Programul Jocurilor
La Juniori 4 si MiniHandbal in Campionatele Municipale 2015-2016 nu se va tine scorul. Pe raportul de joc se va trece doar componenta echipelor.

Etapa 1 | Etapa 2 | Etapa 3 | Etapa 4 | Etapa 5 | Etapa 6 | Etapa 7 | Etapa 8 | Etapa 9 |Etapa 10 | Etapa 11 | Etapa 12 |

Etapa 13 Etapa 14 Etapa 15 Etapa 16 Etapa 17 Etapa 18| Etapa 19 Etapa 20

 

Etapa 20 (din 16-17.04.2016)

Sala/Data Echipa A Echipa A Categoria Rezultat
Corbeanca S 16.04.'16      
09:00 CS Corbeanca CSS Ilfov J3F  22-14
10:00 CS Corbeanca CSO Voluntari J4F           fara rez
11:00 CS Corbeanca CSO Voluntari J3F  19-16
         
         
Corbeanca D 17.04.'16      
09:00 CS Corbeanca ACS Unirea Dobroesti J4F           fara rez
10:00 CS Corbeanca ACS Unirea Dobroesti J3F  21-26
11:00 CS Corbeanca ACS Unirea Dobroesti J4F           fara rez

 

 

Etapa 19 (din 09-10.04.2016)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 Iris  D  10.04.'16      
16:00 Aversa As Handbal DivB_M       28 - 25
17:30 CSS 3 Steaua HC Victoria DivB_M       23 - 29
19:00 Acvila N.R.G. Handbal DivB_F       38 - 30

 

Etapa 18 (din 02-03.04.2016)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Scoala 88 S  02.04.'16      
15:00 Hc.Sc. 88 M.V. CTM DivB_M        10 - 0
         
         
 Iris  D  03.04.'16      
14:00 Tectonic CSS 3 Steaua DivB_M       39 - 20
15:30 AS Onix HC Victoria DivB_F       18 - 34
17:00 HC Victoria Aversa DivB_M       18 - 23
18:30 N.R.G. Handbal EVO Handbal DivB_M       37 - 37

Seminifinal MiniHandbal - RO 8 - click aici

MiniHandbal masculin - Sambata 02.03.2016 - Scoala 96 

Etapa I-a echipa A   echipa B Rezultat
  Dinamo AMC   STA  
9:00 CSM Bucuresti Concordia Chiajna  
9:45 CS Balotesti CSA Steaua  
         
Etapa a-II-a echipa A   echipa B  Rezultat
  STA   CSA Steaua  
10:30 Concordia Chiajna CS Balotesti  
11:15 Dinamo AMC CSM Bucuresti  
         
Etapa a-III-a echipa A   echipa B  Rezultat
  CSM Bucuresti   STA  
12:00 CS Balotesti Dinamo AMC  
12:45 CSA Steaua Concordia Chiajna  
         
Etapa a-IV-a echipa A   echipa B  Rezultat
  STA   Concordia Chiajna  
13:30 Dinamo AMC CSA Steaua  
14:15 CSM Bucuresti CS Balotesti  
         
Etapa a-V-a echipa A   echipa B  Rezultat
  CS Balotesti   STA  
15:00 CSA Steaua CSM Bucuresti  
15:45 Concordia Chiajna Dinamo AMC  

 MiniHandbal feminin - Duminica 03.03.2016 - CSS 6

Etapa I-a echipa A   echipa B Rezultat
  CSM Bucuresti   STA  
10:00 CS Rapid AS Tonus  
10:45 CSS 6 CSS 2  
         
Etapa a-II-a echipa A   echipa B Rezultat
  STA   CSS 2  
11:30 AS Tonus CSS 6  
12:15 CSM Bucuresti CS Rapid  
         
Etapa a-III-a echipa A   echipa B Rezultat
  CS Rapid   STA  
13:00 CSS 6 CSM Bucuresti  
13:45 CSS 2 AS Tonus  
         
Etapa a-IV-a echipa A   echipa B Rezultat
  STA   AS Tonus  
14:30 CSM Bucuresti CSS 2  
15:15 CS Rapid CSS 6  
         
Etapa a-V-a echipa A   echipa B Rezultat
  CSS 6   STA  
16:00 CSS 2 CS Rapid  
16:45 AS Tonus CSM Bucuresti  

 

 


Etapa 17 (din 26-27.03.2016)

 

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria  Rezultat
Scoala 88 S  26.03.'16      
13:00 Hc.Sc. 88 M.V. Spartanii Din Cosbuc J3M  14-9
14:00 Sport&Friends Hc.Sc. 88 M.V. DivB_M    35 - 37
15:30 Hc.Sc. 88 M.V. CSO Pantelimon J4F  fara rez
16:30 Hc.Sc. 88 M.V. ACS Unirea Dobroesti J3M 18-11
17:10 ACS Unirea Dobroesti CSO Pantelimon J4F  fara rez
     
         
 Dobroesti  D  27.03.'16  nu se joaca cu clister!
   
11:00 ACS Unirea Dobroesti CSS 3 Steaua J3M  10-0
12:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Buc A Moise J4F   fara rez
13:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Buc A Moise J3F  8-21
14:15 ACS Unirea Dobroesti CSM Buc B Guresoaie J4F  fara rez
15:15 ACS Unirea Dobroesti CTM Stanescu J2F  15-26
     
 Iris  D  27.03.'16    
10:00 AS NRG Handbal CT Media DivB_M    42 - 27
11:30 HCO Muntenia HC Victoria DivB_F    28 - 39
13:00 CSS 3 Steaua EVO Handbal DivB_M    40 - 66
14:30 AS Onyx EVO Handbal DivB_F    31 - 27
16:00 AS Handbal Nova'83 DivB_M    25 - 35
17:30 Aversa Tectonic DivB_M    31 - 22
     
 CSS 6  D  27.03.'16    
14:00 CSS 6 C Predoiu CSO Pantelimon J4F  fara rez
14:40 CSS 6 B Buzica CSO Pantelimon MiniHand_F  fara rez
15:20 CSO Pantelimon CSS 6 B Buzica J4F  fara rez
16:00 CSS 6 A Morari CSO Pantelimon MiniHand_F  fara rez

19 jocuri

 


Etapa 16 (din 19-20.03.2016)

Data/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Scoala 88 S  19.03.'16      
09:00 Hc.Sc. 88 M.V. CSS 3 Steaua J4M  reprog
10:00 AS Tonus CSS 3 Steaua J4M  reprog
11:00 Hc.Sc. 88 M.V. AS Tonus J4M  reprog
12:00 Hc.Sc. 88 M.V. CSS 3 Steaua J3M  reprog
13:00 Hc.Sc. 88 M.V. AS Tonus J4F  reprog
14:00 CSO Pantelimon AS Tonus J4F  fara rez
15:00 EVO Handbal Sport&Friends DivB_M    38 - 35
16:30 Hc.Sc. 88 M.V. AS N.R.G. Handbal DivB_M    37 - 29
         
Rapid S  19.03.'16      
14:00 CS Rapid CSS 2 Dogarescu MiniHand_F  fara rez
14:40 CS Rapid CSS 2 A Dogarescu J4F  fara rez
15:30 CS Rapid CSS Ilfov Manea J3F  24-19
16:30 CS Rapid CSS Ilfov Manea J2F 17-16
         
Dobroesti S  19.03.'16 nu se joaca cu clister!!!    
14:00 ACS Unirea Dobroesti CSS 2 Gabi Grigore J3M  10-0
16:00 ACS Unirea Dobroesti HCO Muntenia DivB_F    25- 24
         
         
Corbeanca D  20.03.'16      
09:00 CS Corbeanca CSM Buc A Moise J4F  reprog
10:00 CS Corbeanca CSM Buc Moise J3F  reprog
11:00 CS Corbeanca CSM Buc A Moise J4F  reprog
         
Scoala 88 D  20.03.'16      
09:00 Hc.Sc. 88 M.V. Dinamo AMC J4M  fara rez
09:40 Dinamo AMC CS Balotesti J4M  fara rez
10:20 Hc.Sc. 88 M.V. Dinamo AMC J4F  fara rez
11:00 Hc.Sc. 88 M.V. CS Balotesti J3M  24-25
12:00 ACS Unirea Dobroesti CTM Stanescu J2F    15 - 26
13:00 Tectonic Nova '83 DivB_M    31 - 30
14:30 HC Victoria AS Handbal DivB_M    34 - 17
         
         
CSS 6 D  20.03.'16      
14:30 CSS 6 C Predoiu CSS 2 B Chitea J4F  fara rez
15:20 CSS 6 B Buzica CSS 6 A Morari MiniHand_F  fara rez
16:00 CSS 6 A Morari CSS 6 B Buzica J4F  fara rez
17:00 CSS 6 A Morari CSS 2 Chitea J3F  21-22

29 jocuri

 

 

Etapa 15 (din 05-06.03.2016)

 

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Corbeanca S  05.03.'16      
09:00 CS Corbeanca CSO Pantelimon J4F  fara rez
09:40 CS Corbeanca CSO Pantelimon J3F  24-22
       
         
 Sun Plaza  D  06.03.'16    
09:00 CSM Buc Iancu CSS Ilfov Manea J2F  29-15
10:00 CSM Buc A Moise Danubius Calarasi nu vine
J4F  fara rez
11:00 CSM Buc Iancu Danubius Calarasi nu vine J2F  10-0
12:00 CSM Buc B Guresoaia Danubius Calarasi nu vine J4F  fara rez
13:00 CSM Buc Moise Danubius Calarasi nu vine J3F  10-0
14:00 CSM Buc B Alupoaie CS Balotesti A MiniHand_M  fara rez
14:40 CSM Buc A Vasile CS Balotesti J4M  fara rez
15:40 CSM Buc A Stefanescu CS Balotesti A MiniHand_M  fara rez
16:20 CSM Buc B Roata CS Balotesti J4M  fara rez
17:20 CSM Buc C Nistor CS Balotesti B MiniHand_M  fara rez
       
 Scoala 64  D  06.03.'16    
09:10 CSM Buc B Stanciu Tectonic MiniHand_F  fara rez
09:50 CSM Buc C Dinu Tectonic MiniHand_F  fara rez
       
       
 Rapid  D  06.03.'16    
09:00 CS Rapid CSO Pantelimon MiniHand_F  fara rez
10:40  CS Rapid CSO Pantelimon J4F  fara rez
11:30  CS Rapid AS Handball School Gratia J3F  29-24
12:20 CS Rapid CTM Stanescu J2F  21-19
       
CSS 6  D  06.03.'16    
12:00 CSS 6 B Buzica ?? MiniHand_F  fara rez
12:50 CSS 6 C Predoiu CS Corbeanca J4F  fara rez
13:30 CSS 6 A Morari ?? MiniHand_F  fara rez
14:20 CSS 6 B Buzica CS Corbeanca J4F  fara rez
15:00 CSS 6 B Morari CS Corbeanca J3F  26-21
16:00 CSS 6 A Morari ACS Unirea Dobroesti J4F  fara rez
16:50 CSS 6 A Morari ACS Unirea Dobroesti J3F  32-22

26 jocuri



Etapa 14 (din 27-28.02.2016)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Dobroesti S   27.02.'16      
13:30 ACS Unirea Dobroesti CSS 6 A Morari J3F  22-28
14:30 ACS Unirea Dobroesti CSS 6 A Morari J4F  fara rez
15:30 ACS Unirea Dobroesti CSS 6 B Morari J3F  25-23
         
         
Scoala 32 D  28.02.'16      
09:00 CSS 2 A Dogarescu CSO Pantelimon J4F  fara rez
10:00 CSS 2 Dogarescu CSO Pantelimon MiniHand_F  fara rez
11:00 CSS 2 C Dogarescu CSO Pantelimon J4F  fara rez
       
 Scoala 30  D  28.02.'16    
10:00  AMC CSM Buc C Butulescu J4F fara rez 
10:40  Dinamo AMC AS Tonus J4M  fara rez
11:30  CSS 2 B Chitea CSM Buc C Butulescu J4F  fara rez
12:20 Dinamo AMC CSS 2 Gabi Grigore J4M  fara rez

13 jocuri

Etapa 13 (din 20-21.02.2016)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 Scoala 88  S   20.02.'16    
17:30 Hc.Sc. 88 M.V. Nova'83 DivB_M              33 - 23
19:00 Tectonic AS Handbal DivB_M              40 - 21
     
 CSS 2  S   20.02.'16    
12:30 CSS 2 B Chitea CSO Pantelimon J4F          fara rez
13:30 CSS 2 Chitea CSO Pantelimon J3F  13-15
14:30 CSS 2 B Chitea CS Rapid J4F           fara rez
15:30 CSS 2 B Chitea CS Rapid J3F  13-17
     
 Sun Plaza  D   21.02.'16    
09:00 CSM Buc Iancu ACS Unirea Dobroesti J2F  26-14
10:00 CSM Buc A Moise ACS Unirea Dobroesti J4F          fara rez
11:00 CSM Buc A Vasile AMC J4M          fara rez
12:00 CSM Buc B Guresoaia AMC J4F          fara rez
13:00 CSM Buc B Roata CSS 2 J4M          fara rez
14:00 CSM Buc B Stanciu AS Tonus Ciobanu MiniHand_F          fara rez
15:00 CSM Buc A Stefanescu CS Balotesti A MiniHand_M          fara rez
15:40 CSM Buc C Dinu AS Tonus Ciobanu MiniHand_F          fara rez
16:20 CSM Buc B Alupoaie CS Balotesti A MiniHand_M          fara rez
17:00 CSM Buc C Nistor CS Balotesti B MiniHand_M          fara rez
     
 Scoala 32  D   21.02.'16    
9:00 CSS 2 A Dogarescu AS Tonus J4F             fara rez
10:00 CSS 2 Dogarescu Tectonic MiniHand_F             fara rez
11:00 CSS 2 C Dogarescu AS Tonus J4F             fara rez
     
 CSS 6  D   21.02.'16    
12:00 CSS 6 B Buzica Danubius Calarasi J4F          fara rez
12:40 CSS 6 B Buzica Danubius Calarasi MiniHand_F          fara rez
13:20 ACS Unirea Dobroesti Danubius Calarasi J4F          fara rez
     
 Rapid  D   21.02.'16    
12:00 CS Rapid CSO Pantelimon MiniHand_F          fara rez
12:40 CS Rapid CSO Pantelimon J4F          fara rez
13:30 CS Rapid CSO Pantelimon J3F 16-18
14:30 CS Rapid CSM Buc Iancu J2F  19-24

26 jocuri

 

Etapa 12 (din 13-14.02.2016)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Dobroesti S   13.02.'16 nu se joaca cu clister!!    
11:00 ACS Unirea Dobroesti CS Rapid J4F            fara rez
12:15 ACS Unirea Dobroesti CS Rapid J3F  25-18
13:30 ACS Unirea Dobroesti CS Rapid J2F  27-19
14:45 ACS Unirea Dobroesti CSS 2 Gabi Grigore J3M  12-34
     
 Scoala 88  S   13.02.'16  chirie sala 50 lei/echipa
   
12:00 Hc.Sc. 88 M.V. CSS 3 Steaua DivB_M           40-17
13:30 HCO Muntenia CTM DivB_F

    reprogramat

     
     
 Apollo  D   14.02.'16    
09:30 AS Onyx CSM Bucuresti DivB_F               34-43
11:00 HCO Muntenia EVO Handbal DivB_F               41-36
12:30 EVO Handbal Aversa DivB_M               33-27
14:00 CT Media Sport&Friends DivB_M               42-47
15:30 Nova'83 HC Victoria DivB_M               37-39
     
 Scoala 30  D   14.02.'16    
10:00  AMC Tectonic MiniHand_M  reprog
10:40  Dinamo AMC CTM J2M  reprog
11:40  AMC Tectonic J4M  reprog
12:20 AMC CSM Buc C Butulescu J4F  reprog
     
 CSS 6  D   14.02.'16    
15:00  CSS 6 B Buzica CSM Buc B Stanciu MiniHand_F  fara rez
15:40 CSS 6 B Buzica CSM Buc A Moise J4F  fara rez
16:30 CSS 6 A Morari CSM Buc C Dinu MiniHand_F  fara rez
17:10 CSS 6 A Morari CSM Buc A Moise J4F  fara rez
     
 Dobroesti  D   14.02.'16  nu se joaca cu clister!!
   
17:00 ACS Unirea Dobroesti Acvila DivB_F              28-34

20 jocuri

 


Etapa 11 (din 6-7.02.2016)
Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Scoala 88  Sa 6.02.'16      
 12:30  AS Handbal    Hc.Sc.88 M.V. DivB_M   29 - 47 
         
Apollo  Sa 6.02.'16      
12:00 AS N.R.G. Handbal  Nova'83  DivB_M  26 - 27 
 13:30  HC Victoria  Acvila DivB_F
35 - 30 
 15:00 Tectonic Sport&Friends DivB_M 45 - 37  

Datorita lipsei arbitrilor nu se pot programa si alte jocuri in cadrul Campionatelor Municipale de Handbal.

 

Etapa 10 (din 30-31.01.2016)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Scoala 88 Sa 30.01.'16      
17:30 Aversa Hc.Sc. 88 M.V. DivB_M 37 - 31 
     
     
 Scoala 32 Du 31.01.'16     
09:00  CSS 2 C Dogarescu CS Rapid J4F fara rez 
10:00  CSS 2 Dogarescu CS Rapid MiniHand fara rez
11:00  CSS 2 A Dogarescu CS Rapid J4F fara rez 
     
Scoala 64  Du 31.01.'16     
08:30 CSM Buc B Stanciu CSO Pantelimon MiniHand_F fara rez 
09:20 CSM Buc C Dinu CSO Pantelimon MiniHand_F  fara rez
10:10 CSM Buc B Vasile ACS Unirea DObroesti J3M reprog  
     
 Scoala 30 Du 31.01.'16     
10:00  Dinamo AMC CSS Ploiesti MiniHand_M fara rez 
10:40  Dinamo AMC CSO Voluntari Curea J4F fara rez 
11:30  CSS Ploiesti CSM Buc B Alupoaie MiniHand_M fara rez 
12:20  Dinamo AMC Tectonic J4M  fara rez
     
Sun Plaza  Du 31.01.'16     
13:30 CSM Buc Iancu CSS Ilfov Manea J2F  29-11
14:30 CSM Buc A Moise CSO Pantelimon J4F fara rez 
15:30 CSM Buc B Guresoaia AS Tonus J4F fara rez 
16:30 CSM A Vasile AS Tonus J4M fara rez 
17:30 CSM B Roata AS Tonus J4M fara rez 
     
Apollo  Du 31.01.'16     
14:00 CSS 3 Steaua CT Media DivB_M  19 - 39 
15:30 Sport&Friends AS N.R.G. Handbal DivB_M 30 - 33
17:00 Nova'83 EVO Handbal DivB_M  36 - 40 
18:30 Tectonic HC Victoria DivB_M 29 - 35
     
 Dobroesti  Du 31.01.'16 nu se joaca cu clister!!
   
17:00 ACS Unirea Dobroesti AS N.R.G. Handbal DivB_F 26 - 28

 

 

 

 

Etapa 9 (din 23-24.01.2016)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Scoala 32 S 23.01.'16      
9:00 CSS 2 A Dogarescu CSO Voluntari J4F     fara rez
10:00 CSS 2 A Dogarescu CSO Voluntari J3F  17-12
11:00 CSS 2 C Dogarescu CSO Voluntari J4F     fara rez
     
 Corbeanca  S 23.01.'16    
10:00  CS Corbeanca CS Rapid J3F  19-22
11:00  CS Corbeanca CS Rapid J4F     fara rez
     
APOLLO S 23.01.'16    
16:00 Aversa  AS NRG Handbal
DivB M       28-29
17:30 Acvila EVO Handball DivB_F       39-24
19:00 Nova '83 CT Media DivB_M       24-23
         
 Scoala 30  D 24.01.'16    
10:00 Dinamo AMC CS Balotesti A MiniHand_M      fara rez
10:40 Dinamo AMC CS Balotesti J4M      fara rez
11:30 Dinamo AMC CS Balotesti B MiniHand_M      fara rez
12:20 Dinamo AMC CSS 2 J2M  
     
 Dobroesti  D 24.01.'16  nu se joaca cu clister!!
   
11:00  ACS Unirea Dobroesti CSS 2 B Chitea J4F      neprez
12:00  ACS Unirea Dobroesti CSO Pantelimon J3F       20-15
13:15  ACS Unirea Dobroesti CSS Ilfov Manea J2F        26-6
     
 Rapid  D 24.01.'16    
12:00  CS Rapid CSM B Stanciu MiniHand_F     fara rez
12:40 CS Rapid CSM A Butulescu J4F     fara rez
13:45 CS Rapid AS Handball School Gratia J3F      22 - 11
14:45 CS Rapid CTM Stanescu J2F       16 - 8
     
 CSS 6  D 24.01.'16    
14:00 CSS 6 B Buzica CSS 2 MH-F     fara rez
14:40 CSS 6 B Buzica CSS 2 B Chitea J4F     neprez
15:40 CSS 6 A Morari CSS 2 MH-F     fara rez
16:40 CSS 6 C Predoiu CSM Buc A Moise J4F   reprog
17:25 CSS 6 A Morari CSM Buc B Guresoaia J4F     fara rez
     
 Sun Plaza  D 24.01.'16    
13:00 CSM Buc A Moise Hc.Sc. 88 Iancu J4F     fara rez
14:00 CSM Buc A Vasile CSS 3 Steaua J4M     fara rez 
15:00 CSM Buc B Guresoaia Hc.Sc. 88 Iancu J4F     fara rez 
16:00 CSM Buc B Roata CSS 2 Grigore J4M     fara rez
     
 Scoala 64  D 24.01.'16    
8:30 CSM B Stanciu Tectonic MiniHand_F     fara rez
9:20 CSM A Butulescu Concordia Chiajna MiniHand_F  reprog
10:10 CSM C Dinu Tectonic MiniHand_F     fara rez
     
APOLLO D 24.01.'16      
11:30 CT Media Aversa DivB_M       32-33 
13:00 EVO Handbal As Handbal DivB_M       36-29
14:30 AS NRG Handbal Hc Victoria DivB_F       30-37
16:00 AS NRG Handbal CSS 3 Steaua DivB_M       48-27

35 jocuri

Etapa 8 (din 16-17.01.2016)

Sala/Data Echipa A Echipa B    Categoria Rezultat
Scoala 32 S    16.01.'16    
9:00 CSS 2 Dogarescu CSM Buc C Dinu MiniHand_F  fara rez
10:00 CSS 2 A Dogarescu CSO Voluntari Curea J4F  fara rez
11:00 CSS 2 Dogarescu CSM Buc A Butulescu MiniHand_F  fara rez
     
 APOLLO S    16.01.'16     
10:00 Sport&Friends Aversa DivB_M 28-37
11:30 HCO Muntenia AS Onix DivB_F 34-32
13:00 EVO Handbal Tectonic DivB_M 33-33
14:30 HC Victoria CT Media DivB_M 35-15
16:00 AS Handbal AS N.R.G. Handbal DivB_M 27-26
     
 Sun Plaza S    16.01.'16     
15:00 CSM Buc A Stefanescu Dinamo AMC MiniHand_M    fara rez
15:40 CSM Buc B Alupoae Tectonic MiniHand_M       fara rez
16:20 CSM Buc C Nistor Dinamo AMC MiniHand_M       fara rez
     
     
 Sun Plaza  D   17.01.'16    
12:30 CSM Buc A Moise AMC Dinamo J4F      fara rez
13:30 CSM Buc B Guresoaia CSS 2 C Dogarescu J4F      fara rez
14:30 CSM Buc Iancu CTM Stanescu J2F  24-16
15:30 CSM Buc Iancu ACS Unirea Dobroesti J2F  18-15
     
 Dobroesti  D   17.01.'16 nu se joaca cu clister!!
   
11:00 ACS Unirea Dobroesti CS Corbeanca J4F      fara rez
12:00 ACS Unirea Dobroesti CS Corbeanca J3F       25-23
13:15 ACS Unirea Dobroesti HC Victoria DivB_F       18-29
     
 CSS 6 D   17.01.'16     
12:00 CSS 6 A Morari CSM Buc B Stanciu MiniHand_F fara rez
12:40 CSS 6 B Buzica CSM Buc B Stanciu MiniHand_F fara rez
13:30 CSS 6 B Buzica CSM Buc A Moise J4F fara rez
14:30 CSS 6 B Morari CSO Pantelimon J3F  19-20
15:30 CSS 6 B Morari CSS 6 C Predoiu J4F  fara rez
16:30 CSS 6 A Morari CSO Pantelimon J3F  29-14
     
 APOLLO  D   17.01.'16    
10:00 CT Media AS Handbal DivB_M       31-33
11:30 CT Media Acvila DivB_F       36-37
13:00 CSS 3 Steaua Sport&Friends DivB_M       28-37
14:30 EVO Handbal AS N.R.G. Handbal DivB_F       29-37
16:00 HC Victoria EVO Handbal DivB_M       39-26

29 jocuri

 

Etapa 7 (din 05-06.12.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 Dobroesti  S    05.12.'15 nu se joaca cu clister!!   
12:00 ACS Unirea Dobroesti CTM Stanescu J2F 18 - 21 
13:15 ACS Unirea Dobroesti  CSS Ilfov Manea  J3F 21 - 11 
14:45 ACS Unirea Dobroesti EVO DivB_F  33 - 22 
         
 Sun Plaza  S    05.12.'15       
12:30 CSM Buc Francu Acvila DivB_F 30 - 32 
14:00 CSM Buc B Guresoaia CSS 2 B Chitea J4F fara rez
15:00 CSM Buc A Stefanescu CS Balotesti A MiniHand_M fara rez
15:40 CSM Buc C Nistor CS Balotesti A MiniHand_M fara rez
16:20 CSM Buc C Dinu ????
MiniHand_F  
         
CSS 6  S    05.12.'15       
17:00 CSS 6 C Predoiu Hc.Sc. 88 M.V. Iancu MiniHand_F fara rez
18:00 CSS 6 A Morari Hc.Sc. 88 M.V. Iancu J4F fara rez
         
         
Sun Plaza D    06.12.'15       
13:00 CSM Buc Iancu CTM Stanescu J2F 26-19
14:20 CSM Buc Iancu Danubius Calarasi J2F  22-11
15:30 CSM Buc A Butulescu Danubius Calarasi MiniHand_F fara rez
16:10 CSM Buc B Stanciu Danubius Calarasi MinHand_F fara rez
17:00 CSM Buc A Vasile CSM Buc B Roata J4M fara rez
18:00 CSM Buc B Roata ??? J4M  reprog
     
 Scoala 32  D    06.12.'15
   
09:00 CSS 2 A Dogarescu ACS Unirea Dobroesti J4F             reprog
09:40 CSS 2 Dogarescu ACS Unirea Dobroesti Minihand_F reprog
     
 Scoala 88   D    06.12.'15    
9:00 Hc.Sc. 88 M.V. CSM Buc A Butulescu J4F fara rez
10:00 Hc.Sc. 88 M.V. ACS Unirea Dobroesti J3M 25-11
11:00 Hc.Sc. 88 M.V. ACS Unirea Dobroesti J4F fara rez
12:00 Aversa Steaua DivB_M 41 - 29 
13:30 Nova'83 Sport&Friends DivB_M 34 - 19 
     
Scoala 30   D    06.12.'15      
10:00 Dinamo AMC CS Balotesti B
MiniHand_M fara rez
10:50 Dinamo AMC ???? CS Balotesti ???? J4M fara rez
11:50 Dinamo AMC CS Balotesti A MiniHand_M fara rez
12:40 CS Balotesti A CS Balotesti B MiniHand_M fara rez

30 jocuri

 

Etapa 6 (din 21-22.11.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 Corbeanca  S    21.11.'15      
10:00 CS Corbeanca CSS 2 Chitea J3F 49 - 20 
11:00 CS Corbeanca CSS 2 B Chitea J4F  fara rez
         
Rapid  S    21.11.'15       
15:30 CS Rapid CSM Buc C Dinu MiniHand_F fara rez 
16:10 CS Rapid CSM Buc B Guresoaie J4F fara rez 
17:00 CS Rapid CSM Buc Moise J3F 23 - 30 
18:00 CS Rapid CSM Buc Iancu J2F reprog
         
 Sun Plaza  S    21.11.'15      
13:00 CSM Buc Francu AS NRG Bucuresti DivB_F 43 - 19 
14:30 CSM Buc A Vasile CSS 2 Gabi Grigore J4M fara rez 
15:30 CSM Buc Vasile Spartanii din Cosbuc J3M 36 - 18
16:30 CSM Buc B Roata CSS 2 Gabi Grigore J4M fara rez 
17:30 CSM Buc B Roata  Dinamo AMC
J4M fara rez 
         
Scoala 32 S    21.11.'15      
9:30 CSS 2 A Dogarescu Danubius Calarasi J4F fara rez 
10:20 CSS 2 Dogarescu Danubius Calarasi Minihand_F fara rez 
11:00 CSS 2 C Dogarescu Danubius Calarasi J4F fara rez 
         
         
 Scoala 88 D    22.11.'15       
9:00 Hc.Sc. 88 M.V. CS Rapid J4F fara rez 
10:00 Hc.Sc. 88 M.V. CSS 3 Steaua J3M 33 - 38 
11:00 Hc.Sc. 88 M.V. CS Rapid J3F  11-21
12:00 Hc.Sc. 88 M.V. HC Victoria DivB_M  36 - 44 
13:30 AS Handbal CSS 3 Steaua DivB_M 37 - 31
         
Sun Plaza D    22.11.'15       
12:00 CSM Buc A Moise AS Tonus J4F fara rez 
13:00 CSM Buc B Guresoaia AS Tonus J4F fara rez 
14:00 CSM Buc A Stefanescu Concordia Chiajna MiniHand_M fara rez 
14:50 CSM Buc C Nistor AS Danubius Corabia MiniHand_M reprog  
15:30 CSM Buc B Alupoae Concordia Chiajna MiniHand_M fara rez 
16:20 CSM Buc A Stefanescu AS Danubius Corabia MiniHand_M reprog  
         
 CSS 6 D    22.11.'15       
14:00 CSS 6 A Morari AS Tonus Ciobanu Cata MiniHand_F fara rez 
14:45 CSS 6 B Buzica AS Tonus Ciobanu Cata MiniHand_F fara rez 
15:25 CSS 6 B Morari CSS 2 Chitea J3F  21-24
16:30 CSS 6 C Predoiu CSS 2 B Chitea J4F fara rez 
17:15 CSS 6 A Morari CSS 2 Chitea J3F  20-14
         
 Scoala 30  D    22.11.'15
     
10:00 Dinamo AMC CSM Buc A Butulescu J4F fara rez 
10:50 Dinamo AMC CS Brazi J4M fara rez 
11:50 Dinamo AMC CSM Buc B Alupoaie
MiniHand_M reprog
12:40 CS Brazi CSM Buc A Vasile J4M fara rez 
         
Apollo  D    22.11.'15      
11:00 Tectonic AS N.R.G. Handbal DivB_M 37 - 14
12:30 Nova'83 Aversa DivB_M 31 - 35 
14:00 AS N.R.G. Handbal CT Media DivB_F 33 - 38 
15:30 AS Onix Acvila DivB_F 22 - 39 
17:00 EVO Handball HC Victoria DivB_F 15 - 27 
18:30 HC Victoria Sport&Friends DivB_M 41 - 17 

42 jocuri

 

Etapa 5 (din 14-15.11.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Corbeanca  S    14.11.'15      
10:00 CS Corbeanca CSS 2 B Chitea J3F reprog 
11:00 CS Corbeanca CSS 2 Chitea J4F reprog 
         
Rapid  S    14.11.'15      
9:00 CS Rapid CSM Buc A Butulescu MiniHand_F  fara rez
10:00 CS Rapid CSM Buc C Butulescu J4F  fara rez
11:00 CS Rapid ACS Unirea Dobroesti J3F 20 - 18 
12:00 CS Rapid ACS Unirea Dobroesti J2F 23 - 14 
         
 Sun Plaza S    14.11.'15       
13:00 CSM Buc B Guresoaia CSS 6 C Predoiu J4F fara rez 
13:50 CSM Buc Francu CT Media
DivB_F  
15:00 CSM Buc Iancu CSS Ilfov J2F 33 - 11 
16:00 CSM Buc Iancu CS Rapid J2F 28 - 22 
         
 L.Grigorescu S    14.11.'15       
16:00 Tectonic N.R.G. DivB_M  reprog
17:30 Aversa CSS 3 Steaua DivB_M reprog
         
         
 Scoala 88  D    15.11.'15      
10:00 Hc.Sc. 88 M.V.  ACS Romcat Ploiesti J3M 10 - 0
neprez 
11:00 Hc.Sc. 88 M.V. Danubius Calarasi J4F  fara rez
  Hc.Sc. 88 M.V. Danubius Calarasi J3F retrasa
12:00 Hc.Sc. 88 M.V. Tectonic DivB_M 29 - 28 
         
 Scoala 32  D    15.11.'15      
9:00 CSS 2 A Dogarescu AS Tonus J4F fara rez 
10:00 CSS 2 Dogarescu AS Tonus Minihand_F fara rez 
11:00 CSS 2 C Dogarescu AS Tonus J4F fara rez 
         
Sun Plaza D    15.11.'15       
14:30 CSM Buc A Moise Danubius Calarasi J4F  fara rez
15:30 CSM Buc A Moise Danubius Calarasi J3F  
16:30 CSM Buc A Vasile Dinamo AMC J4M fara rez 
17:30 CSM Buc Vasile CSS 2 Gabi Grigore J3M  33 - 20
18:30 CSM Buc B Roata Dinamo AMC J4M fara rez 
         
 Scoala 64 D    15.11.'15       
9:00 CSM Buc B Stanciu CSS 6 B Buzica MiniHand_F  fara rez
9:40 CSM Buc A Butulescu CSM Buc C Dinu MiniHand_F  fara rez
10:20 CSM Buc C Butulescu CSS 6 B Buzica J4F fara rez 
11:00 CSM Buc C Dinu CSS 6 B Buzica MiniHand_F fara rez 
         
 Dobroesti D    15.11.'15  nu se joaca cu clister!!!  
9:30 ACS Unirea Dobroesti CSS 6 A Morari J4F fara rez 
11:00 ACS Unirea Dobroesti AS Handball School Gratia J3F 28 - 17 
12:30 ACS Unirea Dobroesti CSM Buc Iancu J2F 11 - 22 
14:00 ACS Unirea Dobroesti CSS 2 Gabi Grigore J3M 10 - 20 
15:30 ACS Unirea Dobroesti CT Media DivB_F 23 - 14
         
 CSS 6
D    15.11.'15
     
14:30 CSS 6 B Morari AS Handball School Gratia J3F  reprog
15:30 CSS 6 C Predoiu CSO Voluntari Curea J4F  fara rez
16:30 CSS 6 A Morari CSS 6 B Morari J3F  
         
 Scoala 30
D    15.11.'15      
10:00 Dinamo AMC CS Balotesti A MiniHand_M fara rez
10:50 Dinamo AMC CSS 2 Gherghe J2M  10-0
11:50 Dinamo AMC CS Balotesti B MiniHand_M  fara rez
12:40 Dinamo AMC CSO Voluntari Curea J4F fara rez

CSO Voluntari Curea - J4F - eliminata din competitie

40 jocuri

Etapa 4 (din 07-08.11.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria  Rezultat
Sala Iris S    07.11.'15      
10:00 HC Victoria CT Media DivB_F  32-26
11:30 AS N.R.G. Handbal HC Victoria DivB_M 23-30
13:00 AS N.R.G. Handbal AS Onix DivB_F 32-32
14:30 Acvila HCO Muntenia DivB_F  31-26
16:00 Sport&Friends AS Handbal DivB_M  38-23
17:30 EVO Handbal CT Media DivB_M 37-24
         
Corbeanca S    07.11.'15
     
10:00 CS Corbeanca CSO Voluntari Curea J4F fara rez 
11:00 CS Corbeanca CSO Voluntari J3F  19-17
12:00 CS Corbeanca CSO Voluntari Curea J4F  fara rez
         
 Scoala 88 S    07.11.'15 
     
12:00  Hc.Sc. 88 M.V. CSS 2 Chitea J3F  retrasa
13:00  Hc.Sc. 88 M.V. CSS 2 B Chitea J4F  fara rez
13:50  Hc.Sc. 88 M.V. CSM Buc Apostol J3M 25-26
15:00  CSM Buc Apostol CS Balotesti J3M  34-21
16:30  Hc.Sc. 88 M.V. CS Balotesti J3M  30-5
         
         
 Sun Plaza D    08.11.'15
     
8:30 CSM Buc B Alupoae ????CSS Ploiesti?? MiniHand_M fara rez
9:10 CSM Buc C Nistor CSS Ploiesti MiniHand_M  fara rez
9:50 CSM Buc A Stefanescu CSS Ploiesti MiniHand_M  fara rez
10:30 CSM B Guresoaia CS Rapid J4F fara rez 
11:20 CSM Buc Iancu CS Rapid J2F 22 - 25 
12:30 CSM Buc A Moise ACS Unirea Dobroesti J4F fara rez 
13:10 CSM Buc Moise ACS Unirea Dobroesti J3F  19-15
14:10 CSM Buc Vasile ACS Unirea Dobroesti J3M  39-7
15:00 CSM Buc A Vasile CS Balotesti J4M fara rez 
16:00 CSM Buc B Roata CS Balotesti J4M fara rez 
         
 Scoala 64 D    08.11.'15
     
09:00  CSM Buc B Stanciu AS Tonus MiniHand_F fara rez 
10:00 CSM Buc A Butulescu AS Tonus MiniHand_F fara rez 
11:00 CSM Buc A Butulescu ??AS Tonus ?? MiniHand_F fara rez 
         
 Scoala 30  D    08.11.'15      
10:00  Dinamo AMC Tectonic MiniHand_M fara rez 
10:50 Dinamo AMC Tectonic J4M  fara rez
11:40 Dinamo AMC CSS 2 C Dogarescu J4F fara rez 
12:30 Dinamo AMC CSS 2 A Dogarescu J4F  fara rez
         
 CSS 6 D    08.11.'15
     
15:00 CSS 6 A Morari Tectonic MiniHand_F  fara rez
15:40 CSS 6 B Buzica Tectonic MiniHand_F  fara rez
16:20 CSS 6 A Morari CSO Voluntari J3F  31 - 13
17:10 CSS 6 B Morari CSS 6 B Buzica
J4F fara rez 
18:10 CSS 6 A Morari CSO Voluntari J3F 47 - 15 
         
 L.Grigorescu D    08.11.'15
     
16:00 CSS 3 Steaua Nova'83 DivB_M 24-43
17:30 CT Media Tectonic* DivB_M 10-0
jucator fara
carnet
19:00 Hc.Sc. 88 M.V. EVO handbal DivB_M 27-38

39 jocuri

 

Etapa 3 (din 31.10-01.11.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria  Rezultat
 Scoala 88  S    31.10.'15      
13:00 Hc.Sc. 88 M.V. AS Tonus J4F fara rez
14:00 Hc.Sc. 88 M.V. AS Tonus J3M 12 - 14 
15:00 Hc.Sc. 88 M.V. EVO Handbal DivB_M reprog
16:30 AS Victoria N.R.G. DivB_M  reprog
         
 Scoala 32  S    31.10.'15       
14:00 CSS 2 A Dogarescu CSS 6 C Predoiu J4F fara rez
14:50 CSS 2 Dogarescu Tectonic Minihand_F fara rez
15:40 CSS 6 C Predoiu CSS 2 C Dogarescu J4F fara rez
         
         
 Sun Plaza D    01.11.'15       
09:00  CSM Buc B Alupoae CS Balotesti A MiniHand_M fara rez
09:45  CSM Buc C Nistor CS Balotesti A
MiniHand_M fara rez
10:30  CSM Buc B Roata CS Balotesti J4M fara rez
11:30  CSM Buc Vasile CS Balotesti
J3M 16-14
12:30  CSM Buc A Moise CSS 6 C Predoiu J4F fara rez
14:00  CSM Buc Moise CSS 2 Chitea J3F 14-11
15:30  CSM Buc B Guresoaia CSS 6 C Predoiu J4F fara rez
         
Scoala 64 D    01.11.'15        
9:00 CSM Buc B Stanciu CSM Buc C Dinu MiniHand_F fara rez
10:00 CSM Buc C Dinu AS Tonus Ciobanu MiniHand_F fara rez
11:00 CSM Buc A Butulescu AS Tonus Ciobanu MiniHand_F fara rez
         
 Scoala 30  D    01.11.'15      
10:00  Dinamo AMC CSS 2 Grigore J4M fara rez
11:00 Dinamo AMC CS Brazi J4M fara rez
12:00 CS Brazi CSS 2 Grigore J4M fara rez
         
Dobroesti D    01.11.'15     nu se joaca cu clister!!  
12:00 ACS Unirea Dobroesti CSS 6 B Buzica J4F fara rez 
13:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Buc Francu DivB_F 13 - 25 
14:00 ACS Unirea Dobroesti Hc.Sc. 88 M.V. J3M 15 - 18 
15:00 ACS Unirea Dobroesti CTM Stanescu J2F

10 - 0
nu s-a

prezentat 

         
 Rapid D    01.11.'15        
13:30 CS Rapid CSS Ilfov Manea J2F 19-6
14:30 CS Rapid Danubius Calarasi J3F  20-8
15:30 CS Rapid Danubius Calarasi J4F fara rez
16:20 CS Rapid Danubius Calarasi MiniHand_F fara rez

29 jocuri

Etapa 2 (din 24-25.10.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria  Rezultat
 Sun Plaza  S    24.10.'15      
15:00  CSM Buc A Vasile CS Balotesti J4M fara rez
15:45  CSM Buc Vasile CS Balotesti J3M 28 - 11 
17:00  CSM Buc B Roata Spartanii Din Cosbuc J4M fara rez
18:15  CSM Buc Apostol Spartanii Din Cosbuc J3M 19-5
         
 Scoala 30  S    24.10.'15      
10:00  Dinamo AMC Hc. Sc. 88 M.V. J3M  
10:40  Dinamo AMC CSM Buc A Stefanescu MiniHand_M fara rez
11:20  Dinamo AMC CSS 3 Steaua J4M  fara rez
         
Dobroesti   S    24.10.'15  nu se joaca cu clister!!  
12:30  ACS Unirea Dobroesti CSS Ilfov Manea J2F  17-9
13:30  ACS Unirea Dobroesti CSS Ilfov Manea J3F  15-8
14:30  ACS Unirea Dobroesti CSS 6 B Predoiu J2F  H.C.
         
         
 Rapid  D    25.10.'15      
08:00  CS Rapid CSS 2 Dogarescu MiniHand_F fara rez
08:40  CS Rapid CSS 2 A Dogarescu J4F fara rez
09:30  CS Rapid CSS 2 Chitea J3F 27 - 6 
10:30  CS Rapid CTM Stanescu J2F 24 - 21 
         
 Sun Plaza  D    25.10.'15      
09:00  CSM Buc B Alupoae CSS Ploiesti MiniHand_M fara rez
09:45  CSM Buc A Stefanescu CSS Ploiesti MiniHand_M fara rez
10:30  CSM Buc A Moise Spartanii Din Cosbuc J4F neprez
11:30  CSM Buc B Guresoaia CSO Voluntari Curea
J4F neprez
12:30  CSM Buc Moise CSO Voluntari J3F  16-11
14:00  CSM Buc Iancu CSS Ilfov J2F 26-8
15:30  CSM Buc Iancu CTM Stanescu J2F 33-12
17:00  CSM Buc B Roata Spartanii Din Cosbuc J4M neprez
18:00  CSM Buc Apostol Spartanii Din Cosbuc J3M  neprez
         
 Scoala 64  D    25.10.'15      
08:30  CSM Buc A Butulescu CSM Buc B Stanciu MiniHand_F fara rez
09:30  CSM Buc B Stanciu Tectonic MiniHand_F fara rez
10:20  CSM Buc C Dinu Tectonic MiniHand_F fara rez
         
 CSS 6  D    25.10.'15      
12:00  CSS 6 A Morari   MiniHand_F fara rez
12:40  CSS 6 B Buzica CSS 6 A Morari MiniHand_F fara rez
13:30  CSS 6 B Buzica CSS 2 C Dogarescu J4F fara rez 
14:30  CSS 6 A Morari CSS 6 C Predoiu J4F fara rez 
15:30  CSS 6 B Morari AS Handball School Gratia J3F  21-16
16:30  CSS 6 A Morari AS Handball School Gratia J3F  29-12

32 jocuri

 

Etapa 1 (din 17-18.10.2015)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Sun Plaza S    17.10.'15      
09:00  CSM Buc A Stefanescu CSM Buc C Dinu  MiniHand_M fara rez
09:40  CSM Buc B Alupoaie CSM Buc C Dinu  MiniHand_M fara rez
10:20  CSM Buc A Stefanescu CSM Buc B Alupoaie  MiniHand_M fara rez
         
Sun Plaza S    17.10.'15      
13:00  CSM Buc A Moise CSS 6 B Buzica J4F  fara rez
13:40  CSM Buc B Guresoaie CSS 2 C Dogarescu J4F  fara rez
14:20  CSM Buc C Butulescu CSS 6 B Buzica J4F  fara rez
15:00  CSM Buc B Guresoaie CSS 2 A Dogarescu J4F fara rez 
15:40  CSM Buc C Butulescu CSS 2 C Dogarescu J4F fara rez 
         
Rapid S    17.10.'15      
13:00  CS Rapid CSS 6 A Morari MiniHand_F  fara rez
13:40  CS Rapid CSS 6 A Morari J4F  fara rez
14:30 CS Rapid Spartanii din Cosbuc J3F 10 - 0 
neprez
15:30 CS Rapid CSM Bucuresti J2F 17-24
         
         
Sun Plaza D    18.10.'15      
09:00 CSM Buc A Vasile Tectonic J4M  fara rez
10:00 CSM Buc B Roata Tectonic J4M  fara rez
11:00 CSM Buc A Vasile CSS 3 Steaua J4M fara rez 
12:00 CSM Buc B Roata CSS 3 Steaua J4M fara rez 
         
Scoala 30 D    18.10.'15      
10:00  Dinamo AMC CSS 6 A Morari J4F fara rez
10:50 Dinamo AMC CSS 2 Grigore J4M fara rez
11:40 Dinamo AMC CSS 6 B Morari J3F  H.C.
         
Scoala 32 D    18.10.'15      
10:00  CSS 2 A Dogarescu CSS 6 B Buzica J4F fara rez
10:40  CSS 2 Dogarescu CSS 6 B Buzica MiniHand_F fara rez
11:30 CSS 2 A Dogarescu CSS 2 C Dogarescu J4F fara rez
         
Scoala 64
D    18.10.'15      
09:00  CSM Buc B Stanciu CSM Buc C Marcu MiniHand_F fara rez
09:40  CSM Buc C Marcu CS Rapid MiniHand_F fara rez
10:20  CSM Buc B Stanciu CS Rapid MiniHand_F fara rez
         
Scoala 88 D    18.10.'15      
9:00 Hc.Sc. 88 M.V. ACS Unirea Dobroesti J3M 29 - 5 
10:00 Hc.Sc. 88 M.V. ACS Unirea Dobroesti J4F fara rez
11:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Buc Apostol J3M 38 - 2 
12:00 Hc.Sc. 88 M.V. CSM Buc Apostol J3M 23 - 30 
         

 29 jocuri

Go to top