minihandbal

  • MiniHandbal - Faza pe euroregiune RO8

    AMH Bucuresti organizeaza in data de 02-03.04.2016faza pe euroregiune (RO8) la MiniHandbal (masculin + feminin).

    Inscrierea se face pe email (Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.) sau la telefon : 0745609931.

    Termen de inscriere : pana la 29.03.2016 (inclusiv). Orice inscriere dupa aceasta data nu va fi validata.

    Echipe inscrise (pana 30.03 ora 10:00 ):

    Nr. Crt. MiniHandbal feminin  MiniHandbal masculin
    1 CSM Bucuresti DINAMO AMC
    2  AS Tonus CSM Bucuresti 
    3  CSS 6 CS Balotesti
    4 CSS 2  CSS 3 Steaua
    5 CS Rapid Concordia Chiajna

    Regulamentul competitiei poate fi gasit la : www.frh.ro/frh/pdf/regulamente/minihandbal.pdf

    Un club poate sa inscrie numai 1 echipa (selectionata).
    Sistemul de joc va fi stabilit in functie de numarul de echipe inscrise.

    Jocurile se vor desfasura pe teren regulamentar (nu redus) cu scor .

    Se poate juca pe baza de tabel, sau legitimatii FRH/AMH cu viza medicala valabila(individuala la fiecare jucator) obligatorie.
    Au drept de joc sportivii nascuti in anul 2005 si mai tineri.

    Regulamentul de joc:
    - Timpul de joc: 2 reprize x 15 minute
    - Pauza: 5 minute;
    - Eliminarea: 1 minut, inlocuire cu un alt jucator. Jucatorul inlocuit (eliminat) poate reintra dupa 1 minut.
    - Se recomanda ca toti sportivi/ele care sunt inscrisi/e sa participe efectiv la joc.
    Foaia de arbitraj:
    - Raport de joc FRH completata doar cu nume/prenume si anul nasterii.
    - pot fi inscrisi pana la 16 jucatori, nascuti 2005 sau mai tineri.

    MiniHandbal masculin - Sambata 02.03.2016 - Scoala 96 

    Etapa I-a echipa A   echipa B Rezultat
      Dinamo AMC   STA  
    9:00 CSM Bucuresti Concordia Chiajna  
    9:45 CS Balotesti CSA Steaua  
             
    Etapa a-II-a echipa A   echipa B  Rezultat
      STA   CSA Steaua  
    10:30 Concordia Chiajna CS Balotesti  
    11:15 Dinamo AMC CSM Bucuresti  
             
    Etapa a-III-a echipa A   echipa B  Rezultat
      CSM Bucuresti   STA  
    12:00 CS Balotesti Dinamo AMC  
    12:45 CSA Steaua Concordia Chiajna  
             
    Etapa a-IV-a echipa A   echipa B  Rezultat
      STA   Concordia Chiajna  
    13:30 Dinamo AMC CSA Steaua  
    14:15 CSM Bucuresti CS Balotesti  
             
    Etapa a-V-a echipa A   echipa B  Rezultat
      CS Balotesti   STA  
    15:00 CSA Steaua CSM Bucuresti  
    15:45 Concordia Chiajna Dinamo AMC  

     

    MiniHandbal feminin - Duminica 03.03.2016 - CSS 6

    Etapa I-a echipa A   echipa B Rezultat
      CSM Bucuresti   STA  
    10:00 CS Rapid AS Tonus  
    10:45 CSS 6 CSS 2  
             
    Etapa a-II-a echipa A   echipa B Rezultat
      STA   CSS 2  
    11:30 AS Tonus CSS 6  
    12:15 CSM Bucuresti CS Rapid  
             
    Etapa a-III-a echipa A   echipa B Rezultat
      CS Rapid   STA  
    13:00 CSS 6 CSM Bucuresti  
    13:45 CSS 2 AS Tonus  
             
    Etapa a-IV-a echipa A   echipa B Rezultat
      STA   AS Tonus  
    14:30 CSM Bucuresti CSS 2  
    15:15 CS Rapid CSS 6  
             
    Etapa a-V-a echipa A   echipa B Rezultat
      CSS 6   STA  
    16:00 CSS 2 CS Rapid  
    16:45 AS Tonus CSM Bucuresti  
  • MiniHandbal 2014-2015

    Echipe inscrise la Minihandbal (masculin + feminin) sezonul 2014-2015

    MiniHandbal masculin (click pe echipe pentru a descarca tabelul cu jucatori)

    1 CSM Bucuresti A  
    2 CSM Bucuresti B  
    3 CSM Bucuresti C  
    4 CSM Ploiesti  
    5 CS Danubius Calarasi  

     

    MiniHandbal feminin(click pe echipe pentru a descarca tabelul cu jucatori)

    1 CSM Bucuresti A  
    2 CSM Bucuresti B  
    3 CSM Bucuresti C  
    4 CSS 6 A  
    5 CSS 6 B  
    6 CSS 2  
    7 CS Rapid  
    8 CSO Voluntari  
    9 CSM Ploiesti  
    10 CS Danubius Calarasi  
  • MiniHandbal feminin- Semifinal Ro8+Ro3 - 2015/2016

    PROGRAM JUNIORI V Feminin

    Asociatia Judeteana de Handbal Prahova, CSM Ploiesti si CSO Activ Plopeni organizeaza turneul Semifinal la handbal feminin cu participarea echipelor de junioare 5 in zilele de 07 – 08 . 05 . 2016 la Sala Sporturilor din orasul Plopeni.

    Echipele participante:

                                                                                                  

    GRUPA A   GRUPA B
    1. CSM Ploiesti
    1. CSM Bucuresti
    2. CSS 6 Bucuresti
    1. CSS Slobozia
    3. CSO Activ Plopeni
    1. Rapid Bucuresti
    4. CSS 2 Bucuresti  
    1. CSS Targoviste

                 Au drept de joc sportivii nascuti in 2005-2006 si mai tineri. In toate fazele competitiei echipele participante au obligatia de a folosi numai sportivi proprii.

                 Legitimarea sportivilor se va face pe baza de : Legitimatie F.R.Handbal sau Copie xerox a Certificatului de Nastere cu poza si viza medicala – vizata de AJH/AMH.

                 Regulamentul de joc : - Timpul de joc : 2 reprize X 15 minute ; - Pauza : 5 minute ; Eliminarea : 1 minut. Se recomanda ca toti sportivii inscrisi in Raportul de Joc sa participe la fiecare joc.

                   Cheltuielile de organizare (sala de sport, asistenta medicala si arbitraj) inclusiv diplôme de participare sunt suportate de AJH Prahova, CSM Ploiesti si CSO Activ Plopeni.

                   Pentru cazare si masa, persoana de contact Dl Iancu Cristian : 0722.287.788

                    

               

               

    Anexam programul oficial al jocurilor :                                 

                                                  

    PROGRAMUL JOCURILOR OFICIALE

    TURNEUL JUNIORI 5 Feminin

    SALA SPORTURILOR PLOPENI

    Data Ora Grupa Jocul
    Etapa I        
    07.05.2016 10 : 00 A CSM Ploiesti CSS 2 Bucuresti
    07.05.2016 10 : 45 B CSM Bucuresti CSS Targoviste
    07.05.2016 11 : 30 A CSS 6 Bucuresti CSO Activ Plopeni
    07.05.2016 12 :15 B CSS Slobozia Rapid Bucuresti
    07.05.2016 13 :00 A CSO Activ Plopeni CSS 2 Bucuresti
    07.05.2016 13 :45 B CSS Targoviste Rapid Bucuresti
    07.05.2016 14 :30 A CSM Ploiesti CSS 6 Bucuresti
    07.05.2016 15 :15 B CSM Bucuresti CSS Slobozia
                          
    08.05.2016 9: 00    A CSM Ploiesti CSO Activ Plopeni    
    08.05.2016 9 : 45      B CSM Bucuresti Rapid Bucuresti
    08.05.2016 10 :30      A CSS 6 Bucuresti CSS 2  Bucuresti        
    08.05.2016 11 :15      B CSS Slobozia CSS Targoviste
          FINALE  
             
    08.05.2016 12 :15   Locul 2 Gr A Locul 2 Gr B
    08.05.2016 13 :00   Locul 1 Gr A Locul 1 Gr B
                       

     

     

     

  • MiniHandbal masculin - SemifinalRo3+Ro8 - 2015/2016

    PROGRAM JUNIORI V Masculin

    Asociatia Judeteana de Handbal Prahova, CSM Ploiesti si CSS Ploiesti organizeaza turneul Semifinal la handbal masculin cu participarea echipelor de juniori 5 in zilele de 14 – 15 . 05 . 2016 la Sala Sporturilor din orasul Plopeni.

    Echipele participante:

                                                                                                  

    GRUPA A   GRUPA B
    1. CSM Ploiesti
    1. CSM Bucuresti
    2. CS Balotesti
    1. CSS Ploiesti
    3. ACS Piticul 2013 Fetesti
    1. Dinamo AMC
    4. CSA Steaua  
    1. ACS Olimpic Mizil

                 Au drept de joc sportivii nascuti in 2005-2006 si mai tineri. In toate fazele competitiei echipele participante au obligatia de a folosi numai sportivi proprii.

                 Legitimarea sportivilor se va face pe baza de : Legitimatie F.R.Handbal sau Copie xerox a Certificatului de Nastere cu poza si viza medicala – vizata de AJH/AMH.

                 Regulamentul de joc : - Timpul de joc : 2 reprize X 15 minute ; - Pauza : 5 minute ; Eliminarea : 1 minut. Se recomanda ca toti sportivii inscrisi in Raportul de Joc sa participe la fiecare joc.

                   Cheltuielile de organizare (sala de sport, asistenta medicala si arbitraj) inclusiv diplôme de participare sunt suportate de AJH Prahova, CSM Ploiesti si CSS Ploiesti.

                   Pentru cazare si masa, persoana de contact Dl Iancu Cristian : 0722.287.788

                    

               

               

    Anexam programul oficial al jocurilor :                                 

                                                  

    PROGRAMUL JOCURILOR OFICIALE

    TURNEUL JUNIORI 5 Masculin

    SALA SPORTURILOR PLOPENI

    Data Ora Grupa Jocul
    Etapa I        
    14.05.2016 10 : 00 A CSM Ploiesti CSA Steaua
    14.05.2016 10 : 45 B CSM Bucuresti ACS Olimpic Mizil
    14.05.2016 11 : 30 A CS Balotesti ACS Piticul Fetesti
    14.05.2016 12 :15 B CSS Ploiesti Dinamo AMC
    14.05.2016 13 :00 A CSA Steaua ACS Piticul Fetesti
    14.05.2016 13 :45 B ACS Olimpic Mizil Dinamo AMC
    14.05.2016 14 :30 A CSM Ploiesti CS Balotesti
    14.05.2016 15 :15 B CSM Bucuresti CSS Ploiesti
                          
    15.05.2016 9: 00      A CSM Ploiesti ACS Piticul Fetesti    
    15.05.2016 9 : 45      B CSM Bucuresti Dinamo AMC
    15.05.2016 10 :30      A CSA Steaua CS Balotesti   
    15.05.2016 11 :15      B CSS Ploiesti ACS Olimpic Mizil
          FINALE  
             
    15.05.2016 12 :15   Locul 2 Gr A Locul 2 Gr B
    15.05.2016 13 :00   Locul 1 Gr A Locul 1 Gr B
                       
             
  • Program Saptamanal Juniori Campionate Municipale 2019-2020

    Programul Jocurilor Juniori 2019-2020

    Orice sanctiune disciplinara (cartonas rosu/ descalificare) acordate vor fi transmise in scris catre Vicea Viorel <Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. si la numarul de telefon 0726.356.559 imediat dupa sfarsitul jocului

    Etapa 1 | Etapa 2 | Etapa 3 | Etapa 4 | Etapa 5 | Etapa 6 | Etapa 7 | Etapa 8 | Etapa 9 | Etapa 10 | Etapa 11 | Etapa 12 | Etapa 13 | Etapa 14 | Etapa 15 |

     

    Etapa 15 (din 22-23.02.2020).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Peris Sambata 22.02.2020      
    09:00 ACS Peris ACS Corbeanca J4F  
    10:00 CSS Ilfov CS Concordia Chiajna J4F  
    11:00 ACS Peris CS Balotesti J4F  
             
    Scoala 195 Sambata 22.02.2020      
    10:00 CSM Bucuresti B Marcu CSU Stiinta Bucuresti J4F  
    11:00 CSM Bucuresti A Borz CSS 2 C Badescu J4F  
    12:00 CSM Bucuresti B Marcu CSM Bucuresti C Rotaru J4F  
    13:00 CSM Bucuresti A Borz CSO Voluntari 2005 J4F  
             
    Scoala 96 Sambata 22.02.2020      
    11:00 CSM Bucuresti D Morosanu ACS Olympic RFH J4F  
    12:00 CSS 2 B Chitea ACS Tonus J4F  
    13:00 CSM Bucuresti F Nan CSS 2 B Chitea J4F  
    14:00 ACS Tonus ACS Unirea Dobroesti J4F  
    15:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CSS 2 A Dogarescu J4F  
             
             
     Rapid  Duminica 23.02.2020       
    12:30 CS Rapid ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu J4F  
    13:30 CS Rapid Kids ACSO Viitorul Pantelimon miniF  
    14:15 CS Rapid ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu J4F  
             
    Scoala 96    Duminica 23.02.2020      
    11:00 CSM Bucuresti C Stefanescu ACS Agronomia Bucuresti J4M  
    12:00 CSS Steaua CSS2 Lambru J4M  
    13:00 CSM Bucuresti A Nistor CSS Ilfov J4M  
    14:00 CSS Steaua ACS Olympic RFH J4M  
             
     Scoala 205   Duminica 23.02.2020      
    12:00 HC Talentul este Cheia Concordia Chiajna J4M  
    13:00 HC Talentul este Cheia CSM Bucuresti D Rotaru miniF  
    14:00 HC Talentul este Cheia Tectonic Bucuresti J3M  

    22 jocuri

    Etapa 14 (din 08-09.02.2020).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     CSS 6  Sambata 08.02.2020      
    14:00 CSS 6 Morari ACS Peris j3f  
    15:00 CSS 6 Morari ACS Peris j4f  
    16:00 CSS 6 Morari Dinamic Kids Videle j3f  
             
     Rapid Sambata 08.02.2020       
    14:30 CS Rapid Kids HC Talentul este Cheia miniF  
    15:15 CS Rapid ACS Corbeanca J4F  
    16:15 CS Rapid ACS Corbeanca j3F  
             
     Elite Sambata 08.02.2020       
    15:30 CSM Bucuresti A Borz CSS Ilfov J4F  
    16:30 CSM Bucuresti B Marcu CSS 2 C Badescu J4F  
    17:30 CSM Bucuresti A Borz ACS Olympic RFH J4F  
    18:30 CSM Bucuresti C Rotaru CSM Bucuresti E Opiteanu J4F  
             
     Dobroesti Sambata 08.02.2020
         
    11:00 ACS Unirea Dobroesti ACS Stefan Birtalan miniF  
    11:45 ACS Unirea Dobroesti ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu j4F  
    12:45 CSU Stiinta Bucuresti CS Concordia Chiajna j4F  
             
             
     CSS 2 Duminica 09.02.2020
         
    09:00 CSS 2 A Dogarescu  CS Danubius Calarasi J4f  
    10:00 CSS 2 Bucuresti  CS Danubius Calarasi minif  
    11:00 CSS 2 B Chitea  CS Danubius Calarasi j4f  
    12:00 CSS 2 A Dogarescu CSM Unirea Slobozia j4f  
    13:00 CSS 2 C Badescu CSM Unirea Slobozia j4f  

    18 jocuri

     

    Etapa 13 (din 01-02.02.2020). 

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Sc. 64  Sb 01.02.2020      
    12:00 CSU Stiinta Bucuresti ACS Tonus J4F 43-9 
    13:00 ACS Tonus CS Concordia Chiajna J4F 30-4 
    14:00 CSU Stiinta Bucuresti CSO Voluntari 2005 J4F 60-4 
             
             
     Rapid  Sambata 01.02.2020      
    14:30 CS Rapid Kids CSM Bucuresti A Cucu miniF 21-13 
    15:15 CS Rapid CSS 2 C Badescu J4F  
    16:15 CS Rapid Kids CSM Bucuresti D Barbieru miniF 20-15 
             
             
     Elite  Sambata 01.02.2020      
    14:00 CSM Bucuresti C Rotaru CSM Unirea Slobozia J4F 16-18 
    15:00 CSM Bucuresti A Borz ACS Peris J4F 27-6 
    16:00 CSM Bucuresti F Nan ACS Olympic RFH J4F 16-11 
    17:00 CSM Bucuresti A Borz CSM Bucuresti D Morosanu J4F 21-12 
             
             
     Sc. 195  Sambata 01.02.2020      
    10:00 CSM Bucuresti B Barcan ACS Agronomia Bucuresti J4M  29-7
    11:00 CSM Bucuresti A Nistor CSS Steaua Bucuresti J4M  29-3
    12:00 CSM Bucuresti C Stefanescu ACS Olympic RFH J4M  18-11
    13:00 CSM Bucuresti B Barcan CSS Steaua Bucuresti J4M  14-9
             
             
     Sc. 205  Duminica 02.02.2020      
    13:00 HC Talentul este Cheia CSS Steaua Bucuresti J4M  
    14:00 HC Talentul este Cheia CS Fortuna Bucuresti miniM  
    15:00 HC Talentul este Cheia CS Fortuna Bucuresti J4M  

    17 jocuri

    Etapa 12 (din 25-26.01.2020).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Sc. 195  Sambata 25.01.      
    10:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CS Constelatia Giurgiu J4F 27-8 
    11:00 CSM Bucuresti C Rotaru CSM Bucuresti A Borz J4F 11-26 
    12:00 CSM Bucuresti B Marcu CSM Unirea Slobozia J4F 14-16 
    13:00 CSM Bucuresti D Morosanu CS Constelatia Giurgiu J4F 33-8 
             
    Pantelimon   Sambata 25.01.      
    10:00 ACSO Viitorul Pantelimon ACS Stefan Birtalan miniF 11-3 
    11:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu ACS Tonus J4F 21-11 
    12:00 ACS Stefan Birtalan ACS Corbeanca miniF  20-4
    13:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu ACS Corbeanca J4F 31-13 
    14:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu CSU Stiinta Bucuresti J4F 6-42 
             
             
     Rapid Duminica 26.01
         
    15:00 CS Rapid Kids  CS Danubius Calarasi miniF 21-9 
    15:45 CS Rapid  CS Danubius Calarasi J4F 24-24 
    16:35 CS Rapid  CS Danubius Calarasi J3F 10-0 
             
    Elite  Duminica 26.01       
    14:00 CSM Bucuresti C Stefanescu CSS Ilfov J4M  23-15
    15:00 CSM Bucuresti A Nistor HC Talentul este Cheia J4M  28-11
    16:00 CSM Bucuresti B Stefanescu CSM Bucuresti C Barcan mini M  28-7
    17:00 CSM Bucuresti B Barcan CS Fortuna Bucuresti J4M  19-15

    16 jocuri

    Etapa 11 (din 18-19.01.2020).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Elite Sb 18.01       
    13:00 CSM Bucuresti A Borz ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu J4F 19-6 
    14:00 CSM Bucuresti B Marcu ACS Peris J4F 24-2
    15:00 CSM Bucuresti A Borz CSM Bucuresti B Marcu J4F 20-15 
    16:00 CSM Bucuresti E Opiteanu ACS Unirea Dobroesti J4F 13-18 
             
    Sc. 96  Sb 18.01       
    10:00 CSM Bucuresti B Rotaru CS Agronomia Bucuresti miniF  15-14
    11:00 CSM Bucuresti C Morosanu ACS Stefan Birtalan miniF 26-9 
    12:00 CSM Bucuresti D Barbieru Constelatia Giurgiu miniF 34-10
    13:00 CSM Bucuresti C Rotaru Constelatia Giurgiu
    J4F 18-6 
             
             
     CSS 2 Du 19.01       
    16:00 CSS 2 Bucuresti ACSO Viitorul Pantelimon miniF 17-9 
    17:00 CSS 2 A Dogarescu ACS Corbeanca J4F 53-13 
    18:00 CSS 2 B Chitea ACS Tonus J4F  
             
     Scoala 195 Du 19.01       
    9:00 CSM Buc A CSM Buc B J4M 36-11
    10:00 CSM Buc A CSM Buc C J4M 43-7
    11:00 CSM Buc B CSM Buc C J4M 29-5
    12:00 CSM Buc A CSM Buc C MiniM 21-3

    15 jocuri

    Etapa 10 (din 14-15.12.2019).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Pantelimon  Sambata 14.12.2019      
    10:00 ACSO Viitorul Pantelimon CS Agronomia Bucuresti miniF  11-6
    11:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu J4F  30-5
    12:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu CSM Unirea Slobozia J4F  10-0
    13:00 ACSO Viitorul Pantelimon ACS Corbeanca J3F  10-0
             
     CSS 6  Sambata 14.12.2019      
    10:00 CSS 6 Morari ACS Chelsea Bucuresti J3F 10-0
    11:00 CSS 6 Morari ACS Unirea Dobroesti J4F 10-0 
    12:00 CSS 6 Morari Dinamic Kids Videle J3F 47-17 
             
     Scoala 64  Sambata 14.12.2019      
    09:00 CSU Stiinta Bucuresti ACS Olympic RFH J4F 47-2 
    10:00 ACS Vulturii Bucuresti CS Rapid Kids miniF 21-9
    11:00 CSU Stiinta Bucuresti CS Rapid J4F 48-10 
    12:00 CSU Stiinta Bucuresti CS Rapid J3F 30-21 
             
             
     Scoala 162  Sambata 14.12.2019      
    09:00 CSM Bucuresti B Rotaru ACS Stefan Birtalan miniF 12-3 
    10:00 CSM Bucuresti C Morosanu CS Balotesti miniF 10-0
    11:00 CSM Bucuresti D Barbieru CS Danubius Calarasi miniF 10-0 
    12:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CS Balotesti J4F 10-0 
             
             
     CSS 2  Duminica 15.12.2019      
    10:00 CSS 2 A Dogarescu CS Constelatia Giurgiu J4F 38-13 
    11:00 CSS 2 B Chitea ACS Peris J4F  
    12:00 CSS 2 C Badescu CS Constelatia Giurgiu J4F 6-9 
    13:00 CSS 2 Bucuresti  ACS Peris miniF  
             
             
     Elite  Duminica 15.12.2019      
    10:00 CSM Bucuresti D Morosanu CSM Bucuresti C Rotaru J4F 15-26 
    11:00 CSM Bucuresti A Borz ACS Tonus J4F 27-10 
    12:00 CSM Bucuresti B Marcu CSO Voluntari 2005 J4F 29-6 
    13:00 CSM Bucuresti B Marcu CSS Ilfov J3F 39-17 
             
     Chiajna  Duminica 15.12.2019      
    10:00 Concordia Chiajna ACS Olympic RFH J4M  
    11:00 Concordia Chiajna CS Fortuna Bucuresti mini M  
    12:00 Concordia Chiajna CS Agronomia Bucuresti J4M  
    13:00 Concordia Chiajna ACS Peris mini M  
             
     Scoala 195  Duminica 15.12.2019      
    9:00 CSM Bucuresti C Stefanescu CSS2 Lambru J4M  5-21
    10:00 CSM Bucuresti B Barcan HC Talentul este Cheia J4M  20-24
    11:00 CSM Bucuresti A Nistor CS Balotesti J4M  
    12:00 CSM Bucuresti Nistor HC Talentul este Cheia mini M  

    31 jocuri

    Etapa 9 (din 07-08.12.2019).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Elite Sambata 07.12.2019      
    15:00 CSM Bucuresti A Borz CSU Stiinta Bucuresti J4F 16-22 
    16:00 CSM Bucuresti B Marcu CS Rapid J4F 19-13 
    17:00 CSM Bucuresti A Borz ACS Unirea Dobroesti J4F 33-7
    18:00 CSM Bucuresti A Alupoaie CS Rapid J3F 41-40 
             
             
    Scoala 96 Duminica 08.12.2019
         
    11:00 CSM Bucuresti D Morosanu ACS Tonus J4F 23-22 
    12:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CSM Unirea Slobozia J4F 10-0 
    13:00 CSM Bucuresti C Rotaru ACS Olympic RFH J4F 35-8 
    14:00 CSM Bucuresti F Nan CSO Voluntari 2005 J4F 19-12 
    15:00 CSM Bucuresti A Cucu CSM Bucuresti D Barbieru miniF 13-13 
             
     Scoala 195 Duminica 08.12.2019       
    9:00 CSM C Ștefănescu ACS Olympic RFH J4M  16-16
    10:00 CSM A Nistor CS Concordia Chiajna J4M  10-0
    11:00 CSM B Barcan CSM C Ștefănescu J4M  23-6
    12:00 CSM A Nistor CSS2 Lambru J4M  29-11
    13:00 CSM B Barcan CS Balotesti J4M  31-0

    14 jocuri

    Etapa 8 (din 01.12.2019).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    CSS 6 Duminica 01.12.2019      
    11:00 CSS 6 Morari CS Constelatia Giurgiu J3F  65-6
    12:00 CSS 6 Morari CS Constelatia Giurgiu miniF 15-6 
    13:00 CSS 6 Morari ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu J4F  31-34

    3 jocuri

    Etapa 7 (din 23-24.11.2019).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Pantelimon Sambata 23.11.2019      
    10:00 ACSO Viitorul Pantelimon CSM Bucuresti C Morosanu miniF 11-21 
    11:00 ACSO Viitorul Pantelimon ACS Chelsea Bucuresti J3F 10-0
    12:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu CS Balotesti J4F  10-0
    13:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu ACS Olympic RFH J4F  33-7
             
             
     CSS2 Duminica 24.11.2019
         
    09:00 CSS 2 A Dogarescu ACS Tonus J4F 33-10 
    10:00 CSS 2 B Chitea CSO Voluntari 2005 J4F  
    11:00 CSS 2 C Badescu ACS Corbeanca J4F 15-28 
    12:00 CSS 2 Bucuresti ACS Corbeanca miniF 24-3 
    13:00 CSS 2 Bucuresti ACS Corbeanca J3F  
             
    Rapid Duminica 24.11.2019       
    16:00 CS Rapid Kids CSM Bucuresti B Rotaru miniF 21-19 
    16:45 CS Rapid CSM Bucuresti C Rotaru J4F 11-21 
    17:45 CS Rapid CSS Ilfov J3F 39-17 
             
    Scoala 205 Duminica 24.11.2019       
    12:00 HC Talentul este Cheia CSM Bucuresti C Stefanescu J4M  34-8
    13:00 HC Talentul este Cheia CSM Bucuresti C Barcan miniM  50-4
    14:00 CS Concordia Chiajna CSM Bucuresti B Barcan J4M  18-17

    15 jocuri

     

    Etapa 6 (din 16-17.11.2019).

    Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Scoala 64 Sb 16.11      
    09:00 CSU Stiinta Bucuresti CS Constelatia Giurgiu J4F 59-2 
    10:00 CS Tunari ACS Stefan Birtalan miniF 10-0
    11:00 CSU Stiinta Bucuresti CS Constelatia Giurgiu J3F 58-9 
             
     Elite Sb 16.11       
    15:00 CSM Bucuresti A Borz CSM Unirea Slobozia J4F 10-0 
    16:00 CSM Bucuresti B Marcu ACS Tonus J4F 19-12 
    17:00 CSM Bucuresti E Opiteanu ACS Olympic RFH J4F 26-16 
    18:00 CSM Bucuresti F Nan ACS Unirea Dobroesti J4F 13-14 
             
     Pantelimon Sb 16.11       
    13:00 ACSO Viitorul Pantelimon CS Balotesti miniF  amanat
    14:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu CSM Bucuresti D Morosanu J4F 14-10 
    15:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu CSM Bucuresti C Rotaru J4F 3-27 
    16:00 ACSO Viitorul Pantelimon Dinamic Kids Videle J3F 34-23 
             
             
    Rapid Du 17.11      
    11:30 CS Rapid Kids CS Agronomia Bucuresti miniF  
    12:15 CS Rapid CSS 2 A Dogarescu J4F 15-44 
    13:15 CS Rapid Kids ACS Corbeanca miniF  
    14:00 CS Rapid ACS Corbeanca J3F  
             
     Sc. 195 Du 17.11       
    9:00 CSM Bucuresti A Nistor CS Balotesti J4M  amanat
    10:00 CSS Steaua Bucuresti CS Fortuna J4M  13-13
    11:00 CSM Bucuresti B Barcan CSS Ilfov J4M  22-9
             
     Sc. 205 Du 17.11       
    12:00 HC Talentul este Cheia CSM Bucuresti C Stefanescu J4M  lipsa arbitri
    13:00 HC Talentul este Cheia ACS Tonus miniM  lipsa arbitri
    14:00 HC Talentul este Cheia CSS 2 Bucuresti miniF  lipsa arbitri
    15:00 HC Talentul este Cheia CS Agronomia Bucuresti J4M  lipsa arbitri

    22 jocuri

    Etapa 5 (din 09-10.11.2019).

    Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Elite Sambata 09.11.2019      
    15:00 CSM Bucuresti A Borz CS Concordia Chiajna J4F 28-2
    16:00 CSM Bucuresti B Marcu CS Concordia Chiajna J4F 34-1
    17:00 CSM Bucuresti A Borz CSS 2 B Chitea J4F 50-1 
    18:00 CSM Bucuresti A Alupoaie CSM Bucuresti B Marcu J3F  29-22
             
    Sc. 162 Sambata 09.11.2019      
    09:00 CSM Bucuresti E Opiteanu ACS Corbeanca J4F amanat
    10:00 CSM Bucuresti A Cucu ACS Corbeanca minif lipsa arbitri
    11:00 CSM Bucuresti F Nan ACS Unirea Dobroesti J4F amanat
    12:00 CSM Bucuresti D Barbieru ACS Unirea Dobroesti minif lipsa arbitri
             
    Pantelimon Sambata 02.11.2019      
    10:00 ACSO Viitorul Pantelimon CS Agronomia Bucuresti miniF 5-6
    11:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu CS Peris J4F 19-17
    12:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu CSU Stiinta Bucuresti J4F 16-33
    13:00 ACSO Viitorul Pantelimon CS Peris J3F 54-10
             
             
    Rapid Duminica 10.11.2019      
    14:00 CS Rapid Kids CS Constelatia Giurgiu miniF 27-5
    14:45 CS Rapid CS Constelatia Giurgiu J3F 45-10
    15:45 CS Rapid Kids
    CSS 2 Bucuresti miniF 16-12
    16:45 CS Rapid
    CS Constelatia Giurgiu J4F 20-9
    17:30 CS Rapid CS Balotesti J4F 24-4
             
    CSS6 Duminica 10.11.2019      
    12:30 CSS 6 Morari CSS Ilfov J4F 35-7
    13:30 CSS 6 Morari CSS Ilfov J3F 50-13
    14:30 ACS Tonus CSO Voluntari 2005 J4F 27-7
             
    Sc. 195 Duminica 10.11.2019      
    10:00 CSM Bucuresti C Stefanescu CSS Steaua Bucuresti J4M  3-21
    11:00 CSM Bucuresti B Barcan CS Agronomia Bucuresti J4M  16-2
    12:00 CSM Bucuresti A Nistor ACS Olympic RFH J4M  33-1
             
    Sc. 205 Duminica 10.11.2019      
    12:00 HC Talentul este Cheia ACS Stefan Birtalan miniM  42-5
    13:00 HC Talentul este Cheia CS Balotesti J4M  33-1
    14:00 HC Talentul este Cheia CS Agronomia Bucuresti mini F 2-15

    26 jocuri

     

    Etapa 4 (din 02-03.11.2019).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Elite Sambata 02.11.2019      
    15:00 CSM Bucuresti A Alupoaie CSU Stiinta Bucuresti J3F 15-34 
    16:00 CSM Bucuresti B Marcu ACS Olympic RFH J4F 30-5 
    17:00 CSM Bucuresti A Borz CSS 2 A Dogarescu J4F 22-15 
    18:00 CSM Bucuresti B Marcu Dinamic Kids Videle J3F 27-15 
             
    Scoala 96 Sambata 02.11.2019      
    11:00 CSM Bucuresti D Morosanu CSO Voluntari 2005 J4F 43-13 
    12:00 CSM Bucuresti C Rotaru CSS 2 C Badescu J4F 38-4 
    13:00 CSM Bucuresti C Morosanu CS Balotesti miniF 31-4 
    14:00 CSM Bucuresti B Rotaru CS Tunari miniF 28-7 
             
    Scoala 162 Sambata 02.11.2019      
    10:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CSM Bucuresti F Nan J4F 10-13 
    11:00 CSM Bucuresti A Cucu CSM Bucuresti D Barbieru miniF 10-13 
    12:00 CSM Bucuresti E Opiteanu FC Brazi J4F 10-0 
             
    Pantelimon Sambata 02.11.2019      
    09:00 ACSO Viitorul Pantelimon ACS Corbeanca miniF  
    10:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu ACS Corbeanca J4F 21-20 
    11:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu CSS 2 A Dogarescu J4F 16-26 
    12:00 ACSO Viitorul Pantelimon ACS Corbeanca J3F  
             
             
    Dobroesti Duminica 03.11.2019      
    13:30 ACS Unirea Dobroesti CS Danubius Calarasi miniF  21-12
    14:30 ACS Unirea Dobroesti CS Danubius Calarasi J4F 18-16 
             
    Rapid Duminica 03.11.2019      
    11:30 CS Rapid Kids CSS 2 Bucuresti miniF 20-12 
    12:30 CS Rapid ACS Tonus J4F 20-25 
    13:30 CS Rapid Kids ACS Stefan Birtalan miniF 16-6 
             
    Scoala 195 Duminica 03.11.2019      
    10:00 CSM Bucuresti ACS Tonus Bucuresti J3M 39-22
    11:00 CSM Bucuresti B Barcan CSS2 Lambru J4M  19-13
    12:00 CSM Bucuresti A Nistor CS Agronomia Bucuresti J4M  44-1
             
     Scoala 205  Duminica 03.11.2019      
    12:00 HC Talentul este Cheia CSS Steaua Bucuresti J4M  11-25
    13:00 HC Talentul este Cheia CS Fortuna miniM  40-54
    14:00 HC Talentul este Cheia CS Fortuna J4M  29-15
    15:00 HC Talentul este Cheia ACS Peris mini F  14-2
             
     Chiajna  Duminica 03.11.2019      
    9:30 CS Concordia Chiajna CSS Ilfov J4F 5-11 
    10:30 CS Concordia Chiajna CSS Ilfov J4M 23-12
    11:30 CS Concordia Chiajna CSO Voluntari 2005 J4F 8-15 
    12:30 CS Concordia Chiajna CS Balotesti J4M 26-5

    31 jocuri

    Etapa 3 (din 26-27.10.2019).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Scoala 64 Sb 26.10      
    9:00 CSU Stiinta Bucuresti CSS 2 A Dogarescu J4F 35-20 
    10:00 ACS Stefan Birtalan CS Balotesti miniF  
    11:00 CSU Stiinta Bucuresti CSS 2 C Badescu J4F 58-4 
             
     Scoala 96  Sb 26.10      
    11:00 CSM Bucuresti D Morosanu CSS Ilfov J4F 36-7 
    12:00 CSM Bucuresti F Nan CS Constelatia Giurgiu J4F 15-7 
    13:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CS Danubius Calarasi J4F 18-16 
    14:00 CSM Bucuresti D Barbieru CS Danubius Calarasi miniF 11-8 
             
     Scoala 195  Sb 26.10      
    10:00 CSM Bucuresti C Rotaru ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu J4F 22 20
    11:00 CSM Bucuresti A Borz ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu J4F 27-3 
    12:00 CSM Bucuresti B Marcu ACS Corbeanca J3F 35-10 
    13:00 CSM Bucuresti A Alupoaie ACS Chelsea Bucuresti J3F 23-12 
             
             
    CSS 6  Du 27.10      
    12:45 CSS 6 Morari CS Brazi J4F 34-10 
    13:45 CSS 6 Morari CS Peris J3F  
    14:45 CS Peris CSS 2 B Chitea J4F 6-11 
             
    Rapid  Du 27.10      
    17:30 CS Rapid Kids CS Tunari miniF  
    18:00 CS Rapid ACS Olympic RFH J4F  
    19:00 CS Rapid Kids CSS 2 Bucuresti miniF  
             
             
    Sc 96  Du 27.10      
    11:00 CSM Bucuresti C Stefanescu CS Concordia Chiajna J4M  11-22
    12:00 CSM Bucuresti B Barcan CSS Steaua J4M  16-11
    13:00 CSM Bucuresti A Nistor CS Fortuna J4M  
    14:00 CSM Bucuresti A Nistor CS Fortuna miniM  
    15:00 CSM Bucuresti Roata CS Concordia Chiajna J3M  
             
     Sc. 205  Du 27.10      
    12:00 HC Talentul este Cheia CSS2 Lambru J4M  22-11
    13:00 HC Talentul este Cheia ACS Stefan Birtalan miniM  30-4
    14:00 HC Talentul este Cheia ACS Olympic RFH J4M  38-9

     

     

    Etapa 2 (din 19-20.10.2019).

    Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Sc 96 Sambata 19.10.2019      
    11:00 CSM Bucuresti C Rotaru ACS Tonus J4F 25-11 
    12:00 CSM Bucuresti D Morosanu CSU Stiinta Bucuresti J4F 13-38 
    13:00 CSM Bucuresti B Rotaru CS Danubius Calarasi  miniF 14-10 
    13:45 CSM Bucuresti C Morosanu CS Danubius Calarasi miniF 22-11 
    14:30 ACS Unirea Dobroesti ACS Olympic RFH J4F 33-10 
             
    Sc. 162 Sambata 19.10.2019      
    9:00 CSM Bucuresti E Opiteanu ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu J4F 24-9 
    10:00 CSM Bucuresti D Barbieru ACSO Viitorul Pantelimon miniF 22-13 
    11:00 CSM Bucuresti F Nan ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu J4F 6-24 
    12:00 CSM Bucuresti A Cucu ACS Stefan Birtalan miniF  8-6
             
    Sc. 195 Sambata 19.10.2019      
    10:00 CSM Bucuresti A Borz CS Rapid J4F 23-6 
    11:00 CSM Bucuresti B Marcu CS Rapid J3F 26-22 
    12:00 CSM Bucuresti A Alupoaie Dinamic Kids Videle J3F 20-13 
    13:00 CSM Bucuresti B Marcu CSS 2 A Dogarescu  J4F 24-20 
             
    Corbeanca Sambata 19.10.2019      
    11:00 ACS Corbeanca CSS Ilfov J3F 8-12 
    12:00 ACS Corbeanca CS Tunari miniF 3-6 
    13:00 ACS Corbeanca ACS Peris J4F 15-18 
    14:00 CSO Voluntari 2005 CS Agronomia Bucuresti J4F  Anulat
             
    Sc 96 Duminica 20.10.2019      
    11:00 CSM Bucuresti A Nistor CSS Steaua Bucuresti J4M 29-6 
    12:00 CSM Bucuresti Stefanescu ACS Stefan Birtalan miniF 14-4 
    13:00 CSM Bucuresti C Stefanescu CS Fortuna J4M 9-16 
    14:00 CSM Bucuresti B Barcan ACS Olympic RFH J4M 34-15 
    15:00 CSM Bucuresti Roata CS Concordia Chiajna J3M Amanat 

    22 jocuri

    Etapa 1 (din 12-13.10.2019).

    Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Dobroesti Sb 12.10 rugam clubul gazda+terti ajutor cu asistenta medicala  
    13:00 ACS Unirea Dobroesti- ACSO Viitorul Pantelimon miniF 9-12
    14:00 ACS Unirea Dobroesti CSU Stiinta Bucuresti J4F 1-39
    15:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu CS Fortuna J4F 22-13
    16:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu CS Rapid J4F 17-27
    17:00  ACS Tonus CSS 2 A Dogarescu J4F amânat 
             
    Sc 96 Sb 12.10 rugam clubul gazda+terti ajutor cu asistenta medicala
    11:00 CSM Bucuresti D Barbieru  ACS Peris miniF 24-9
    12:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CS Peris J4F 20-19
    13:00 CSM Bucuresti D Morosanu CSS 2 C Badescu J4F 38-1
    14:00 CSM Bucuresti B Marcu CSS 2 B Chitea J4F 28-1
    15:00 CSM Bucuresti A Borz CS Concordia Chiajna J4F amânat 
             
             
    CSS 6 Du 13.10      
    13:00 CSS 6 Morari ACS Corbeanca J4F 39-5 
    14:00 CSS 6 Morari ACS Corbeanca J3F 50-7 
    15:00 ACS Olympic RFH ACS Corbeanca J4F 13-14 
             
    Sc 96 Du 13.10      
    11:00 CSM Bucuresti A Alupoaie CSS Ilfov J3F 28-17 
    12:00 CSM Bucuresti B Marcu ACS Chelsea Bucuresti J3F 31-29 
    13:00 CSM Bucuresti C Morosanu CS Tunari miniF 37-9 
    14:00 CSM Bucuresti A Cucu CS Agronomia Bucuresti miniF amânat 

    18 jocuri

Go to top