Programul Jocurilor Juniori 2021-2022

Orice sanctiune disciplinara (cartonas rosu/ descalificare) acordate vor fi transmise in scris catre Vicea Viorel <Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. si la numarul de telefon 0726.356.559 imediat dupa sfarsitul jocului.

Jocurile se desfasoara cu respectarea protocolului medical FRH (link)

Documentele necesare care vor fi completate de fiecare echipa si verificate de catre oficialii jocului sunt:
Lista_oficiala_participare_AMH.doc
LISTA_OFICIALILOR_JOCULUI.doc
triaj.doc

Fiecare persoana va fi termometrizata la intrarea in sala.
Vor avea access (acolo unde nu este specificat ca se joaca FARA SPECTATORI) doar persoanele vaccinate, cu test Antigen/RT-PCR valabil sau care au trecut prin boala.

Etapa 1 | Etapa 2 | Etapa 3 |

Etapa 3 (din 16-17.10.2021)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 CSS 6  Sb 16.10  Fara spectatori!!    
12:00 CSS 6 Bucuresti HC Stefan Birtalan J4F  
13:15 CSS 6 Bucuresti ACS Olympic RFH J3F  
14:30 CSS 6 Bucuresti A CSS6 Bucuresti B J2F  
         
 Elite  Sb 16.10 Fara spectatori!!    
14:30 CSM Buc A Barcan CSS 2 Bucuresti J4M  
15:45 CSM Buc B Opiteanu CSS 2 Bucuresti J4M  
17:00 CSM Buc A Barcan CS Creativ Bucuresti J4M  
18:15 CSM Buc B Opiteanu CS Creativ Bucuresti J4M  
     
     
 Rapid Du 17.10  Fara spectatori!!      
09:00 CS Creativ Bucuresti ACS Unirea Dobroesti miniF  
10:15 CS Rapid Bucuresti AS Atletic Junior 2009 Calarasi J4F  
11:30 ACS Unirea Dobroesti CS Rapid Bucuresti miniF  
12:45 CS Rapid Bucuresti CS Campina J4F  
     
 BUFTEA  
Du 17.10 (Liceul Energetic) 
Fara spectatori!!      
09:30 ACS Olympic RFH Cs Brazi J3M  
10:45 ACS Olympic RFH Cs Brazi J3F  
12:00 ACS Olympic RFH  Cs Brazi J4M  
     
IRIS Du 17.10   Fara spectatori!!    
12:00 CS Creativ Bucuresti CSS 2 Bucuresti miniM  
13:15 CS Creativ Bucuresti  CSS 2 Bucuresti J4M  
14:30 CS Creativ Bucuresti CS Campina J4F  
     
 Elite Du 17.10     Fara spectatori!!    
14:00 CSM Buc C Cucu AS Atletic Junior 2009 Calarasi J4F  
15:15 CSM Buc E Nan Denisa ACS Dobai Juniorul CL J4F  
16:30 CSM Buc A Nan ACS Tonus Bucuresti J4F  
17:45 CSM Buc D Barbieru ACS Dobai Juniorul CL J4F  

21 jocuri

Etapa 2 (din 10.10.2021)

Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Rapid Du 10.10      
08:30 CS Rapid Bucuresti CS Creativ Mini_F  reprog.
09:45 ACS Tonus CS Rapid Bucuresti J4F 26-34(11:19 9:9 5:11)
11:00 CS Rapid Bucuresti ACS Tonus J4F 28:23 (11:8 9:9 8:6)
         
         
Elite Du 10.10      
14:00 CSM Buc A Nan ACS Dobai Juniorul J4F 40-1 (12:1 16:0 12:0) 
15:15 CSM Buc C Cucu ACS Dobai Juniorul J4F 41-6 (11:3 16:0 14:3)
16:30 CSM Buc A Nan CSS 6 (neprezentare)
J4F  10:0
17:45 CSM Buc E Nan Denisa HC Stefan Birtalan J4F 16-25 (4:8 4:7 8:10)

7 jocuri

Etapa 1 (din 02-03.10.2021)

Sala/Data/Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Rapid Duminica 03.10  
10:00 CS Rapid Bucuresti HC Stefan Birtalan J4F 27:20 (12-7 6-5 9-8)
11:15 AS Atletic Junior 2009 Calarasi ACS Olympic RFH J3F 32:30 (12-13 9-9 14-8)
12:30 CS Rapid Bucuresti CSS 2 Badescu MiniF 14:25 (??)
13:45 AS Atletic Junior 2009 Calarasi CSS 2 Dogarescu J3F 27:35 (13:15)
15:00 CS Rapid Bucuresti CSS 2 Badescu J4F 31:19 (9:9 15:6 7:4)
         
         
Elite Duminica 03.10 FARA SPECTATORI
15:30 CSM Buc A Barcan CSM Buc B Opiteanu J4M  38-10 (19:4 9:6 10:0)
16:45 CSM Buc A Nan CSM C Cucu J4F 36-13 (10:6 14:2 10:5)
18:15 CSM Buc D Barbieru CSM C Cucu J4F  16-24 (8:1 8:4 8:2)

8 jocuri

Go to top