Programul Jocurilor Juniori
La MiniHandbal in Campionatele Municipale 2016-2017 nu se va tine scorul. Pe raportul de joc se va trece doar componenta echipelor.

Etapa 1 | Etapa 2 | Etapa 3 | Etapa 4 | Etapa 5 | Etapa 6 | Etapa 7 | Etapa 8 | Etapa 9 | Etapa 10 | Etapa 11 | Etapa 12 | Etapa 13 | Etapa 14 | Etapa 15 |
Etapa 16 | Etapa 17 | Etapa 18 |

Etapa 18 (din 18-19.03.2017)

Sala/Data ECHIPA A ECHIPA B Categorie Rezultat
Dobroesti Du 19.03.2017      
11:00 ACS Unirea Dobroesti ACS Tonus J4F  

Turneu Semifinal RO8

Sala Data Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Turneu Minihandbal Masculin          
Elite Sb 18.03.2017 12:00 CSA Steaua  CSS 2 miniM  
Elite Sb 18.03.2017 12:40  CSS 2  CS Balotesti miniM  
Elite Sb 18.03.2017 13:20 CSA Steaua  CS Balotesti miniM  
Elite Sb 18.03.2017 14:00 Scoala 80 CSM Bucuresti  miniM  
         
Turneu Minihandbal Feminin      
Pantelimon Sb 18.03.2017 12:00 CSM Bucuresti Scoala 80 miniF  
Pantelimon Sb 18.03.2017 12:40 Scoala 80  ACS Unirea Dobroesti miniF  
Pantelimon Sb 18.03.2017 13:20 CSM Bucuresti  ACS Unirea Dobroesti miniF  
Pantelimon Sb 18.03.2017 14:00  CSS 6  CSA Steaua miniF  
Pantelimon Sb 18.03.2017 14:40  CSA Steaua  CSO Pantelimon miniF  
Pantelimon Sb 18.03.2017 15:20  CSS 6  CSO Pantelimon miniF  
Pantelimon Sb 18.03.2017 16:00 CSS 2 AS Tonus miniF  
Pantelimon Sb 18.03.2017 16:40 AS Tonus Vulturii Bucuresti miniF  
Pantelimon Sb 18.03.2017 17:20 CSS 2 Vulturii Bucuresti miniF  
       
Turneu Minihandbal Masculin      
Elite Du 19.03.2017 `12:30 I A I B miniM  
Elite Du 19.03.2017

13:30

II A II B miniM  
         
Turneu Minihandbal Feminin      
Pantelimon Du 19.03.2017 10:00 II A II B miniF  
Pantelimon Du 19.03.2017 10:45 II B II C miniF  
Pantelimon Du 19.03.2017 11:30 II A II C miniF  
Pantelimon Du 19.03.2017 12:15 I A I B miniF  
Pantelimon Du 19.03.2017 13:00 I B I C miniF  
Pantelimon Du 19.03.2017 13:45 I A I C miniF  

23 jocuri

 

Etapa 17 (din 11-12.03.2017)

Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
CSS 6 Sb 11.03.2017    
14:00 CSS 6 A Ile AS Scoala 80 miniF anulat
15:00 CSS 6 B Buzica ACS Tonus J4F  
16:00 CSS 6 B Buzica CSA Steaua miniF  
       
       
 Scoala 32  Du 12.03.2017     
9:00 CSS 2 Dogarescu CSA Steaua MiniF  
9:45 CSS 2 Dogarescu CS Rapid J4F  
11:00 CSS2 CS Corbeanca J3F  
       
 Dobroesti  Du 12.03.2017       
11:00 ACS Unirea Dobroesti AMC J4F nu se prezinta ( exclusa din campionat AMC)
12:00 ACS Unirea Dobroesti AS Scoala 80 miniF  
     
 Elite  Du 12.03.2017 Turneu Calificare J4M - RO8
   
15:30 CSA STEAUA CS BALOTESTI J4M jocuri semifinal RO 8
16:30 CSM Bucuresti CS BALOTESTI J4M jocuri semifinal RO 8
17:30 CSM Bucuresti CSA STEAUA J4M jocuri semifinal RO 8

 

 

Etapa 16 (din 04-05.03.2017)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Pantelimon Sb 04.03.2017      
13:00 CSO Pantelimon AMC J4F  
         
Sc. 64 Du 05.03.2017      
09:00 Vulturii Bucuresti CSA Steaua miniF  
         
Elite Du 05.03.2017      
12:00 CSM Bucuresti A Moise ACS Tonus J4F  
12:50 CSM Bucuresti A Dinu ACS Tonus miniF  
13:30 CSM Bucuresti A Moise ACS Unirea Dobroesti J3F  
14:30 CSM Bucuresti B Culinovschi ACS Unirea Dobroesti J4F  
         
Sc. 198 Du 05.03.2017      
14:00  Fortuna A AS Scoala 80 miniM  

 

Etapa 15 (din 26.02.2017)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Elite Duminica 26.02.2017    
15:00 CSM Bucuresti B Vasile AS Gratia Handball Schooll J3M  
16:00 CSM Bucuresti B Stefanescu CSA Steaua miniM  
16:35 CSM Bucuresti C Popescu CSS 6 B Buzica miniF  
17:00 CSM Bucuresti C Barcan CSS 6 B Buzica J4F  
18:00 CSM Bucuresti A Moise CSS 6 C Buzica J4F  
19:00 CSM Bucuresti A Moise CSO Pantelimon J4F  
     
 Pantelimon Duminica 26.02.2017     
13:30 CSO Pantelimon CS Rapid J4F  
     
 Scoala 30 Duminica 26.02.2017     
13:30 AMC Vulturii Bucuresti J4F  
     
 Scoala 64  Duminica 26.02.2017    
9:00 Vulturii Bucuresti CSM Bucuresti B Butulescu miniF  
10:00 Vulturii Bucuresti CSM Bucuresti A Dinu miniF  
     
 Scoala 198 Duminica 26.02.2017     
12:30 Fortuna AS Scoala 80 miniF  

Etapa 14 (din 18-19.02.2017)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Pantelimon Sambata 18.02    
13:30 CSO Pantelimon CSS 2 Dogarescu J4F  
14:30 CSO Pantelimon CSS 2 Dogarescu miniF  
15:15 CSO Pantelimon CS Rapid J4F  
     
     
 Elite  Duminica 19.02    
9:00 CSM Bucuresti B Culinovschi CSM Bucuresti C Barcan J4F  
10:00 CSM Bucuresti A Vasile CSM Bucuresti A Apostol J3M  
14:00 CSM Bucuresti A Dinu CSS 6 A Ile miniF  
14:40 CSM Bucuresti A Avadanii CSA Steaua miniM  
15:20 CSM Bucuresti C Popescu CSA Steaua miniF  
16:00 CSM Bucuresti A Moise AMC J4F  
17:00 CSM Bucuresti A Vasile CSA Steaua J4M  
18:00 CSM Bucuresti A Vasile CS Balotesti J4M  
     
     
Scoala 64  Duminica 19.02     
09:00 Vulturii Bucuresti ACS Tonus miniF  
10:00 Vulturii Bucuresti ACS Tonus J4F  
     
 Dobroesti  Duminica 19.02     
10:30 ACS Unirea Dobroesti CSA Steaua J3F  

 

Etapa 13 (din 11-12.02.2017)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
CSS6 Sambata 11.02    
14:00 CSS 6 C Buzica CSO Pantelimon J4F  
15:00 CSS 6 B Buzica CSO Pantelimon J4F  
16:00 CSS 6 A Ile CSA Steaua miniF  
16:45 CSS 6 Ile CSM Bucuresti Strat J2F  
17:45 CSS 6 B Predoiu AS Gratia Handball Schooll J3F  
     
 Scoala 80 Duminica 12.02
   
14:30 AS Scoala 80 Fortuna miniF anulat
15:30 AS Scoala 80 Fortuna A miniM anulat

7 jocuri

Etapa 12 (din 03-04.02.2017)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
CSS 6 Sb 04.02      
12:00 CSS 6 A Ile CSS 2 Dogarescu MiniHandbalF  
12:45 CSS 6 A Ile  Sc.Gen.Poieni J3  
13:45 CSS 6 B Buzica CSS 2 Dogarescu MiniHandbalF  
14:30 CSS 6 B Buzica CSS 2 Dogarescu J4F  
15:30 CSS 6 B Predoiu CSS 2 A Nita J3F  
16:30 CSS 6 C Buzica CSS 2 Dogarescu J4F  
     
     
 Sc. 80 Du 05.02.2017     
14:00 AS Scoala 80 CSA Steaua MiniHandbalM  
14:45 AS Scoala 80 CSA Steaua MiniHandbalF  
     
 Elite Du 05.02.2017     
9:30 CSM Bucuresti B Butulescu Vulturii Bucuresti MiniHandbalF  
10:10 CSM Bucuresti A Moise Vulturii Bucuresti J4F  
11:10 CSM Bucuresti A Dinu CSM Bucuresti C Popescu MiniHandbalF  
12:00 CSM Bucuresti A Moise CSM Bucuresti Strat J3F  
13:00 CSM Bucuresti B Culinovschi CS Rapid J4F  
14:00 CSM Bucuresti Strat CS Rapid J2F  
15:00 CSM Bucuresti C Barcan CS Rapid J4F  
16:00 CSM Bucuresti B Stefanescu CSM Bucuresti A Avadanii MiniHandbalM  
16:40 CSM Bucuresti B Vasile CSM Bucuresti A Apostol J3M  
17:40 CSM Bucuresti C Nistor CSA Steaua MiniHandbalM  
18:20 CSM Bucuresti B Alupoaie CSA Steaua J4M  

19 jocuri

Etapa 11 (din 28-29.01.2017)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Elite Sambata 28.01.2017      
13:00 CSM Bucuresti B Culinovschi CSS 2 Dogarescu J4F  
14:00 CSM Bucuresti B Butulescu CSS 2 Dogarescu MiniHandbalF  
14:40 CSM Bucuresti C Barcan CS Rapid J4F  
15:40 CSM Bucuresti Moise CS Rapid J3F  
16:40 CSM Bucuresti A Dinu ACS Tonus MiniHandbalF  
17:20 CSM Bucuresti A Moise ACS Tonus J4F  
         
 Dobroesti  Duminica 29.01.2017      
12:30 ACS Unirea Dobroesti Vulturii Bucuresti MiniHandbalF  
13:15 ACS Unirea Dobroesti Vulturii Bucuresti J4F  
         
CSS 6 Duminica 29.01.2017      
14:15 CSS6 B Buzica CSA Steaua MiniHandbalF  
15:00 CSS 6 B Predoiu CSA Steaua J3F  
16:00 CSS 6 A Ile AS Scoala 80 MiniHandbalF  
16:45 CSS 6 A Ile CS Rapid J3F  
17:45 CSS 6 A Ile CS Rapid J2F  

13 jocuri

Etapa 10 (din 21-22.01.2017)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Elite Sam 21.01.2017    
15:00 CSM Bucuresti A Moise CSS 6 A Ile J4F  
16:00 CSM Bucuresti A Moise CSS 6 B Buzica J4F  
17:00 CSM Bucuresti A Dinu CSS 6 A Ile MiniHandbalF  
17:40 CSM Bucuresti A Dinu CSS 6 B Buzica MiniHandbalF  
18:20 CSM Bucuresti B Culinovschi CSS 6 C Buzica J4F  
     
Dobroesti  Dum 22.01.2017    
09:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Bucuresti B Butulescu MiniHandbalF  
09:40 ACS Unirea Dobroesti CSM Ploiesti MiniHandbalF  
10:15 ACS Unirea Dobroesti CSM Ploiesti J4F  
11:15 ACS Unirea Dobroesti CS Rapid J4F  
12:15 ACS Unirea Dobroesti CS Rapid J3F  
13:15 ACS Unirea Dobroesti CS Rapid J2F  
     
 Elite   Dum 22.01.2017    
11:00 CSM Bucuresti A Avadanii AS Scoala 80 MiniHandbalM  
11:40 CSM Bucuresti C Popescu AS Scoala 80 MiniHandbalF  
12:20 CSM Bucuresti B Stefanescu AS Scoala 80 MiniHandbalM  
13:00 CSM Bucuresti A Moise CSM Bucuresti C Barcan J4F  
14:00 CSM Bucuresti A Dinu CSM Ploiesti MiniHandbalF  
14:40 CSM Bucuresti A Moise CSM Ploiesti J4F  
15:40 CSM Bucuresti A Vasile CS Balotesti J4M  
16:40 CSM Bucuresti A Vasile CSM Bucuresti B Alupoaie J4M  
     
Scoala 198   Dum 22.01.2017    
12:30 Fortuna A CSM Bucuresti C Nistor MiniHandbalM  
13:15 Fortuna Tectonic MiniHandbalF  
14:00 Fortuna B Tectonic MiniHandbalM  
     
 Scoala 64  Dum 22.01.2017     
09:00 Vulturii Bucuresti CSS 2 Dogarescu MiniHandbalF  
10:00 Vulturii Bucuresti CSS 2 Dogarescu J4F  

 

 

Etapa 9 (din 14-15.01.2017)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Scoala 64 Sam 14.01.2017      
09:00 Vulturii Bucuresti AS Scoala 80 MiniHandbalF  
10 Vulturii Bucuresti CSM Bucuresti B Culinovschi J4F  
         
 Scoala 32  Sam 14.01.2017      
09:00 CSS 2 Lambru Tectonic J4M  
10 CSS 2 Dogarescu Tectonic MiniHandbalF  
10:50 CSS 2 CS Rapid J2F  
         
CSS6 Dum 15.01.2017      
16:00 CSS 6 B Buzica Fortuna MiniHandbalF  
16:50 CSS 6 B Buzica CS Rapid J4F  
         
Dobroesti  Dum 15.01.17      
11:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Bucuresti A Moise J4F  
12:00 ACS Unirea Dobroesti CSM Bucuresti B Butulescu MiniHandbalF  
         
Scoala 198 Dum 15.01.17      
12:30 Fortuna A CSS 2 Gherghe MiniHandbalM  
13:15 Fortuna CSM Ploiesti J4M  

 

Etapa 8 (din 17.12.2016)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
CSS 6 Sambata 17.12      
09:30 CSS 6 B Buzica Scoala Copiilor Minardo MiniHandbalF  
10:15 CSS 6 C Buzica ACS Unirea Dobroesti J4F  
11:15 CSS 6 B Predoiu ACS Unirea Dobroesti J3F  
12:30  CSS 6 B Buzica ACS Unirea Dobroesti J4F  

4 jocuri

Etapa 7 (din 26-27.11.2016)

Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
CSS 6 Sambata 26.11      
15:30 CSS 6 A Ile Vulturii Bucuresti MiniHandbalF  
16:15 CSS 6 A Ile Vulturii Bucuresti J4F  
         
CSS 6 Duminica 27.11      
15:15 CSS 6 B Buzica CSO Pantelimon J4F  
16:15 CSS 6 B Buzica CSO Pantelimon MiniHandbalF  
17:00 CSS 6 C Buzica CSO Pantelimon J4F  
         
Elite Duminica 27.11      
09:00 CSM Bucuresti B Culinovschi CSM Bucuresti C Barcan J4F  
10 CSM Bucuresti C Popescu AS Scoala 80 MiniHandbalF  
10:40 CSM Bucuresti B Culinovschi CSM Ploiesti J4F  
11:40 CSM Bucuresti A Dinu CSM Ploiesti MiniHandbalF  
12:20 CSM Bucuresti A Vasile Scoala 88 M.V. J3M  
13:20 CSM Bucuresti B Alupoaie Tectonic J4M  
14:20 CSM Bucuresti C Nistor Tectonic MiniHandbalM  
15:00 CSM Bucuresti B Stefanescu CSM Bucuresti A Avadanii MiniHandbalM  
15:40 CSM Bucuresti A Moise CSS 2 Dogarescu J4F  
16:20 CSM Bucuresti A Butulescu CSS 2 Dogarescu MiniHand_F  
         
Scoala 64 Duminica 27.11      
09:00 Vulturii Bucuresti CS Danubius Calarasi MiniHandbalF  reprogramat
10 Vulturii Bucuresti CS Danubius Calarasi J4F  reprogramat

16 jocuri

Etapa 6 (din 20.11.2016)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Dobroesti Du 20.11.2016      
15:00 ACS Unirea Dobroesti CSO Pantelimon J2F  
     
 Elite Du 20.11.2016     
09:00 CSM Bucuresti C Nistor CSA Steaua MiniHandbalM  
09:40 CSM Bucuresti B Stefanescu AS Scoala 80 MiniHandbalM  
10:20 CSM Bucuresti A Avadanii Tectonic MiniHandbalM  
11:00 CSM Bucuresti C Popescu AS Scoala 80 MiniHandbalF  
11:40 CSM Bucuresti B Butulescu ACS Tonus MiniHandbalF  
12:30 CSM Bucuresti C Barcan CSM Ploiesti J4F  
13:20 CSM Bucuresti B Culinovschi CS Rapid J4F  
14:00 CSM Bucuresti B Alupoaie CS Balotesti J4M  
15:00  CSM Bucuresti B Vasile CSM Bucuresti A Apostol
J3M  
         
 Gratia Du 20.11.2016     
14:00 AS Gratia Handball Schooll Sc.Gen.Poieni J3F  
     
 Scoala 64 Du 20.11.2016     
09:00 Vulturii Bucuresti CSM Ploiesti MiniHandbalF  
10 Vulturii Bucuresti Scoala Copiilor Minardo J4F  
     
 Scoala 88 Du 20.11.2016     
14:00 AS Scoala 80 Fortuna MiniHandbalF  
15:00 CSS 2 A Nita ASC Corbeanca J3F  
16:00 Scoala 88 M.V. Dinamo AMC J3M  

16 jocuri

Etapa 5 (din 12-13.11.2016)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
 Dobroesti  Duminica 13.11.2016      
09:30 ACS Unirea Dobroesti ASC Corbeanca J3F  
10:45 ACS Unirea Dobroesti CS Danubius Calarasi J4F  
11:45 ACS Unirea Dobroesti CS Danubius Calarasi J3F  
13:00 ASC Corbeanca CS Danubius Calarasi J3F  
     
 Elite Duminica 13.11.2016     
12:00 CSM Bucuresti A Moise CSS 2 A Nita J3F  
13:00 CSM Bucuresti A Moise CSM Bucuresti B Culinovschi J4F  
14:00 CSM Bucuresti B Butulescu Vulturii Bucuresti MiniHandbalF  
14:45 CSM Bucuresti C Barcan Vulturii Bucuresti J4F  
16:30 CSM Bucuresti B Butulescu CSM Bucuresti A Dinu MiniHandbalF  
17:20 CSM Bucuresti A Vasile Constelatia Giurgiu J4M  
18:20 CSM Bucuresti A Vasile CSM Bucuresti B Alupoaie J4M  
     
Scoala 32 Duminica 13.11.2016     
09:00 CSS 2 A Nita AS Gratia Handball Schooll J3F  
10  CSS 2 Dogarescu Tectonic MiniHandbalF  
     
 Scoala 88 Duminica 13.11.2016     
09:00 CSM Ploiesti CSS 6 B Buzica J4F  
10 CSS 6 C Buzica ACS Tonus J4F  
11:00 CSS 6 B Buzica ACS Tonus MiniHandbalF  
12:00 Sc.Gen.Poieni CSS 6 B Predoiu J3F  
13:00 Scoala 88 M.V. AS Gratia Handball Schooll J3M  
     
Scoala 96 Duminica 13.11.2016     
10 CSM Bucuresti C Nistor Tectonic MiniHandbalM  
10:45 CSM Bucuresti B Stefanescu Fortuna A MiniHandbalM  
11:30 CSM Bucuresti A Avadanii Fortuna B MiniHandbalM  

21 jocuri

Etapa 4 (din 05-06.11.2016)

Ora inceput Echipa A Echipa B Categoria Scor
IRIS Sambata 05.11.2016      
13:00 CSA Steaua CS Danubius Calarasi MiniHand_F  
  CSS 6 A Ile CSA Steaua    
13:40 CSS 6 A Ile CS Danubius Calarasi MiniHand_F  
14:15 CSA Steaua CSM Ploiesti J4M  
  CSS 6 A Ile CS Danubius Calarasi J4F  
15:00 CSA Steaua CSS 6 A Ile J3F  
         
 Scoala 32
 Sambata 05.11.2016      
10 CSS 2 Dogarescu CSM Ploiesti Opincariu J4F  
11:00 CSS 2 Dogarescu CSM Ploiesti Opincariu MiniHand_F  
         
         
Dobroesti Duminica 06.11.2016      
13:00 ACS Unirea Dobroesti  CSS 6 C Buzica J4F  
14:00 ACS Unirea Dobroesti SC Gen Poieni J3F  
         
 ELITE Duminica 06.11.2016      
9:00 CSM Bucuresti A Moise CSS 6 B Predoiu J3F  
10 CSM Bucuresti B Culinovschi CS Danubius Calarasi J4F  
11:00 CSM Bucuresti  Moise
CS Danubius Calarasi J3F  
12:00 CSM Bucuresti C Barcan CS Danubius Calarasi J4F  
13:00 CSM Bucuresti A Vasile CSA Steaua
J4M  
14:00 CSM Bucuresti B Alupoaie Tectonic J4M  
15:00 CSM Bucuresti C Nistor Tectonic MiniHandbalM  
         
 Scoala 30 Duminica 06.11.2016      
11:00 AMC CSS 2 Dogarescu J4F  
12:00 Dinamo AMC AS Gratia Handball Schooll J3M  
     
 Scoala 64 Duminica 06.11.2016    
8:30 Vulturii Bucuresti CSM Bucuresti A Dinu MiniHand_F  
9:30 Vulturii Bucuresti CSS 6 C Buzica J4F  
10:30 Vulturii Bucuresti CSS 6 B Buzica MiniHand_F  
     
Scoala 88 Duminica 06.11.2016    
9:00  ACS Tonus CSO Voluntari A Lupu J4F  
10 CSS 6 A Ile CSO Voluntari B Curea J4F  
11:00 Constelatia Giurgiu Scoala Copiilor Minardo J4M  

24 jocuri

Etapa 3 (din 29-30.10.2016)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Iris S   29.10.'16  
09:00 CSA Steaua Fortuna A MiniHand_M
09:40 CSA Steaua Fortuna MiniHand_F  
10:30 CSA Steaua Fortuna B MiniHand_M
11:20 CSA Steaua Fortuna J4M  
12:00 CSA Steaua AS Gratia Handball School J3F  
     
     
Scoala 64  D   30.10.'16    
09:00 Vulturii Bucuresti CSO Pantelimon MiniHand_F  
09:40 Vulturii Bucuresti CSO Pantelimon J4F  
     
Scoala 88  D   30.10.'16    
09:00 Fortuna Scoala Copiilor Minardo J4M  
10 Fortuna Scoala Copiilor Minardo MiniHand_F  
11:00 CS Balotesti Tectonic MiniHand_M
12:00 CS Balotesti Tectonic J4M  
13:00 Scoala 88 CTM Francu J3M  
     
Elite D   30.10.'16     
10:30 CSM B Culinovschi CSS 6 B Buzica J4F  
11:30 CSM C Barcan CSS 6 C Buzica J4F  
12:30 CSM A Moise Rapid J4F  
13:30 CSM Strat Rapid J2F  
14:30 CSM Moise Rapid J3F  
15:30 CSM A Vasile AMC J4M  
16:30 CSM B Alupoaie CSS 2 Lambru J4M  
17:30 CSM A Apostol CSS 2 Nae J3M  
     
 Dobroesti D   30.10.'16     
13:00 ACS Unirea Dobroesti CSS 6 A Ile J4F  
14:00 ACS Unirea Dobroesti CSS 6 A Ile J3F  
15:00 ACS Unirea Dobroesti CSS 6 Ile J2F  

23 jocuri

Etapa 2 (din 22-23.10.2016)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Pantelimon S   22.10.'16    
12:30 CSO Pantelimon CSM Strat J2F  
     
 Scoala 32 S   22.10.'16     
14:00 CSS 2 Dogarescu CSA Steaua MiniHand_F  
15:00 CSS 2 Dogarescu Scoala Copiilor Minardo J4F  
16:00 CSS 2 A Nita CSA Steaua J3F  
     
     
 Rapid D   23.10.'16     
08:15 CS Rapid Vulturii Bucuresti J4F  
09:00 CS Rapid Vulturii Bucuresti MiniHand_F  
     
 Elite D   23.10.'16
   
13:00 CSM B Culinovschi CSM C Barcan J4F  
14:00 CSM A Moise Tectonic J4F  
15:00 CSM A Vasile  Scoala Copiilor Minardo J4M  
16:00 CSM C Barcan CSS 2 Dogarescu J4F  
17:00 CSM B Alupoaie  CSM Ploiesti J4M  
18:00 CSM Apostol Sc. Gen Poeni J3M  
     
 Dobroesti D   23.10.'16
   
12:00 ACS Unirea Dobroesti CSO Pantelimon J2F  
13:00 ACS Unirea Dobroesti CSO Pantelimon J4F  
14:00 ACS Unirea Dobroesti CSO Pantelimon J3F  
     
 CSS 6 D   23.10.'16
   
10 CSS 6 C Buzica Scoala Copiilor Minardo J4F  
10:50 CSS 6 B Buzica AS Scoala 80 MiniHand_F  
11:45 CSS 6 B Buzica AMC J4F  
12:45 CSS 6 B Predoiu CSS 2 A Nita J3F  
14:00 CSS 6 A Ile AMC J4F  
14:50 CSS 6 A Ile CSS 2 A Nita J3F  
16:00 CSS 6 A Ile Tectonic MiniHand_F  

22 jocuri

 

Etapa 1 (din 15-16.10.2016)

Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
Rapid 16.10.2016      
08:00 CS Rapid CSS 2 Dogarescu J4F  13-23
08:50 CS Rapid CSS 2 Dogarescu MiniHand_F  fara scor
       
 Elite  16.10.2016    
11:00 CSM Buc A Moise Scoala Copiilor Minardo J4F  
12:00 CSM Buc B Culinovschi CS Rapid J4F  
13:00 CSM Buc C Barcan AMC J4F  
14:00 CSM Buc A Vasile CSM Ploiesti J4M  
15:00 CSM Buc B Alupoaie Dinamo AMC J4M  15-17
       
 Dobroesti  16.10.2016    
14:30 ACS Unirea Dobroesti Vulturii Bucuresti J4F  reprog
15:30 ACS Unirea Dobroesti ACS Kira Targoviste J3F  H.C.
16:45 ACS Unirea Dobroesti CTM Media Cheta J2F  
       
 CSS 6  16.10.2016    
15:00 CSS 6 A Buzica Vulturii Bucuresti MiniHand_F   fara scor
15:40 CSS 6 A Buzica Vulturii Bucuresti J4F  10-8

13 jocuri

Go to top