AMH Bucuresti in colaborare cu DSTMB Bucuresti ,

Au placerea de a va invita la CUPA 1 decembrie de minihandbal si juniori 4 ce se va desfasura in  zilele 12-13.12 2015 incepand cu orele 9.00.

Cupa se va desfasura fara invinsi sau invingatori, colectiv mixt (nu se exclud nici echipe unisex),pe 2 categorii de varsta (2003-04 si mai mici ; 2005 si mai mici).
Cluburile au voie sa isi inscrie maxim 2-3 echipe, in functie de numarul echipelor inscrise.
Echipele vor putea juca pe baza de tabel, avand viza medicala valabila pentru perioada cupei.
Meciul va dura 20min fara pauza,.

Fiecare echipa va juca maxim 5 meciuri fara cheltuieli de arbitraj si asistenta medicala.

Fiecare participant va primi la sfarsitul turneului un cadou din partea organizatorilor.

Data limita de inscriere este  08.12.2015

Momentan pentru aceasta CUPA avem, cu bunavointa CSM Bucuresti, ACS Unirea Dobroesti, salile :

sambata 12.12 orele 8,30 - 12,00 sala Rapid
sambata 12.12 orele 8,30 - 12,30 sala scolii 96

duminica 13.12 orele 13 - 20 sala scolii 96
                         orele  8 - 12  sala scolii 64 -
duminica 13.12 10-13 scoala 30 - anulata - probleme cu incalzirea la sala

Dobroesti (9h) -  duminica - anulata motive de securitate

, dar asteptam si alte sali pentru a putea acoperi atat baietii cat si fetele cu un numar egal de jocuri.

La turneu va fi invitat si un membru al FRHandbal.

Inscrierile se vor face la  :
Pirvu MIhai - 0745609931 / email Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.
Tofan Laurentiu - 0722678801

Va multumim si va asteptam la aceasta bucurie a copiilor!

Echipe inscrise (08.12.2015)

Nr.
crt.
Juniori 4   Minihandbal
  masculin feminin      masculin feminin
1.  AS Handball School Gratia A CSM Buc A Moise
   CS Balotesti A  AS Tonus
2.  CS Balotesti  CSM Buc B Guresoaia
   CS Balotesti B  CSM Buc A Butulescu
3.  CSM Buc Roata  CSS 2 A Dogarescu
   AS Tonus CSM Buc B Stanciu
4.  CSS Ploiesti Ivanciu  ACS Unirea Dobroesti
   CSM Buc A Alupoaie  CSM Buc C Dinu
5.   AS Handball School Gratia B Dinamo AMC (mixt)    CSM Buc B Stefanescu Dinamo AMC (mixt)
6. Tectonic   CSS 2 B Chitea   CSM Buc C Nistor  CSS 6 Morari 
7.   Hc.Sc. 88 M.V.
  CSS Ploiesti Ivanciu  CSS 6 A Buzica 
8.    CSS 6 Morari
   CS Concordia Chiajna A  CSS 6 B Buzica
9.    CSS 6 Buzica
  CS Concordia Chiajna B CS Rapid  
10.   CS Rapid
   Tectonic Tectonic

 

MiniHandbal
se joaca pe teren redus
Feminin - Rapid - S 12.12.2015
8:30  AS Tonus  CSS 6 A Buzica
8:30 CSM Buc B Stanciu Tectonic
8:30 Dinamo AMC (mixt)  CSM Buc C Dinu
 
9:00 CS Rapid  CSS 6 Morari
9:00  CSM Buc A Butulescu  CSS 6 B Buzica
9:00  AS Tonus Tectonic
 
9:30 CSM Buc B Stanciu Dinamo AMC (mixt)
9:30  CSS 6 A Buzica  CSS 6 Morari
9:30 CS Rapid  CSS 6 B Buzica
 
10:00  CSM Buc A Butulescu  CSM Buc C Dinu
10:00  AS Tonus Dinamo AMC (mixt)
10:00 CSM Buc B Stanciu Tectonic
 
10:30 CS Rapid  CSM Buc C Dinu
10:30  CSM Buc A Butulescu  CSS 6 B Buzica
10:30  AS Tonus CSM Buc B Stanciu
 
11:00 Dinamo AMC (mixt)  CSS 6 A Buzica
11:00 Tectonic  CSS 6 Morari
11:00 CS Rapid  CSM Buc A Butulescu
     
Masculin - Scoala 96 - S 12.12.2015
8:30  Tectonic  CS Concordia Chiajna A
8:30 CSM Buc B Stefanescu AS Tonus
 
9:00 CS Concordia Chiajna B  CSS Ploiesti Ivanciu
9:00 CSM Buc A Alupoaie  CSM Buc C Nistor
 
9:30  CS Balotesti A  CSS Ploiesti Ivanciu
9:30  Tectonic AS Tonus
 
10:00 CSM Buc B Stefanescu CS Concordia Chiajna B
10:00  CS Concordia Chiajna A  CSM Buc C Nistor
 
10:30 CSM Buc A Alupoaie  CS Balotesti B
10:30  CS Balotesti A  CSS Ploiesti Ivanciu
 
11:00  Tectonic CS Concordia Chiajna B
11:00 CSM Buc B Stefanescu AS Tonus
 
11:30 CSM Buc A Alupoaie  CSS Ploiesti Ivanciu
11:30  CSM Buc C Nistor  CS Balotesti B
 
12:00  Tectonic CSM Buc B Stefanescu
12:00 CS Concordia Chiajna B  CS Concordia Chiajna A
     
Juniori 4
     
Feminin - Scoala 96 - D 13.12.2015
13:00  ACS Unirea Dobroesti Dinamo AMC (mixt)
13:20   CSS 2 B Chitea Hc.Sc. 88 M.V.
13:40  CSS 2 A Dogarescu  CSS 6 A Morari
14:00  CSS 6 B Buzica CS Rapid
14:20 CSM Buc A Moise Dinamo AMC (mixt)
14:40  CSM Buc B Guresoaia   CSS 2 B Chitea
15:00  CSS 2 A Dogarescu Hc.Sc. 88 M.V.
15:20  ACS Unirea Dobroesti  CSS 6 A Morari
15:40 Dinamo AMC (mixt) CS Rapid
16:00  CSM Buc B Guresoaia  CSS 6 B Buzica
16:20 CSM Buc A Moise  CSS 2 A Dogarescu
16:40   CSS 2 B Chitea  CSS 6 A Morari
17:00 Dinamo AMC (mixt)  CSS 6 B Buzica
17:20  ACS Unirea Dobroesti CS Rapid
17:40  CSM Buc B Guresoaia Hc.Sc. 88 M.V.
18:00 CSM Buc A Moise  CSS 6 A Morari
18:20  CSS 2 A Dogarescu  CSS 6 B Buzica
18:40 Dinamo AMC (mixt)   CSS 2 B Chitea
19:00  ACS Unirea Dobroesti Hc.Sc. 88 M.V.
19:20  CSS 6 A Morari CS Rapid
     
     
MASCULIN - Scoala 64 - D 13.12.2015
8:30  CSM Buc Roata   AS Handball School Gratia B
8:50  CS Balotesti  Tectonic
9:10  CSS Ploiesti Ivanciu  AS Handball School Gratia A 
9:30  CS Balotesti   AS Handball School Gratia B
9:50  CSM Buc Roata  AS Handball School Gratia A 
10:10  CSS Ploiesti Ivanciu  Tectonic
10:30  CS Balotesti  AS Handball School Gratia A 
10:50  CSM Buc Roata  CSS Ploiesti Ivanciu
11:10   AS Handball School Gratia B  Tectonic

 

CS Concordia Chiajna B

Go to top