroesti CSS 5 Joc 1
15:00  CSM Bucuresti Spartac Bucuresti Joc 2
17:00  Invinsa Joc 1 Invinsa Joc 2 Finala Mica
19:00  Inving Joc 1 Inving Joc 2 Finala Mare

 

  TURNEUL FAIR-PLAY - HANDBAL Mixt
S     13.12.'14        
L.Grigorescu        
1 9:00 S&F Happy Team  
2 9:50 Star Team Energy  
3 10:40 Happy Team Olympic  
4 11:40 Energy S&F  
5 12:40 Absolut HCA Bv  
6 13:30 Victoria 1 Spada  
7 14:20 Happy Team Star Team  
8 15:20 Olympic S&F  
9 16:20 HCA Bv Spada  
10 17:10 Absolut Victoria 1  
14 18:00 Star Team Olympic  
13 18:50 Energy Happy Team  
15 19:40 S&F Star Team  
16 20:30 Olympic Energy  
         
Sc. 24        
11 19:00 Spada Absolut  
12 20:00 Victoria 1 HCA Bv  
         
         
Constructii        
17 09:00  NOVA Media  
18 10:00  Acvila HUD  
19 11:00  EVO Victoria 2  
20 12:00  Planet Win HCAB  
21 13:00  Media HUD  
22 14:00  NOVA Acvila  
23 15:00  Victoria 2 HCAB  
24 16:00  EVO Planet Win  
25 17:00  Acvila Media  
26 18:00  HUD NOVA  
27 19:00  Planet Win Victoria 2  
28 20:00  HCAB EVO  
         
D     14.12.'14        
Sc. 24        
28 08:00  2E 3E  
39 09:00  2F 3F  
         
         
L.Grigorescu        
29 9:00 Locul 1A Locul 2B SF1
30 10:00 Locul 1B Locul 2C SF2
31 11:00 1E 2E  
32 12:00 P29 P30 (5-8)
33 13:00 C29 C30 SE1
34 14:00 3E 1E  
35 15:00 P32 P43 (7-8)
36 16:00 C32 C43 (5-6)
37 17:00 P33 P44 (3-4)
38 18:00 C33 C44 (1-2)
         
Constructii        
40 9:00 Locul 1C Locul 2D SF3
41 10:00 Locul 1D Locul 2A SF4
42 11:00 2G 3G  
43 12:00 P40 P41 (5-8)
44 13:00 C40 C41 SE2
45 14:00 1F 2F  
46 15:00 1G 2G  
47 16:00 3F 1F  
48 17:00 3G 1G  

85 jocuri (32 Campionate Municipale | 49 Turneu Handbal Mixt | 4 Turneu amical Dobroesti )

Etapa 10 (din 6-7.12.2014)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Scoala 64 S     06.12.'14      
10:00  CSM Buc B Cazacu CSS 2 B Dogarescu J4F anulat
10:40  CSM Buc A Butulescu CSM Buc B Stanciu MiniHand_F  anulat
11:30  CSM Buc A Strat CSS 2 B Dogarescu J4F  anulat
     
 Scoala 88 S     06.12.'14     
09:00  Hc..Sc. 88 M.V. AMC J4F  9-16
09:50  Hc..Sc. 88 M.V. CS Dinamo AMC J4M  0-10
10:40  CS Bucuresti 2010 Spartanii Din Cosbuc J3M  26-6
11:30  Hc..Sc. 88 M.V. CS Bucuresti 2010 J4M  26-5
12:20  AMC ACS Corbeanca J4F  reprog C.C.
13:10  Hc..Sc. 88 M.V. ACS Corbeanca J4F 7-16
     
Dobroesti  S     06.12.'14  nu se joaca cu clister!
   
12:30  CSS 5 ACS Unirea Dobroesti J3F 13-5
14:00  ACS Unirea Dobroesti EVO DivB_F 35-29
16:00  ACS Unirea Dobroesti EVO DivB_M  26-38
     
 CSS 6  S     06.12.'14    
16:00  CSS 6 B Predoiu CSS 2 A David J4F 6-22
17:00  CSS 6 B Buzica CSS 2 MiniHand_F  7-14
     
     
Scoala 32   D     07.12.'14 Șoseaua Sportului 21     
09:00  ACS 181 SSP Buc CSS 2 B Dogarescu J4F 11-14
10:00  ACS 181 SSP Buc CSS 2 A David J4F 6-22
11:00 CSS 2 A David CSS 2 B Dogarescu J4F 19-6
     
 Scoala 96  D     07.12.'14    
08:30  CSM Buc C Stefanescu CSM Buc A Gurau MiniHand_M anulat 
09:10  CSM Buc A Roata Spartanii din Cosbuc J4M anulat 
10:10  CSS Ilfov Mares CSM Buc A Strat J4F  anulat
11:00  CSM Buc B Vasile Spartanii din Cosbuc J4M  anulat
     
CSS 2  D     07.12.'14     
12:00  CSS 2 B Nita CSO Voluntari J3F 8-19
13:00  CSS 5 CSO Voluntari J3F 8-22
14:00  CSS 5 CSS 2 B Nita J3F  reprog
     
 CSS 6 D     07.12.'14 
   
15:00  CSS 6 A Morari CSS 2 MiniHand_F  7-21
15:40  CSS 6 A Morari Spartanii din Cosbuc* J4F 10-0
16:30  CSS 6 Morari Nova'83 DivB_F 47-22

Jocurile echipelor apartinand CSM Bucuresti sunt anulate pana la solutionarea problemelor raportate!

20 jocuri

 

Etapa 9 (din 29-30.11.2014)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Corbeanca   S     29.11.'14      
10:00  ACS Corbeanca CSM Buc A Dana Strat J4F  11-20
11:00  ACS Corbeanca CS Bucuresti 2010 J3F  25-10
     
 Scoala 64  S     29.11.'14    
10:00  CSM Buc B Cazacu CSS Ilfov J4F 14-6
11:00  CSM Bucuresti A Roata CSS 2 Gabi Grigore J4M 16-20
     
Sala T.Vianu  S     29.11.'14 Arhitect Mincu – Piata 1 Mai      
09:00  CSM Bucuresti Apostol CTM A Stoica J2M 27-21
10:00 CSM Bucuresti Apostol CS Dinamo AMC J3M 36-38
11:00 CSM Bucuresti Apostol CS Dinamo AMC J2M  22-26
     
 Scoala 88 S     29.11.'14     
09:00  HC.Sc. 88 M.V. AS Tonus J4F  10-18
09:50  CS Balotesti Chiajna HC.Sc. 88 M.V. J4M  20-14
10:40  CTM AS Tonus J4M H.C. 15-19
11:30  HC.Sc. 88 M.V. CS Rapid J4F  7-16
12:20  CTM CS Balotesti Chiajna J4M 8-23
13:10  CTM B Stroescu CTM A Stoica J2M 36-22
     
 Corbeanca  D     30.11.'14    
10:00  ACS Corbeanca CSM Buc B Cazacu J4F 10-8
11:00  ACS Corbeanca CSS 2 B Nita J3F  20-10
     
 Sala T.Vianu  D     30.11.'14  Arhitect Mincu – Piata 1 Mai 
   
09:00  CSM Bucuresti B Nae CSS 2 Elena Rosu MiniHand_M  12-2
10:00 CSM Bucuresti A Gurau CSM Bucuresti B Nae MiniHand_M 16-13
11:00 CSM Bucuresti C Stefanescu CSS 2 Elena Rosu MiniHand_M  15-4
     
Scoala 96   D     30.11.'14    
09:00  CSM Bucuresti A Roata CS Bucuresti 2010 J4M 30-5
09:40  CSM Bucuresti Iancu CSS 5 J3F  29-10
10:30  CSM Bucuresti B Vasile CS Bucuresti 2010 J4M  20-9
     
 Scoala 64  D     30.11.'14    
10:00  CSO Voluntari CSM Bucuresti A Strat J4F 3-22
11:00  CSO Voluntari CSM Bucuresti C Aruxandei MiniHand_F  2-21
     
 Scoala 30 D     30.11.'14     
15:00  AMC AS Tonus J4F  17-12
16:00  CS Dinamo AMC AS Tonus J4M  11-14
17:00  CS Dinamo AMC AS Tonus J3M  18-30
     
 Dobroesti  D     30.11.'14 nu se joaca cu clister! 
   
16:00 ACS Unirea Dobroesti DSCL Caracal J2F 13-26
18:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Bucuresti Popescu* DivB_F 10-0
     
 CSS 6 D     30.11.'14     
13:00 CSS 6 Covaci DSCL Caracal J2F 26-22
14:00 CSS 6 A Morari CSO Voluntari* MiniHand_F  10-0
14:40 CSS 6 B Buzica CSM Bucuresti B Stanciu MiniHand_F 10-17
15:30 CSS 6 A Morari ACS 181 SSP Buc J4F  29-7
16:30 CSS 6 Morari HCO Muntenia DivB_F  34-26

33 jocuri

 

Etapa 8 (din 22-23.11.2014)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Scoala 64 S     22.11.'14      
09:00  CS Balotesti Chiajna CSM Bucuresti B Vasile J4M  18-8
10:00  CSM Bucuresti CS Balotesti J3M  39-13
11:00  CS Balotesti Chiajna CSM Bucuresti A Roata J4M  11-11
   
Scoala 88   S     22.11.'14  
09:00  CSS 2 Gabi Grigore CT Media J4M  30-20
09:50  CSS Ilfov Spartanii din Cosbuc J3F  35-3
10:40  CSS Ilfov Hc. Sc. 88 M.V. J4F  6-9
11:30  Hc. Sc. 88 M.V. CT Media J4M  14-7 C.C.
12:20  Spartanii din Cosbuc CS Bucuresti 2010 J4M  8-4
13:10   Hc. Sc. 88 M.V. CSM Bucuresti A Strat
J4F 5-16
       
   
RAPID  D     23.11.'14   
09:00  Rapid CSM Bucuresti B Stanciu reprog  reprog
09:40  Rapid AMC J4F 33-11
10:30  Rapid CSS 5 J3F 38-11
   
 Scoala 32 D     23.11.'14   
09:00 CSS 2 A David
CSO Voluntari J4F 21-8
09:40 CSS 2 CSO Voluntari MiniHand_F 21-2
10:10 CSO Voluntari CSS 2 B Dogarescu J4F  11-15
11:00 CSO Voluntari CSS 2 A David J3F 21-20
   
 Scoala 96 D     23.11.'14   
09:00  CS Balotesti Spartanii din Cosbuc J3M  32-12
09:40  CSM Bucuresti Iancu CSS Ilfov Mares G J3F  40-17
10:30  Spartanii din Cosbuc CS Balotesti Chiajna J4M  17-22
     
 Scoala 64  D     23.11.'14    
09:00  CSS 2 Gabi Grigore CSM Bucuresti A Roata reprog  sala indisponibila
10:00  CSM Bucuresti B Cazacu ACS Scoala 181 SSP J4F  10-0
11:00  CSS 2 Gabi Grigore CSM Bucuresti B Vasile J4M 26-21
   
L.Grigorescu  D     23.11.'14   
13:00  CS Dinamo AMC CSS 2 J1M 27-32
14:00  CSS 5 AS Victoria DivB_F  17-25
15:30  Nova'83 AS Sportul Aninoasa DivB_F 30-26
17:00  EVO Handball CSM Bucuresti Popescu DivB_F  25-41
18:30  AS Victoria AS Handbal reprog  reprog
   
Scoala 30  D     23.11.'14   
15:00  AMC CS Bucuresti 2010 J4M 21-14
16:00  AMC CTM Stroescu J2F  28-14
17:00  AMC CS Bucuresti 2010 J3M  31-16

29 jocuri

Etapa 7 (din 15-16.11.2014)

Sala/Data Echipa A
Echipa B Categoria Rezultat
CSS 6 S      15.11.'14      
15:00 CSS 6 Morari CS Rapid MiniHand_F  5-10
15:45 CSS 6 A Morari ACS Corbeanca J4F 28-15
16:40 CSS 6 ACS Corbeanca J3F  31-16
         
 Dobroesti S      15.11.'14  nu se joaca cu clister!      
10:00 ACS Unirea Dobroesti AS Tonus J3F  11-11
11:45 ACS Unirea Dobroesti CSS 6 Covaci J2F 9-38
13:30 ACS Unirea Dobroesti HCO Muntenia DivB_F 32-25
15:30 ACS Unirea Dobroesti AS N.R.G. Syncwise DivB_M  29-29
         
Rapid D     16.11.'14       
12:45  CS Rapid AS Tonus J3F  10-0
13:45  CS Rapid ACS 181 SSP Bucuresti J4F  10-0
14:40  CS Rapid CSS 2 MiniHand_F  15-10
         
CSS 6  D     16.11.'14       
14:00  CSS 6 B Buzica CSM Buc A Butulescu MiniHand_F  4-12
14:45  CSS 6 A Morari AMC J4F  37-7
16:00  CSS 6 Covaci AMC J2F  38-14
         
 L.Grigorescu  D     16.11.'14      
16:00  CSU Agronomia AS N.R.G. Syncwise DivB_F  40-23
17:30  EVO Handbal AS N.R.G. Syncwise DivB_M 38-31
19:00  Nova'83 Aversa DivB_M  31-32

 16 jocuri

Etapa 6 (din 08-09.11.2014)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 Scoala 64  S      08.11.'14  B-dul Garii Obor nr. 16    
9:00 CSM Buc B Stanciu CSM Buc C Aruxandei MiniHand_F  13-5
9:40 CSM Buc A Gurau CSM Ploiesti* MiniHand_M 10-0
10:20 CSM Ploiesti* CSM Buc B Vasile J4M  0-10
11:10 CSM Buc C Stefanescu CSM Ploiesti* MiniHand_M  10-0
     
Corbeanca   S      08.11.'14      
10:00 ACS Corbeanca CSS 2 A David J4F 12-21
10:50 ACS Corbeanca CSS 2 A David J3F  19-25
         
Rapid   S      08.11.'14    
14:00 CS Rapid CSM Buc B Stanciu MiniHand_F 12-5
14:40 CS Rapid CSS 2 B Dogarescu J4F  22-6
15:30 CS Rapid CSS 2 B Nita reprog  
     
 L.Grigorescu   S      08.11.'14     
14:00 CSM Buc B Cazacu CSM Buc A Strat J4F 2-17
14:50 AS Tonus CTM J4M 28-6
15:40 CTM CS Bucuresti 2010 J4M  17-17
16:30 AS Tonus CS Bucuresti 2010 J3M  33-11
18:00 CS Stefanesti HCO Muntenia DivB_M 0-10
lipsa vize anuale
     
Scoala 30    S      08.11.'14 
   
15:00  CS Dinamo AMC CSS 2 reprog  
16:00  CS Dinamo AMC CSM Bucuresti J2M  16-23
17:00  CS Dinamo AMC CSM Bucuresti J3M  29-19
     
CSS 6
  S      08.11.'14       
17:00 CSS6 B Predoiu Spartanii din Cosbuc* J4F 10-0
17:50 CSS 6 Morari Spartanii din Cosbuc* J3F 10-0
     
Dobroesti
  S      08.11.'14   
nu se joaca cu clister!
   
18:00 ACS Unirea Dobroesti CSS 5 DivB_F  37-14
19:30 ACS Unirea Dobroesti Aversa DivB_M  38-24
     
 Scoala 205  D      09.11.'14    
8:30 CSS 5 Spartanii din Cosbuc reprog  
9:30 CSS 5 AS Sportul Aninoasa DivB_F 13-21
     
 CSS 2   D      09.11.'14    
9:30 CSS 2 B Nita CS Rapid J3F  13-24
10:30 CSS 2 Elena Rosu CSM Buc C Stefanescu MiniHand_M  6-12
11:15 CSS 2 Gabi Grigore CS Bucuresti 2010 J4M  20-9
12:10 CSS 2 Elena Rosu CSM Buc A Gurau MiniHand_M 2-27
13:00 CSS 2 B Dogarescu CSS 6 B Predoiu J4F 13-5
13:50 CSS 2 Dogarescu CSM Buc B Stanciu MiniHand_F C.D.
0-10
-1pct CSS 2B
     
 Scoala 64  D      09.11.'14     
9:00 CSM Bucuresti A Roata AS Tonus J4M 12-14
10:00 CSM Bucuresti CTM B Stroescu J2M  21-15
11:00 CSM Bucuresti AS Tonus J3M  19-17
     
 Scoala 30  D      09.11.'14     
15:00  CS Dinamo AMC ACS Romcat Ploiesti J4M 28-8
16:00  CTM AMC J2F 12-33
17:00  ACS Romcat Ploiesti CTM J4M  24-11
     
 CSS 6   D      09.11.'14    
14:30 CSS 6 A Morari CSM Buc C Aruxandei
MiniHand_F  6-5
15:15 CSS 6 B Buzică CSO Voluntari MiniHand_F  13-10
16:00 CSS 6 A Morari CSO Voluntari J4F  33-4
     
 L.Grigorescu  D      09.11.'14     
15:00 CSM Dunarea Giurgiu CS Stefanesti DivB_M  26-42
16:30 CTM Cheta CS Rapid J1F  H.C.
17:30 Aversa AS Handbal DivB_M 36-28

43 jocuri

Etapa 5 (din 01-02.11.2014)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Corbeanca S   01.11.'14      
10:00  ACS Corbeanca AS Tonus J4F 14-10
11:00 ACS Corbeanca AS Tonus J3F  18-12
     
 Dobroesti S   01.11.'14     
13:00 ACS Unirea Dobroesti CSS Ilfov J3F 8-7
14:00 ACS Unirea Dobroesti AMC J2F 10-30
15:00 ACS Unirea Dobroesti AS N.R.G. Syncwise DivB_F  29-16
17:00 ACS Unirea Dobroesti AS Victoria DivB_M  16-40
     
Rapid D   02.11.'14
     
12:30 CS Rapid CSS 6 B Buzica MiniHand_F  15-1
13:10 CS Rapid AMC reprog  
14:00 CS Rapid CS Bucuresti 2010 J3F  44-6
         
 L.Grigorescu D   02.11.'14     
17:00 CSS 5 CSU Agronomia DivB_F 14-38
18:30 HCO Muntenia AS Handbal DivB_M  36-28

8 jocuri

 

Etapa 4 (din 25-26.10.2014)

Data/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Corbeanca S      25.10.'14      
10:00  ACS Corbeanca CS Rapid J4F 17-29
11:00 ACS Corbeanca CS Rapid J3F  13-24
     
 Scoala 64 S      25.10.'14     
10:00  CSM Bucuresti B Cazacu Spartanii din Cosbuc J4F 19-0
10:50  CSM Bucuresti B Vasile
Spartanii din Cosbuc J4M  18-20
     
 CSS 6 S      25.10.'14    
15:00  CSS 6 B Buzica CSM Bucuresti C Aruxandei MiniHand_F 3-15
16:00  CSS 6 A Morari CSM Bucuresti B Cazacu J4F  35-4
16:45  CSS 6 CSM Bucuresti Popescu
DivB-F  35-20
     
 Scoala 32 S      25.10.'14
     
09:00 CSM Bucuresti A Butulescu CSS 2 Dogarescu MiniHand_F 9-15
09:40 CSS 2 B Dogarescu AMC J4F 22-11
10:30 CSS 5 CS Bucuresti 2010 J3F  12-23
         
 Scoala 64 D      26.10.'14     
10:00  CSM Bucuresti A Gurau
CSM Ploiesti MiniHand_M 11-17
10:50  CSM Bucuresti A Roata
CSM Ploiesti J4M  16-8
     
 Corbeanca  D      26.10.'14    
10:00  ACS Corbeanca CSO Voluntari J4F  20-2
11:00  ACS Corbeanca CSO Voluntari J3F  18-26
     
 Rapid  D      26.10.'14    
15:00 Rapid CSM Bucuresti C Aruxandei MiniHand_F 13-3
15:30 Rapid CSS Ilfov J4F  20-3
16:10 Rapid CSS Ilfov J3F  24-13
     
 Scoala 30  D      26.10.'14    
15:00  CS Dinamo AMC CS Bucuresti 2010 J3M 41-9
16:00  AMC CSO Tricolorul Breaza J2F  22-13
17:00  CS Dinamo AMC CSO Tricolorul Breaza J3M  30-20
     
 CSS 6  D      26.10.'14    
15:00  CSS 6 ACS Unirea Dobroesti J2F  36-9
16:00  CSS 6 A Morari CSS 6 B Buzica
MiniHand_F 23-12
16:45  CSS 6 ACS Unirea Dobroesti J3F  37-13

23 jocuri

 

 Etapa 3 (din 18-19.10.2014)

Data/Ora Echipa A Echipa B
Categoria Rezultat
Corbeanca  S  18.10.'14      
10:00 ACS Corbeanca Spartanii din Cosbuc J4F  22-10
11:00 ACS Corbeanca Spartanii din Cosbuc J3F  39-8
     
 Scoala 64  S  18.10.'14  de la Gara Obor exact la capat la troleu la 85  
10:00  CSM Bucuresti A Strat CS Rapid J4F 13-10
11:00 CSM Bucuresti B Cazacu CS Rapid J4F  6-6
     
 Corbeanca D  19.10.'14     
10:00 ACS Corbeanca CSS Ilfov J4F  28-6
11:00 ACS Corbeanca CSS Ilfov J3F  17-13
     
 Scoala 96   D  19.10.'14
   
09:00  CSM Bucuresti A Strat
CSO Voluntari MiniHand_F 30-1
10:00  CSM Bucuresti B CSO Voluntari J4F  8-4
11:00  CSM Bucuresti CSO Voluntari J3F 26-22
     
Rapid    D  19.10.'14    
12:00 Rapid CSS 2 MiniHand_F 9-8
12:30 Rapid CSS 2 A J4F  10-15
13:10 Rapid CSS 2 A J3F  24-18
     
Dobroesti    D  19.10.'14 (nu se foloseste clister) 
11:00 ACS Unirea Dobroesti CS Bucuresti 2010 J3F  22-8
12:00 ACS Unirea Dobroesti Nova '83 DivB_F  29-21
13:30 ACS Unirea Dobroesti Nova '83 DivB_M 27-36
     
Scoala 30    D  19.10.'14    
15:00  CS Dinamo AMC CSM Bucuresti
reprog  
16:00  AMC CSM Bucuresti J2F 11-22
17:00  CS Dinamo AMC Spartanii din Cosbuc J3M  26-15
     
CSS 6   D  19.10.'14      
15:00  CSS 6 A Morari AS Tonus J4F  36-7
16:00  CSS 6 A Morari CSM Bucuresti B MiniHand_F  8-9
16:45 CSS 6 AS Tonus J3F  27-17
     
 L.Grigorescu    D  19.10.'14    
17:00  AS Sportul Aninoasa AS N.R.G. Syncwise DivB-F  31-26
18:30  HCO Muntenia CSM Dunarea Giurgiu DivB-M  31-21

24 jocuri

 

 Etapa 2 (din 11-12.10.2014)

Data/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 Ploiesti  S  11.10.'14      
 10:30 CSM Ploiesti CS Dinamo AMC J4M 17-19
         
Rapid  D  12.10.'14      
08.30 CS Rapid CSO Voluntari MiniHand_F  28-0
09:00 CS Rapid CSO Voluntari J4F  40-1
09:40 CS Rapid CSO Voluntari J3F  35-24
         
 Scoala 30  D  12.10.'14       
15:00  AMC CSS Ilfov reprog  
15:45 CS Dinamo AMC CS Balotesti Chiajna J4M 10-13
16:30 CSS Ilfov Spartanii din Cosbuc J4F  11-4
17:15 CS Dinamo AMC Spartanii din Cosbuc J4M  17-3
         
 Scoala 96  D  12.10.'14       
9:00 CSM Bucuresti CS Bucuresti 2010 J3F 41-15
10:00 CSM Bucuresti CS Bucuresti 2010 J3M 29-14
11:00 CSM Bucuresti CSS 2 B Nita J3F 30-4
         
L.Grigorescu  D  12.10.'14       
16:00 Aversa AS N.R.G. Syncwise DivB-M  27-24
17:30 CSU Agronomia HC Olympic Muntenia DivB-F  28-26
19:00 AS Victoria EVO DivB-F 28-24

14 jocuri

 

Etapa 1 (din 05.10.2014)

Data/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 Scoala 96  D 05.10.'14      
09:00 CSM Bucuresti CSS 2 A David
J3F  19-18
10:00 CSM Bucuresti CTM A Covaci J2F retrasa
11:00 CSM Bucuresti CS Balotesti
J3F  20-12
       
Scoala 30  D 05.10.'14    
15:00 CS Dinamo AMC CS Balotesti J3M 37-19
16:00 CS Dinamo AMC CT Media A Stoica J2M 23-11
17:00 CS Dinamo AMC CT Media Stoica J1M  47-15
       
L.Grigorescu  D 05.10.'14    
17:00 CS Stefanesti AS Victoria DivB-M 25-26
18:30 EVO Nova '83 DivB-M 37-26

8 jocuri 

 

         
S     13.12.'14        
         
1 9:00 S&F Happy Team  
2 9:50 Star Team Energy  
3 10:40 Happy Team Olympic  
4 11:40 Energy S&F  
5 12:40 Absolut HCA Bv  
6 13:30 Victoria 1 Spada  
7 14:20 Happy Team Star Team  
8 15:20 Olympic S&F  
9 16:20 HCA Bv Spada  
10 17:10 Absolut Victoria 1  
14 18:00 Star Team Olympic  
13 18:50 Energy Happy Team  
15 19:40 S&F Star Team  
16 20:30 Olympic Energy  
         
         
11 19:00 Spada Absolut  
12 20:00 Victoria 1 HCA Bv  
         
         
         
17 09:00  NOVA Media  
18 10:00  Acvila HUD  
19 11:00  EVO Victoria 2  
20 12:00  Planet Win HCAB  
21 13:00  Media HUD  
22 14:00  NOVA Acvila  
23 15:00  Victoria 2 HCAB  
24 16:00  EVO Planet Win  
25 17:00  Acvila Media  
26 18:00  HUD NOVA  
27 19:00  Planet Win Victoria 2  
28 20:00  HCAB EVO  
         
D     14.12.'14        
         
28 08:00  2E 3E  
39 09:00  2F 3F  
         
         
         
29 9:00 Locul 1A Locul 2B SF1
30 10:00 Locul 1B Locul 2C SF2
31 11:00 1E 2E  
32 12:00 P29 P30 (5-8)
33 13:00 C29 C30 SE1
34 14:00 3E 1E  
35 15:00 P32 P43 (7-8)
36 16:00 C32 C43 (5-6)
37 17:00 P33 P44 (3-4)
38 18:00 C33 C44 (1-2)
         
         
40 9:00 Locul 1C Locul 2D SF3
41 10:00 Locul 1D Locul 2A SF4
42 11:00 2G 3G  
43 12:00 P40 P41 (5-8)
44 13:00 C40 C41 SE2
45 14:00 1F 2F  
46 15:00 1G 2G  
47 16:00 3F 1F  
48 17:00 3G 1G  

 

Ora Echipa A Echipa B Categoria  
13:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Bucuresti Iancu J2F  
         
14:30 ACS Unirea Dobroesti CSM Bucuresti Iancu J3F  
         
16:00 ACS Unirea Dobroesti EVO Handbal DivB_F  
         
         
         
10:00 ACS Corbeanca CSS Ilfov J3F  
         
11:00 ACS Corbeanca CSS Ilfov J4F  
         
         
         
15:00 CS Dinamo AMC ACS Romcat Ploiesti J4M  
         
16:00 CS Dinamo AMC CS Bucuresti 2010 J3M  
         
17:00 ACS Romcat Ploiesti CS Bucuresti 2010 J4M  
         
Go to top