LUNI , 02.10.2017, ora 19:00 la Sediul FRH -  echipele interesate se pot  inscrie in  noua editie a Campionatelor Municipale de Handbal,  2017 - 2018, la juniori sau pana la data de 08.10.2017  pe aresa de email Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Scopul acestei intalniri este acela de a stabili modul de lucru (organizare jocuri, regulament)  la juniori pentru sezonul care urmeaza.

De asemenea echipele sunt obligate a prezenta si adresa cu sala de jocuri sportive unde-si desfasoara jocurile cand sunt considerate gazde.

Documente necesare inscrierii echipelor in competitia municipala:
        Cerere de inscriere (click pe link) din partea clubului, asociatiei sportive, sectiei, universitatii, liceelor,  scolilor cu program sportiv, (clase), asociatii sportive de drept  privat, alte grupari cu profil handbal si care nu au scop lucrativ  sau patrimonial,  in conformitate cu  art. 3 din Statutul A.M.H. Buc., semnata si stampilata de club.
        Cerere de afiliere (click pe link) , pentru cei care nu sunt deja afiliati la A.M.H. Buc., nu este cazul echipelor din provincie.
        Tabel nominal sportivi (click pe link) , de trimis OBLIGATORIU in format electronic pe adresa de mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. .
        Cei care nu au tabelul cu jucatorii trimis pana la data mentionata mai sus nu vor fi programati in campionat pana la intrunirea conditiilor.

Toate platile catre AMH Bucuresti se vor face direct contul AMH si va fi adusa dovada platii (cont CEC: RO37CECEB60732RON0320499 ).

   
      Orice alt document care sa ateste calitatea si dreptul celor in cauza  sa  poata  participa  la competitii  municipale de handbal.

Prezenta: 
Mihai Pirvu
 
CSM Bucuresti - Margulescu Aurelia
CSS 2 Dogarescu George
CSO Pantelimon Preotescu Niculina
ACS Vulturii Paul Ghiorghiu
CSS 6 Rogoz Radu
ACS Corbeanca Bojan Simonovici
CSS Ilfov Manea Georgiana
CSO Voluntari Lupu Marian

 

Schimbari Regulament (fata de anul trecut):
Contact:
ROGOZ Radu - 0736.366.895 - feminin
GHIORGHIU Paul - 0726.611.618 - masculin

Sala se da cu minim 3 jocuri

Indisponibilitati = maxim 1 / tur

Nu este permisa folosirea jucatorilor de pe un lot pe altul pana la Turneele Semifinale si/sau Finale chiar daca apartin aceluiasi club

Se va juca tur-retur (retur - in functie de disponibilitate Sali /timp)
Se vor juca turnee  - fara turneu semifinal - echipele de pe locurile 1-4 se duc la Turneu Semifinal
Se accepta DECAT jucatori mai mici cu 2 ani decat limita inferioara de varsta

 
ECHIPE INSCRISE FEMININ

J1F   J2F   J3F   J4F   MiniH_F
1 ACS Corbeanca   ACS Corbeanca   Tonus   Tonus   CSS 2 Dogarescu
2     CSO Voluntari Lupu   ACS Corbeanca   CSO Voluntari Lupu   CSM Bucuresti A Dinu
3     CSS 6 A Morari   CSS 2 Nita   CSS 2 Dogarescu   CSM Bucuresti B Butulescu
4         CSS Ilfov   CSM Bucuresti A Culinovschi
  CSM Bucuresti C Ionescu
5         CSO Voluntari Curea   CSM Bucuresti B Marcu   CSM Bucuresti D Morosanu
6         CSM Bucuresti A Moise   ACS Vulturii A Buc   CSO Pantelimon A Preotescu
7         CSM Bucuresti B Alupoaie
  ACS Vulturii B Buc   CSO Pantelimon B Preotescu
8         ACS Vulturii Buc   CSS 6 A Morari   ACS Vulturii Buc
9         CSS 6 A Morari   CSS 6 B Buzica   ACS Unirea Dobroesti
10         CSS 6 B Predoiu   CSS 6 C Buzica   CS Rapid
11         ACS Unirea Dobroesti   CSO Pantelimon David   CSO Pantelimon C David
12          CS Concordia Chiajna   CS Rapid   ACS Scoala 80
13             ACS Unirea Dobroesti    
14                  

 

 Echipe inscrise MASCULIN

J1M   J2M   J3M   J4M   MiniHand_M
1      CSA Steaua Buc   Tonus   CSM Bucuresti A Roata
  CSM Bucuresti A Nistor
2         CSO Voluntari Lupu   CSM Bucuresti B Stefanescu
  CSM Bucuresti B Barcan
3         CSM Bucuresti A Vasile   Talentul este Cheia   CSM Bucuresti C Avadanii
4         CSM Bucuresti B Roata
  CSS 2 A   CSM Bucuresti D Hossu
5         Handball School Gratia   CSS 2 B   Talentul este Cheia
6         CSA Steaua Buc   CSA Steaua Buc   CSS 2
7         ACS Piticu Fetesti   ACS Piticu Fetesti   Tectonic
8             Tectonic   ACS Scoala 80
9             CS Concordia Chiajna   CS Concordia Chiajna
10                  
11                  

 

Inscrierile la data de 10.10.2017 ora 16:10

Go to top