Programul Jocurilor Juniori 2019-2020-

Orice sanctiune disciplinara (cartonas rosu/ descalificare) acordate vor fi transmise in scris catre Vicea Viorel <Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. si la numarul de telefon 0726.356.559 imediat dupa sfarsitul jocului

Etapa 1 | Etapa 2 |

 

Etapa 2 (din 19-20.10.2019).

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Sc 96 Sambata 19.10.2019      
11:00 CSM Bucuresti C Rotaru ACS Tonus J4F  
12:00 CSM Bucuresti D Morosanu CSU Stiinta Bucuresti J4F  
13:00 CSM Bucuresti B Rotaru CS Danubius Calarasi  miniF  
13:45 CSM Bucuresti C Morosanu CS Danubius Calarasi miniF  
14:30 ACS Unirea Dobroesti ACS Olympic RFH J4F 33-10 
         
Sc. 162 Sambata 19.10.2019      
9:00 CSM Bucuresti E Opiteanu ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu J4F 24-9 
10:00 CSM Bucuresti D Barbieru ACSO Viitorul Pantelimon miniF 22-13 
11:00 CSM Bucuresti F Nan ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu J4F 6-24 
12:00 CSM Bucuresti A Cucu ACS Stefan Birtalan miniF  8-6
         
Sc. 195 Sambata 19.10.2019      
10:00 CSM Bucuresti A Borz CS Rapid J4F 23-6 
11:00 CSM Bucuresti B Marcu CS Rapid J3F 26-22 
12:00 CSM Bucuresti A Alupoaie Dinamic Kids Videle J3F 20-13 
13:00 CSM Bucuresti B Marcu CSS 2 A Dogarescu  J4F 24-20 
         
Corbeanca Sambata 19.10.2019      
11:00 ACS Corbeanca CSS Ilfov J3F 8-12 
12:00 ACS Corbeanca CS Tunari miniF 3-6 
13:00 ACS Corbeanca ACS Peris J4F 15-18 
14:00 CSO Voluntari 2005 CS Agronomia Bucuresti J4F  Anulat
         
Sc 96 Duminica 20.10.2019      
11:00 CSM Bucuresti A Nistor CSS Steaua Bucuresti J4M  
12:00 CSM Bucuresti Stefanescu ACS Stefan Birtalan miniF  
13:00 CSM Bucuresti C Stefanescu CS Fortuna J4M  
14:00 CSM Bucuresti B Barcan ACS Olympic RFH J4M  
15:00 CSM Bucuresti Roata CS Concordia Chiajna J3M  

22 jocuri

Etapa 1 (din 12-13.10.2019).

Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Dobroesti Sb 12.10 rugam clubul gazda+terti ajutor cu asistenta medicala  
13:00 ACS Unirea Dobroesti- ACSO Viitorul Pantelimon miniF 9-12
14:00 ACS Unirea Dobroesti CSU Stiinta Bucuresti J4F 1-39
15:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu CS Fortuna J4F 22-13
16:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu CS Rapid J4F 17-27
17:00  ACS Tonus CSS 2 A Dogarescu J4F amânat 
         
Sc 96 Sb 12.10 rugam clubul gazda+terti ajutor cu asistenta medicala
11:00 CSM Bucuresti D Barbieru  ACS Peris miniF 24-9
12:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CS Peris J4F 20-19
13:00 CSM Bucuresti D Morosanu CSS 2 C Badescu J4F 38-1
14:00 CSM Bucuresti B Marcu CSS 2 B Chitea J4F 28-1
15:00 CSM Bucuresti A Borz CS Concordia Chiajna J4F amânat 
         
         
CSS 6 Du 13.10      
13:00 CSS 6 Morari ACS Corbeanca J4F 39-5 
14:00 CSS 6 Morari ACS Corbeanca J3F 50-7 
15:00 ACS Olympic RFH ACS Corbeanca J4F 13-14 
         
Sc 96 Du 13.10      
11:00 CSM Bucuresti A Alupoaie CSS Ilfov J3F 28-17 
12:00 CSM Bucuresti B Marcu ACS Chelsea Bucuresti J3F 31-29 
13:00 CSM Bucuresti C Morosanu CS Tunari miniF 37-9 
14:00 CSM Bucuresti A Cucu CS Agronomia Bucuresti miniF amânat 

18 jocuri

Go to top