CUPA COPILULUI 2013 editia a 14-a va fi organizata de catre Asociatia Municipala de Handbal Bucuresti cu sprijinul DSTMB Bucuresti, CSM Bucuresti in perioada 18-19 ianuarie 2014, pentru categoriile de varsta Juniori 4(sambata) si MiniHandbal (duminica).

Ultima data de inscriere in competitie este 14.01.2014.

 Echipe inscrise Juniori 4
(2001 si mai mici)

 

Echipe inscrise MiniHandbal
(2003 si mai mici)

   Masculin Feminin   Masculin Feminin
1  CS Bucuresti 2010  CSM Iancu
   Concordia Chiajna   Rapid
2  CS Blejoi 1
CS Bucuresti 2010
  CSM Ploiesti (Puia)   CSS 2 David 
3 AS Tonus  Rapid    AMC  CS Corbeanca 
4 Concordia Chiajna
 CSS 2 David
   ACS Sarmis CSS 6 Morari 
5 CSM Ploiesti (Puia)
 CSO Voluntari
   CTM CSS 5 Ion
6  AMC ACS Unirea Dobroesti
  CS Balotesti
CSS 5 Dogarascu
7  CTM  CS Corbeanca
    CS Progresul Gaesti CSS Calarasi 
8  CS Progresul Gaesti
CSS 6 Morari   CSS Calarasi  Lic.M. Kogalniceanu 
9 Lic.M. Kogalniceanu CSS 6 Popescu    Lic.M. Kogalniceanu ACS Sarmis
10 CSS 3 Steaua Lic.M. Kogalniceanu     CSS 2 Chitulescu  
11  CSS Calarasi CSS Calarasi       
12  CS Blejoi 2 CSS 2 Nita      

 



Junioare IV feminin

Sala Floreasca   Sambata 18.01.2014   A  
8:30 CSS 2 Nita CS Bucuresti 2010 2x10' 1  CSM Iancu
8:50 CSS 6 Morari Rapid A
2x10' 2 CSS Calarasi 
9:10 CSS 6 Popescu CSS 2 David 2x10' 3 Lic.M. Kogalniceanu 
9:30 CSM Iancu Lic.M.Kogalniceanu 2x10' B  
9:50 CSO Voluntari CSS 2 Nita 2x10' 1 CSS 6 Popescu
10:10 CSS 6 Morari CS Corbeanca 2x10' 2  CSS 2 David
10:30 CSS 6 Popescu Rapid B 2x10' 3 Rapid B
10:50 CSM Iancu CSS Calarasi 2x10' C  
11:10 CSO Voluntari CS Bucuresti 2010 2x10' 1 CSS 6 Morari
11:30 CS Corbeanca Rapid A
2x10' 2  CS Corbeanca
11:50 CSS 2 David Rapid B 2x10' 3  Rapid A
12:10 CSS Calarasi Lic.M.Kogalniceanu 2x10' D  
12:30 Loc III Gr C Loc III Gr D 2x10' 1  CSO Voluntari
12:50 Loc III Gr A Loc III Gr B 2x10' 2 CSS 2 Nita
13:10 Loc I Gr C Loc I Gr D Semif1 2x15' 3 CS Bucuresti 2010
13:30 Loc I Gr A Loc I Gr B Semif2 2x15'    
13:50 Loc II Gr C Loc II Gr D 2x10'    
14:20 Loc II Gr A Loc II Gr B 2x10'    
14:50 Invins S1 Invins S2 Finala mica 2x15'    
15:20 Castig S1 Castig S2 Finala mare 2x15'    

 


 

  CSM Bucuresti Handbal Mixt 6 echipe    
16:00 CSMB Sect 1 CSMB Sect 5 2x10' Gr. A  
16:20 CSMB Sect 2 CSMB Sect 6 2x10'   1 CSMB Sect 1
16:40 CSMB Sect 1 CSMB Sect 3 2x10'   2 CSMB Sect 3
17:00 CSMB Sect 2 CSMB Sect 4 2x10'   3 CSMB Sect 5
17:20 CSMB Sect 3 CSMB Sect 5 2x10'   B  
17:40 CSMB Sect 4 CSMB Sect 6 2x10'   1 CSMB Sect 2
18:00 Loc I Gr A Loc II Gr B Semif I   2 CSMB Sect 4
18:20 Loc II Gr A Loc I Gr B Semif II   3 CSMB Sect 6
18:40 Loc III Gr A Loc III Gr B 2x10'      
19:00 Invins S1 Invins S2 Finala mica      
19:20 Inving S1 Inving S2 Finala mare      

 


 

Juniori IV masculin

Sala Scoala 30   Sambata 18.01.2014   Gr A  
8:30 AMC Tonus 2x10' A 1 AMC
8:50 CTM CS Bucuresti 2010 2x10' D 2 Tonus 
9:10 Concordia Chiajna  CSM Ploiesti Puia 2x10' B 3 CSS 3 Steaua 
9:30 CS Blejoi 1 CS Progresul Gaesti 2x10' C B  
9:50 AMC CSS 3 Steaua 2x10' A 1 Concordia Chiajna
10:10 CTM CS Blejoi 2 2x10' D 2  CSM Ploiesti Puia
10:30 Concordia Chiajna CSS Calarasi 2x10' B 3 CSS Calarasi
10:50 CS Blejoi 1 Lic.M.Kogalniceanu 2x10' C C  
11:10 Tonus CSS 3 Steaua 2x10' A 1 CS Blejoi 1
11:30 CS Bucuresti 2010 CS Blejoi 2 2x10' D 2  CS Progresul Gaesti
11:50  CSM Ploiesti Puia CSS Calarasi 2x10' B 3 Lic.M.Kogalniceanu
12:10 CS Progresul Gaesti Lic.M.Kogalniceanu 2x10' C D  
12:30 Loc III Gr A Loc III Gr D 2x10'   1  CTM
12:50 Loc III Gr B Loc III Gr C 2x10'   2 CS Bucuresti 2010
13:10 Loc I Gr A Loc I Gr D Semif1 2x15'   3 CS Blejoi 2
13:30 Loc I Gr B Loc I Gr C Semif2 2x15'      
13:50 Loc II Gr A Loc II Gr D 2x10'      
14:20 Loc II Gr B Loc II Gr C 2x10'      
14:50 Invins S1 Invins S2 Finala mica 2x15'      
15:20 Castig S1 Castig S2 Finala mare 2x15'      

 


 

MiniHandbal feminin

Sala Floreasca     Duminica 19.01.2014   A     Loc 7-8-9    
8:30 CSS 2 David CSS 5 Ion 2x10' 1 Rapid   A=Loc 3 Gr. A A=Loc 3 Gr. A B=Loc 3 Gr. B
8:50 CSS Calarasi  CSS 6 Morari 2x10' 2 CSS 2 David   B=Loc 3 Gr. B A=Loc 3 Gr. A C=Loc 3 Gr. C
9:10 CSS 5 Dogarascu Lic.M. Kogalniceanu  2x10' 3 CSS 5 Ion   C=Loc 3 Gr. C B=Loc 3 Gr. B C=Loc 3 Gr. C
9:30 Rapid CSS 5 Ion 2x10' B     Loc 4-5-6    
9:50 Corbeanca CSS 6 Morari 2x10' 1 CSS Calarasi    D=Loc 2 Gr. A D=Loc 2 Gr. A E=Loc 3 Gr. B
10:10 CSS 5 Dogarascu ACS Sarmis 2x10' 2 Corbeanca   E=Loc 3 Gr. B D=Loc 2 Gr. A F=Loc 2 Gr. C
10:30 Rapid CSS 2 David 2x10' 3 CSS 6 Morari   F=Loc 2 Gr. C E=Loc 3 Gr. B F=Loc 2 Gr. C
10:50 CSS Calarasi  Corbeanca 2x10' C     Loc 1-2-3    
11:10 Lic.M. Kogalniceanu  ACS Sarmis 2x10' 1 CSS 5 Dogarascu   G=Loc I Gr. A G=Loc I Gr. A H=Loc I Gr. B
11:30 A=Loc 3 Gr. A B=Loc 3 Gr. B 2x10' 2 Lic.M. Kogalniceanu    H=Loc I Gr. B G=Loc I Gr. A I=Loc I Gr. C
11:50 D=Loc 2 Gr. A E=Loc 3 Gr. B 2x10' 3 ACS Sarmis   I=Loc I Gr. C H=Loc I Gr. B I=Loc I Gr. C
12:10 G=Loc I Gr. A H=Loc I Gr. B 2x10'            
12:30 A=Loc 3 Gr. A C=Loc 3 Gr. C 2x10'            
12:50 D=Loc 2 Gr. A F=Loc 2 Gr. C 2x10'            
13:10 G=Loc I Gr. A I=Loc I Gr. C 2x10'            
13:30 B=Loc 3 Gr. B C=Loc 3 Gr. C 2x10'            
13:50 E=Loc 3 Gr. B F=Loc 2 Gr. C 2x10'            
14:10 H=Loc I Gr. B I=Loc I Gr. C 2x10'            

 

 


 

MiniHandbal masculin

Sala Floreasca     Duminica 19.01.2014    Gr.
14:30 CSM Ploiesti (Puia) CS Balotesti 2x10' A  
14:50  CSS 2 Chitulescu  AMC 2x10' 1 CSM Ploiesti (Puia)  
15:10 CS Balotesti  CSS Calarasi 2x10' 2 CS Balotesti
15:30 CSM Ploiesti (Puia) CSS Calarasi  2x10' 3 CSS Calarasi 
15:50  CSS 2 Chitulescu   CS Progresul Gaesti 2x10' B  
16:10  Lic.M. Kogalniceanu  CTM 2x10' 1  CSS 2 Chitulescu
16:30  Concordia Chiajna  ACS Sarmis 2x10' 2  AMC
16:50  AMC   CS Progresul Gaesti 2x10' 3   CS Progresul Gaesti
17:10 Invins Joc 1 C Invins Joc 2 C 2x10' C  
17:30 Loc I Gr A Loc I Gr. B Semif 1 1  Concordia Chiajna
17:50 Loc I Gr C Loc II Gr. C Semif 2 2  ACS Sarmis
18:10 Invins Semif 1 Invins Semif 2 Finala mica 3  Lic.M. Kogalniceanu
18:30 Castig Semif 1 Castig Semif 2 Finala mare 4  CTM

 

 

Go to top