-ECHIPA- a trimis cererea de inscriere + tabelul cu jucatori
Echipele care nu au trimis toate documentele necesare nu vor fi programate la jocuri

Seniori (DIVIZIA B)

 Nr. Crt Divizia B Masculin   Nr. Crt Divizia B Feminin
1 Tectonic 1 HC Victoria
2 EVO Handbal 2 Acvila
3 HC Victoria 3 ACSU Dobroesti
4 Aversa 4 HCO Muntenia
5 SC. 88 M.V. 5 AS N.R.G.
6 Nova '83 6 AS Onix
7 AS N.R.G. 7 Sport & Friends
8 Sport & Friends 8 CSA Steaua
9 AS Handbal    
10 CT Media    
11 ACS Sarmis    
12 HCO Muntenia    

Juniori + COPII

  J1F J2F J3F J4F MiniH-F
1 CTM Stroescu CSM Bucuresti Strat CSM Bucuresti Moise CSM Bucuresti A Moise CSM Bucuresti A Dinu
2  CSS Calarasi CS Rapid CS Rapid CSM Bucuresti B Culinovschi CSM Bucuresti B Butulescu
3   CSO Voluntari AS Gratia Handball Schooll CSM Bucuresti C Barcan CSM Bucuresti C Popescu
4   CSS 6 Ile CSA Steaua CS Rapid Tectonic
5   CTM Media Cheta CSS 2 A Nita ACS Tonus CS Rapid
6    CSS 2 - retrasa 12.12.2016
CSS 6 A Ile Vulturii Bucuresti ACS Tonus
7    ACS Unirea Dobroesti CSS 6 B Predoiu AMC Vulturii Bucuresti
8    ACS Kira Targoviste  ASC Corbeanca CSO Voluntari A Lupu CSA Steaua
9    CSO Pantelimon   ACS Unirea Dobroesti CSO Voluntari B Curea CSS 6 A Ile
10     CSS Calarasi  CSO Pantelimon CSS 6 A Ile CSS 6 B Buzica
11       CSS Calarasi CSS 6 B Buzica  AS Scoala 80
12      Sc.Gen.Poieni CSS 6 C Buzica   CS Danubius Calarasi
13         CS Danubius Calarasi   ACS Unirea Dobroesti
14         ACS Unirea Dobroesti  CSS 2 Dogarescu
15       CSM Ploiesti Opincariu  CSO Pantelimon
16       CSS 2 Dogarescu  Fortuna
17       CSO Pantelimon  CSM Ploiesti Opincariu
18           Scoala Copiilor Minardo

              

  J1M J2M J3M J4M MiniH-M
1 Dinamo AMC Dinamo AMC Scoala 88 M.V. CSM Bucuresti A Vasile CSM Bucuresti A Avadanii
2 CTM Stroescu CSS 2 Gherghe CSM Bucuresti A Apostol CSM Bucuresti B Alupoaie
CSM Bucuresti B Stefanescu
3   CTM Oprea CSM Bucuresti B Vasile CSM Bucuresti C Alupoaie CSM Bucuresti C Nistor
4     Tectonic Dinamo AMC Tectonic
5     AS Gratia Handball Schooll CSA Steaua CSA Steaua
6     Dinamo AMC CS Balotesti CS Balotesti
7     CSO Voluntari CSS 2 Lambru CSS 2 Gherghe
8     CSS 2 Nae Constelatia Giurgiu  AS Scoala 80
9     CTM Francu CSM Ploiesti   CS Danubius Calarasi
10      ACS Unirea Dobroesti  Scoala Copiilor Minardo  Fortuna A
11       Tectonic  Fortuna B
12        Fortuna  
Go to top