Programul Jocurilor

Etapa 1 |  Etapa 2 | Etapa 3 | Etapa 4 | Etapa 5 | Etapa 6 | Etapa 7 | Etapa 8 | Etapa 9 | Etapa 10 | Etapa 11 | Etapa 12 | Etapa 13 | Etapa 14 | Etapa 15 | Etapa 16 | Etapa 17 | Etapa 18 | Etapa 19 | Etapa 20 | Etapa 21 | Etapa 22 | Etapa 23 | Etapa 24 | Etapa 25 | Etapa 26 | Etapa 27 | Etapa 28 | Etapa 29 | Etapa 30 | Etapa 31 | Etapa 32 

Etapa 32 (din 14-15.06.2014)

 

Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
L.Grigorescu S 14.06.'14      
16:00 EVO Handbal CS Handbal Stefanesti DivB_M  
17:30 HC Muntenia Nova'83 DivB_M  
         
L.Grigorescu D 15.06.'14      
16:00 Invinsa Semif 1 Invinsa Semif 2 DivB_M  
17:30 Invingatoare Semif 1 Invingatoare Semif 2 DivB_M  

 

4 jocuri

 

Etapa 31 (din 08.06.2014)

Data/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 L.Grigorescu  D 08.06.'14      
12:00 CSS 3 Steaua B Banica CS Dinamo Bucuresti J1M  
13:00 CSS 6 B Morari CSM Buc A Iancu J4F neprez
14:00 CSS 3 Steaua B Banica AS Victoria Bucuresti DivB_M  
15:30 ACS 181 SSP Buc CSS 6 DivB_F neprez
17:00 AMC HC Muntenia DivB_M  
18:30 ACS Unirea Dobroesti EVO Handball DivB_M  

6 jocuri 

Etapa 30 (din 29.05 - 01.06.2014)

 

Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
CSS 6 J  29.05.'14      
17:30 CSS 6 B Morari CSS 2 A David Doina J4F  
         
CSS 6 V 30.05.2014      
17:30 CSS 6 B Morari CSO Voluntari J4F  
         
L.Grigorescu S 30.05.2014      
18:00 CSS 3 Steaua A Dia CSS 3 Steaua B Banica DivB_M  
         
L.Grigorescu D 01.06.2014      
18:30 Tricolorul Breaza Aversa N.R.G. DivB_M  

 

Etapa 29 (din 15-11.05.2014)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 Agronomia  J 15.05.'14      
20:00 CSU Agronomia CTM A Stroescu DivB_F  
         
 L.Grigorescu D 18.05.'14       
17:00 AMC CSU Agronomia Acvila DivB_M 27-32 
18:30 Nova'83 CSS 3 Steaua B DivB_M  38-31
         
         
 Scoala 96 D 18.05.'14       
9:00 CSM Buc A Iancu CSM Buc B Cazacu J4F  16-8
10:00 CSM Buc B Cazacu CS Bucuresti 2010 J4F  
11:00 CSM Buc B Cazacu AS Unirea Dobroesti J4F  
         
 CSS 6 D 18.05.'14       
16:00 CSS 6 A Doinita CSS 6 B Morari J4F 15-16 
17:00 CSS 6 B Morari CSM Buc B Cazacu J4F 22-11 

10 jocuri

 

Etapa 28 (din 10-11.05.2014)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
L.Grigorescu S 10.05.'14      
9:00 CSS 2 Chitulescu CSS 3 Steaua  J4M  
10:00 CSS 3 Steaua A Banica CSS 3 Steaua B Dia J2M  
11:00 CTM Stroescu CSS 2 Chitulescu J4M  
11:40 CSS 6 A Doinita CS Bucuresti 2010 J4F  
  CSM Buc B Cazacu CSS 6 A Doinita J4F neprez 
12:20 CS Balotesti CSS 6 Doinita J3F  
13:20 CS Bucuresti 2010 CSO Voluntari J4F  
  CSM Buc B Cazacu CSO Voluntari J4F neprez 
14:00 CTM B Stanescu CTM A Stroescu DivB_F  
15:30 CSS 5 Ion Adina HCA Phoenix DivB_F  
         
 Scoala 40  S 10.05.'14      
12:00 EVO CSS 3 Steaua B DivB_M  37-29
13:30 EVO CTM A DivB_F  32-34
15:00 HC Muntenia CSS 3 Steaua B DivB_M  37-27
         
Agronomia S 10.05.'14      
17:00 CSU Agronomia CS Stefanesti DivB_M  
18:30 CS Viitorul Gaesti CSS 3 Steaua A DivB_M  neprez 
         
L.Grigorescu D 11.05.'14      
8:30 CSS 3 Steaua Scoala Copiilor Minardo J3M 28-17 
9:30  CS Bucuresti 2010 CS Concordia Chiajna   J4M 14-12 
10:20 CSS 3 Steaua CS Concordia Chiajna J3M  23-22
11:20  CS Bucuresti 2010 Hc.Sc. 88 M.V.  J4M  7-17 
12:00 CSU Agronomia AS Unirea Dobroesti DivB_M 37-28
13:30 Tonus Club CS Corbeanca MiniHand_F  9-10
14:10 Nova'83 AMC DivB_M 44-37 
15:40 CSU Agronomia AS Unirea Dobroesti DivB_F  21-22
17:10 HC Muntenia CS Viitorul Gaesti DivB_M  10-0
18:40 EVO Handball HC Victoria DivB_M  25-24
         
CSS 2 D 11.05.'14      
9:00 CSS 2 David CS Balotesti MiniHand_F  
9:40 CSS 2 B Nita CSS 2 A David Doina J4F  
10:30 Tonus Club CS Balotesti MiniHand_F  
11:20 CSS 2 A Ivan CTM Stroescu J3M  
12:00 Scoala Copiilor Minardo CSS 2 A Ivan J3M  
         
Dobroesti D 11.05.'14      
12:00 AS Unirea Dobroesti CS Corbeanca J4F  
13:00 AS Unirea Dobroesti CSS 2 B Nita J4F  
         
CSS 6 D 11.05.'14      
15:00 CSS 6 A Doinita CSO Voluntari J4F  
16:00 CSS 6  Hc.Sc. 88 M.V.  MiniHand_F  
17:00 CSS 6 B Morari CSO Voluntari J4F  

35 jocuri

Etapa 27 (din 04.05.2014)

 

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Rapid D 04.05.'14       
15:00 Rapid CSM Buc B Cazacu J4F  16-9
16:00 Rapid ACS 181 SSP Buc J3F  H.C.
17:00 Rapid CTM A Cheta J2F  29-27
         
 CSS 6 D 04.05.'14       
15:00 CSS 6 B Morari CS Balotesti MiniHand_F  
15:45 CSS 6 CSM Buc A Iancu J4F  21-25
16:45 CSS 6 A Radu AMC J2F  reprog

 

6 jocuri

Etapa 26 (din 27.04.2014)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
CSS 2 D 27.04.'14      
09:00 CTM Stroescu CSS 2 Chitulescu J4M  reprog
9:50 CSM Buc A Iancu CSS 2 A David J4F  
10:40 CSM Buc A Iancu CSS 2 B Nita J4F  
11:30 CSM Buc B Cazacu CSS 2 A David J4F  
12:10 CSM Buc B Cazacu CSS 2 B Nita J4F  
         
 L.Grigorescu D 27.04.'14       
09:00 CTM A Stoica  CTM B Stoica J2M  
10:00 CS Dinamo Bucuresti HC Arges Pitesti J2M  
11:00 CS Balotesti CTM Stroescu J4M  
12:00 CSS 3 Steaua CTM Stroescu
J3M  
13:00 CSS 3 Steaua B Dia HC Arges Pitesti J2M  16-23
14:00 CS Bucuresti 2010 CS Balotesti J4M 14-21 
15:00 CSS 3 Steaua B Banica Tricolorul Breaza DivB_M  
16:30 CS Handbal Stefanesti Tricolorul Breaza DivB_M  
18:00 HC Muntenia  Nova'83 DivB_M  
         
CSS 6 D 27.04.'14      
15:00 CSS 6 B Morari CSS 6 A Doinita J4F  
16:00 CSS 6 A Radu CSS 6 B Doinita J2F  

14 jocuri

Etapa 25 (din 12-13.04.2014)

Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Giurgiu Mi 10.04.'14      
17:30 ACS Unirea Dobroesti CSM Dunarea Giurgiu DivB_M 21-24
         
Rapid S 12.04.'14      
08:30 Rapid CSS 6 A Radu
J2F  H.C.
09:30 Rapid CSO Voluntari J3F  
10:30 Rapid CSO Voluntari J4F  
11:20 Rapid CSS 6 Morari MiniHand_F  H.C.
         
L.Grigorescu D 13.04.'14      
12:30 AMC  CS Balotesti J4M  20-10
13:10 CS Bucuresti 2010 CSM Bucuresti J4M  14-7
13:50 CS Balotesti CSS 3 Steaua J4M  11-28
14:30 Nova'83 HCA Phoenix DivB_F 20-39
16:00 CSS 3 Steaua B Banica CS Handbal Stefanesti DivB_M 28-47
17:30 CS Viitorul Gaesti Nova'83 DivB_M  20-39
19:00 EVO Handbal CSS 5 Ion Adina DivB_F  21-31

12 jocuri 

Etapa 24 (din 5-6.04.2014)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Rapid S 05.04.'14      
12:00 Rapid CSS 4 Covaci J2F  
13:00 Rapid CSS 6 Doinita J3F  
14:00 Rapid CSS Calarasi J4F  neprez
15:00 Rapid CSS Calarasi MiniHand_F  neprez
         
L.Grigorescu S 05.04.'14      
15:30  ACS 181 SSP Buc CS Balotesti J3F  10-0
16:20 CSM Dunarea Giurgiu CSS 3 Steaua A Dia DivB_M 34-29 
17:00  CSS 6 A Doinita CS Bucuresti 2010 J4F  25-5
18:30  CSM Dunarea Giurgiu Aversa N.R.G. DivB_M  18-26
         
Scoala 88 D 06.04.'14      
09:00  CSM Bucuresti CS Balotesti J4M 11-11 
09:40  Tonus Club CS Balotesti J4M  17-7
10:30  CSS 4 CS Balotesti MiniHand_M  16-16
11:20  HC Sc 88 M.V.  CTM J4M  H.C.
12:00  HC Sc 88 M.V.  CTM J3M  20-11
         
CSS 2 D 06.04.'14      
09:00  CSS 2 B Nita Rapid J4F  
09:50 CSS 2 A Ivan CSS 3 Steaua J3M  
10:50 CSS 2 Chitulescu CSS 3 Steaua J3M  
11:50 CSS 2 Chitulescu CSM Bucuresti J4M  
12:40 CSS 2 Chitulescu CS Balotesti MiniHand_M  
         
Dobroesti D 06.04.'14      
11:30 AS Unirea Dobroesti Tricolorul Breaza J3F  
12:30 AS Unirea Dobroesti CS Bucuresti 2010 J4F  
13:30 AS Unirea Dobroesti HCA Phoenix DivB_F  nu se joaca
15:00 AS Unirea Dobroesti PRO Gilman DivB_M  retrasa
         
L.Grigorescu D 06.04.'14      
14:30  Tricolorul Breaza ACS 181 SSP Buc J3F  5-38
15:30  Tricolorul Breaza Sport&Friends DivB_M  32-43
17:00  HC Victoria  CSS 3 Steaua A Dia DivB_M  27-31
18:30  HC Muntenia AS Handbal Buc DivB_M 44-19 
         
Scoala 30 D 06.04.'14      
15:00  Tonus Club AMC J4M  H.C.
16:00 Nova'83 CSS 5 Ion DivB_F  

28 jocuri 

 

Etapa 23 (din 29-30.03.2014)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Corbeanca S 29.03.'14      
10:00 Corbeanca ACS Unirea Dobroesti J4F  
11:00 Corbeanca CS Balotesti MiniHand_F  
         
Dobroesti S 29.03.'14      
11:00 ACS Unirea Dobroesti CS Viitorul Gaesti DivB_M 38-26
12:30 ACS Unirea Dobroesti CSS 5 Ion DivB_F H.C.
14:00 ACS Unirea Dobroesti ACS 181 SSP Buc J3F  2-36
         
L.Grigorescu S 29.03.'14      
15:30 Tonus Club CS Blejoi J4M  H.C.
16:20 CS Blejoi CTM Stroescu J4M  H.C.
17:00 ACS 181 SSP Buc CTM A Stroescu DivB_F  48-14
18:30 Nova'83 AS Victoria Buc DivB_M  34-26
         
Chiajna S 29.03.'14      
14:00 CS Concordia Chiajna CSS 3 Steaua J3M  reprog
15:00 CS Concordia Chiajna CS Balotesti J4M  16-11
16:00 CS Concordia Chiajna CS Balotesti MiniHand_M  13-17
         
Scoala 96 D 30.03.'14      
9:00 CSM Buc A Iancu CS Corbeanca J4F  
10:00 CSM Buc Iancu ACS Unirea Dobroesti J3F  
11:00 CS Corbeanca CSM Buc B Cazacu J4F  
         
Scoala 88 D 30.03.'14      
9:00 HC. Sc. 88 M.V. Buc CSS 3 Steaua J4M  
9:40 CTM Stroescu CSM Bucuresti J4M  
10:30 CTM Stroescu CSS 3 Steaua J3M  
11:20 Tonus Club HC. Sc. 88 M.V. Buc J4M  H.C.
12:00 Tonus Club CTM Stroescu J4M  H.C.
         
CSS 2 D 30.03.'14      
9:00  CSS 2 B Nita Rapid MiniHand_F  reprog
10:00 CSS 2 Chitulescu CS Balotesti MiniHand_M  
11:00 CSS 2 A Ivan CSS 2 B Chitulescu J3M  
12:00 CSS 2 Chitulescu CS Balotesti J4M  
         
L.Grigorescu D 30.03.'14      
12:30 CSS 6 A Doinita CSO Voluntari J3F  32-15
13:50 CSS 6 A Doinita CSO Voluntari J4F  16-15
14:30 ACS 181 SSP Buc CSO Voluntari J3F 41-9
15:30 CS Handbal Stefanesti EVO Handbal DivB_M 40-26
17:00 ACS 181 SSP Buc EVO Handbal DivB_F  44-12
18:30 CSU Agronomia CSS 3 Steaua B DivB_M  31-31
         
Scoala 30 D 30.03.'14      
15:00 AMC  CSS 6 A Radu J2F  
16:00 AMC  CSS 3 Steaua A Dia DivB_M  
         
CSS 6 D 30.03.'14      
15:00 CSS 6 Morari CS Balotesti  MiniHand_F  
15:40 CSS 6 B Morari CSM Buc A Iancu J4F  
16:30 CSS 6 B Morari HC Victoria Buc DivB_F 40-25 

36 jocuri

Etapa 22 (din 22-23.03.2014)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
L.Grigorescu S 22.03.'14      
09:00  Tonus Club AMC J4M  
10:00 Tonus Club CSS 3 Steaua J3M H.C.
11:00 CSS 3 Steaua A Banica CTM A Stoica J2M  
12:00 Tricolorul Breaza CSM Dunarea Giurgiu DivB_M  
13:30 CSM Dunarea Giurgiu CSS 3 Steaua B Banica DivB_M  
15:00 Tricolorul Breaza AS Handbal Bucuresti DivB_M  
         
 Chiajna S 22.03.'14       
14:00 CS Concordia Chiajna CSS 2 B Chitulescu J3M  
14:40 Tonus Club CSM Ploiesti Puia J4M  
15:30 CS Concordia Chiajna Scoala Copiilor Minardo J3M  
16:10 CSM Ploiesti A Puia CS Concordia Chiajna MiniHand_ M  
         
Rapid S 22.03.'14       
14:00 Rapid CSS 2 David Doina MiniHand_F  13-4
14:40 Rapid CS Corbeanca J4F  23-11
15:30 Rapid CS Corbeanca MiniHand_F  18-5
16:30 Rapid CSS 6 A Radu J2F reprog 
         
         
 L.Grigorescu D 23.03.'14       
9:00  Tonus Club CSM Bucuresti J4M  
10:00 Rapid AS Unirea Dobroesti J3F  
11:00 CTM A Cheta CTM B Covaci J2F  
12:00 CSS 6 A Radu CTM A Cheta J2F  
13:00 CSS 4 CTM B Covaci J2F  
14:00 CSS 3 Steaua B Banica CS Dinamo Bucuresti J1M reprog 
15:00  CS Bucuresti 2010  CSS 2 B Nita J4F  reprog 
16:30  CSS 3 Steaua A Banica  CS Dinamo Bucuresti J2M  reprog 
18:00 Aversa N.R.G. AS Handbal DivB_M  
         
Scoala 88  D 23.03.'14       
09:00  CS Bucuresti 2010 Hc.Sc. 88 M.V. J4M  
09:40  Hc.Sc. 88 M.V.  Scoala Copiilor Minardo J3M  
10:30  Hc.Sc. 88 M.V.  CS Concordia Chiajna MiniHand_M  
11:20  Hc.Sc. 88 M.V.  CS Concordia Chiajna J4M  H.C.
12:00  Lic.Teo.Kogalniceanu Scoala Copiilor Minardo J3M  
         
CSS 2 D 23.03.'14
9:00  Lic.Teo.Kogalniceanu CSS 2 Chitulescu J3M  
9:50 Lic.Teo.Kogalniceanu CSS 2 A Ivan J3M  
10:40 CS Corbeanca CSS 2 B Nita J4F  
11:30 CS Corbeanca CSS 2 David MiniHand_F  H.C.
12:10 CS Corbeanca CSS 2 A David J4F H.C.
         
CSS 6  D 23.03.'14       
15:30  CSS 6 Tonus MiniHand_F  
16:10 CSS 6 B Morari AS Unirea Dobroesti J4F  
17:00 CSS 6 ACS 181 SSP Buc DivB_F  

32 jocuri

Etapa 21 (din 15-16.03.2014) 

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Corbeanca S 15.03.'14      
10:00 Corbeanca CS Balotesti MiniHand_F  reprog
11:00 Corbeanca CSO Voluntari J4F  
         
Dobroiesti  S 15.03.'14      
13:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Buc B Cazacu J4F  2-16
14:00 ACS Unirea Dobroesti CS Balotesti J3F  6-13
15:00 ACS Unirea Dobroesti HCA Phoenix DivB_F  34-26
         
 Chiajna  S 15.03.'14      
14:00 CS Concordia Chiajna CTM Stroescu J3M  34-16
15:00 CS Concordia Chiajna Tonus Club J4M  13-21
16:00 CS Concordia Chiajna CSS 4 Stroescu MiniHand_M  0-10 lipsa viza med
         
 Scoala 96  D 16.03.'14      
9:00 CSM Buc A Iancu CSS 6 A Doinita J4F  20-10
10:00 CSM Buc Iancu CSS 6 Doinita J3F  17-22
11:00 CSM Buc B Cazacu CSS 6 A Doinita J4F  H.C.
         
 Scoala 88  D 16.03.'14      
9:00 Hc.Sc. 88 M.V. Buc CSM Bucuresti MiniHand_M 0-10 lipsa viza med
9:40 Hc.Sc. 88 M.V. Buc CTM J4M  
10:30 Hc.Sc. 88 M.V. Buc CTM J3M  
11:20 Hc.Sc. 88 M.V. Buc CSS 4 MiniHand_M  
12:00 CSS 3 Steaua CSS 2 J1M (H.C.)  H.C.
         
 CSS 2  D 16.03.'14      
9:00 AS Tonus CSS 2 David Doina MiniHand_F  
10:00 CS Bucuresti 2010 AS Tonus J4M  
11:00 CSS 2 A Doina CSO Voluntari J4F  
12:00 CSS 2 Chitulescu AS Tonus J4M  
13:00 CSS 2 B Nita CSO Voluntari J4F  
         
 Scoala 30  D 16.03.'14      
15:00 CSM Dunarea Giurgiu Sport&Friends DivB_M  
17:00  AMC CSM Dunarea Giurgiu DivB_M  
         
 CSS 6  D 16.03.'14      
15:30 CSS 6 Morari CS Bucuresti 2010 J4F  
16:30 CSS 6 B Morari  CSS 2 David Doina MiniHand_F  

25 jocuri

Etapa 20 (din 8-9.03.2014)

Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
L.Grigorescu  S 08.03.'14      
15:00 Tonus Club CTM Stroescu J4M  
16:00 CSU Agronomia Acvila CTM B Stanescu DivB_F  
17:30 CTM B Stanescu HCA Phoenix DivB_F  
18:00 Nova'83 AS Handbal Buc DivB_M  
         
 CSS 2  D 09.03.'14      
9:00 CSS 2 B Nita CS Bucuresti 2010 J4F  
9:50 CSS 2 Chitulescu CS Bucuresti 2010 J4M  
10:40 CSS 2 A David CS Bucuresti 2010 J4F  
         
 Dobroesti  D 09.03.'14      
12:00 ACS Unirea Dobroesti CSS 3 Steaua B Banica DivB_M  42-18
13:30 ACS Unirea Dobroesti Nova'83 DivB_F  34-23
15:00 ACS Unirea Dobroesti CSS Calarasi J3F  14-22
16:00 ACS Unirea Dobroesti CSS Calarasi J4F  17-5
         
L.Grigorescu  D 09.03.'14      
13:00  CSS 6 Doinita  CSS Calarasi J3F  
14:00 Sport&Friends AS Handbal DivB_M  
15:30 EVO Handbal CSU Agronomia Acvila DivB_M  
17:00 HC Muntenia Aversa N.R.G. DivB_M  
18:30 PRO Gilman CSS 3 Steaua A Dia DivB_M  
         
 CSS 6  D 09.03.'14      
15:00 CSS 6 Morari Hc.Sc. 88 M.V. Buc MiniHand_F  
16:00 CSS 6 B Morari CSS 2 B Nita J4F  
17:00  CSS 6 A Radu ACS 181 SSP Buc J2F  
         
 Scoala 30  D 09.03.'14      
15:00 AMC Rapid J2F  
16:00 AMC CSS 3 Steaua J4M  H.C.
17:00  AMC CS Handbal Stefanesti DivB_M  

21 jocuri

 

Etapa 19 (din 1-2.03.2014)

 

Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
L.Grigorescu S 01.03.'14      
9:00 CSS 3 Steaua Ghiulai Tonus Club J4M  
10:00 CTM Tonus Club J4M  
11:00 CSS 3 Steaua B Dia CSS 2 Chitulescu J2M  
12:00 CTM CSS 2 Chitulescu B J3M  
13:00 CSS 4  CSM Bucuresti MiniHand_M 12-10 
14:30 HCA Phoenix CTM A Stroescu DivB_F  
16:00 AS Handbal CS Handbal Stefanesti DivB_M  
17:30 HC Victoria Bucuresti CSS 5 Ion DivB_F 28-33 
19:00 HC Victoria Bucuresti Aversa N.R.G. DivB_M 34-25 
         
Dobroesti S 01.03.'14      
12:30 ACS Unirea Dobroesti CSS 6 A Doinita J4F 5-31 
13:30 ACS Unirea Dobroesti Tonus Club J3F  5-19
14:30 ACS Unirea Dobroesti CTM B Stanescu DivB_F  10-0
         
Scoala 30 D 02.03.'14      
15:00 AMC CSS Calarasi J2F  
16:00 AMC Hc.Sc. 88 M.V. J4M  H.C.
17:00 CSS Calarasi CSS 4 Covaci J2F  
         
L.Grigorescu D 02.03.'14      
9:00 CS Concordia Chiajna CSS 3 Steaua Ghiulai J4M  H.C.
17-25
10:00 CS Concordia Chiajna CSM Bucuresti MiniHand_M 5-7 
11:00 CS Concordia Chiajna CSS 3 Steaua Ghiulai J4M 12-29 
12:00 CTM A Cheta CSS 6 Doinita J2F  19-28
13:00 CSM Dunarea Giurgiu AS Handbal Bucuresti DivB_M  25-18
14:30 PRO Gilman CS Viitorul Gaesti DivB_M  40-27
16:00 HC Victoria Bucuresti CSM Dunarea Giurgiu DivB_M 28-17 
17:30 EVO Handball Nova '83 DivB_M  27-32
19:00 EVO Handball Nova '83 DivB_F  31-19
         
Scoala 96 D 02.03.'14      
9:00 CSM Buc B Cazacu CSO Voluntari J4F 16-8 
9:50 CSM Buc Iancu Tonus Club J3F H.C. nu se prezinta 
10:40 CSM Buc A Iancu CSO Voluntari J4F  25-20
         
Rapid D 02.03.'14      
9:00 Rapid ACS 181 SSP J2F  21-38
10:00 Rapid CS Balotesti J3F 10-0 
11:00 Rapid AS Unirea Dobroesti J4F  19-8
11:50 Rapid CS Balotesti MiniHand_F 10-0  
         
CSS 2 D 02.03.'14      
8:15 CSS 2 B Nita CSS 6 A Doinita J4F  7-12
9:00 CSS 2 A David CSS 6 A Doinita J4F 14-16 
9:45 CSS 2 David Hc.Sc. 88 M.V. MiniHand_F  10-0
         
CSS 6 D 02.03.'14      
15:30 CSS 6 Morari Tonus Club MiniHand_F  
16:15 CSS 6 B Morari CS Bucuresti 2010 J4F reprog
17:00 CSS 6 A Radu CTM B Covaci J2F  

 

37 jocuri

 

 Etapa 18 (din 22-23.02.2014)

Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
L.Grigorescu S 22.02.'14      
14:30 Lic.T.M.Kogalniceanu CS Concordia Chiajna J3M  20-30
15:30 Lic.T.M.Kogalniceanu CSS 2 Chitulescu B J3M  17-24
16:30 CSS 2 Chitulescu CS Concordia Chiajna MiniHand_M  14-6
17:20 Lic.T.M.Kogalniceanu Hc.Sc. 88 M.V. Bucuresti J3M  23-23
18:20 CTM B Stanescu EVO Handbal DivB_F 31-21 
         
Breaza S 22.02.'14      
12:00  Tricolorul Breaza EVO Handball DivB_M  
         
Scoala 30 D 23.02.'14      
15:00 AMC CSS 6 B Doinita J2F  21-29
16:00 AMC CS Bucuresti 2010 J4M H.C.
23-8
17:00 AMC EVO Handbal DivB_M  23-29
         
 L.Grigorescu  D 23.02.'14      
13:00 HC Arges Pitesti CTM A Stoica J2M  
14:00 CTM  Scoala Copiilor Minardo J3M  
15:00 HC Arges Pitesti CTM B Stoica J2M  
16:00 HC Victoria Bucuresti Nova'83 DivB_F  
17:30 CSS 3 Steaua B Banica CS Viitorul Gaesti DivB_M  reprog
19:00 AS Victoria Bucuresti Sport&Friends DivB_M  reprog
         
Scoala 96 D 23.02.'14      
9:00 CSM Buc B Cazacu CSS 2 David J4F  14-16
9:50 CSS 2 David CS Bucuresti 2010 J4F  
10:40 CSM Buc A Iancu CS Bucuresti 2010 J4F  35-4

18 jocuri 

Etapa 17 (din 15-16.02.2014)

Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Corbeanca S 15.02.'14      
10:00 CS Corbeanca CSS 2 David MiniHand_F  
11:00 CS Corbeanca CSS 2 David J4F  
         
L.Grigorescu S 15.02.'14      
13:00 CSS 3 Steaua A Dia CS Dinamo Buc J1M  
14:00 CS Viitorul Gaesti CSS 2 Chitulescu J2M  
15:00 CS Dinamo Buc CTM B Stoica J2M  
16:00 CS Viitorul Gaesti CTM A Stoica J2M  
17:30 CS Viitorul Gaesti CS Handbal Stefanesti DivB_M  
19:00 Sport&Friends HC Muntenia DivB_M  
         
Scoala 30 D 16.02.'14      
15:00 AMC CTM A Cheta J2F  
16:00 AMC CTM J4M  
17:30 AMC HC Victoria DivB_M  
         
L.Grigorescu D 16.02.'14      
9:00 CSS 2 Chitulescu B Scoala Copiilor Minardo J3M  
10:00 CSS 3 Steaua  CSS 2 Ivan J3M  
11:00 CSS Calarasi Aversa N.R.G DivB_M  
12:30 ACS 181 SSP Buc Nova'83 DivB_F  
14:00 HC Muntenia CSS Calarasi DivB_M  
15:30 Sport&Friends Nova'83 DivB_M  
17:00 EVO Handbal HCA Phoenix DivB_F  
18:30 EVO Handbal PRO Gilman DivB_M  
         
Dobroesti D 16.02.'14      
11:00 ACS Unirea Dobroesti CTM A Stroescu DivB_F  35-33
12:30 ACS Unirea Dobroesti CS Bucuresti 2010 J4F  27-10
13:30 ACS Unirea Dobroesti CS Balotesti J3F  6-14
14:30 ACS Unirea Dobroesti CSS 3 Steaua A Dia DivB_M  26-29
         
Rapid D 16.02.'14      
9:00 Rapid CTM B Covaci J2F  28-20
10:00 Rapid ACS 181 SSP J3F  11-34
11:00 Rapid CSS 2 David Doina J4F  17-11
11:45 Rapid CSS 2 David Doina MiniHand_F  14-5

26 jocuri

Etapa 16 (din 09.02.2014)

Sala/ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Scoala 30 D 09.02.'14      
15:00 HC Arges Pitesti CS Dinamo Bucuresti J2M  Com. Competitii 
16:00 HC Arges Pitesti CSS 3 Steaua B Dia J2M
17:30 AMC AS Unirea Dobroesti DivB_M  29-30
         
         
 L.Grigorescu  D 09.02.'14      
9:00 CSM Ploiesti B Costache CSM Bucuresti MiniHand_M  6-5
10:00 Tonus Club Tricolorul Breaza J3F 6-16 
11:00 CSM Ploiesti B Costache Concordia Chiajna MiniHand_M  11-9
12:00 Tricolorul Breaza ACS 181 SSP  J3F  9-28
13:00 Tricolorul Breaza  Nova '83 DivB_M  19-40
14:30 AS Handbal Bucuresti HC Victoria Bucuresti DivB_M  25-28
16:00 PRO Handbal Buc Sport&Friends DivB_M  0-10
17:30 CS Viitorul Gaesti CSU Agronomia Acvila DivB_M  34-29
19:00 PRO Gilman CS Handbal Stefanesti DivB_M  
         
         
 CSS 6  D 09.02.'14      
14:00 CSS 6 Morari CS Corbeanca MiniHand_F  
15:00 CSS 6 B Morari CS Corbeanca J4F  
16:00 CSS 6 CTM B Stanescu DivB_F  

15 jocuri

Etapa 15 (din 01-02.02.2014) 

Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
L.Grigorescu S 01.02.'14      
14:30 ACS 181 SSP Buc HCA Phoenix DivB_F  
16:00 Nova'83 CTM B Stanescu DivB_F  
17:30 PRO Handbal EVO Handbal DivB_M  0-10
nu se prezinta
19:00 AS Handbal CSU Agronomia Acvila DivB_M  
         
Dobroesti S 01.02.'14      
16:00 ACS Unirea Dobroesti Aversa N.R.G. DivB_M 27-27 
         
Rapid  D 02.02.'14      
9:00 Rapid CSS 6 Doinita J3F  
10:00 Rapid CS Bucuresti 2010 J4F  
10:50 Rapid Hc.Sc. 88 M.V. MiniHand_F  10-0
nu se prezinta
11:35 Rapid CTM A Cheta J2F  
         
 L.Grigorescu  D 02.02.'14      
15:30 ACS 181 SSP Buc CSU Agronomia Acvila DivB_F  42-24
17:00 CSS 3 Steaua A Dia Aversa N.R.G. DivB_M  36-29
18:30 HC Muntenia PRO Gilman DivB_M  33-33
         
Scoala 30  D 02.02.'14      
15:00 AMC CSS 4 Covaci Maria J2F 10-0
nu se prezinta
16:00 AMC CSM Bucuresti J4M H.C.
25-19

15 jocuri

 

 Etapa 14 (din 25-26.01.2014) 

Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Corbeanca S 25.01.'14      
10:00 CS Corbeanca CSS 6 reprog  
11:00 CS Corbeanca CSS 6 B Morari reprog  
         
         
L.Grigorescu S 25.01.'14      
13:30 CSS Calarasi CTM B Covaci reprog  
14:30 CSS 3 Steaua B CS Dinamo Bucuresti J2M  
15:30 CSS 2 A Ivan CTM reprog  
16:30 CSS Calarasi ACS 181 SSP Buc reprog  
17:30 Gr.Sc. 1 Mai Ploiesti CSS 2 A Ivan reprog  
18:30 HC Muntenia  PRO Handbal DivB_M 34-17 
         
         
Blejoi S 25.01.'14      
11:00 CS Blejoi CSM Ploiesti Costache J4M  19-7
         
         
Rapid D 26.01.'14      
8:00 Rapid CSS 6 B Doinita J2F  
9:00 Rapid CSS 2 David Doina J4F  
10:00 Rapid HC Sc. 88 M.V. Bucuresti MiniHand_F  
         
         
Rapid D 26.01.'14      
  CSM Bucuresti CS Balotesti reprog  
  CSM Buc B Cazacu CSS 2 David Doina reprog  
16:15 CSM Buc A Iancu Rapid J4F  
         
         
Dobroesti D 26.01.'14      
  AS Unirea Dobroesti CSS 6 A Doinita reprog  
10:30 AS Unirea Dobroesti Tonus Club reprog  
11:30 AS Unirea Dobroesti AS Victoria Bucuresti DivB_M  30-29
         
         
L.Grigorescu D 26.01.'14      
12:00 Lic. Teo. Kogalniceanu CTM reprog  
13:00 ACS 181 SSP Buc CSS 6 Doinita J3F  21-27
14:00 Lic. Teo. Kogalniceanu CSS 3 Steaua reprog  
15:00 ACS 181 SSP Buc AMC J2F  21-7
16:00 CSS 3 Steaua B Banica AMC DivB_M  29-29
  ACS 181 SSP Buc CSS 5 Ion reprog  
17:30 CSS 3 Steaua A Dia AS Handbal DivB_M  23-22
         
         
Scoala 30 D 26.01.'14      
15:00 HC Arges Pitesti CTM A Stoica reprog  
16:00 CTM A Stoica CTM B Stoica reprog  
17:00 HC Arges Pitesti CTM B Stoica reprog  

29 jocuri

 

Etapa 13 (din 19.01.2014)

Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 Apollo  J 16.01.'14      
19:00 HC Victoria Bucuresti CS Danubius Calarasi DivB_M 31-23
         
CSS 6 D 19.01.'14      
16:00 CSS 6 A Radu ACS 181 SSP Buc J2F  
17:00  CSS 6 CTM A Stroescu
DivB_F  37-13
         
Scoala 30 D 19.01.'14      
15:00 Rapid ACS Romcat Ploiesti J2F  38-11
16:00 PRO Gilman PRO Handbal Bucuresti DivB_M  reprog
17:30 ACS Romcat Ploiesti CTM A Cheta J2F  5-55
         
Agronomia D 19.01.'14      
15:00 CSU Agronomia CSS 5 Ion Adina DivB_F  
16:30 CSU Agronomia HC Muntenia Bucuresti DivB_M  30-40
         
Dobroesti D 19.01.'14      
16:30 AS Unirea Dobroesti CSS 6 Doinita J3F  7-40
17:30 AS Unirea Dobroesti AS Handbal Bucuresti DivB_M  34-29

9 jocuri

 

Etapa 12 (din 11-12.01.2014)

Sala/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
L.Grigorescu S 11.01.'14      
13:00 CSM Ploiesti Puia CSM Bucuresti J4M 17-8
13:40 CSM Ploiesti A Puia CSM Bucuresti MiniHand_M 20-6
14:20 CSM Ploiesti Puia CTM Stroescu J4M  17-3
15:00 CSS 2 Chitulescu CSS 4 Stroescu MiniHand_M  12-4
16:00 Nova'83 CTM Stroescu DivB_F  18-41
17:30 Nova'83 PRO Handbal DivB_M  28-26
19:00 PRO Gilman Aversa N.R.G. DivB_M  28-32
         
Gaesti S 11.01.'14      
14:00 CS Viitorul Gaesti EVO Handbal DivB_M 25-33 
         
L.Grigorescu D 12.01.'14      
09:00  CS Blejoi CS Bucuresti 2010 J4M  36-4
10:00  CS Blejoi CS Balotesti J4M  32-10
11:00  CSS 3 Steaua A Banica CSS 2 Chitulescu J2M  27-26
12:00  Tricolorul Breaza CS Balotesti J3F  17-9
13:00  ACS 181 SSP Buc CSS 6 B Doinita J2F  30-16
14:00 CSS 3 Steaua B Dia CTM B Stoica J2M 28-21
15:00 Tricolorul Breaza CSS 6 Doinita J3F  11-25
16:00 Tricolorul Breaza CSS 3 Steaua A Dia DivB_M  29-59
17:30  EVO Handbal HC Victoria DivB_F  25-18
19:00  PRO Handbal HC Victoria DivB_M  23-24
         
Scoala 96 D 12.01.'14      
09:00  CSM Bucuresti A Iancu CS Corbeanca J4F  22-9
10:00  CSM Bucuresti Iancu Tonus Club J3F  29-6
11:00  CS Corbeanca CSM Bucuresti B Cazacu J4F  13-15
         
CSS 6 D 12.01.'14      
14:00 CSS 6 CS Corbeanca MiniHand_F  
15:00 CSS 6 A Radu CSS 4 Covaci Maria J2F  
16:00 CSS 6 Morari AS Unirea Dobroesti J4F  
17:00  CSS 6 AS Unirea Dobroesti DivB_F 42-21

25 jocuri

Etapa 11 (din 15.12.2013)

Sala/Ora
Echipa A
Echipa B
Categoria
Rezultat
Dobroesti
D 15.12.13
     
11:00
AS Unirea Dobroesti
CSO Voluntari
J3F
21-3
12:00
AS Unirea Dobroesti
CSO Voluntari
J4F
 9-21
13:00
AS Unirea Dobroesti
CSS 5 Ion
DivB_F
22-22
14:00
AS Unirea Dobroesti
CSS Calarasi
DivB_M
 30-27
         
Scoala 30
D 15.12.13
     
15:00
AMC
CS Concordia Chiajna
J4M
11-13
16:00
AMC
CTM B Covaci
J2F
16-27
17:00
AMC
HC Muntenia
DivB_M
 25-26
         
CSS 6
D 15.12.13
     
14:00
CSS 6 B Morari
CSS 6 A Doinita
J4F
 
15:00
CSS 6
Rapid
MiniHand_F
 
16:00
CSS 6 A Radu
Rapid
J2F
 
   
 
 
 
 
 
 
L.Grigorescu
D 15.12.13
     
9:00
Concordia Chiajna
CSS 2 A Ivan
J3M
 24-21
10:00
Concordia Chiajna
CSM Bucuresti
J4M
 H.C.
15-2
11:00
Concordia Chiajna
Hc.Sc. 88 M.V.
J3M
H.C.
12:00
CTM A Stoica
CS Dinamo Bucuresti
J2M
 17-30
13:00
CSM Bucuresti
CSS 2 Chitulescu
MiniHand_M
10-18
14:00
CTM B Stoica
CS Dinamo Bucuresti
J2M
13-43
15:00
CTM A Stoica
CSS 3 Steaua A Banica
J2M
 18-34
16:00
ACS 181 SSP Buc
CTM A Cheta
J2F
41-14
17:00
CSS 3 Steaua B Banica
CSS Calarasi
DivB-M
22-32
18:30
ACS 181 SSP Buc
CSS 4 Covaci
J2F
21-10

20 jocuri

Etapa 10 (din 7-8.12.2013)

Sala
Data
Ora
Echipa A
Echipa B
Categoria
Rezultat
Corbeanca S 7.12.13 10:00
CS Corbeanca
CSS 6 A Doinita
J4F
2-15
Corbeanca S 7.12.13 11:00
CS Corbeanca
Hc.Sc. 88 M.V. Buc
MiniHand_F
 8-4
             
Dobroesti D 8.12.13 15:30
AS Unirea Dobroesti
CSS 6 A Doinita
J4F
3-21
Dobroesti D 8.12.13 16:30
AS Unirea Dobroesti
Tricolorul Breaza
DivB_M
40-12
Dobroesti D 8.12.13 18:00
AS Unirea Dobroesti
HC Victoria
DivB_F
 30-29
             
Scoala 96 D 8.12.13 09:00 
CSM Buc A Iancu
CSO Voluntari
J4F
 28-18
Scoala 96 D 8.12.13 10:00
CSM Bucuresti Iancu
CSO Voluntari
J3F
 24-16
Scoala 96 D 8.12.13 11:00
CSM Bucuresti 
CSS 3 Steaua Ghiulai
J4M
 3-20
             
Scoala 30 D 8.12.13 15:00
AMC
CSS 4 Covaci
J2F
 reprog
Scoala 30 D 8.12.13 16:00
AMC
CSS 2 Chitulescu
J4M
H.C.
15-14
Scoala 30 D 8.12.13 17:00
AMC
Aversa N.R.G
DivB_M
 25-24
             
CSS 6 D 8.12.13 9:00
CSS 4 Covaci
CSS 6 B Doinita
J2F
reprog
CSS 6 D 8.12.13 10:00
CSS 6
CSS 2 David Doina
MiniHand_F
 6-13
CSS 6 D 8.12.13 11:00
CSS 6 B Morari
CSS 2 David Doina
J4F
 16-15
CSS 6 D 8.12.13 12:00
CSS 6
Nova'83
DivB_F
 63-17
             
RAPID D 8.12.13 12:30
Rapid
CS Balotesti
MiniHand_F
23-3
RAPID D 8.12.13 13:30
Rapid
CS Bucuresti 2010
J4F
 30-6
RAPID D 8.12.13 14:30
Rapid
CS Balotesti
J3F
 33-2
             
Apollo D 8.12.13 12:00 PRO Gilman Nova'83
DivB_M
 28-34
Apollo D 8.12.13 13:30 PRO Handbal AS Handbal
DivB_M
 36-26
Apollo D 8.12.13 15:00
CS Handbal Stefanesti
Sport&Friends
DivB_M
 10-0

 La jocurile de la sala Apollo se va plati un barem de 75 lei/joc/echipa - chirie sala inainte de inceperea jocului.
22 jocuri

Etapa 9 (din 30.11- 01.12.2013)

Sala
Data
Ora
Echipa A
Echipa B
Categoria
Rezultat
Dobroesti S 30.11.13 16:00
AS Unirea Dobroesti
CSS 2 (Chitulescu) B
J3M
3-32
Dobroesti S 30.11.13 17:00
AS Unirea Dobroesti
CS Rapid
J3F
 10-0
Dobroesti S 30.11.13 18:00
AS Unirea Dobroesti
CS Rapid
J4F
 10-0
             
Chiajna S 30.11.13 13:00
Concordia Chiajna
Scoala Copiilor Minardo
J3M
21-12
Chiajna S 30.11.13 14:00
Concordia Chiajna
Hc.Sc. 88 M.V.
J4M
 10-0
             
L.Grigorescu S 30.11.13 14:00
ACS 181 SSP Buc
CTM B Covaci
J2F
37-11
L.Grigorescu S 30.11.13 15:00
ACS 181 SSP Buc
CSS 6 Doinita
J3F
 14-20
L.Grigorescu S 30.11.13 16:00
CTM 
CS Bucuresti 2010
J4M
 22-4
L.Grigorescu S 30.11.13 17:00
CTM B Stanescu
HC Victoria Bucuresti
DivB_F
 26-25
L.Grigorescu S 30.11.13 18:30
CTM A Stroescu
CSS 5 Ion
DivB_F
 31-35
             
             
Rapid D 1.12.13 08:30
CS Rapid
Tonus Club
MiniHand_F
 
Rapid D 1.12.13 09:30
CS Rapid
CSS 6 A Doinita
J4F
 
Rapid D 1.12.13 10:30
CS Rapid
Tonus Club
J3F
 
Rapid D 1.12.13 11:30
CS Rapid
CSS 6 B Morari
J4F
 
Rapid D 1.12.13 12:30
CS Rapid
CTM B Covaci
J2F
 
             
             
Chiajna D 1.12.13 14:00
Concordia Chiajna
 CSS 2 (Chitulescu) B
J4M
 
Chiajna D 1.12.13 15:00
Concordia Chiajna
Hc.Sc.88 M.V.
J3M
 
             
L.Grigorescu D 1.12.13 9:00
CS Dinamo
CSS 2 Chitulescu
J2M
 17-15
L.Grigorescu D 1.12.13 10:00
CTM A Cheta
CSS 4 Covaci
J2F
 24-12
L.Grigorescu D 1.12.13 11:00
CSS 3 Steaua B Dia
CTM A Stoica
J2M
25-13
L.Grigorescu D 1.12.13 12:00
CSS 3 Steaua A Banica
CTM B Stoica
J2M
 21-13
L.Grigorescu D 1.12.13 13:00
CSS 3 Steaua A Dia
CS Handbal Stefanesti
DivB_M
 19-32
L.Grigorescu D 1.12.13 14:30
CSU Agronomia Acvila
CSS Calarasi
DivB_M
29-19
L.Grigorescu D 1.12.13 16:00
ACS 181 SSP Buc
HC Victoria Buc
DivB_F
 35-18
L.Grigorescu D 1.12.13 17:30
Nova'83
CSS Calarasi
DivB_M
29-26
L.Grigorescu D 1.12.13 19:00
PRO Gilman
HC Victoria Buc
DivB_M
30-30
             
Dobroesti D 1.12.13 9:00
AS Unirea Dobroesti
CSO Voluntari
J3F
4-34
Dobroesti D 1.12.13 10:00
AS Unirea Dobroesti
CSO Voluntari
J4F
6-21
Dobroesti D 1.12.13 11:00
AS Unirea Dobroesti
CSS 2 A Ivan
J3M
 0-27
Dobroesti D 1.12.13 12:00
AS Unirea Dobroesti
EVO Handbal
DivB_F
22-22
Dobroesti D 1.12.13 13:30
AS Unirea Dobroesti
EVO Handbal
DivB_M
 22-29
             
Scoala 96 D 1.12.13 09:00 
CSM Buc A Iancu
CSM Buc B Cazacu
J4F
26-5
Scoala 96 D 1.12.13 10:00
CSM Buc Iancu
ACS 181 SSP Buc
J3F
 18-28
             
Scoala 30 D 1.12.13 15:00
AMC
CSM Bucuresti
J4M
 18-5
Scoala 30 D 1.12.13 16:00
AMC
PRO Handbal Buc
DivB_M
43-21
Scoala 30 D 1.12.13 17:30
AMC
CS Rapid
J2F
 
             
CSS 6 D 1.12.13 15:30
CSS 6 A Radu
CSS 6 B Doinita
J2F
 22-20
CSS 6 D 1.12.13 16:30
CSS 6
HCA Phoenix
DivB_F
 38-26

35 jocuri

 

Etapa 8 (din 24.11.2013)

Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Corbeanca S  23.11.13  10:00  CS Corbeanca  CSO Voluntari J4F  9-21
Corbeanca S  23.11.13 11:00 CS Corbeanca CS Balotesti MiniHand_F  10-1
             
             
Dobroesti D  24.11.13 16:30 AS Unirea Dobroesti Nova'83 DivB_F  21-15
Dobroesti D  24.11.13 18:00 AS Unirea Dobroesti Nova'83 DivB_M  16-23
             
L.Grigorescu D  24.11.13 14:00 Gr.Sc. 1 Mai Ploiesti CTM Stroescu J3M  32-22
L.Grigorescu D  24.11.13 15:00 CS Dinamo CS Viitorul Gaesti J2M  29-22
L.Grigorescu D  24.11.13 16:00 Gr.Sc. 1 Mai Ploiesti CSS 3 Steaua A J3M  21-32
L.Grigorescu D  24.11.13 17:00 EVO CSS 3 Steaua A DivB_M  34-30
L.Grigorescu D  24.11.13 18:30 PRO Gilman CSS 3 Steaua B DivB_M  47-36
             
             
Scoala 96 D  24.11.13 09:00  CSM Buc A Iancu CSS 2 David Doina J4F  27-8
Scoala 96 D  24.11.13 10:00 CSM Buc Iancu CSS 6 Doinita J3F  18-24
Scoala 96 D  24.11.13 11:00 CSM Ploiesti Puia CSS 3 Steaua Ghiulai J4M  17-6
             
Scoala 30 D  24.11.13 15:00 AMC CSM Ploiesti Puia J4M  6-17
Scoala 30 D  24.11.13 16:00 AMC Sport&Friends DivB_M  41-21
Scoala 30 D  24.11.13 17:30 AMC CSS 6 B Doinita J2F  16-28
             
Agronomia D  24.11.13 16:30 CSU Agronomia AS Victoria Bucuresti DivB_M  27-30
Agronomia D  24.11.13 18:00 CSU Agronomia AS Victoria Bucuresti DivB_F  34-21
             
CSS 6 D  24.11.13 16:00 CSS 6 B Morari CSM Bucuresti B Cazacu J4F  25-13
CSS 6 D  24.11.13 17:00 CSS 6 A Radu CTM A Cheta J2F  28-25
             
Apollo D  24.11.13 16:00 CS Handbal Stefanesti HC Muntenia DivB_M  36-33
Apollo D  24.11.13 17:30 AS Handbal CS Viitorul Gaesti DivB_M  28-34
Apollo D  24.11.13 19:00 PRO Handbal Aversa N.R.G. DivB_M  23-29

20 jocuri

Etapa 7 (din 16-17.11.2013)

Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
             
Dobroesti S 16.11.13 11:30 AS Unirea Dobroesti CSS Calarasi J4F H.C.
Dobroesti S 16.11.13 12:30 AS Unirea Dobroesti CSS Calarasi J3F 4-30
Dobroesti S 16.11.13 13:30 AS Unirea Dobroesti Scoala Copiilor Minardo J3M 6-14
Dobroesti S 16.11.13 14:30 AS Unirea Dobroesti HCA Phoenix DivB_F 15-14
Dobroesti S 16.11.13 16:00 AS Unirea Dobroesti Sport&Friends  DivB_M 31-12
             
             
Gaesti S 16.11.13 14:00 CS Viitorul Gaesti AS Victoria Bucuresti DivB_M 28-25
             
             
RAPID D 17.11.13 8:30 Rapid CSS 6 A Doinita J4F  
RAPID D 17.11.13 9:30  Rapid CSO Voluntari
J3F 21-16
RAPID D 17.11.13 10:30 Rapid CSS Calarasi J2F  16-27
RAPID D 17.11.13 11:15 CSS 6 B Doinita CSS Calarasi J2F  24-24
             
L.Grigorescu D 17.11.13 14:00 Nova'83 Aversa N.R.G. DivB_M  31-25
L.Grigorescu D 17.11.13 15:30 CSU Agronomia Acvila EVO Handbal DivB_F 39-19
L.Grigorescu D 17.11.13 17:00 PRO Gilman CSU Agronomia Acvila DivB_M  33-28
L.Grigorescu D 17.11.13 18:30 EVO Handbal AS Handbal Buc DivB_M  48-24
             
             
Scoala 88 D 17.11.13 09:00   Hc.Sc. 88 M.V. CSS 2 Chitulescu
MiniHand_M  3-15
Scoala 88 D 17.11.13 10:00 Hc.Sc. 88 M.V. CSS 2 Chitulescu J4M H.C.
Scoala 88 D 17.11.13 11:00 Hc.Sc. 88 M.V. AS Tonus MiniHand_F 9-12
Scoala 88 D 17.11.13 12:00 CSO Voluntari CS Bucuresti 2010 J4F  25-4
Scoala 88 D 17.11.13 13:00  Hc.Sc. 88 M.V.  CSS 2 A Ivan Elena J3M 14-37
             
             
Scoala 96 D 17.11.13 09:00   CSM Buc Iancu AS Tonus
J3F  
Scoala 96 D 17.11.13 10:00 CSM Buc A Iancu AS Unirea Dobroesti J4F 10-0
Scoala 96 D 17.11.13 11:00 CS Blejoi CSM Bucuresti J4M  
             
             
Scoala 30 D 17.11.13 15:00 AMC CSS 4 Covaci J2F 19-25 
Scoala 30 D 17.11.13 16:00 AMC Tricolorul Breaza DivB_M  43-19
Scoala 30 D 17.11.13 17:30 AMC ACS 181 SSP Buc J2F reprog
             
             
Chiajna D 17.11.13 14:00 CS Concordia Chiajna CS Blejoi J4M  8-21
Chiajna D 17.11.13 15:00 CS Concordia Chiajna CSS 2 B Chitulescu J3M reprog
Chiajna D 17.11.13 16:00 CS Concordia Chiajna CS Bucuresti 2010 J4M  26-9
             
             
Corbeanca D 17.11.13 15:00 CS Corbeanca CSS 2 David J4F 11-17
Corbeanca D 17.11.13 16:00 CS Corbeanca CSS 2 David MiniHand_F  7-5

30 jocuri

Întocmit de: Presedinte Comisia de Competitii, Mihai Pirvu

Etapa 6 (din 9-10.11.2013)

Sala
Data
Ora
Echipa A
Echipa B
Categoria
Rezultat
RAPID D     10.11.13 10:00 Rapid CSS 4 Covaci J2F 20-15
RAPID D     10.11.13 11:15 Rapid CSS 2 David MiniHand_F 19-7
RAPID D     10.11.13 12:30 Rapid Tricolorul Breaza J3F  25-18
RAPID D     10.11.13 13:15 Rapid CSO Voluntari J4F  27-15
             
L.Grigorescu D     10.11.13 12:00 ACS Romcat Ploiesti ACS 181 SSP Bucuresti J1F 3-54
L.Grigorescu D     10.11.13 13:00 ACS Romcat Ploiesti CTM B Covaci J2F 3-41
L.Grigorescu D     10.11.13 14:00 ACS 181 SSP Buc CTM B Stanescu DivB_F 33-29 
L.Grigorescu D     10.11.13 15:30 AS Handbal Buc CSS 3 Steaua B Banica DivB_M  40-28
L.Grigorescu D     10.11.13 17:00 HC Muntenia CSS 3 Steaua A Dia DivB_M  37-30
L.Grigorescu D     10.11.13 18:30 AMC CSS 2 Gherghe DivB_M  30-35
             
             
Scoala 88 D     10.11.13 09:00  CSS 2 Chitulescu
HC Sc. 88 M.V. J4M  14-16
Scoala 88 D     10.11.13 09:50 Tricolorul Breaza CSO Voluntari J3F  10-16
Scoala 88 D     10.11.13 10:40 HC Arges Pitesti CSS 3 Steaua B Dia J2M  30-10
Scoala 88 D     10.11.13 11:30 AS Unirea Dobroesti HC Sc. 88 M.V. J3M 7-20
Scoala 88 D     10.11.13 12:20 HC Arges Pitesti CSS 2 Chitulescu J2M  20-16
Scoala 88 D     10.11.13 13:10 CS Blejoi AS Tonus Club J4M  17-7
             
Scoala 96 D     10.11.13 09:00  CSM Bucuresti Iancu AS Unirea  Dobroesti J3F  10-0
Scoala 96 D     10.11.13 10:00 CSM Bucuresti A Iancu CSS 6 A Doinita J4F  26-20
Scoala 96 D     10.11.13 11:00 CS Blejoi CSS 3 Steaua Ghiulai J4M 23-8
             
CSS 6 D     10.11.13 14:30 CSS 6 Morari HC Sc. 88 M.V. Buc MiniHand_F 17-16
CSS 6 D     10.11.13 15:30 CSS 6 B Morari CS Bucuresti 2010 J4F  29-12
CSS 6 D     10.11.13 16:30 CSS 6 CSS 5 DivB_F  37-16
             
Scoala 30 D     10.11.13 15:00 AMC HC Sc. 88 M.V. J4M  11-16
Scoala 30 D     10.11.13 16:00 AMC CSS 6 A Radu J2F 21-28 
Scoala 30 D     10.11.13 17:00 AMC CSS 3 Steaua Ghiulai J4M 10-0
             
Chiajna D     10.11.13 14:00 CS Concordia Chiajna CSM Bucuresti J4M  10-0
Chiajna D     10.11.13 15:00 CS Concordia Chiajna CSS 2 A Ivan Elena J3M  28-23

27 jocuri

Întocmit de: Presedinte Comisia de Competitii, Mihai Pirvu

Etapa 5 (din 2-3.11.2013)

Sala
Data
Ora
Echipa A
Echipa B
Categoria
Rezultat
Corbeanca S      02.11.13 10:00 CS Corbeanca AS Tonus Club MiniHand_F 7-5 (2-1)
Corbeanca S      02.11.13 11:00 CS Corbeanca CS Bucuresti 2010 J4F 11-6 (4-3)
             
           
Scoala 88 D      03.11.13 09:00  CSS 2 AS Tonus MiniHand_F  3-11
Scoala 88 D      03.11.13 10:00  CS Brazi HC.Sc. 88 M.V. Bucuresti J3M  20-17
Scoala 88 D      03.11.13 11:00  CSM Ploiesti A Puia HC.Sc. 88 M.V. Bucuresti J4M  14-5
Scoala 88 D      03.11.13 12:00  CS Brazi Scoala Copiilor Minardo J3M 22-14
Scoala 88 D      03.11.13 13:00  CSM Ploiesti A Puia CS Bucuresti 2010 J4M 32-1
             
             
Scoala 96 D      03.11.13 09:00  CSM Bucuresti A Iancu CSS Calarasi J4F 10-0
Scoala 96 D      03.11.13 09:40 CSM Bucuresti Iancu CSS Calarasi J3F 10-0
Scoala 96 D      03.11.13 10:40 CSS Calarasi AS Unirea Dobroesti J4F 0-10
Scoala 96 D      03.11.13 11:20 CSS 3 Steaua Ghiulai CTM Stroescu J4M  12-27
             
             
Agronomia D      03.11.13 16:00 CSU Agronomia Acvila HCA Phoenix DivB_F 30-29
Agronomia D      03.11.13 17:30 CSU Agronomia Acvila Aversa N.R.G DivB_M 32-26
             
             
Apollo D      03.11.13 13:30 HC Muntenia Bucuresti EVO Handbal DivB_M  23-32
Apollo D      03.11.13 15:00 CS Handbal Stefanesti HC Victoria Bucuresti DivB_M  33-18
Apollo D      03.11.13 16:30 Sport&Friends CS Viitorul Gaesti DivB_M  30-23

 La jocurile de la sala Apollo se va plati un barem de 75 lei/joc/echipa - chirie sala.

14 jocuri

Întocmit de: Presedinte Comisia de Competitii, Mihai Pirvu

Etapa 4 (din 26-27.10.2013)

Sala
Data
Ora
Echipa A
Echipa B
Categoria
Rezultat
L.Grigorescu S      26.10.13 17:00 AS Victoria Bucuresti HCA Phoenix DivB_F 38-31(18-16)
L.Grigorescu S      26.10.13 18:30 AS Victoria Bucuresti HC Muntenia DivB_M 21-29(8-14)
 
         
 
         
RAPID S      26.10.13 14:00 Rapid CS Corbeanca MiniHand_F 17-5(10-2)
RAPID S      26.10.13 15:15 Rapid CS Corbeanca J4F 23-6(14-1)
RAPID S      26.10.13 16:15 Rapid AS Tonus J3F 25-10(11-6)
 
         
L.Grigorescu D      27.10.13 18:00 CSS 3 Steaua A Sport&Friends DivB_M 50-34
L.Grigorescu D      27.10.13 19:30 EVO Aversa N.R.G. DivB_M 26-22
 
         
 
         
Scoala 88 D      27.10.13 09:00  HC Sc 88 M.V. Scoala Copiilor Minardo J3M 19-14
Scoala 88 D      27.10.13 10:00  HC Sc 88 M.V. AS Tonus Club J4M 11-25
Scoala 88 D      27.10.13 11:00  CSM Ploiesti A CSS 2 Chitulescu MiniHand_M 18-11
Scoala 88 D      27.10.13 12:00  CSS 3 Steaua A Banica CS Dinamo Bucuresti J2M 41-15
Scoala 88 D      27.10.13 13:00  CSM Ploiesti A CSS 4 Stroescu MiniHand_M 22-12
 
         
Scoala 96 D      27.10.13 09:00  CSM Buc B Cazacu CS Bucuresti 2010 J4F 35-6 (15-1)
Scoala 96 D      27.10.13 10:00  CSM Bucuresti Iancu CS Rapid J3F 20-21 (9-14)
Scoala 96 D      27.10.13 11:00  CSM Buc A Iancu CS Rapid J4F 23-11 (7-6)

Scoala 96

D      27.10.13

12:00

CSS 3 Steaua Ghiulai

CS Bucuresti 2010

J4M

23-10(12-4)

 
         
 
         
Scoala 30 D      27.10.13 15:00 AMC CS Blejoi J4M 8-28 (3-16)
Scoala 30 D      27.10.13 16:00 AMC CTM A Cheta J2F

26-24(14-9)

Scoala 30 D      27.10.13 17:00 CS Blejoi CTM Stroescu J4M 36-7(21-3)
             

Breaza

D      27.10.13

11:00

Tricolorul Breaza

CS Viitorul Gaesti

DivB_M

17-34

Breaza

D      27.10.13

12:30

Tricolorul Breaza

CS Viitorul Gaesti

J2M - amical

H.C.

             

CSS 6

D      27.10.13

 14:30

CSS 6 B Doinita

 CSS 4 Covaci Maria

J2F

14-10

CSS 6

D      27.10.13

15:30

 CSS 6 A Doinita

CSS 2 David

J4F

22-13

CSS 6

D      27.10.13

16:30

CSS 6 B Doinita

CTM Covaci

J2F

26-8

             

Sala Apollo

D      27.10.13

14:00

 PRO Gilman

AS Handbal Bucuresti

DivB_M

 38-21(22-9)

Sala Apollo

D      27.10.13

15:30

CS Handbal Stefanesti Nova'83

DivB_M

34-29(12-17)

 La jocurile de la sala Apollo se va plati un barem de 75 lei/joc/echipa - chirie sala.

26 jocuri

Întocmit de: Presedinte Comisia de Competitii, Mihai Pirvu

 

Etapa 3 (din 19-20.10.2013)

Sala
Data
Ora
Echipa A
Echipa B
Categoria
Rezultat
RAPID D      20.10.13 8:00 Rapid ACS 181 SSP Buc J3F 11-33 (4-14)
RAPID D      20.10.13 9:00 Rapid ACS 181 SSP Buc J2F 13-42 (8-20)
RAPID D      20.10.13 10:00 Rapid CSM Bucuresti B J4F 24-10 (14-1)
RAPID D      20.10.13 11:00 Rapid Tonus Club MiniHand_F 17-7 (10-4)
             
             
Scoala 30 D      20.10.13 15:00 AMC PRO Gilman DivB_M 39-41
Scoala 30 D      20.10.13 16:30 AMC CSS 2 Chitulescu J4M  
Scoala 30 D      20.10.13 17:30 AMC CSS Calarasi J2F  
             
             
Scoala 96 D      20.10.13 9:00 AS Gilman CSM Bucuresti J3F 0-10
Scoala 96 D      20.10.13 10:00 AS Gilman Scoala Copiilor Minardo J3M 0-10
Scoala 96 D      20.10.13 11:00 CSM Bucuresti Tricolorul Breaza J3F 27-18 (10-9)
             
    ;        
L.Grigorescu D      20.10.13 9:00 CSS 3 Steaua A CSS 2 Chitulescu J2M 26-27
L.Grigorescu D      20.10.13 10:00 CS Viitorul Gaesti CS Dinamo Bucuresti J2M reprog
L.Grigorescu D      20.10.13 11:00 CSS 3 Steaua B CSM Dunarea Giurgiu J2M 20-17 (11-6)
L.Grigorescu D      20.10.13 12:00 CSM Dunarea Giurgiu CS Viitorul Gaesti J2M 18-15 (13-6)
L.Grigorescu D      20.10.13 13:00 ACS 181 SSP Buc AS Unirea Dobroesti DivB_F 42-14 (21-10)
L.Grigorescu D      20.10.13 14:30 Aversa N.R.G CS Viitorul Gaesti DivB_M 42-22 (17-9)
L.Grigorescu D      20.10.13 16:00 Tricolorul Breaza AS Victoria Bucuresti DivB_M 25-45 (11-23)
L.Grigorescu D      20.10.13 17:30 AS Victoria Bucuresti CTM A Stroescu DivB_F 20-21 (9-10)
L.Grigorescu D      20.10.13 19:00 CSS 5  CTM B Stanescu DivB_F 21-31 (6-11)
             
             
Agronomia D      20.10.13 15:30 CSU Agronomia Acvila Nova'83 DivB_F 31-24 (15-14)
Agronomia D      20.10.13 17:00 CSU Agronomia Acvila Nova'83 DivB_M 31-40 (14-19)
             
             
CSS 6 D      20.10.13 15:00 CSS 6 Radu CSS Calarasi J2F 30-23 (15-11)
CSS 6 D      20.10.13 16:00 CSS 6 A Doinita CS Corbeanca J4F 26-3 (13-1)
CSS 6 D      20.10.13 17:00 CSS 6 Morari EVO Handbal DivB-F 51-17 (25-8)
             
             
Scoala 88 D      20.10.13 9:00 HC Sc. 88 M.V. Buc CSS 3 Steaua J3M 6-22
Scoala 88 D      20.10.13 10:00 CSM Ploiesti B CS Balotesti MiniHand_M 6-8
Scoala 88 D      20.10.13 11:00 CS Balotesti HC Sc. 88 M.V. Bucuresti J4M 16-28
Scoala 88 D      20.10.13 12:00 HC Sc. 88 M.V. Buc CSM Ploiesti B MiniHand_M 11-3
Scoala 88 D      20.10.13 13:00 CS Corbeanca HC Sc. 88 M.V. Bucuresti MiniHand_F 11-1
             
             
Chiajna D      20.10.13 15:00 Concordia Chiajna CTM  J3M 32-21
Chiajna D      20.10.13 16:00 Concordia Chiajna CTM J4M 16-11

31 jocuri

Întocmit de: Presedinte Comisia de Competitii, Mihai Pirvu

Etapa 2 (din 12-13.10.2013)

Sala
Data
Ora
Echipa A
Echipa B
Categoria
Rezultat
RAPID D     13.10.13
15:30
CSM Bucuresti A ACS Unirea Dobroesti J4F 47-10 (25-2)
             
Scoala 30 D      13.10.13
15:00
CSM Bucuresti AMC J4M reprog
Scoala 30 D      13.10.13
16:00
CTM B Covaci AMC J2F 18-19 (8-8)
Scoala 30 D      13.10.13
17:00 
AMC AS Handbal Bucuresti DivB_M 36-20 (17-9)
           
Scoala 96 D      13.10.13
9:00
CSS 2 CS Miramar MiniHand_F 8-14 (3-7)
Scoala 96 D      13.10.13
10:00
CSO Voluntari CSM Bucuresti J3F 15-25 (7-11)
Scoala 96 D      13.10.13
11:00
CSO Voluntari CSS 2 J4F 13-10 (4-1)
           
L.Grigorescu D      13.10.13
13:00
HC Arges Pitesti CSS 3 Steaua A  J2M 22-20 (10-9)
L.Grigorescu D      13.10.13
14:00
CTM A Stoica CSS 2 Chitulescu J2M 18-34 (9-18)
L.Grigorescu D      13.10.13
15:00
HC Arges Pitesti CS Dinamo Bucuresti J2M 35-17 (17-6)
L.Grigorescu D      13.10.13
16:00
CSS 2 Gherghe HC Muntenia DivB_M 28-40 (11-18)
L.Grigorescu D      13.10.13
17:30
CS Handbal Stefanesti ACS Unirea Dobroesti DivB_M 49-26 (22-11)
           
           
Agronomia D      13.10.13
15:30
CSU Agronomia  CSS 3 Steaua A Dia DivB_M 26-19 (14-11)
Agronomia D      13.10.13
17:00
Aversa N.R.G. CSS 3 Steaua B Banica DivB_M 37-25 (17-12)
           
CSS 6 D      13.10.13
15:00
CSS 6 B Morari CS Rapid J4F 17-22 (7-10)
CSS 6 D      13.10.13
16:00
CSS 6 Morari CS Rapid MiniHand_F 7-19 (0-10)
           
Scoala 88 D      13.10.13
9:00
H.C.Sc. 88 M.V. CS Concordia Chiajna J3M 9-34 (6-14)
Scoala 88 D      13.10.13
10:00
H.C.Sc. 88 M.V. CS Blejoi J4M 7-22 (3-13)
Scoala 88 D      13.10.13
11:00
CS Concordia Chiajna CSM Ploiesti A Puia J4M 9-18 (4-8)
Scoala 88 D      13.10.13
12:00
CSS 2 CS Blejoi J4M 5-16 (1-11)
Scoala 88 D      13.10.13
13:00
CSM Ploiesti A Puia H.C.Sc. 88 M.V. MiniHand_M 18-17 (7-8)

22 jocuri

Întocmit de: Presedinte Comisia de Competitii, Mihai Pirvu

 

Etapa 1 (din 05-06.10.2013)

Sala
Data
Ora
Echipa A
Echipa B
Categoria
Rezultat
Scoala 30 D      06.10.13 15:00 AMC CS Bucuresti 2010 J4M 21-5 (10-4)
Scoala 30 D      06.10.13 16:00 Viitorul Gaesti CSS 3 Steaua B J2M 20-20 (11-10)
Scoala 30 D      06.10.13 17:00  AMC CS Viitorul Gaesti DivB-M 34-24 (16-7)
           
           
Scoala 96 D      06.10.13 9:00 CSM Bucuresti CS Balotesti J3F 41-8 (22-2)
Scoala 96 D      06.10.13 10:00 CS Balotesti CSM Bucuresti MiniHand-M 12-16 (5-8)
Scoala 96 D      06.10.13 11:00 CSM Bucuresti A Iancu CS Bucuresti 2010 J4F 52-6 (26-0)
           
             
L.Grigorescu D      06.10.13 13:00 Nova'83 CSS 3 Steaua A DivB-M 19-19 (9-10)
L.Grigorescu D      06.10.13 14:20 PRO Gilman Tricolorul Breaza DivB-M 31-23 (13-13)
L.Grigorescu D      06.10.13 15:40 ACS Unirea Dobroesti HC Muntenia DivB-M 16-37 (8-20)
           
           
CSS 6 D      06.10.13 14:30 CSS 6 ACS Unirea Dobroesti J3F 29-11 (14-5)
CSS 6 D      06.10.13 15:30 CSS 6 A Doinita CSM Bucuresti B J4F 22-6 (15-4)
CSS 6 D      06.10.13 16:30 CSS 6 CSU Agronomia Acvila DivB-F 29-20 (12-10)
           
           
Scoala 88 D      06.10.13 9:00 H.C.Sc. 88 M.V. CSM Bucuresti J4M 21-3 (9-1)
Scoala 88 D      06.10.13 10:00 H.C.Sc. 88 M.V. N.R.G J3M reprog
Scoala 88 D      06.10.13 11:00 H.C.Sc. 88 M.V. CSM Bucuresti Minihand-M reprog
Scoala 88 D      06.10.13 12:00 H.C.Sc. 88 M.V. CSS 2 Minihand-F 12-6 (1-3)
Scoala 88 D      06.10.13 13:00 H.C.Sc. 88 M.V. CS Balotesti Minihand-M 7-5 (3-2)

17 jocuri

Întocmit de: Presedinte Comisia de Competitii, Mihai Pirvu

 

 

 

 

Corbeanca S 15.03.'14

 

17:30 CSS 6 B Morari CSS 2 A David Doina J4F
       
       
17:30 CSS 6 B Morari CSO Volutnari J4F
       
       
18:00 CSS 3 Steaua A Dia CSS 3 Steaua B Banica DivB_M
       
       
18:30 Tricolorul Breaza Aversa N.R.G. DivB_M

 

16:00 HC Muntenia CS Handbal Stefanesti DivB_M
       
17:30 EVO Handbal Nova'83 DivB_M
       
       
       
16:00 Invinsa Semif 1 Invinsa Semif 2 DivB_M
       
17:30 Invingatoare Semif 1 Invingatoare Semif 2 DivB_M
Go to top