Prezenti:

  1. Mihai Pirvu – AMH
  2. Horatiu Belu – AMH
  3. Victoria Amarandei – AMH
  4. Viorel Ciucan - AMH
  5. Aurelia Margulescu – CSM BUcuresti
  6. Ionela Stan Cristache – ACS Peris
  7. Florin Badescu – CSS 2
  8. Daniela Marcu – CSM Bucuresti
  9. Paul Ghiorghiu - CS Branesti + Stiinta Bucuresti
  10. Claudia Chitea – CSS 2
  11. Anita Aiacoboae – CS Rapid
  12. Georgiana Manea – CSS Ilfov
  13. Georgeta Stefanescu - ACS Pantelimon
  14. Roxana Bodarlau – CS Rapid
  15. Andreas Hniatiuc – Olympic RFH
  16. Marilena Gyorfy – Olympic RFH
  17. Boian Simonoviki – CS Corbeanca
  18. Stefana Razvan - CS Tunari

Echipe Inscrise

Juniori 4   MiniHandbal  
masculin feminin   masculin feminin  
CS Balotesti ACS Unirea Dobroesti 1 CSM Bucuresti A Nistor CS Tunari  
CS Fortuna CS Balotesti  2 CSM Bucuresti B Stefanescu ACS Unirea Dobroesti  
CSM Bucuresti A Nistor CSU Stiinta Bucuresti  3 CSM Bucuresti C Barcan CS Balotesti  
CSM Bucuresti B Barcan ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu  4 CSM Bucuresti D Burtescu CS Rapid Kids  
CSM Bucuresti C Stefanescu CSM Bucuresti A Borz  5 CSM Bucuresti E Roata CSM Bucuresti A Cucu  
CSS 2 Lambru CSM Bucuresti B Marcu  6 CS Concordia Chiajna CSM Bucuresti B Rotaru  
ACS Olympic RFH CSM Bucuresti C Rotaru  7 ACS Stefan Birtalan CSM Bucuresti C Morosanu  
CS Concordia Chiajna CSM Bucuresti D Morosanu  8 CS Fortuna CSM Bucuresti D Barbieru  
HC Talentul este Cheia CSM Bucuresti E Opiteanu  9  ACS Peris ACS Vulturii Bucuresti  
CS Agronomia Bucuresti CSM Bucuresti F Nan 10  ACS Tonus CSS 2 Bucuresti  
 CSS Ilfov CS Rapid  11  HC Talentul este Cheia ACSO Viitorul Pantelimon  
 CSS Steaua Bucuresti ACS Corbeanca  12   ACS Corbeanca  
AHC Piticul Ploiesti CS Peris  13   ACS Stefan Birtalan  
  CSS Ilfov  14    CSS 6 Morari  
  ACS Olympic RFH  15   HC Talentul este Cheia  
  CSS 2 A Dogarescu  16    CS Fortuna  
  CSS 2 B Chitea  17   CS Constelatia Giurgiu  
  CSS 2 C Badescu  18    ACS Peris  
  CS Concordia Chiajna  19    CS Agronomia Bucuresti  
  FC Brazi  20    ACS Tonus  
   ACS Tonus 21   CS Danubius Calarasi  
  CSS 6 Morari 22      
  CS Fortuna 23      
  CSS 2 Bucuresti Dogarescu 24      
  CS Constelatia Giurgiu 25      
  ACS Peris 26      
  CS Agronomia Bucuresti 27      
  ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu 28      
  CSO Voluntari 2005
29      
   CS Danubius Calarasi  30      
         
Juniori 3   Baby  
masculin feminin   masculin feminin  
CS Branesti CS Branesti  1 CSM Bucuresti Roata CS Rapid Kids  
CSM Bucuresti Roata CSM Bucuresti A Alupoaie  2 CSS 2 Gherghe CSM Bucuresti Nan  
CS Concordia Chiajna CSM Bucuresti B Marcu  3 ACS Stefan Birtalan CSS 2 Bucuresti Badescu  
ACS Tonus CSU Stiinta Bucuresti  4 HC Talentul este Cheia ACS Stefan Birtalan  
HC Talentul este Cheia CS Rapid  5   ACSO Viitorul Pantelimon  
  ACS Corbeanca  6      
  CS Peris  7      
  CSS Ilfov  8      
  ACSO Viitorul Pantelimon  9      
  Dinamic Kids Videle  10      
  CSS 6 Morari
 11      
  CS Constelatia Giurgiu    12        
  Dinamic KIDS Videle   13        
  ACS Chelsea Bucuresti   14        
      15        

Echipe Inscrise j2 feminin:

CSS 2 Bucuresti Dogarescu

*GALBEN - echipe care au transmis documentele necesare (tabel sportivi + cerere inscriere)
*NEGRU (simple) - echipe care au transmis doar cererile de inscriere

Echipele de handbal mixt (mini/baby) – vor juca doar la festival

Costuri:
20 lei – carnet FRH
10 lei – carnet AMH
5 lei – viza anuala

Date contact:
Dr. Horatiu BELU – arbitri
Ing. Mihai PIRVU – probleme deosebite AMH / competitii
Prof. Paul GHIORGHIU – CCC - programari/reprogramari jocuri – 0726.611.618
Dr. Radu ROGOZ – CCC - programari/reprogramari jocuri – 0728.255.952

Timp de joc:  (in principiu se respecta regulamentul FRH) cu urmatoarele amendamente:
Mini – 15x 2 reprize
Baby – 10 min x 2 reprize
Mini si baby – pe tabel + vize
De la J4 in sus- se va juca doar pe legitimatii FRH/AMH – nu se incepe jocul fara

La MiniHandbal se va organiza campionat AMH (pe langa festival) la care 1 club are voie sa isi inscrie doar 1(una) echipa si se va juca in sistemul de 6+1 (pregatire pentru J4).
Echipele cu mai multi jucatori au voie sa schimbe componenta echipei cand doreste (daca sunt 25 jucatori, pe foaie pot aparea oricare 16 din acei 25 jucatori).

NU SE VA MAI TOLERA comportamentul inadecvat al parintilor/suporterilor. In acest caz, jocul va fi oprit iar cei in cauza vor fi scosi din sala. Jocul nu se va relua pana cand nu se va remedia situatia. Scopul este de a creste copii intr-un spirit al fair-play-ului bazat pe dezvoltare psihica si fizica propice, avand exemple pozitive.


Data limita inscrieri: Luni – 7 octombrie 2019 ora 12:00
Orice inscriere dupa aceasta data se supune deciziei Comisiei de Competitii a AMH.

Sali disponibile:
Corbeanca (sambata+duminica)
Rapid (telefonic)
Scoala 64 (sambata – duminica 8-12)
CSS 2 – cand joaca echipele acasa
Scoala 96 – telefonic (sambata = duminica = in functie si de volei = 4h
Elite – telefonic
Aqua Sport (Scoala 195) – 9-13 sambata
TUNARI - telefonic - cu 2 saptamani inainte - 0769.74.01.33

Go to top