PROGRAM JUNIORI V Masculin

Asociatia Judeteana de Handbal Prahova, CSM Ploiesti si CSS Ploiesti organizeaza turneul Semifinal la handbal masculin cu participarea echipelor de juniori 5 in zilele de 14 – 15 . 05 . 2016 la Sala Sporturilor din orasul Plopeni.

Echipele participante:

                                                                                              

GRUPA A   GRUPA B
1. CSM Ploiesti
  1. CSM Bucuresti
2. CS Balotesti
  1. CSS Ploiesti
3. ACS Piticul 2013 Fetesti
  1. Dinamo AMC
4. CSA Steaua  
  1. ACS Olimpic Mizil

             Au drept de joc sportivii nascuti in 2005-2006 si mai tineri. In toate fazele competitiei echipele participante au obligatia de a folosi numai sportivi proprii.

             Legitimarea sportivilor se va face pe baza de : Legitimatie F.R.Handbal sau Copie xerox a Certificatului de Nastere cu poza si viza medicala – vizata de AJH/AMH.

             Regulamentul de joc : - Timpul de joc : 2 reprize X 15 minute ; - Pauza : 5 minute ; Eliminarea : 1 minut. Se recomanda ca toti sportivii inscrisi in Raportul de Joc sa participe la fiecare joc.

               Cheltuielile de organizare (sala de sport, asistenta medicala si arbitraj) inclusiv diplôme de participare sunt suportate de AJH Prahova, CSM Ploiesti si CSS Ploiesti.

               Pentru cazare si masa, persoana de contact Dl Iancu Cristian : 0722.287.788

                

           

           

Anexam programul oficial al jocurilor :                                 

                                              

PROGRAMUL JOCURILOR OFICIALE

TURNEUL JUNIORI 5 Masculin

SALA SPORTURILOR PLOPENI

Data Ora Grupa Jocul
Etapa I        
14.05.2016 10 : 00 A CSM Ploiesti CSA Steaua
14.05.2016 10 : 45 B CSM Bucuresti ACS Olimpic Mizil
14.05.2016 11 : 30 A CS Balotesti ACS Piticul Fetesti
14.05.2016 12 :15 B CSS Ploiesti Dinamo AMC
14.05.2016 13 :00 A CSA Steaua ACS Piticul Fetesti
14.05.2016 13 :45 B ACS Olimpic Mizil Dinamo AMC
14.05.2016 14 :30 A CSM Ploiesti CS Balotesti
14.05.2016 15 :15 B CSM Bucuresti CSS Ploiesti
                      
15.05.2016 9: 00      A CSM Ploiesti ACS Piticul Fetesti    
15.05.2016 9 : 45      B CSM Bucuresti Dinamo AMC
15.05.2016 10 :30      A CSA Steaua CS Balotesti   
15.05.2016 11 :15      B CSS Ploiesti ACS Olimpic Mizil
      FINALE  
         
15.05.2016 12 :15   Locul 2 Gr A Locul 2 Gr B
15.05.2016 13 :00   Locul 1 Gr A Locul 1 Gr B
                   
         
Go to top