PROGRAM JUNIORI V Feminin

Asociatia Judeteana de Handbal Prahova, CSM Ploiesti si CSO Activ Plopeni organizeaza turneul Semifinal la handbal feminin cu participarea echipelor de junioare 5 in zilele de 07 – 08 . 05 . 2016 la Sala Sporturilor din orasul Plopeni.

Echipele participante:

                                                                                              

GRUPA A   GRUPA B
1. CSM Ploiesti
  1. CSM Bucuresti
2. CSS 6 Bucuresti
  1. CSS Slobozia
3. CSO Activ Plopeni
  1. Rapid Bucuresti
4. CSS 2 Bucuresti  
  1. CSS Targoviste

             Au drept de joc sportivii nascuti in 2005-2006 si mai tineri. In toate fazele competitiei echipele participante au obligatia de a folosi numai sportivi proprii.

             Legitimarea sportivilor se va face pe baza de : Legitimatie F.R.Handbal sau Copie xerox a Certificatului de Nastere cu poza si viza medicala – vizata de AJH/AMH.

             Regulamentul de joc : - Timpul de joc : 2 reprize X 15 minute ; - Pauza : 5 minute ; Eliminarea : 1 minut. Se recomanda ca toti sportivii inscrisi in Raportul de Joc sa participe la fiecare joc.

               Cheltuielile de organizare (sala de sport, asistenta medicala si arbitraj) inclusiv diplôme de participare sunt suportate de AJH Prahova, CSM Ploiesti si CSO Activ Plopeni.

               Pentru cazare si masa, persoana de contact Dl Iancu Cristian : 0722.287.788

                

           

           

Anexam programul oficial al jocurilor :                                 

                                              

PROGRAMUL JOCURILOR OFICIALE

TURNEUL JUNIORI 5 Feminin

SALA SPORTURILOR PLOPENI

Data Ora Grupa Jocul
Etapa I        
07.05.2016 10 : 00 A CSM Ploiesti CSS 2 Bucuresti
07.05.2016 10 : 45 B CSM Bucuresti CSS Targoviste
07.05.2016 11 : 30 A CSS 6 Bucuresti CSO Activ Plopeni
07.05.2016 12 :15 B CSS Slobozia Rapid Bucuresti
07.05.2016 13 :00 A CSO Activ Plopeni CSS 2 Bucuresti
07.05.2016 13 :45 B CSS Targoviste Rapid Bucuresti
07.05.2016 14 :30 A CSM Ploiesti CSS 6 Bucuresti
07.05.2016 15 :15 B CSM Bucuresti CSS Slobozia
                      
08.05.2016 9: 00    A CSM Ploiesti CSO Activ Plopeni    
08.05.2016 9 : 45      B CSM Bucuresti Rapid Bucuresti
08.05.2016 10 :30      A CSS 6 Bucuresti CSS 2  Bucuresti        
08.05.2016 11 :15      B CSS Slobozia CSS Targoviste
      FINALE  
         
08.05.2016 12 :15   Locul 2 Gr A Locul 2 Gr B
08.05.2016 13 :00   Locul 1 Gr A Locul 1 Gr B
                   

 

 

 

Go to top