Programul Jocurilor Juniori 2018-2019

Orice sanctiune disciplinara (cartonas rosu/ descalificare) acordate vor fi transmise in scris catre Vicea Viorel <Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. si la numarul de telefon 0726.356.559 imediat dupa sfarsitul jocului

Etapa 1 | Etapa 2 | Etapa 3 | Etapa 4 | Etapa 5 | Etapa 6 | Etapa 7 | Etapa 8 | Etapa 9 | Etapa 10 |Etapa 11 | Etapa 12 | Etapa 13 | Etapa 14 | Etapa 15| Etapa 16 | Etapa 17| Etapa 18 | Etapa 19

 

Etapa 19 (din 20.04.2019)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Sc. 205 Sâmbătă 20.04.2019      
08:00 Dinamo București CSȘ 2 București Dogărescu J4F 18-24
09:00 ACS Fortuna București A Dinamo București J4F 9-7
10:00 ACS Corbeanca CS Rapid București J4F 10-16

 

 

 

Etapa 18 (din 06.04.2019)

 

Dobroești Sâmbătă 06.04.2019    
12:30 ACS Unirea Dobroesti ACSO Pantelimon B Preoțescu J4F   18-11
13:30 ACS Tonus București A ACS Dinamic Kids Videle J4F   33-6
14:30 Dinamo București ACS Corbeanca J4F   32-20

 

 

 

Etapa 17 (din 31.03.2019)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Dobroești Duminică 31.03.2019      
08:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Bucuresti B Borz J4F 14-15 
09:00 CS Rapid Bucuresti ACS Dinamic Kids Videle J4F 17-15 
10:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Bucuresti B  miniF  
11:00 ACS Unirea Dobroesti ACS Corbeanca miniF  
12:00 ACS Fortuna București A ACS Dinamic Kids Videle J4F 22-13 
13:00 ACS Tonus Bucuresti A ACS Corbeanca J4F 34-4 

 

 

 

Etapa 16 (din 23-24.03.2019)

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Elite Sambata 23.03.2019      
14:00 CSM Bucuresti B Borz CS Rapid Bucuresti J4F 16-8 
15:00 CSM Rapid J3F  
16:00 CSM C ACS Unirea Dobroesti J4F 10-15 
17:00 CSM C Rapid J4F 19-20 
         
CSS6 Duminica 24.03.2019      
14:30 CSS 6 Morari ACS Tonus Bucuresti A J4F 37-15 
16:00 CSS 6 Morari Dinamo J4F  
17:00 CSS6 CSM Bucuresti C Cucu miniF  
         
Pantelimon Duminica 24.03.2019      
10:00 ACSO Viitorul Pantelimon B ACS Vulturii Bucuresti J4F 5-47 
11:00 ACSO Viitorul Pantelimon A ACS Corbeanca J4F 49-5 
12:00 ACS Vulturii Bucuresti ACS Corbeanca J4F 70-2 
13:00 CSS 2 CS Rapid Bucuresti J4F 33-27 
         
Sc. 205 Sambata 23.03.2019      
15:30 TEC Chiajna J4M  
16:30 TEC Minardo J3M  
17:30 TEC Dinamo J4M  

 

 

 

 

 Etapa 15 (din 03.03.2019)

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Dobroesti Sambata 02.03.2019      
15:00 ACS Unirea Dobroesti ACS Vulturii Bucuresti J4F 12-37 
16:00 ACS Unirea Dobroesti ACS Vulturii Bucuresti miniF  
17:00 CS Rapid Bucuresti CSS 6 Morari J4F 7-59 
         
Pantelimon Duminica 03.03.2019      
11:00 ACSO Viitorul Pantelimon A CSM Bucuresti B Borz J4F 15-16 
12:00 ACS Corbeanca ACSO Viitorul Pantelimon B J4F 5-26 
13:00 ACS Tonus Bucuresti A CSS 2 J4F 10-0 
14:00 ACS Tonus Bucuresti B CSM Bucuresti B Borz J4F 16-20 
         
Chiajna Duminica 03.03.2019      
11:00 Chiajna CSM A Roata J4M 23-28 
12:00 Chiajna Ilfov J3F 23-13 
13:00 CSM B Nistor CSS 2 Lambru J4M 24-13 
14:00 Chiajna CSS 2 Lambru J4M 20-11 

 

 

 

 

Etapa 14 (din 24.02.2019)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Dobroesti Duminica 24.02.2019      
13:15 ACS Unirea Dobroesti CS Rapid Bucuresti miniF  
14:00 ACS Corbeanca ACS Unirea Dobroesti J4F 6-28 
15:00 CSS 6 Morari ACS Fortuna Bucuresti A J4F 50-14 
16:00 CSS 2 CS Rapid Bucuresti J4F  
         
Sc 195 Duminica 24.02.2019      
09:00 CSM Bucuresti B Borz Csm Bucuresti Alupoaie J3F  
10:00 CSM Bucuresti A Marcu ACSO Viitorul Pantelimon A J4F 29-7 
11:00 CSM Bucuresti C Udristoiu ACS Tonus Bucuresti A J4F 13-23 
12:00 CSM Bucuresti A Marcu ACSO Viitorul Pantelimon B J4F 31-4 
         
Sc. 64 Duminica 24.02.2019      
09:00 ACS Vulturii Bucuresti ACS Tonus Bucuresti B J4F 36-4 
10:00 Dinamic Kids Videle Dinamo Bucuresti J4F 21-15 
11:00 ACS Vulturii Bucuresti CSM Bucuresti C Cucu miniF  

 

 

 

Etapa 13 (din 17.02.2019)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Pantelimon Duminica 17.02.2019      
10:00 ACSO Viitorul Pantelimon A ACS Vulturii Bucuresti J4F 15-30 
12:00 ACS Tonus Bucuresti B ACS Corbeanca J4F 19-5 
11:00 ACSO Viitorul Pantelimon A ACSO Viitorul Pantelimon B J4F  
         
Sc 195 Duminica 17.02.2019      
10:00 ACS Tonus Bucuresti A CSM Bucuresti B Borz J4F 17-20 
11:00 CSM BUCURESTI B NISTOR CSM BUCURESTI A ROATA J4M  
12:00 ACS Fortuna Bucuresti A CSM Bucuresti B Borz J4F 6-15 
13:00 TALENTUL ESTE CHEIA CSM BUCURESTI B NISTOR J4M  
14:00 CSM BUCURESTI A ROATA AHC TALENTUL ESTE CHEIA J3M  
15:00 CSM BUCURESTI A HOSSU AHC TALENTUL ESTE CHEIA miniM  
16:00 ACS Unirea Dobroești CSM Bucuresti A Marcu J4F 4-41 

 

 

 

Etapa 12 (din 09-10.02.2019)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Pantelimon Sambata 09.02.2019      
10:00 ACS Tonus Bucuresti B ACSO Viitorul Pantelimon B J4F 19-15 
11:00 ACS Vulturii Bucuresti ACS Tonus Bucuresti A J4F 30-10 
12:00 CS Rapid Bucuresti ACS Fortuna Bucuresti A J4F 10-32 
         
CSS6 Sambata 09.02.2019      
10:00 CSS 6 Morari CSM Bucuresti C Udristoiu J4F 41-4 
11:00 CSS6  ACS Unirea Dobroesti J2F  
12:30 CSS 6 Morari Dinamo Bucuresti J4F 36-11 
         
Elite Duminica 10.02.2019      
10:00 CSM Bucuresti  ACS Tonus Bucuresti miniF  
11:00 CSM Bucuresti A Marcu ACS Tonus Bucuresti B J4F 48-3 
12:00 CSS 2 Dinamic Kids Videle J4F 15-16 
13:00 CSM Bucuresti C Udristoiu ACS Fortuna Bucuresti A J4F 15-15 
14:00 CSM Bucuresti A Marcu Dinamic Kids Videle J4F 39-6 
15:00 CSM Bucuresti B Borz CS Rapid Bucuresti J4F 26-10 
         
Sc 195 Sambata 09.02.2019      
10:00 CSM BUCURESTI B NISTOR HC DINAMO BUCURESTI J4M  
11:00 CSS2 LAMBRU TECTONIC J4M  
12:00 ACS FORTUNA BUCURESTI CSM BUCURESTI C BARCAN J4M  
13:00 CSM BUCURESTI A ROATA CSM BUCURESTI  J3M  

 

 

 

Etapa 11 (din 02-03.02.2019)

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Pantelimon Sambata 02.02.2019      
10:00 ACSO Viitorul Pantelimon B David ACS Unirea Dobroesti miniF  
11:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu ACS Unirea Dobroesti miniF  
12:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu ACS Unirea Dobroesti J4F 20-10 
         
Sc. 195 Duminica 03.02.2019      
09:00 ACS Corbeanca CSM Bucuresti C Udristoiu J4F 6-13 
10:00 CSM Bucuresti A Marcu CS Rapid Bucuresti J4F 37-18 
11:00 CSM Bucuresti A Rotaru ACS Corbeanca miniF  
12:00 CSM Bucuresti E Barbieru ACS Corbeanca miniF  
         
CSS6 Duminica 03.02.2019      
10:00 CSS 6 Morari CSM Bucuresti B Borz J4F 32-14 
11:00 CSS6  CSM J2F  
12:00 CSS 6 Morari Dinamic Kids Videle J4F 46-6 
         
Chiajna Duminica 03.02.2019      
10:00 CSM BUCURESTI C BARCAN CSM BUCURESTI A ROATA J4M 9-26 
11:00 CS CONCORDIA CHIAJNA CSM BUCURESTI B NISTOR J4M 15-16 
00:00 TECTONIC  CSS2 LAMBRU amanat  
12:00 CS CONCORDIA CHIAJNA CSM BUCURESTI C BARCAN J4M 12-17 

 

 

 

 

 

Etapa 10 (din 26-27.01.2019)

 

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Pantelimon Duminica 27.01.2019      
10:00 ACSO Viitorul Pantelimon A ACS Tonus Bucuresti B J4F 31-4 
11:00 ACSO Viitorul Pantelimon B ACS Tonus Bucuresti A J4F 4-27 
12:00 ACS Corbeanca ACS Fortuna Bucuresti B J4F 3-26 
13:00 ACS Vulturii Bucuresti CS Rapid Bucuresti J4F 43-11 
14:00 CSS 6 Morari CSS 2 J4F 37-7 
         
Sc. 195 Duminica 27.01.2019      
09:00 CSM Bucuresti A Marcu ACS Fortuna Bucuresti A J4F 26-8 
10:00 CSM Bucuresti C Udristoiu Dinamic Kids Videle J4F 8-18 
11:00 CSM Bucuresti A Marcu Dinamo Bucuresti J4F 38-5 
12:00 CSM Bucuresti B Borz Dinamo Bucuresti J4F

20-15 

 

Sc. 205 Sambata 26.01.2019      
09:00 CSS STEAUA CSM BUCURESTI B NISTOR J4 M 16-22 
10:00 HC DINAMO BUCURESTI CSM BUCURESTI A ROATA J4 M 3-30 
11:00 CSS STEAUA ACS FORTUNA BUCURESTI J4 M 26-8 
15:30 AHC TALENTUL ESTE CHEIA TECTONIC J4 M 36-12 
16:30 SC. COPIILOR MINARDO CSS2 LAMBRU J4 M 33-11 
17:30 AHC TALENTUL ESTE CHEIA TECTONIC J2 M  43-21

 

 

Etapa 9 (din 19 - 20.01.2019)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Pantelimon Sambata 19.01.2019      
10:00 ACS Tonus Bucuresti B ACS Unirea Dobroesti J4F 9-12 
11:00 CS Rapid Bucuresti ACSO Viitorul Pantelimon B J4F 10-14 
13:00 ACS Tonus Bucuresti A ACSO Viitorul Pantelimon A J4F 11-12 
12:00 ACS Fortuna Bucuresti A ACS Corbeanca J4F 34- 0 
         
Sc. 96 Sambata 19.01.2019      
09:00 CSS2 LAMBRU CSM BUCURESTI B NISTOR J4M  
10:00 CSM BUCURESTI C BARCAN CONCORDIA CHIAJNA J4M  
11:00 HC DINAMO BUCURESTI HC TALENTUL ESTE CHEIA J4M  
12:00 CONCORDIA CHIAJNA CSM BUCURESTI A ROATA J4M  
         
Dobroesti Duminica 20.01.2019      
13:30 CSS 6 Morari CSM Bucuresti A Marcu J4F 30-25 
14:30 ACS Fortuna Bucuresti A ACS Unirea Dobroesti J4F 17-12 
15:30 ACS Fortuna Bucuresti B ACS Vulturii Bucuresti J4F 11-30 
         
Elite Duminica 20.01.2019      
10:00 CSM Bucuresti B Borz CSS 2 J4F 26-22 
11:00 CSM Bucuresti C Udristoiu Dinamo Bucuresti J4F 13-22 
12:00 Dinamic Kids Videle CSM Bucuresti B Borz J4F 14-19 

 

 

 

Etapa 8 (din 15 - 16.12.2018)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Sc. 195 Sambata 15.12.2018      
9:00 CSM BUCURESTI A ROATA TECTONIC J4M 47-10 
10:00 CSM Bucuresti A Marcu CSS2 J4F 10-0 
11:00 CSM BUCURESTI B NISTOR SCOALA COPIILOR MINARDO J4M 31-15
12:00 CSM Bucuresti B Borz CSS2 J4F reprogramat 
13:00 CSM BUCURESTI C BARCAN HC DINAMO BUCURESTI J4M 19-5 
         
Dobroesti Duminica 16.12.2018      
9:00 ACS Unirea Dobroesti ACS Tonus Bucuresti MiniF  
9:45 ACS Unirea Dobroesti ACS Tonus Bucuresti A J4F 16-24 
10:45 CSM Bucuresti C Udristoiu ACS Tonus Bucuresti B J4F 11-12

 

 

       
Pantelimon Duminica 16.12.2018      
13:00 ACSO Viitorul Pantelimon B ACS Fortuna Bucuresti B J4F 14-9 
14:00 ACSO Viitorul Pantelimon A CS Rapid Bucuresti J4F 33-11 
15:00 ACS Vulturii Bucuresti ACS Fortuna Bucuresti A J4F 32-8 

 

 

 

Etapa 7 (din 08 - 09.12.2018)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Sc. 96 Sambata 08.12.2018      
09:00 CSS2 LAMBRU CSM BUCURESTI A ROATA J4M 0-10 
10:00 HC DINAMO BUCURESTI ACS FORTUNA BUCURESTI J4M 8-27 
11:00 CSM BUCURESTI C BARCAN CSS2 LAMBRU J4M 13-32 
12:00 ACS FORTUNA BUCURESTI CSM BUCURESTI B NISTOR J4M 18-31 
         
Chiajna Sambata 08.12.2018      
13:30 SCOALA COPIILOR MINARDO AHC TALENTUL ESTE CHEIA J4M 4-29 
14:30 CS CONCORDIA CHIAJNA TECTONIC J4M 19-8 
15:30 CS CONCORDIA CHIAJNA SCOALA COPIILOR MINARDO J3M 35-8 
         
CSS 6 Duminica 09.12.2018      
12:00 CSS 6 Buzica ACS Voluntari Bucuresti J3F 51-20 
13:00 ACS Tonus Bucuresti B CSS 6 Morari J4F 5-40 
14:20 CSS 6 Morari ACS Voluntari Bucuresti J4F 43-4 
         
Elite Duminica 09.12.2018      
09:00 CSS 2 CSM Bucuresti A Marcu J4F reprogramat 
10:00 CSM Bucuresti B Borz ACS Tonus Bucuresti A J4F reprogramat 
11:00 CSM Bucuresti A Rotaru CSS2 miniF  
         
Dobroesti Duminica 09.12.2018      
12:45 CS Rapid Bucuresti ACS Unirea Dobroesti J4F 22-23 
13:45 ACS Unirea Dobroesti ACS Vulturii Bucuresti miniF  
14:30 ACS Vulturii Bucuresti Dinamo J4F 34-8 
         
         
Pantelimon Duminica 09.12.2018      
11:00 ACS Fortuna Bucuresti A ACSO Viitorul Pantelimon B J4F 15-10 
12:00 ACS Fortuna Bucuresti B ACSO Viitorul Pantelimon A J4F 9-27 
13:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu ACS Corbeanca miniF  
14:00 Dinamic Kids Videle ACS Corbeanca J4F 22-9 
15:00 ACSO Viitorul Pantelimon B David ACS Corbeanca miniF  

 

 


Etapa 6 (din 24-25.11.2018)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Elite Sambata 24.11.2018      
12:30 CSM Bucuresti B Nistor Viitorul Pitesti J4M 24-17 
13:30 CSM Bucuresti Viitorul Pitesti J3M  
14:30 CSM Bucuresti A Roata Viitorul Pitesti J4M 24-6 
15:30 CSM Bucuresti C Barcan Tectonic J4M 8-12 
         
Elite Duminica 25.11.2018      
10:00 CSM Bucuresti A Marcu ACS Tonus Bucuresti A J4F 26-8 

11:00

12:00

CSM Bucuresti B Borz

CSM Bucuresti C Cucu

CSM Bucuresti C Udristoiu

CS Rapid Bucuresti

 

J4F

miniF

 18-8
12:45 ACS Tonus Bucuresti B CS Rapid Bucuresti J4F 9-12 
13:45 CSM Bucuresti D Geamanu ACS Tonus Bucuresti miniF  
14:30 ACS Vulturii Bucuresti Dinamic Kids Videle J4F 29-7 
         
Pantelimon Duminică 25.11.2018      
10:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Dinamo Bucuresti J4F 6-18 
11:00 ACS Unirea Dobroesti ACS Fortuna Bucuresti B J4F 23-7 
12:00 ACSO Viitorul Pantelimon A ACS Fortuna Bucuresti A J4F 13-10 
13:00 ACS Corbeanca CSS 2 J4F 25-8 

 

 

Etapa 5 (din 17-18.11.2018)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Sc. 205 Sambata 17.11.2018      
08:30 ACS FORTUNA BUCURESTI ACS Voluntari J3F 20-19 
09:30 ACS FORTUNA BUCURESTI SC. COPIILOR MINARDO J4M 24-6 
10:30 ACS FORTUNA BUCURESTI CSM BUCURESTI J3M 27-40 
12:00 ACS FORTUNA BUCURESTI AHC TALENTUL ESTE CHEIA J4M 15-25 
13:00 AHC TALENTUL ESTE CHEIA CSS STEAUA J4M 24-10 
         
CSȘ 6 Duminică 18.11.2018      
16:00 CSS 6 Morari ACS Corbeanca J4F 39-1 
17:00 CSS 2 ACS Vulturii Bucuresti J4F 24-31 
         
Sc. 205 Duminică 18.11.2018      
12:00 ACS Fortuna Bucuresti A ACS Unirea Dobroesti J4F amanat 
13:00 Dinamo Bucuresti ACSO Viitorul Pantelimon A J4F 15-17 
14:00 ACS Fortuna Bucuresti B CS Rapid Bucuresti J4F 11-19 

 

 

 

Etapa 4 (din 10-11.11.2018)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Elite Sambata 10.11.2018      
16:00 ACS Corbeanca CSM Bucuresti C Udristoiu J4F 1-15 
17:00 CSM Bucuresti A Marcu CSM Bucuresti B Borz J4F 26-3 
18:00 CSM Bucuresti C Udristoiu CSM Bucuresti A Marcu J4F 9-48 
         
Sc. 195 Sambata 10.11.2018      
09:00 CSM BUCURESTI J3 TECTONIC J2 J2M  H.C.
10:00 CSM BUCURESTI A ROATA ACS FORTUNA BUCURESTI J4M 32-12 
11:00 CSM BUCURESTI B NISTOR SCOALA COPIILOR MINARDO J4M 24-3 
         
Sc. 205 Sambata 10.11.2018      
16:00 CSM BUCURESTI C BARCAN AHC TALENTUL ESTE CHEIA J4M 15-26
17:00 CSS2 LAMBRU CSS STEAUA J4M 19-6 
18:00 AHC TALENTUL ESTE CHEIA CSS STEAUA J3M 57-19 
         
Sc. 205 Duminica 11.11.2018      
09:00 ACS Tonus Bucuresti A ACS Fortuna Bucuresti B J4F 31-0 
10:00 ACS Tonus Bucuresti B ACS Fortuna Bucuresti A J4F 2-23 
11:00 ACS Fortuna Bucuresti A ACS Fortuna Bucuresti B J4F 30-7 
12:00 CSS 2 ACS Tonus Bucuresti B J4F 25-15 
         
Dobroesti Duminica 11.11.2018      
15:10 ACS Unirea Dobroesti Dinamo Bucuresti J4F 13-15 
16:15 CS Rapid Bucuresti ACS Tonus Bucuresti A J4F 9-23 
17:20 ACS Vulturii Bucuresti CSS 6 Morari J4F 24-33 
         
Pantelimon Duminica 11.11.2018      
10:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Dinamic Kids Videle J4F 15-9 
11:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu CSM Bucuresti A Rotaru MiniF  
12:00 Dinamic Kids Videle ACSO Viitorul Pantelimon B J4F 6-11 
13:00 ACSO Viitorul Pantelimon B David CSM Bucuresti B Morosanu MiniF  
         
Chiajna Duminica 11.11.2018      
10:00 CS CONCORDIA CHIAJNA SCOALA COPIILOR MINARDO J4M 10-0 
11:00 HC DINAMO BUCURESTI TECTONIC J4M 10-0 
12:00 CS CONCORDIA CHIAJNA CS VIITORUL PITESTI J4M 25-17 
13:00 CS CONCORDIA CHIAJNA CS VIITORUL PITESTI J3M 36-27 

 

 

 

Etapa 3 (din 3-4.11.2018). 

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Dobroesti Sambata 03.11.2018      
13:00 CSM Bucuresti B Borz ACS Corbeanca J4F 33-7 
14:15 Dinamic Kids Videle ACS Unirea Dobroesti J4F 7-13 
15:30 CSM Bucuresti C Udristoiu ACS Vulturii Bucuresti J4F 6-28 
16:45 ACS Unirea Dobroesti CSS 2 J4F 19-21 
         
Sc. 195 Sambata 03.11.2018      
09:00 CSM BUCURESTI A ROATA CSS STEAUA J4M  
10:00 CSM BUCUCURESTI B NISTOR TECTONIC J4M  
11:00 AHC TALENTUL ESTE CHEIA CSM BUCURESTI A ROATA J4M  
12:00 CSS STEAUA CSM BUCURESTI C BARCAN J4M  
         
Sc. 205 Duminica 04.11.2018      
09:30 Dinamo Bucuresti ACS Tonus Bucuresti B J4F 25-13 
10:30 ACS Fortuna Bucuresti A ACS Tonus Bucuresti A J4F 13-20 
11:30 ACS Fortuna Bucuresti B ACS Tonus Bucuresti B J4F 10-14 
         
Pantelimon Duminica 04.11.2018      
13:00 ACSO Viitorul Pantelimon B CSM Bucuresti C Udristoiu J4F 11-7 
14:00 ACSO Viitorul Pantelimon B CSS 2 J4F 12-20 
15:00 CSS 2 ACSO Viitorul Pantelimon A J4F 18-24 
         
Chiajna Duminica 04.11.2018      
10:00 ACS FORTUNA BUCURESTI CS CONCORDIA CHIAJNA J4M  
11:00 CSS STEAUA CS CONCORDIA CHIAJNA J3M  
12:00 CSS STEAUA CS CONCORDIA CHIAJNA J4M  
13:00 CS Concordia Chiajna CSS Ilfov J3F  

 

 

 Etapa 2 (din 27-28.10.2018).

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
CSS6 Sambata 27.10.2018      
12:00 ACSO Viitorul Pantelimon A CSS 6 Morari J4F 35-5 
13:00 CSS 6 Morari Scoala Copiilor Minardo J3F 72-16 
14:00 CSS 6 Morari ACSO Viitorul Pantelimon B J4F 35-5
         
Elite Sambata 27.10.2018      
14:00 CSM Bucuresti C Barcan CSM Bucuresti B Nistor J4M 3-20 
15:00 ACS Fortuna Bucuresti Tectonic J4M 21-16 
16:00 CSM Bucuresti B Nistor CSM Bucuresti A Roata J4M 11-32 
         
Sc. 205 Sambata 27.10.2018      
16:00 SC. Copiilor Minardo HC Dinamo Bucuresti J4M 21-7 
17:00 AHC Talentul este Cheia CSS2 Lambru J4M 22-12 
18:00 Scoala Copiilor Minardo AHC Talentul este Cheia J3M 54-7 
         
Elite Duminica 28.10.2018      
10:00 ACS Vulturii Bucuresti CSM Bucuresti B Borz J4F 25-9 
11:00 ACS Corbeanca CSM Bucuresti A Marcu J4F 3-44 
12:00 CSM Bucuresti C Udristoiu CSS 2 J4F 10-28 
13:00 Dinamo Bucuresti CS Rapid Bucuresti J4F   9-18 

13 jocuri

 

Etapa 1 (din 20-21.10.2018).

 In urma solicitarii CSM Bucuresti de a modifica locatia si ora de desfasurare a jocului cu Vulturii Bucuresti, s-a decis pastrarea programarii initiale la sala Chiajna.
  Echipa CSS 2 va fi inscrisa in Campionatul Municipal de handbal la cererea antrenorului Dogarescu George si pentru a nu priva copiii de a putea juca, dar nu va avea drept de participare in fazele superioare datorita faptului ca actele nu au fost transmise in termenele fixate de catre AMH.

Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
CSS 6 Sb 20.10.2018      
13:00 Dinamo Bucuresti ACS Tonus Bucuresti A J4F 6-33 
14:00 Dinamic Kids Videle ACS Tonus Bucuresti B J4F 7-5 
15:00 CSS 6 Morari ACS Unirea Dobroesti J4F 37-2 
         
 Scoala 96  Sb 20.10.2018      
10:00 CSM Bucuresti B Nistor AHC Talentul este Cheia J4M  H.C. reprog
amanat ACS Fortuna Bucuresti A Tectonic B J4F  
12:00 CSS2 Lambru ACS Fortuna Bucuresti J4M 0-10 
13:00 CSM Bucuresti C Barcan SC. Copiilor Minardo J4M 10-0 (4-23) 
amanat CSM Bucutesti A Roata CSS Steaua J4M  H.C. reprog
         
Chiajna   Du 21.10.2018      
10:00 CSM Bucuresti A Marcu ACS Vulturii Bucuresti J4F 19-19 
11:00 CS Concordia Chiajna HC Dinamo Bucuresti J4M 10-0 
12:00 CS Concordia Chiajna AHC Talentul este Cheia J3M 40-25 
13:00 CS Concordia Chiajna CS Voluntari J3F 24-6 
         
 Elite  Du 21.10.2018      
11:30 CSM Bucuresti C Udristoiu ACSO Viitorul Pantelimon A J4F 6-23
12:30 CSM Bucuresti B Borz ACSO Viitorul Pantelimon B J4F 18-4 
13:30 CS Rapid Bucuresti Scoala Copiilor Minardo J4F 10-0 

 15 jocuri

Go to top