In urma adresei FRH transmisa catre AMH Bucuresti :

Federația Română de Handbal anunță Asociațiile Județene de Handbal și cluburile interesate despre faptul că va începe competiția la categoria de vârstă juniori IV - masculin și feminin - sezonul 2020 - 2021, care se va desfășura după următorul program:
- faza pe localitate - până la 30 mai 2021
- faza pe euroregiune (zonă) - până la 13 iunie 2021
- faza semifinală - până la data de 20 iunie 2021
- Turneul Final - se va desfășura în perioada 24 - 26 iunie 2021 într-o locație (teren neutru) pe care o vom aduce la cunoștință în timp util.
Regulamentul de desfășurare al aceste competiții se află pe site-ul FRH la secțiunea Statute și Regulamente. Competițiile se vor desfășura conform Protocolului medical de pe site-ul FRH.

 

Drept urmare AMH Bucuresti organizeaza in weekendul 29-30.05.2021 - Campionat de Juniori IV (masculin si feminin).

Echipele care doresc sa participe se vor inscrie pe adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. pana miercuri ora 22:00.

 

Echipe inscrise:

  Juniori 4
  FETE Baieti
1 CSU Stiinta Bucuresti CSM Bucuresti
2 ACS Unirea Dobroesti TEC
3 ACS Tonus* ACS Tonus
4 CS Rapid Bucuresti  
5 CSS 2 Bucuresti  
6 CSM Bucuresti  
7  ACS Stefan Birtalan  
8 ACSOV Pantelimon  

 

 

INAINTE DE INCEPEREA COMPETITIEI:
CLUBURILE VOR RESPECTA PROTOCOLUL MEDICAL afisat pe site-ul FRH (FRH -> STATUS SI REGULAMENTE - > PROTOCOL MEDICAL (click pe link) )

Conform protocolului medical echipele:

1. Vor transmite pe adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. tabelul nominal cu sportivii+staff care vor avea drept de participare la competitie (pana sambata , 29 mai 2021, ora 20 )
2. Vor transmite testele efectuate (adeverinta RAPEL eliberata sau raportul medical) din care sa reiasa ca cei de la pct 1 au rezultate negative (sau au vaccinarea (RAPEL) facuta cu mai multe de 10 zile anterior)
3. Se vor prezenta cu rapoartele medicale in original la sala unde se va face triajul epidemiologic, iar testele vor fi lasate la responsabilul AMH

- fara pct 1 + pct 2 + pct 3 - echipele nu vor avea drept de intrare in sala

IN TIMPUL COMPETITIEI
4. Echipele nu vor putea intra in sala pentru jocuri, pana cand jocul anterior nu a fost incheiat, echipele de la jocul anterior au parasit sala si aceasta a fost dezinfectata
5. Orice suspiciune medicala (conform protocolului medical) va fi adusa la cunostinta personalului medical si responsabilului AMH

Program jocuri

J4 FEMININ
(3 reprize x 10 minute/repriza)

Program meciuri Grupa 1 – Sala Rapid - Duminica 30.05.2021 -

Responsabil AMH - CIUCAN Viorel (0723.413.613)

   
1 CS Rapid Bucuresti
2 CSM BUCURESTI
3 ACSOV Pantelimon
4 ACS Tonus Bucuresti

 

Grupă

Etapă

Oră Jocuri
Gr1 09:00 CS RAPID BUCURESTI - ACS TONUS BUCURESTI
Gr1 09:45 CSM BUCURESTI - ACSOV PANTELIMON
     
Gr1 10:30 CSM BUCURESTI - CS RAPID BUCURESTI
Gr1 11:15 ACSOV Pantelimon - ACS TONUS BUCURESTI
     
Gr1 12:00 CS RAPID BUCURESTI - ACSOV Pantelimon
Gr1 12:45 ACS TONUS BUCURESTI - CSM BUCURESTI

 

 

Program meciuri Grupa 2 – Sala Floreasca Duminica 30.05.2021
Responsabil AMH - AMARANDEI Victoria (0740.079.454)

1 CSU Stiinta Bucuresti
2 ACS UNIREA DOBROESTI
3 CSS 2 BUCURESTI
4 ACS Stefan Birtalan

Grupă

Etapă

Oră Jocuri
Gr2 09:00 CSU STIINTA BUCURESTI - ACS STEFAN BIRTALAN
Gr2 09:45 ACS UNIREA DOBROESTI - CSS 2 BUCURESTI
     
Gr2 10:30 ACS UNIREA DOBROESTI - CSU STIINTA BUCURESTI
Gr2 11:15 CSS 2 BUCURESTI - ACS STEFAN BIRTALAN
     
Gr2 12:00 CSU STIINTA BUCURESTI - CSS 2 BUCURESTI
Gr2 12:45 ACS STEFAN BIRTALAN - ACS UNIREA DOBROESTI

 

 Jocuri Clasament: Sala Floreasca  Duminica 30.05.2021

Oră Jocuri
16:30 Loc 2 Gr 1 - Loc 2 Gr 2
17:20 Loc 1 Gr 1 - Loc 1 Gr 2

 

 

J4 MASCULINSala Floreasca  Duminica 30.05.2021
(3 reprize x 15 minute/repriza)

Oră Jocuri
13:45 ACS Tonus - HC Talentul este Cheia
14:45 CSM Bucuresti - ACS Tonus
15:45 HC Talentul este Cheia - CSM Bucuresti
Go to top