Echipele care sunt marcate cu galben au trimis tabelele cu jucatori.
Cele care nu au trimis sunt rugate sa le trimita in cel mai scurt timp pe adresa de mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. . In caz contrar acestea nu vor fi programate.

Jucatorii legitimati in Divizia B se gasesc aici : LOTURI

  Divizia B masculin Divizia B feminin
1 Scoala 88 M.V. Evo Handball
2 EVO Handbal AS Victoria
3 ACS Sarmis - eliminata 28.10 - Sedinta CC DivB ACS Unirea Dobroesti
4 Tectonic AS N.R.G. Handbal Bucuresti
5 AS Victoria Acvila
6 AS Handbal Muntenia
7 Nova’83 AS Onix
8 Aversa CSM Bucuresti Francu
9 CSS 3 Steaua CTM Cheta Covaci
10 Sport&Friends Phoenix Calarasi (retrasa 25.10)
11  AS N.R.G. Handbal Bucuresti  
12 CT Media  

 


 

  J1 masculin J1 feminin
1 Dinamo AMC CSS 6 Morari
2 CTM Stoica Danubius Calarasi
 3    
     
  J2 masculin J2 feminin
1 Dinamo AMC ACS Unirea Dobroesti
2 Steaua CS Rapid
3 CTM Ghiulai CSM Bucuresti Iancu
4  CSS 2 Gherghe CTM Stanescu
 5  A.S. Danubius Corabia CSS Ilfov Manea
 6   Danubius Calarasi
7   CSS Ilfov
     
  J3 masculin J3 feminin
1 ACS Unirea Dobroesti CS Rapid
2 Scoala 88 Iancu Costica CSS 2 Chitea
3 CSM Bucuresti Apostol CSM Bucuresti Moise
4 CSM Bucuresti Vasile AS Handball School Gratia
5 AS Tonus CSO Voluntari
6 ACS Romcat Ploiesti ACS Unirea Dobroesti
7  CSS 3 Steaua Scoala 88 M.V. Iancu (retrasa 27.10 - lipsa sportivi)
8  CS Balotesti CSS 6 A Morari
9 Spartanii din Cosbuc CSS 6 B Morari
 10   CSS Ilfov Manea
 11   CS Corbeanca Fotache
 12   Danubius Calarasi
13   Spartanii din Cosbuc (retrasa 29.10)
14    
     
  J4 masculin J4 Feminin
1 CSS 2 Grigore CSS 2 A Dogarescu
2 CSM Bucuresti A Vasile Scoala 88 Iancu
3 CSM Bucuresti B Roata CS Rapid
4 CSO Voluntari CSS 2 B Chitea
5 AS Tonus CSM Bucuresti A Moise
6 CS Balotesti CSM Bucuresti B Guresoaie
7 Tectonic ACS Unirea Dobroesti
8 Dinamo AMC CSO Voluntari Curea
9 CSS 3 Steaua AS Tonus
 10 CS Brazi CSS 6 A Morari
 11 Spartanii din Cosbuc(retrasa 29.10) CSM Bucuresti C Butulescu
 12   CS Corbeanca Fotache
 13   CSS 6 C Predoiu
 14   Dinamo AMC
 15   CSS 2 C Dogarescu
 16   Danubius Calarasi
 17   Spartanii din Cosbuc(retrasa 29.10)
18   CSS 6 B Buzica
     
  MiniHandbal Masculin MiniHandbal feminin
1 CS Balotesti A CS Rapid
2 CS Balotesti B Matei CSM Bucuresti A Butulescu
3 CSM Bucuresti A Stefanescu CSM Bucuresti B Stanciu
4 CSM Bucuresti B Alupoaie CSM Bucuresti C Dinu
5 CSM Bucuresti C Nistor Tectonic
6 Tectonic CSS 6 A Morari
 7 Dinamo AMC AS Tonus Ciobanu Cata
 8 CSS 2 Gherghe (retrasa 16.10.2015)
CSS 2 Dogarescu
 9  Danubius Calarasi Danubius Calarasi
 10  A.S. Danubius Corabia Concordia Chiajna
 11 Concordia Chiajna CSS 6 B Buzica
 12 CSS Ploiesti  
     
Go to top