Programul Jocurilor Juniori 2017-2018

Orice sanctiune disciplinara (cartonas rosu/ descalificare) acordate vor fi transmise in scris catre Vicea Viorel <Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. si la numarul de telefon 0726.356.559 imediat dupa sfarsitul jocului

Etapa 1 | Etapa 2 | Etapa 3 | Etapa 4 | Etapa 5 | Etapa 6 | Etapa 7 | Etapa 8 | Etapa 9| Etapa 10 | Etapa 11 | Etapa 12 | Etapa 13 Etapa 14 | Etapa 15 | Etapa 16 | Etapa 17 | Etapa 18 | Etapa 19 | Etapa 20 | Etapa 21 | Etapa 22 | Etapa 23 | Etapa 24 |Etapa 25

Etapa 26 (din 21-22.04.2018) 

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Sc. 96 Sambata 21.04.2018      
11:30 Tonus Scoala Copiilor Minardo J4F  
12:30 CSM Bucuresti D Hossu CSM Bucuresti C Avadanii miniB  
13:15 CSM Bucuresti A Nistor CSM Bucuresti B Barcan miniB  
14:00 CSM Bucuresti D Hossu CSM Bucuresti B Barcan miniB  
14:45 CSM Bucuresti C Avadanii CS Concordia Chiajna miniB  
15:30 CSM Bucuresti D Hossu CS Concordia Chiajna miniB  
         
Sc. 64 Sambata 21.04.2018      
13:00 ACS Vulturii Buc CSO Pantelimon B Preotescu miniF  
14:00 ACS Vulturii Buc Fortuna miniF  
15:00 ACS Vulturii Buc CSO Pantelimon A Preotescu J4F  
16:00 ACS Vulturii Buc Fortuna J4F  
         
Sc. 205 Sambata 21.04.2018      
16:00 ACS Scoala 80 Tectonic miniB  
16:45 CSS2 Tectonic miniB  
17:30 ACS Scoala 80 CSS2 miniB  
18:15 CSA Steaua Minardo J4B  
19:15 ACS Scoala 80 Talentul este Cheia miniB  
         
Sc. 96 Duminica 22.04.2018      
10:30 CSM Bucuresti D Morosanu Sc. 80 Hantau miniF  
11:20 CSM Bucuresti B Butulescu CSS 2 Dogarescu miniF  
12:10 CSM Bucuresti A Dinu Sc. 80 Hantau miniF  
13:00 CSM Bucuresti C Ionescu CSS 2 Dogarescu miniF  
14:00 CSM Bucuresti B Marcu CSS 2 Dogarescu J4F  

 

 

 

Etapa 25 (din 15.04.2018)

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
CSS6 Duminica 15.04.2018      
10:00 CSS 6 A Morari CSS 6 B Buzica J4F 19-16 
11:00 CSM Bucuresti B Butulescu Sc. 80 Hantau miniF 13-7 
11:45 CSS 6 A CSS 6 B  J2F  
         
Sc. 96 Duminica 15.04.2018      
10:00 CSM Bucuresti D Morosanu CS Rapid miniF 18-7 
10:45 CS Rapid CSO Voluntari Lupu J4F 22-13
11:45 CSM Bucuresti B Marcu CSO Pantelimon A Preotescu J4F 25-8
12:45 CSM Bucuresti A Dinu CSO Pantelimon B Preotescu miniF 10-7
13:30 CSM Bucuresti B Marcu CSO Voluntari Lupu J4F 32-8 

 

 

 Etapa 24 (din 04.04.2018)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
CSS6 Sambata 04.04.2018      
12:00 CSS 6 A Morari LPS Buzau J4F  
13:00 CSS 6 C Buzica CSM Bucuresti A Culinovschi J4F 9-32 
14:00 CSS 6 B Buzica LPS Buzau J4F  
15:00 CSS 6  LPS Buzau J4F  

 

 

Etapa 23 (din 31.03.2018)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Sc. 96 Sambata 31.03.2018      
11:30 CSM Bucuresti B Butulescu CSO Pantelimon A Preotescu miniF  
12:15 CSM Bucuresti D Hossu CSM Bucuresti A Nistor miniB  5-15
13:00 CSM Bucuresti D Morosanu CSO Pantelimon A Preotescu miniF 16-13 
13:45 CS Rapid CSO Pantelimon B Preotescu miniF 13-14
14:30 CSM Bucuresti A Nistor CS Concordia Chiajna miniB  17-7
15:15 CSM Bucuresti D Hossu ACS Scoala 80 miniB  13-10
16:00 CSM Bucuresti B Barcan CSM Bucuresti C Avadanii miniB  11-15
16:45 CS Concordia Chiajna ACS Scoala 80 miniB  13-16
         
         
Sc. 205 Sambata 31.03.2018      
15:30 ACS Vulturii A Buc Piticu Fetesti J4F  23-6
16:30 CSO Pantelimon David Piticu Fetesti J4F  26-18
17:30 ACS Vulturii A Buc Danubius Calarasi J4F  12-6
18:30 CSO Pantelimon David Danubius Calarasi J4F  18-14
19:30 ACS Vulturii A Buc CSO Pantelimon David J4F  26-20
         
CSS6 Sambata 31.03.2018      
12:00 CSS 6 B Buzica AHC Olimpia Braila J4F  
13:00 CSS 6 C Buzica CSO Pantelimon David J4F 11-28 
14:00 CSS 6 A Morari AHC Olimpia Braila J4F  

 

 

Etapa 22 (din 24.03.2018)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Sc. 96 Sambata 24.03.2018      
         
11:00 CSM Bucuresti B Marcu Scoala Copiilor Minardo J4F  
12:00 CSM Bucuresti A Roata CSA Steaua J4B  
13:00 CSM Bucuresti B Barcan Tectonic miniB  
13:45 CSM Bucuresti B Stefanescu CSA Steaua J4B  
14:45 Rapid Sc.80 miniF 9-18 
         
         
Sc. 64 Sambata 24.03.2018      
13:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Bucuresti C Ionescu miniF 10-4 
14:00 ACS Vulturii A Buc CSO Pantelimon David J4F 18-22 
15:00 ACS Vulturii Buc CSM Bucuresti C Ionescu miniF 28-2 
16:00 ACS Vulturii A Buc ACS Vulturii B Buc J4F 35-21 
         
Sc. 205 Sambata 24.03.2018      
16:00 TEC Fortuna J4 31-7 
16:50 TEC Fortuna miniB 15-12 
17:30 Scoala Copiilor Minardo Fortuna J4 15-13 
18:20 Chiajna Fortuna  miniB 1-10 
19:00 TEC Chiajna J4B 34-23 
19:50 TEC Chiajna miniB  

 

CSS6 Sambata 24.03.2018      
11:00 CSS 6 A Morari CSS 2 Dogarescu J4F 26-22 
12:00 CSS 6 B Buzica CSS 6 B Predoiu J3F 31-19 
13:00 CSS 6 C Buzica CSS 2 Dogarescu J4F 14-18 

 

 

 

 

Etapa 21 (din 17.03.2018)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Sc. 96 Sambata 17.03.2018      
13:00 CSM Bucuresti A Dinu CSM Bucuresti C Ionescu miniF 11-4 
13:45 CS Rapid CSS 2 Dogarescu miniF 9-13 
14:30 CSM Bucuresti Avadanei Tectonic miniB 16-9 
15:15 CSM Bucuresti D Morosanu CSS 2 Dogarescu miniF 14-20 
         
CSS6 Sambata 17.03.2018      
10:00 CSS 6 C Buzica CS Rapid J4F 18-18 
10:50 CSS 6 C Buzica ACS Unirea Dobroesti A J4F 15-20
11:45 CSS 6 B Buzica CS Rapid J4F 10-0

  

 

 Etapa 20 (din 10-11.03.2018)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
         
Dobroesti Sambata 10.03.2018      
10:00 CSS 2 Nita CSS Ilfov J3F 18-9 
11:00 ACS Unirea Dobroesti A CSS 2 Dogarescu J4F 18-19 
12:00 ACS Unirea Dobroesti CSS 2 Dogarescu miniF 16-18
13:00 Scoala Copiilor Minardo Tectonic J4M 11-27
         
Sc. 96 Sambata 10.03.2018      
9:00 CSM Bucuresti B Butulescu CSM Bucuresti D Morosanu miniF 10-9 
9:45 CSO Voluntari Lupu Scoala Copiilor Minardo J4F 27-16 
11:00 CSM Bucuresti A Culinovschi Axiopolis Cernavoda J4F  
12:00 CSM Bucuresti A Roata Axiopolis Cernavoda J4M  
13:00 CSM Bucuresti B Marcu Axiopolis Cernavoda J4F  
14:00 CSM Bucuresti B Stefanescu Axiopolis Cernavoda J4M  
         
Sc 205 Sambata 10.03.2018      
15:30 TEC ACS Academia Junori J4M 26-1 
16:30 TEC ACS Academia Junori miniM 22-11
17:30 Vulturii Bucuresti ACS Academia Junori J4F 26-3 
18:30 Vulturii Bucuresti ACS Academia Junori miniF  
         
CSS6 Duminica 11.03.2018      
16:15 CSS 6 A Morari Tonus J4F 21-14 
17:10 CSS 6 B Buzica CSO Mizil J4F 20-18 
18:10 CSS 6 C Buzica CSM Bucuresti B Marcu J4F 13-18 

 

 

 

 Etapa 19 (din 03.03.2018)

 

Sc. 64 Sambata 03.03.2018    
13:00 TEC Fortuna J4B    34-7
14:00 ACS Vulturii A Buc CSM Bucuresti B Marcu J4F     21-11
15:00 ACS Vulturii B Buc Fortuna J4F     26-12
16:00 ACS Vulturii Buc Fortuna miniF 26-11

 

 

 

Etapa 18 (din 24-25.02.2018)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Dobroesti Sambata 24.02.2018      
15:00 ACS Unirea Dobroesti CSO Voluntari Lupu J4F 19-16 
16:00 Tonus CSO Voluntari Lupu J4F 28-7
17:00 ACS Unirea Dobroesti Tonus J4F 16-20 
         
Sc. 64 Sambata 24.02.2018      
9:00 ACS Vulturii Buc Fortuna miniF  20-11
10:00 ACS Vulturii B Buc Fortuna J4F  29-3
         
Lic Antim Ivireanu Sambata 24.02.2018      
11:00 Fortuna CSA Steaua miniB  9-16
12:00 Fortuna CSA Steaua J4B  1-16
         
Sc. 205 Sambata 24.02.2018      
16:00 TEC Tectonic J4B  16-7
17:00 TEC Chiajna miniB  15-8
17:45 Tectonic Chiajna J4B  25-21
18:45 TEC Tectonic miniB  15-17
19:30 TEC Chiajna J4B  21-11
20:30 Chiajna Tectonic miniB  15-7
         
Elite Duminica 25.02.2018      
15:30 CSM Bucuresti D Morosanu CSM Bucuresti A Dinu miniF 5-8 
16:30 CSM Bucuresti A Culinovschi CSS 6 A Morari J4F 27-15 
17:30 CSM Bucuresti A Culinovschi CSM Bucuresti B Marcu J4F 28-11 
         
Sc. 32 Duminica 25.02.2018      
9:00 CSS 2 Dogarescu CSO Voluntari Lupu J4F 29-7 
10:00 CSS 2 Dogarescu Scoala Copiilor Minardo J4F 32-13

 

 

 Etapa 17 (din 17-18.02.2018)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
CSS6 Sambata 17.02.2018      
10:00 CSS 6 A Morari ACS Vulturii A Buc J4F 26-19 
11:00 CSS 6 B Buzica CS Breaza J4F 28-26 
12:00 CSS 6 C Buzica ACS Vulturii B Buc J4F  0-10
13:00 CSS 6 A Morari CS Breaza J4F 30-13 
14:00 CSS 6 B Buzica CSO Voluntari Lupu J4F 40-14 
15:00 CSS 6 Morari CSS 6 B Predoiu J2F 34-13
16:00 CSS 6 B Predoiu CSO Voluntari Curea J3F 44-10 
         
Elite Duminica 18.02.2018      
15:00 CSM Bucuresti B Marcu CSO Pantelimon David J4F 12-23 
15:50 CSM Bucuresti B Butulescu CSS 2 Dogarescu miniF 13-10 
16:30 CSM Bucuresti A Culinovschi CSO Pantelimon David J4F 19-14
17:20 CSM Bucuresti B Marcu Tonus J4F 14-8 
18:10 CSM Bucuresti D Morosanu ACS Unirea Dobroesti miniF   6-9 

 

Sc. 205 Sambata 17.02.2018    
16:00 TEC Fortuna J4M
17:00 TEC Fortuna miniM

 

Sc. 32 Duminica 18.02.2018    
09:00 CSS 2 Dogarescu Scoala Copiilor Minardo J4F  lipsa arbitrii
10:00 CSS 2 Dogarescu CSM Bucuresti A Dinu miniF    lipsa arbitrii

 

Etapa 16 (din 10-11.02.2018)

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Pantelimon Sambata 10.02.2018      
12:00 CSS 2 Dogarescu Sc. 80 Hantau miniF  
13:00 CSO Pantelimon B Preotescu Fortuna miniF  
14:00 CSO Pantelimon A Preotescu Fortuna J4F 13-8 
15:00 CSO Pantelimon David Fortuna miniF 9-11 
         
CSS6 Duminica 11.02.2018      
11:45 CSS 6 B Buzica Axiopolis Cernavoda J4F 29-20 
12:40 CSS 6 B Predoiu Axiopolis Cernavoda J3F 21-15 
13:40 CSS 6 C Buzica Axiopolis Cernavoda J4F  
14:30 CSS 6 B Buzica ACS Unirea Dobroesti B J4F 28-6 
15:30 CSS 6 A Morari ACS Unirea Dobroesti A J4F 29-18 

 

 

Etapa 15 (din 03-04.02.2018)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Sc. 64 Sambata 03.02.2018      
9:00 ACS Vulturii A Buc CSO Voluntari Lupu J4F 32-7
10:00 ACS Vulturii Buc Sc. 80 Hantau miniF 18-2 
11:00 ACS Vulturii B Buc CSS 6 B Buzica J4F 12-30 
         
Lic. Antim Ivireanu Sambata 03.02.2018      
11:00 Fortuna Scoala Copiilor Minardo J4M  
         
Dobroesti Duminica 04.02.2018      
13:30 ACS Unirea Dobroesti CSO Pantelimon A Preotescu miniF 11-8
14:15 CSO Pantelimon David Scoala Copiilor Minardo J4F 37-11
15:15 ACS Unirea Dobroesti CSO Pantelimon David miniF 6-5
16:00 CSO Pantelimon David CSO Pantelimon B Preotescu miniF 5-9
16:45 ACS Unirea Dobroesti Scoala Copiilor Minardo J4F 22-15
         
Elite Duminica 04.02.2018      
12:30 CSM Bucuresti B Butulescu CSM Bucuresti C Ionescu miniF 19-5 
13:30 CSM Bucuresti A Culinovschi CS Rapid J4F 38-9 
14:30 CSM Bucuresti A Dinu CS Rapid miniF 21-6 
15:15 CSM Bucuresti B Marcu CS Rapid J4F 16-10 

 

 

 

Etapa 14 (din 27-28.01.2018)

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Pantelimon Sambata 27.01.2018      
10:30 CSO Pantelimon B Preotescu CSO Pantelimon A Preotescu miniF 5-7 
11:15 CSO Pantelimon A Preotescu CSO Pantelimon David miniF 14-5 
12:00 CSO Pantelimon David CSO Voluntari Lupu J4F 25-3 
         
CSS6 Duminica 28.01.2018      
15:00 CSS 6 B Buzica Tonus J4F 24-14 
16:00 CSS 6 A Morari CSS 6 C Buzica J4F 35-15
17:00 CSS 6 A Morari ACS Corbeanca J2F 10-0 
         
Dobroesti Duminica 28.01.2018      
10:30 ACS Unirea Dobroesti A Scoala Copiilor Minardo J4F 26-14 
11:30 ACS Unirea Dobroesti Sc. 80 Hantau miniF  0-10
12:30 ACS Unirea Dobroesti B CSO Voluntari Lupu J4F 10-20 
         
Elite Duminica 28.01.2018      
09:00 CSM Bucuresti B Butulescu CSM Bucuresti A Dinu miniF 7-8 
09:45 CSM Bucuresti B Marcu CSS 2 Dogarescu J4F 11-18 
10:45 CSM Bucuresti C Ionescu CSS 2 Dogarescu miniF 11-19 
11:30 CS Rapid CSS 2 Dogarescu J4F  31-19
         
12:30 CSM Bucuresti A Culinovschi ACS Vulturii B Buc J4F  26-13
13:30 CSM Bucuresti D Morosanu ACS Vulturii Buc miniF  7-19
14:15 CSM Bucuresti A Culinovschi ACS Vulturii A Buc J4F  HC

 

 

 

Etapa 13 (din 20-21.01.2018)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Sc. 205 Sambata 20.01.2018      
16:00 ACS Vulturii Buc CSS2 Nita J3F  32-5
17:00 ACS Vulturii Buc CSS2 miniF  19-9
18:00 ACS Vulturii Buc A CSS2 J4F  24-7
         
Lic. A. Ivireanu Sambata 20.01.2018      
10:30 Fortuna Sc. 80 Hantau miniF 6-8 
11:30 Fortuna Scoala Copiilor Minardo J4B 10-10 
         
Pantelimon Sambata 20.01.2018      
10:00 CSO Pantelimon A Preotescu Rapid miniF 9-5 
10:45 CSO Pantelimon B Preotescu CSO Pantelimon David miniF 12-3 
11:30 CSO Pantelimon David Rapid J4F  33-11
12:15 CSO Pantelimon David Rapid miniF  13-7
         
Sc. 96 Duminica 21.01.2018      
10:00 CSM Bucuresti A Nistor Tectonic miniB 10-0 
10:45 CSM Bucuresti C Avadanii ACS Scoala 80 miniB 12-15 
11:30 CSM Bucuresti D Hossu Tectonic miniB 14-5
12:15 CSM Bucuresti C Ionescu CSM Bucuresti D Morosanu miniF 10-13 
         
Elite Duminica 21.01.2018      
14:00 CSM Bucuresti B Marcu CSS Calarasi J4F amanat 
14:50 CSM Bucuresti B Butulescu CSS2 miniF 14-11
15:30 CSM Bucuresti A Culinovschi Tonus J4F 29-8 
16:20 CSM Bucuresti A Dinu CSS2 miniF 8-16 
17:00 CSM Bucuresti A Roata Talentul este Cheia j4B 23-14 
17:50 CSM Bucuresti B Barcan Talentul este Cheia miniB 3-8
18:30 Talentul este Cheia CSA Steaua j4B 21-18 

 

 

 

Etapa 12 (din 13-14.01.2018)

 

         
 
Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
CSS6 Sambata 13.01.2018      
10:00 CSS 6 A Morari CSO Voluntari Curea J3F 61-4
11:00 CSS 6 A Morari CSO Voluntari Lupu J4F 45-8 
12:00 CSS 6 B Buzica CSM Ploiesti Opincariu J4F 34-17
13:00 CSS 6 C Buzica CSO Voluntari Lupu J4F 34-9
14:00 CSS 6 A Morari CSM Ploiesti Opincariu J4F 25-12
15:00 CSS 6 A Morari CSO Voluntari Lupu J2F 49-8 
         
Sc. 64 Sambata 13.01.2018      
13:00 ACS Vulturii A Buc Scoala Copiilor Minardo J4F  37-4
14:00 ACS Vulturii Buc CSO Pantelimon B Preotescu miniF  17-2
15:00 ACS Vulturii Buc CS Concordia Chiajna J3F  25-20
16:00 ACS Vulturii B Buc ACS Unirea Dobroesti A J4F  16-17
         
Dobroesti Duminica 14.01.2018      
10:30 ACS Unirea Dobroesti CSS Ilfov J3F 37-2 
11:30 CSS Ilfov CS Concordia Chiajna J3F 25-9 
12:30 ACS Unirea Dobroesti CS Concordia Chiajna J3F 24-7
         
Elite Duminica 14.01.2018      
15:00 CSM Bucuresti B Butulescu Sc. 80 Hantau miniF 13-9 
15:40 CSM Bucuresti B Alupoaie CSS 2 Nita J3F 44-8 
16:40 CSM Bucuresti A Dinu ACS Unirea Dobroesti miniF 10-7 
17:15 CSM Bucuresti A Culinovschi ACS Unirea Dobroesti A J4F 24-8 
18:05 CSM Bucuresti B Marcu ACS Unirea Dobroesti B J4F 21-4 
         
Sc. 96 Duminica 14.01.2018      
09:00 CSM Bucuresti C Ionescu CSO Pantelimon A Preotescu miniF 4-10 
09:45 CSM Bucuresti B Stefanescu CSA Steaua J4B 14-25 
10:45 CSM Bucuresti D Morosanu CS Rapid miniF  
11:30 CS Rapid Tonus J4F 20-18 
12:30 CSM Bucuresti C Avadanii Talentul este Cheia miniB 14-15 
13:15 CSM Bucuresti A Nistor Sc. 80 Hantau miniB 21-17 
14:00 CSM Bucuresti C Avadanii CSM Bucuresti D Hossu miniB  
14:45 CSM Bucuresti B Barcan CS Concordia Chiajna miniB 8-9 
     
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

 

 

Etapa 11 (din 6-7.01.2018)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
CSS6 Sambata 06.01.2018      
10:00 CSS 6 A Morari ACS Vulturii B Buc J4F  31-13
11:00 CSS 6 C Buzica ACS Vulturii A Buc J4F    6-26
12:00 CSO Pantelimon A Preotescu ACS Vulturii Buc miniF    7-15
13:00 CSS 6 B Predoiu ACS Vulturii Buc J3F   27-29
14:00 CSS 6 B Buzica CSS 6 C Buzica J4F   24-7
         
Dobroesti Duminica 07.01.2018      
10:00 ACS Unirea Dobroesti CSO Pantelimon B Preotescu miniF  8-9
11:00 ACS Unirea Dobroesti B Scoala Copiilor Minardo J4F  21-20
12:00 ACS Unirea Dobroesti CSO Pantelimon David

miniF   

  4-6 

 

13:00 ACS Unirea Dobroesti A CSO Pantelimon David J4F      20-28

 

 

Etapa 10 (din 16-17.12.2017)

 

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
CSS6 Sambata 16.12.2017      
15:45 CSS 6 B Buzica CS Rapid J4F  25-13
16:45 CSS 6 A Morari Tonus J3F  
17:45 CSS 6 A Morari CS Rapid J4F  
         
Dobroesti Sambata 16.12.2017      
9:30 CSS 2 Nita CSS 6 B Predoiu J3F  
10:30 ACS Unirea Dobroesti A CSS 6 B Buzica J4F  16-17
11:30 ACS Unirea Dobroesti B CSS 6 C Buzica J4F  
12:30 ACS Unirea Dobroesti CSS 2 Dogarescu miniF  
13:15 ACS Unirea Dobroesti ACS Corbeanca J3F  
14:15 ACS Unirea Dobroesti CSS Ilfov J3F  
         
Elite Sambata 16.12.2017      
10:30 CSM Bucuresti A Dinu ACS Vulturii Buc miniF  7-18
11:30 CSM Bucuresti B Marcu ACS Vulturii B Buc J4F  16-16
12:30 CSM Bucuresti A Culinovschi ACS Vulturii A Buc J4F  14-17
         
Pantelimon Sambata 16.12.2017      
10:30 CSO Pantelimon B Preotescu Sc. 80 Hantau miniF  4-5
11:30 CSO Pantelimon David Tonus J4F  25-17
12:30 CSO Pantelimon David Sc. 80 Hantau miniF  2-12
         
Sc. 88 Duminica 17.12.2017      
14:00 Piticu Fetesti CSA Steaua J4M  HC
15:00 Scoala Copiilor Minardo Sc. 88 Iancu J4M  10:0
16:00 Piticu Fetesti CSA Steaua J3M  HC
17:00 Sc. 88 Iancu CSA Steaua J4M  19:33

 

 

Etapa 9 (din 09-10.12.2017)

 

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Scoala 205 Sambata 09.12.2017      
16:00 TEC CSM B STEFANESCU J4M  16-15
         
17:00 SC. COPIILOR MINARDO CONCORDIA CHIAJNA J4M  8-24
         
18:00 TEC CONCORDIA CHIAJNA MINI M  17-11
         
18:45 CONCORDIA CHIAJNA CSS 2 LAMBRU MINI M  10-11
         
Elite Duminică 10.12.2017      
12:00 CSM Bucuresti B Alupoaie CSS Ilfov J3F  fara arbitri
         
13:15 CSM Bucuresti B Marcu Scoala Copiilor Minardo J4F  31-11
         
14:15 CSM Bucuresti D Morosanu CS Rapid miniF  11-6
         
15:00 CSM Bucuresti A Culinovschi CS Rapid J4F  29-7
         
Sc.32 Duminică 10.12.2017      
09:00 CSS 2 Dogarescu Tonus J4F  22-23
         
10:00 CSS 2 Dogarescu CSO Pantelimon David miniF  14-4
         
10:40 Sc. 80 Hantau CSO Pantelimon A Preotescu miniF  9-9
         
11:20 CSS 2 Dogarescu CSO Pantelimon B Preotescu miniF  9-14

 

Etapa 8 (din 03.12.2017)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
CSS6 Duminica 03.12.2017      
14:00 ACS Vulturii Buc CSO Pantelimon B Preotescu miniF  amanat
15:00 CSS 6 B Buzica ACS Vulturii A Buc J4F  16-23
16:00 CSS 6 C Buzica ACS Vulturii B Buc J4F  19-26

 

Etapa 7 (din 25-26.11.2017)

 

 

Sala                  Echipa A                                                    Echipa B                                     Categoria          Rezultat                                                                                                                                                          

CSS 6                Sambata 25.11.2017                                                                                                   

10:00                CSS 6 A Morari                                          CSO Pantelimon David                   J4F           0-10

                                                                                                                                                                    

11:00                CSS 6 B Buzica                                         CSS 2 Dogarescu                            J4F           30-25

                                                                                                                                                                    

12:00                CSS 6 A Morari                                         CSS 6 B Predoiu                              J3F           53-23

                                                                                                                                                                    

Sc. 64               Sambata 25.11.2017                                                                                    

13:00                ACS Vulturii Buc                                        ACS Unirea Dobroesti                     J3F          17-30

 

14:00                ACS Vulturii B Buc                                     Scoala Copiilor Minardo                   J4F         27-10

                                                                                                                                                                    

15:00                ACS Vulturii Buc                                        ACS Unirea Dobroesti                      miniF      22-6

                                                                                                                                                                    

16:00                ACS Vulturii A Buc                                     ACS Unirea Dobroesti A                    J4F         23-11 

                                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                                    

Dobroesti        Duminica 26.11.2017                                                                                               

11:00                ACS Unirea Dobroesti                               ACS Vulturii Buc                               J3F         

                                                                                                                                                                    

12:30                CSS 2 Nita                                                Tonus                                              J3F         

                                                                                                                                                                    

14:00                ACS Unirea Dobroesti                               CS Concordia Chiajna                     J3F         

                                                                                                                                                                    

Elite                 Duminica 26.11.2017                                                                                               

9:00                  CSM Bucuresti B Alupoaie                         CSO Voluntari Curea                       J3F         35-11

                                                                                                                                                                    

10:00                CSM Bucuresti B Butulescu                       CSO Pantelimon B Preotescu          miniF    11-7

                                                                                                                                                                    

10:45                CSM Bucuresti D Morosanu                       Sc. 80 Hantau                                miniF    3-8

                                                                                                                                                                    

11:30                CSM Bucuresti B Butulescu                       CSO Pantelimon A Preotescu          miniF    10-5

                                                                                                                                                                    

12:15                CSM Bucuresti C Ionescu                         CSO Pantelimon David                    miniF    9-1

                                                                                                                                                                    

13:00                CSM Bucuresti A Dinu                               CS Rapid                                         miniF    16-3

                                                                                                                                                                    

13:45                CSM Bucuresti B Marcu                             CS Rapid                                          J4F       9-16

                                                                                                                                                                    

14:45                CSM Bucuresti A Culinovschi                     CSO Voluntari Lupu                          J4F      35-7

 

15:45                CSM Bucuresti B Stefanescu                     Piticu' Fetesti                                   J4M      9-18

                                                                                                                                                                    

                                                                                                                                                                    

Sc. 205             Duminica 26.11.2017                                                                                               

15:00                Talentul este Cheia                                   CSM Bucuresti C Avadanii                miniM        19-6

                                                                                                                                                                    

15:45                Talentul este Cheia                                   Scoala Copiilor Minardo                   J4M            20-17

                                                                                                                                                                    

16:30                Tectonic                                                  CSS2 Lambru                                  mini M      HC   

 

 

Etapa 6 (din 19.11.2017)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Elite Duminica 19.11.2017      
8:30 CSM Bucuresti A Culinovschi Tonus J4F  35- 9
9:20 CSM Bucuresti B Alupoaie Tonus J3F  33-13
10:20 ACS Vulturii B Buc CSO Pantelimon David J4F  14-23
11:10 CSM Bucuresti A Dinu Sc. 80 Hantau miniF    1- 7
11:50 CSM Bucuresti B Butulescu ACS Vulturii Buc minif    5-16
12:30 CSM Bucuresti D Morosanu CSM Bucuresti C Ionescu miniF mutat la sc 96 Duminica ora 12:00
13:10 CSM Bucuresti B Butulescu CSO Pantelimon David miniF  20- 0
14:00 CSS 6 B Buzica CSO Voluntari Lupu J4F  29- 9
14:50 CSS 6 C Buzica Scoala Copiilor Minardo J4F  23-21
15:40 CSM Bucuresti B Stefanescu CSS2 A J4M  20-17
16:30 CSM Bucuresti A Vasile Handball School Gratia J3M  
17:30 CSA Steaua Buc CSS2 A J4M  
18:20 CSM Bucuresti B Roata CSA Steaua Buc J3M  26-13
         
 Scoala 88  Duminica 19.11.2017      
14:00 ACS Vulturii Buc CSS 2 Nita J3F  39-15
15:00 ACS Vulturii A Buc CS Concordia Chiajna HC  20-4
16:00 Sc. 88 CS Concordia Chiajna J4M  8-21
17:00 CS Concordia Chiajna CSS Ploiesti J4M  
         
 Scoala 96  Duminica 19.11.2017      
9:00 CSM B Barcan
Sc. 80
MINI M  5-18
09:45 CSM D Hossu Tectonic MINI M  13-4
10:30 CSM B Barcan
Tectonic MINI M  11-15
11:15 CSM A Nistor
CSM C Avadanii MINI M

  25- 3

21 jocuri

Etapa 5 (din 11-12.11.2017) 

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria             Rezultat
         
 Scoala 64  Sambata 11.11.2017      
9:00 ACS Vulturii A Buc CS Rapid J4F            31:10
10:00 ACS Vulturii Buc CS Rapid miniF            36:1
11:00 ACS Vulturii B Buc CS Rapid J4F            39:8
12:00 ACS Vulturii Buc CSO Voluntari Curea J3F            10-0
         
Elite Duminica 12.11.2017      
8:30 CSM Bucuresti A Roata Scoala Copiilor Minardo          J4M            34-3
9:30 CSM Bucuresti A Nistor Sc. 80 Hantau        miniM            18-10
10:15 CSM Bucuresti B Stefanescu Scoala Copiilor Minardo        J4M            24-7
11:15 CSM Bucuresti C Ionescu Sc. 80 Hantau        miniF            5-14
15:00 CSM Bucuresti C Avadanii Tectonic        miniM            10-0
           15:40 CSS 6 B Buzica CSO Pantelimon David        J4F            21-23
           16:40 CSM Bucuresti A Dinu CSO Pantelimon David        miniF              1-4
           17:20 CSS 2 Dogarescu CSO Pantelimon B Preotescu        miniF            15-13
           18:00 CSM Bucuresti A Culinovschi Scoala Copiilor Minardo        J4F            35-9
           19:00 CSM Bucuresti A Culinovschi CSS 2 Dogarescu         J4F            40-16
         
         
Dobroesti  Duminica 12.11.2017      
9:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Bucuresti B Butulescu       miniF            8-14
10:00 ACS Unirea Dobroesti A
CSM Bucuresti B Marcu       J4F           25-20
11:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Bucuresti B Butulescu       miniF      

 

HC

     

Etapa 4 (din 4-5.11.2017)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Dobroesti Sambata 04.11.2017      
9:30 ACS Unirea Dobroesti CSS Ilfov J3F        38-1
10:30 ACS Unirea Dobroesti CS Rapid miniF        13-2
11:30 ACS Unirea Dobroesti A
CS Rapid J4F        25-22
         
 Scoala 64  Sambata 04.11.2017      
9:00 ACS Vulturii Buc CSM Bucuresti A Dinu miniF        23-2
10:00 ACS Vulturii A Buc Tonus J4F        23-20
11:00 ACS Vulturii Buc Sc. 80 Hantau miniF        18-2
         
 Scoala 205  Sambata 04.11.2017      
15:00 TEC CSS2 A J4M        24-20
16:00 TEC CSM D HOSSU MINI M          8-12
17:00 TEC CSS2 LAMBRU MINI M          5-3
18:00 TECTONIC CSM A NISTOR MINI M          6-13
18:30 TEC TECTONIC MINI M          8-7
         
Scoala 96  Duminica 05.11.2017      
9:00 CSM Bucuresti A Roata CS Concordia Chiajna J4M  35-13
10:00 CSM Bucuresti B Marcu CSO Voluntari Lupu J4F  22-5
11:00 CSM Bucuresti B Stefanescu CS Concordia Chiajna J4M  22-9
12:00 CSM Bucuresti D Morosanu
CSO Pantelimon C David miniF  6-9
12:45 CSM Bucuresti C Ionescu CSO Pantelimon B Preotescu miniF  12-10
13:30 CSM Bucuresti B Butulescu
CSO Pantelimon A Preotescu
miniF  24-6
14:15 CSM Bucuresti B Alupoaie ACS Corbeanca J3F  20-16
         
 CSS 6  Duminica 05.11.2017      
15:00 CSS 6 A Morari Scoala Copiilor Minardo J4F  43-7
16:00 CSS 6 C Buzica CS Concordia Chiajna J4F  10-0
17:00 CSS 6 B Buzica Scoala Copiilor Minardo J4F  38-10

21 jocuri

Etapa 3 (din 28-29.10.2017)

Sala/Data/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Pantelimon Sambata 28.10.2017      
9:00 CSO Pantelimon A Preotescu ACS Unirea Dobroesti MiniF             5-9
9:45 CSO Pantelimon David ACS Vulturii A Buc J4F           19-18
10:45 ACS Vulturii B Buc Tonus J4F           24-20
11:45 ACS Vulturii Buc ACS Corbeanca J3F           30-24
12:45 CSO Pantelimon David ACS Vulturii Buc miniF             1-24
13:30 CSO Pantelimon A Preotescu CSS 2 Dogarescu miniF           10-16
14:15 ACS Unirea Dobroesti Tonus J3           32-15
15:25 CSO Pantelimon B Preotescu CSS 2 Dogarescu miniF  
16:10 CSO Pantelimon David CSS 2 Dogarescu J4F           25-20
         
         
Scoala 205 Sambata 28.10.2017      
15:30 CSA STEAUA CONCORDIA CHIAJNA J4M            28-18
16:30 CSA STEAUA TEC J4M            20-27
17:30 TEC CONCORDIA CHIAJNA J4M            28-21
18:30 TEC  CONCORDIA CHIAJNA MINI M            18-11
         
Elite Duminica 29.10.2017      
9:30 CSM A ROATA CSS 2 A J4M            24-11
10:30 SCM B STEFANESCU CSS 2 A J4M            15-9
11:30 CSM A VASILE CSA STEAUA J3M            40-13
12:30 CSM A NISTOR TECTONIC MINI M            16-3
13:30 CSM Bucuresti C Ionescu CS Rapid MiniF              9-2
14:30 CSM Bucuresti A Culinovschi CS Rapid J4F            31-10
15:30 CSM Bucuresti B Butulescu CS Rapid MiniF            27-6 
16:30 CS Rapid Scoala Copiilor Minardo J4F            26-15
17:30 CSM D HOSSU CSS2 MIMI M              8-4
         
22 Jocuri        

 

Etapa 2 (din 21-22.10.2017)

 

Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Pantelimon Sambata 21.10.2017      
09:00 CSO Pantelimon David CSM Bucuresti A Culinovschi J4F 19-26    
10:00 CSO Pantelimon C David CSM Bucuresti D MiniF 08-12
10:45 CSO Pantelimon A Preotescu CSM Bucuresti A Dinu MiniF 01-08
11:30 CSO Pantelimon C David CSM Bucuresti C MiniF 04-16
12:15 CSO Pantelimon B Preotescu CSM Bucuresti D MiniF 02-12
13:00 CSO Pantelimon A Preotescu CSM Bucuresti C MiniF 10-15
13:45 CSO Pantelimon B Preotescu CSM Bucuresti A Dinu MiniF 02-10
         
CSS 6 Sambata 21.10.2017      
11:00 CSS 6 B Buzica CSM Bucuresti B Marcu J4F  24 - 4
12:00 CSS 6 B Predoiu ACS Corbeanca J3F  23 - 8
13:00 CSS 6 C Buzica Tonus J4F  17-24
14:00 CSS 6 A Morari Tonus J3F  44-15
15:00 CSS 6 A Morari Tonus J4F  25-16
16:00 CSS 6 A Morari ACS Corbeanca J2F   HC
         
Dobroesti Sambata 21.10.2017      
10:00 ACS Unirea Dobroesti CSS 2 Nita J3F  
11:00 CSS 2 Nita CSM Bucuresti B J3F  14-23
12:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Bucuresti B J3F  20-23
         
Scoala 64 Sambata 21.10.2017      
12:30 ACS Vulturii B Buc CSO Voluntari Lupu J4F  27 - 5
13:30 ACS Vulturii A Buc CSS2 Dogarescu J4F  28 - 6
14:30 ACS Vulturii A Buc CSO Voluntari Lupu J4F  38 - 5
15:30 ACS Vulturii B Buc CSS2 Dogarescu J4F  25-23
         
         
Scoala 205 Duminica 22.10.2017      
16:00 TEC CSM A NISTOR MINI_M                 11-8
16:45 CSM A VASILE TONUS J3M  
18:00 TEC CSM B BARCAN MINI_M                 7-3
         
 Scoala 88  Duminica 22.10.2017      
13:00 PITICU' FETESTI CSM A J4M        HC(10-24)
14:00 SCOALA 88 CSM B J4M       0-10(3-18)
15:00 PITICU' FETESTI CSM B J4M        HC(15-13)
16:00 SCOALA 88 CSM A J4M       0-10 (8-31)
         
         
         

27 jocuri

Etapa 1 (din 14-15.10.2017)

Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Scoala 96 S 14.10.17      
09:00 CSM A ROATA CSA STEAUA J4M  27-19 
10:00 CSM A ROATA CSM B STEFANESCU J4M  31-11 
11:00 CSM B STEFANESCU CSA STEAUA J4M 16-21
         
Pantelimon  S 14.10.17      
11:30 CSO Pantelimon David ACS Unirea Dobroesti A
          J4F        
lipsa arbitrii
12:30 ACS Unirea Dobroesti A
CS Rapid            J4F            lipsa arbitrii
13:40 CSO Pantelimon David CS Rapid          J4F          lipsa arbitrii
         
Scoala 205  S 14.10.17      
15:00 TEC TECTONIC MINI_M lipsa arbitrii 
15:50 TECTONIC SCOALA 80 MINI_M lipsa arbitrii 
16:35 TEC SCOALA 80 MINI_M  lipsa arbitrii
         
         
Scoala 205 D 15.10.'17      
16:00 TEC CSS PLOIESTI STEFAN/COSTACHE J4M  HC(20-17)
17:00 CSS PLOIESTI STEFAN/COSTACHE SC. COPIILOR MINARDO J4M  HC
18:00 TEC SC. COPIILOR MINARDO J4M  30-5
         
 CSS 6  D 15.10.'17      
14:00 CSS 6 B Buzica CSO Voluntari
J4F 30-2
15:00 CSS 6 A Buzica CSM Bucuresti A Culinovschi J4F 20-26
16:00 CSS 6 A Morari CSM Bucuresti B Marcu J4F 37-12
17:00 CSS 6 A Morari ACS Corbeanca J2F 35-17

16 jocur

 

Go to top