campionate municipale

  • Program Saptamanal Juniori Campionate Municipale 2019-2020

    Programul Jocurilor Juniori 2019-2020

    Orice sanctiune disciplinara (cartonas rosu/ descalificare) acordate vor fi transmise in scris catre Vicea Viorel <Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. si la numarul de telefon 0726.356.559 imediat dupa sfarsitul jocului

    Etapa 1 | Etapa 2 | Etapa 3 | Etapa 4 | Etapa 5 | Etapa 6 | Etapa 7 | Etapa 8 | Etapa 9 | Etapa 10 | Etapa 11 | Etapa 12 | Etapa 13 | Etapa 14 | Etapa 15 | Etapa 16 |
    Etapa 17 |

     

    Etapa 17 (din 07-08.03.2020).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Elite  Sambata 07.03.2020 
         
    14:00 CSM Bucuresti A Borz CSM Bucuresti F Nan j4f  
    15:00 CSM Bucuresti B Marcu CSM Bucuresti E Opiteanu j4f  
    16:00 CSM Bucuresti A Borz CSM Bucuresti E Opiteanu j4f  
             
     Scoala 96 Sambata 07.03.2020       
    11:00 CSM Bucuresti D Morosanu CSS 2 A Dogarescu j4f  
    12:00  CSU Stiinta Bucuresti
     CSS Ilfov
    j4f  
    13:00 CSM Bucuresti C Morosanu CS Agronomia Bucuresti mini  
    14:00 CSM Bucuresti C Rotaru ACS Corbeanca j4f  
             
     Chiajna Sambata 07.03.2020
         
    09:30 CS Concordia Chiajna CSS 3 Steaua J4M  
    10:30 CS Concordia Chiajna ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu J4F  
    11:30 CS Concordia Chiajna CSS 2 C Badescu J4F  
             
             
     CSS 6  Duminica 08.03.2020      
    14:00 CSS 6 Morari CSS 2 C Badescu j4f  
    15:00 CSS 6 Morari CS Constelatia Giurgiu j3f  
    16:00 CSS 6 Morari CSO Voluntari 2005 j4f  
             
             
     Dobroesti Duminica 08.03.2020       
    13:30 ACS Tonus ACS Olympic RFH j4f  
    14:30 ACS Unirea Dobroesti CS Rapid Kids minif  
    15:30 ACS Unirea Dobroesti CS Rapid j4f  
             
     Pantelimon Duminica 08.03.2020
         
    10:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu CSS 2 B Chitea j4f  
    11:00 ACSO Viitorul Pantelimon ACS Peris minif  
    12:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu CSS 2 A Dogarescu
    j4f  
    13:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu ACS Peris j4f  
    14:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu CSO Voluntari 2005 j4f  
             

    23 jocuri

     

    Etapa 16 (din 29.02.2020).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Sc. 162 Sb 29.02.2020      
    09:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CS Concordia Chiajna j4f 10-0 
    10:00 CSM Bucuresti D Barbieru CS Tunari mini 18-2 
    11:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CSS Ilfov j4f 22-12 
    12:00 CSS 2 A Dogarescu ACS Olympic RFH j4f 51-6 
             
    Sc. 96  Sb 29.02.2020       
    11:00 CSM Bucuresti D Morosanu CSS 2 B Chitea j4f 43-1 
    12:00 CSM Bucuresti A Cucu CSM Bucuresti C Morosanu mini 15-36 
    13:00 CSM Bucuresti F Nan CSS 2 C Badescu j4f 32-11 
    14:00 ACS Tonus ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu j4f 34-4 
    15:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu CSS 2 C Badescu j4f 38-8 
             
     Elite Sb 29.02.2020 
         
    14:30 CSM Bucuresti A Borz ACS Corbeanca j4f 29-4 
    15:30 CSM Bucuresti C Rotaru ACS Peris j4f 27-2 
    16:15 CSM Bucuresti B Rotaru ACS Corbeanca miniF 10-0 
    17:15 CSM Bucuresti B Marcu ACS Unirea Dobroesti j4f 27-20 
             
     Rapid  Sb 29.02.2020
         
    13:30 CS Rapid CSM Slobozia j4f  
    14:30 CS Rapid Kids CS Balotesti mini  
    15:30 CS Rapid CSO Voluntari 2005 j4f  

    16 jocuri

    Etapa 15 (din 22-23.02.2020).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Peris Sambata 22.02.2020      
    09:00 ACS Peris ACS Corbeanca J4F 10-19
    10:00 CSS Ilfov CS Concordia Chiajna J4F  6-6
    11:00 ACS Peris CS Balotesti J4F  10-0
    neprez
             
    Scoala 195 Sambata 22.02.2020      
    10:00 CSM Bucuresti B Marcu CSU Stiinta Bucuresti J4F 16-30
    11:00 CSM Bucuresti A Borz CSS 2 C Badescu J4F 35-2
    12:00 CSM Bucuresti B Marcu CSM Bucuresti C Rotaru J4F 15-22
    13:00 CSM Bucuresti A Borz CSO Voluntari 2005 J4F 28-2
             
    Scoala 96 Sambata 22.02.2020      
    11:00 CSM Bucuresti D Morosanu ACS Olympic RFH J4F  44-10
    12:00 CSS 2 B Chitea ACS Tonus J4F 3-42
    13:00 CSM Bucuresti F Nan CSS 2 B Chitea J4F 15-1
    14:00 ACS Tonus ACS Unirea Dobroesti J4F 24-17 
    15:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CSS 2 A Dogarescu J4F 13-43
             
             
     Rapid  Duminica 23.02.2020       
    12:30 CS Rapid ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu J4F 11-35 
    13:30 CS Rapid Kids ACSO Viitorul Pantelimon miniF 16-9 
    14:15 CS Rapid ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu J4F 22-15 
             
    Scoala 96    Duminica 23.02.2020      
    11:00 CSM Bucuresti C Stefanescu ACS Agronomia Bucuresti J4M  
    12:00 CSS Steaua CSS2 Lambru J4M 13-12
    13:00 CSM Bucuresti A Nistor CSS Ilfov J4M 32-4
    14:00 CSS Steaua ACS Olympic RFH J4M 37-6
             
     Scoala 205   Duminica 23.02.2020      
    12:00 HC Talentul este Cheia Concordia Chiajna J4M  32-9
    13:00 HC Talentul este Cheia CSM Bucuresti D Rotaru miniF  19-17
    14:00 HC Talentul este Cheia Tectonic Bucuresti J3M 10-0
    neprezentare

    22 jocuri

    Etapa 14 (din 08-09.02.2020).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     CSS 6  Sambata 08.02.2020      
    14:00 CSS 6 Morari ACS Peris j3f  48-11
    15:00 CSS 6 Morari ACS Peris j4f  24-5
    16:00 CSS 6 Morari Dinamic Kids Videle j3f  45-17
             
     Rapid Sambata 08.02.2020       
    14:30 CS Rapid Kids HC Talentul este Cheia miniF  
    15:15 CS Rapid ACS Corbeanca J4F 20-22 
    16:15 CS Rapid ACS Corbeanca j3F 42-17 
             
     Elite Sambata 08.02.2020       
    15:30 CSM Bucuresti A Borz CSS Ilfov J4F  30-1
    (lipsa arbitri)
    16:30 CSM Bucuresti B Marcu CSS 2 C Badescu J4F  27-2
    (lipsa arbitri)
    17:30 CSM Bucuresti A Borz ACS Olympic RFH J4F  33-3
    (lipsa arbitri)
    18:30 CSM Bucuresti C Rotaru CSM Bucuresti E Opiteanu J4F  23-16 (lipsa arbitri)
             
     Dobroesti Sambata 08.02.2020
         
    11:00 ACS Unirea Dobroesti ACS Stefan Birtalan miniF  6-11 (lipsa arbitri)
    11:45 ACS Unirea Dobroesti ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu j4F  9-23
    (lipsa arbitri)
    12:45 CSU Stiinta Bucuresti CS Concordia Chiajna j4F  24 -2 (lipsa arbitri )
             
             
     CSS 2 Duminica 09.02.2020
         
    09:00 CSS 2 A Dogarescu  CS Danubius Calarasi J4f  
    10:00 CSS 2 Bucuresti  CS Danubius Calarasi minif  
    11:00 CSS 2 B Chitea  CS Danubius Calarasi j4f  
    12:00 CSS 2 A Dogarescu CSM Unirea Slobozia j4f  
    13:00 CSS 2 C Badescu CSM Unirea Slobozia j4f 8-18 

    18 jocuri

     

    Etapa 13 (din 01-02.02.2020). 

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Sc. 64  Sb 01.02.2020      
    12:00 CSU Stiinta Bucuresti ACS Tonus J4F 43-9 
    13:00 ACS Tonus CS Concordia Chiajna J4F 30-4 
    14:00 CSU Stiinta Bucuresti CSO Voluntari 2005 J4F 60-4 
             
             
     Rapid  Sambata 01.02.2020      
    14:30 CS Rapid Kids CSM Bucuresti A Cucu miniF 21-13 
    15:15 CS Rapid CSS 2 C Badescu J4F 23-16 
    16:15 CS Rapid Kids CSM Bucuresti D Barbieru miniF 20-15 
             
             
     Elite  Sambata 01.02.2020      
    14:00 CSM Bucuresti C Rotaru CSM Unirea Slobozia J4F 16-18 
    15:00 CSM Bucuresti A Borz ACS Peris J4F 27-6 
    16:00 CSM Bucuresti F Nan ACS Olympic RFH J4F 16-11 
    17:00 CSM Bucuresti A Borz CSM Bucuresti D Morosanu J4F 21-12 
             
             
     Sc. 195  Sambata 01.02.2020      
    10:00 CSM Bucuresti B Barcan ACS Agronomia Bucuresti J4M  29-7
    11:00 CSM Bucuresti A Nistor CSS Steaua Bucuresti J4M  29-3
    12:00 CSM Bucuresti C Stefanescu ACS Olympic RFH J4M  18-11
    13:00 CSM Bucuresti B Barcan CSS Steaua Bucuresti J4M  14-9
             
             
     Sc. 205  Duminica 02.02.2020      
    13:00 HC Talentul este Cheia CSS Steaua Bucuresti J4M  
    14:00 HC Talentul este Cheia CS Fortuna Bucuresti miniM  
    15:00 HC Talentul este Cheia CS Fortuna Bucuresti J4M  

    17 jocuri

    Etapa 12 (din 25-26.01.2020).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Sc. 195  Sambata 25.01.      
    10:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CS Constelatia Giurgiu J4F 27-8 
    11:00 CSM Bucuresti C Rotaru CSM Bucuresti A Borz J4F 11-26 
    12:00 CSM Bucuresti B Marcu CSM Unirea Slobozia J4F 14-16 
    13:00 CSM Bucuresti D Morosanu CS Constelatia Giurgiu J4F 33-8 
             
    Pantelimon   Sambata 25.01.      
    10:00 ACSO Viitorul Pantelimon ACS Stefan Birtalan miniF 11-3 
    11:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu ACS Tonus J4F 21-11 
    12:00 ACS Stefan Birtalan ACS Corbeanca miniF  20-4
    13:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu ACS Corbeanca J4F 31-13 
    14:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu CSU Stiinta Bucuresti J4F 6-42 
             
             
     Rapid Duminica 26.01
         
    15:00 CS Rapid Kids  CS Danubius Calarasi miniF 21-9 
    15:45 CS Rapid  CS Danubius Calarasi J4F 24-24 
    16:35 CS Rapid  CS Danubius Calarasi J3F 10-0 
             
    Elite  Duminica 26.01       
    14:00 CSM Bucuresti C Stefanescu CSS Ilfov J4M  23-15
    15:00 CSM Bucuresti A Nistor HC Talentul este Cheia J4M  28-11
    16:00 CSM Bucuresti B Stefanescu CSM Bucuresti C Barcan mini M  28-7
    17:00 CSM Bucuresti B Barcan CS Fortuna Bucuresti J4M  19-15

    16 jocuri

    Etapa 11 (din 18-19.01.2020).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Elite Sb 18.01       
    13:00 CSM Bucuresti A Borz ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu J4F 19-6 
    14:00 CSM Bucuresti B Marcu ACS Peris J4F 24-2
    15:00 CSM Bucuresti A Borz CSM Bucuresti B Marcu J4F 20-15 
    16:00 CSM Bucuresti E Opiteanu ACS Unirea Dobroesti J4F 13-18 
             
    Sc. 96  Sb 18.01       
    10:00 CSM Bucuresti B Rotaru CS Agronomia Bucuresti miniF  15-14
    11:00 CSM Bucuresti C Morosanu ACS Stefan Birtalan miniF 26-9 
    12:00 CSM Bucuresti D Barbieru Constelatia Giurgiu miniF 34-10
    13:00 CSM Bucuresti C Rotaru Constelatia Giurgiu
    J4F 18-6 
             
             
     CSS 2 Du 19.01       
    16:00 CSS 2 Bucuresti ACSO Viitorul Pantelimon miniF 9-17 
    17:00 CSS 2 A Dogarescu ACS Corbeanca J4F 53-13 
    18:00 CSS 2 B Chitea ACS Tonus J4F  
             
     Scoala 195 Du 19.01       
    9:00 CSM Buc A CSM Buc B J4M 36-11
    10:00 CSM Buc A CSM Buc C J4M 43-7
    11:00 CSM Buc B CSM Buc C J4M 29-5
    12:00 CSM Buc A CSM Buc C MiniM 21-3

    15 jocuri

    Etapa 10 (din 14-15.12.2019).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Pantelimon  Sambata 14.12.2019      
    10:00 ACSO Viitorul Pantelimon CS Agronomia Bucuresti miniF  11-6
    11:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu J4F  30-5
    12:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu CSM Unirea Slobozia J4F  10-0
    13:00 ACSO Viitorul Pantelimon ACS Corbeanca J3F  10-0
             
     CSS 6  Sambata 14.12.2019      
    10:00 CSS 6 Morari ACS Chelsea Bucuresti J3F 10-0
    11:00 CSS 6 Morari ACS Unirea Dobroesti J4F 10-0 
    12:00 CSS 6 Morari Dinamic Kids Videle J3F 47-17 
             
     Scoala 64  Sambata 14.12.2019      
    09:00 CSU Stiinta Bucuresti ACS Olympic RFH J4F 47-2 
    10:00 ACS Vulturii Bucuresti CS Rapid Kids miniF 21-9
    11:00 CSU Stiinta Bucuresti CS Rapid J4F 48-10 
    12:00 CSU Stiinta Bucuresti CS Rapid J3F 30-21 
             
             
     Scoala 162  Sambata 14.12.2019      
    09:00 CSM Bucuresti B Rotaru ACS Stefan Birtalan miniF 12-3 
    10:00 CSM Bucuresti C Morosanu CS Balotesti miniF 10-0
    11:00 CSM Bucuresti D Barbieru CS Danubius Calarasi miniF 10-0 
    12:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CS Balotesti J4F 10-0 
             
             
     CSS 2  Duminica 15.12.2019      
    10:00 CSS 2 A Dogarescu CS Constelatia Giurgiu J4F 38-13 
    11:00 CSS 2 B Chitea ACS Peris J4F  
    12:00 CSS 2 C Badescu CS Constelatia Giurgiu J4F 6-9 
    13:00 CSS 2 Bucuresti  ACS Peris miniF  
             
             
     Elite  Duminica 15.12.2019      
    10:00 CSM Bucuresti D Morosanu CSM Bucuresti C Rotaru J4F 15-26 
    11:00 CSM Bucuresti A Borz ACS Tonus J4F 27-10 
    12:00 CSM Bucuresti B Marcu CSO Voluntari 2005 J4F 29-6 
    13:00 CSM Bucuresti B Marcu CSS Ilfov J3F 39-17 
             
     Chiajna  Duminica 15.12.2019      
    10:00 Concordia Chiajna ACS Olympic RFH J4M  
    11:00 Concordia Chiajna CS Fortuna Bucuresti mini M  
    12:00 Concordia Chiajna CS Agronomia Bucuresti J4M  
    13:00 Concordia Chiajna ACS Peris mini M  
             
     Scoala 195  Duminica 15.12.2019      
    9:00 CSM Bucuresti C Stefanescu CSS2 Lambru J4M  5-21
    10:00 CSM Bucuresti B Barcan HC Talentul este Cheia J4M  20-24
    11:00 CSM Bucuresti A Nistor CS Balotesti J4M  
    12:00 CSM Bucuresti Nistor HC Talentul este Cheia mini M  

    31 jocuri

    Etapa 9 (din 07-08.12.2019).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Elite Sambata 07.12.2019      
    15:00 CSM Bucuresti A Borz CSU Stiinta Bucuresti J4F 16-22 
    16:00 CSM Bucuresti B Marcu CS Rapid J4F 19-13 
    17:00 CSM Bucuresti A Borz ACS Unirea Dobroesti J4F 33-7
    18:00 CSM Bucuresti A Alupoaie CS Rapid J3F 41-40 
             
             
    Scoala 96 Duminica 08.12.2019
         
    11:00 CSM Bucuresti D Morosanu ACS Tonus J4F 23-22 
    12:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CSM Unirea Slobozia J4F 10-0 
    13:00 CSM Bucuresti C Rotaru ACS Olympic RFH J4F 35-8 
    14:00 CSM Bucuresti F Nan CSO Voluntari 2005 J4F 19-12 
    15:00 CSM Bucuresti A Cucu CSM Bucuresti D Barbieru miniF 13-13 
             
     Scoala 195 Duminica 08.12.2019       
    9:00 CSM C Ștefănescu ACS Olympic RFH J4M  16-16
    10:00 CSM A Nistor CS Concordia Chiajna J4M  10-0
    11:00 CSM B Barcan CSM C Ștefănescu J4M  23-6
    12:00 CSM A Nistor CSS2 Lambru J4M  29-11
    13:00 CSM B Barcan CS Balotesti J4M  31-0

    14 jocuri

    Etapa 8 (din 01.12.2019).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    CSS 6 Duminica 01.12.2019      
    11:00 CSS 6 Morari CS Constelatia Giurgiu J3F  65-6
    12:00 CSS 6 Morari CS Constelatia Giurgiu miniF 15-6 
    13:00 CSS 6 Morari ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu J4F  31-34

    3 jocuri

    Etapa 7 (din 23-24.11.2019).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
     Pantelimon Sambata 23.11.2019      
    10:00 ACSO Viitorul Pantelimon CSM Bucuresti C Morosanu miniF 11-21 
    11:00 ACSO Viitorul Pantelimon ACS Chelsea Bucuresti J3F 10-0
    12:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu CS Balotesti J4F  10-0
    13:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu ACS Olympic RFH J4F  33-7
             
             
     CSS2 Duminica 24.11.2019
         
    09:00 CSS 2 A Dogarescu ACS Tonus J4F 33-10 
    10:00 CSS 2 B Chitea CSO Voluntari 2005 J4F  
    11:00 CSS 2 C Badescu ACS Corbeanca J4F 15-28 
    12:00 CSS 2 Bucuresti ACS Corbeanca miniF 24-3 
    13:00 CSS 2 Bucuresti ACS Corbeanca J3F  
             
    Rapid Duminica 24.11.2019       
    16:00 CS Rapid Kids CSM Bucuresti B Rotaru miniF 21-19 
    16:45 CS Rapid CSM Bucuresti C Rotaru J4F 11-21 
    17:45 CS Rapid CSS Ilfov J3F 39-17 
             
    Scoala 205 Duminica 24.11.2019       
    12:00 HC Talentul este Cheia CSM Bucuresti C Stefanescu J4M  34-8
    13:00 HC Talentul este Cheia CSM Bucuresti C Barcan miniM  50-4
    14:00 CS Concordia Chiajna CSM Bucuresti B Barcan J4M  18-17

    15 jocuri

     

    Etapa 6 (din 16-17.11.2019).

    Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Scoala 64 Sb 16.11      
    09:00 CSU Stiinta Bucuresti CS Constelatia Giurgiu J4F 59-2 
    10:00 CS Tunari ACS Stefan Birtalan miniF 10-0
    11:00 CSU Stiinta Bucuresti CS Constelatia Giurgiu J3F 58-9 
             
     Elite Sb 16.11       
    15:00 CSM Bucuresti A Borz CSM Unirea Slobozia J4F 10-0 
    16:00 CSM Bucuresti B Marcu ACS Tonus J4F 19-12 
    17:00 CSM Bucuresti E Opiteanu ACS Olympic RFH J4F 26-16 
    18:00 CSM Bucuresti F Nan ACS Unirea Dobroesti J4F 13-14 
             
     Pantelimon Sb 16.11       
    13:00 ACSO Viitorul Pantelimon CS Balotesti miniF  amanat
    14:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu CSM Bucuresti D Morosanu J4F 14-10 
    15:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu CSM Bucuresti C Rotaru J4F 3-27 
    16:00 ACSO Viitorul Pantelimon Dinamic Kids Videle J3F 34-23 
             
             
    Rapid Du 17.11      
    11:30 CS Rapid Kids CS Agronomia Bucuresti miniF  
    12:15 CS Rapid CSS 2 A Dogarescu J4F 15-44 
    13:15 CS Rapid Kids ACS Corbeanca miniF  
    14:00 CS Rapid ACS Corbeanca J3F  
             
     Sc. 195 Du 17.11       
    9:00 CSM Bucuresti A Nistor CS Balotesti J4M  amanat
    10:00 CSS Steaua Bucuresti CS Fortuna J4M  13-13
    11:00 CSM Bucuresti B Barcan CSS Ilfov J4M  22-9
             
     Sc. 205 Du 17.11       
    12:00 HC Talentul este Cheia CSM Bucuresti C Stefanescu J4M  lipsa arbitri
    13:00 HC Talentul este Cheia ACS Tonus miniM  lipsa arbitri
    14:00 HC Talentul este Cheia CSS 2 Bucuresti miniF  lipsa arbitri
    15:00 HC Talentul este Cheia CS Agronomia Bucuresti J4M  lipsa arbitri

    22 jocuri

    Etapa 5 (din 09-10.11.2019).

    Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Elite Sambata 09.11.2019      
    15:00 CSM Bucuresti A Borz CS Concordia Chiajna J4F 28-2
    16:00 CSM Bucuresti B Marcu CS Concordia Chiajna J4F 34-1
    17:00 CSM Bucuresti A Borz CSS 2 B Chitea J4F 50-1 
    18:00 CSM Bucuresti A Alupoaie CSM Bucuresti B Marcu J3F  29-22
             
    Sc. 162 Sambata 09.11.2019      
    09:00 CSM Bucuresti E Opiteanu ACS Corbeanca J4F amanat
    10:00 CSM Bucuresti A Cucu ACS Corbeanca minif lipsa arbitri
    11:00 CSM Bucuresti F Nan ACS Unirea Dobroesti J4F amanat
    12:00 CSM Bucuresti D Barbieru ACS Unirea Dobroesti minif lipsa arbitri
             
    Pantelimon Sambata 02.11.2019      
    10:00 ACSO Viitorul Pantelimon CS Agronomia Bucuresti miniF 5-6
    11:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu CS Peris J4F 19-17
    12:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu CSU Stiinta Bucuresti J4F 16-33
    13:00 ACSO Viitorul Pantelimon CS Peris J3F 54-10
             
             
    Rapid Duminica 10.11.2019      
    14:00 CS Rapid Kids CS Constelatia Giurgiu miniF 27-5
    14:45 CS Rapid CS Constelatia Giurgiu J3F 45-10
    15:45 CS Rapid Kids
    CSS 2 Bucuresti miniF 16-12
    16:45 CS Rapid
    CS Constelatia Giurgiu J4F 20-9
    17:30 CS Rapid CS Balotesti J4F 24-4
             
    CSS6 Duminica 10.11.2019      
    12:30 CSS 6 Morari CSS Ilfov J4F 35-7
    13:30 CSS 6 Morari CSS Ilfov J3F 50-13
    14:30 ACS Tonus CSO Voluntari 2005 J4F 27-7
             
    Sc. 195 Duminica 10.11.2019      
    10:00 CSM Bucuresti C Stefanescu CSS Steaua Bucuresti J4M  3-21
    11:00 CSM Bucuresti B Barcan CS Agronomia Bucuresti J4M  16-2
    12:00 CSM Bucuresti A Nistor ACS Olympic RFH J4M  33-1
             
    Sc. 205 Duminica 10.11.2019      
    12:00 HC Talentul este Cheia ACS Stefan Birtalan miniM  42-5
    13:00 HC Talentul este Cheia CS Balotesti J4M  33-1
    14:00 HC Talentul este Cheia CS Agronomia Bucuresti mini F 2-15

    26 jocuri

     

    Etapa 4 (din 02-03.11.2019).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Elite Sambata 02.11.2019      
    15:00 CSM Bucuresti A Alupoaie CSU Stiinta Bucuresti J3F 15-34 
    16:00 CSM Bucuresti B Marcu ACS Olympic RFH J4F 30-5 
    17:00 CSM Bucuresti A Borz CSS 2 A Dogarescu J4F 22-15 
    18:00 CSM Bucuresti B Marcu Dinamic Kids Videle J3F 27-15 
             
    Scoala 96 Sambata 02.11.2019      
    11:00 CSM Bucuresti D Morosanu CSO Voluntari 2005 J4F 43-13 
    12:00 CSM Bucuresti C Rotaru CSS 2 C Badescu J4F 38-4 
    13:00 CSM Bucuresti C Morosanu CS Balotesti miniF 31-4 
    14:00 CSM Bucuresti B Rotaru CS Tunari miniF 28-7 
             
    Scoala 162 Sambata 02.11.2019      
    10:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CSM Bucuresti F Nan J4F 10-13 
    11:00 CSM Bucuresti A Cucu CSM Bucuresti D Barbieru miniF 10-13 
    12:00 CSM Bucuresti E Opiteanu FC Brazi J4F 10-0 
             
    Pantelimon Sambata 02.11.2019      
    09:00 ACSO Viitorul Pantelimon ACS Corbeanca miniF  
    10:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu ACS Corbeanca J4F 21-20 
    11:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu CSS 2 A Dogarescu J4F 16-26 
    12:00 ACSO Viitorul Pantelimon ACS Corbeanca J3F  
             
             
    Dobroesti Duminica 03.11.2019      
    13:30 ACS Unirea Dobroesti CS Danubius Calarasi miniF  21-12
    14:30 ACS Unirea Dobroesti CS Danubius Calarasi J4F 18-16 
             
    Rapid Duminica 03.11.2019      
    11:30 CS Rapid Kids CSS 2 Bucuresti miniF 20-12 
    12:30 CS Rapid ACS Tonus J4F 20-25 
    13:30 CS Rapid Kids ACS Stefan Birtalan miniF 16-6 
             
    Scoala 195 Duminica 03.11.2019      
    10:00 CSM Bucuresti ACS Tonus Bucuresti J3M 39-22
    11:00 CSM Bucuresti B Barcan CSS2 Lambru J4M  19-13
    12:00 CSM Bucuresti A Nistor CS Agronomia Bucuresti J4M  44-1
             
     Scoala 205  Duminica 03.11.2019      
    12:00 HC Talentul este Cheia CSS Steaua Bucuresti J4M 25-11
    13:00 HC Talentul este Cheia CS Fortuna miniM 54-4
    14:00 HC Talentul este Cheia CS Fortuna J4M  29-15
    15:00 HC Talentul este Cheia ACS Peris mini F  14-2
             
     Chiajna  Duminica 03.11.2019      
    9:30 CS Concordia Chiajna CSS Ilfov J4F 5-11 
    10:30 CS Concordia Chiajna CSS Ilfov J4M 23-12
    11:30 CS Concordia Chiajna CSO Voluntari 2005 J4F 8-15 
    12:30 CS Concordia Chiajna CS Balotesti J4M 26-5

    31 jocuri

    Etapa 3 (din 26-27.10.2019).

    Sala/Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Scoala 64 Sb 26.10      
    9:00 CSU Stiinta Bucuresti CSS 2 A Dogarescu J4F 35-20 
    10:00 ACS Stefan Birtalan CS Balotesti miniF  
    11:00 CSU Stiinta Bucuresti CSS 2 C Badescu J4F 58-4 
             
     Scoala 96  Sb 26.10      
    11:00 CSM Bucuresti D Morosanu CSS Ilfov J4F 36-7 
    12:00 CSM Bucuresti F Nan CS Constelatia Giurgiu J4F 15-7 
    13:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CS Danubius Calarasi J4F 18-16 
    14:00 CSM Bucuresti D Barbieru CS Danubius Calarasi miniF 11-8 
             
     Scoala 195  Sb 26.10      
    10:00 CSM Bucuresti C Rotaru ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu J4F 22 20
    11:00 CSM Bucuresti A Borz ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu J4F 27-3 
    12:00 CSM Bucuresti B Marcu ACS Corbeanca J3F 35-10 
    13:00 CSM Bucuresti A Alupoaie ACS Chelsea Bucuresti J3F 23-12 
             
             
    CSS 6  Du 27.10      
    12:45 CSS 6 Morari CS Brazi J4F 34-10 
    13:45 CSS 6 Morari CS Peris J3F  
    14:45 CS Peris CSS 2 B Chitea J4F 6-11 
             
    Rapid  Du 27.10      
    17:30 CS Rapid Kids CS Tunari miniF  
    18:00 CS Rapid ACS Olympic RFH J4F  
    19:00 CS Rapid Kids CSS 2 Bucuresti miniF  
             
             
    Sc 96  Du 27.10      
    11:00 CSM Bucuresti C Stefanescu CS Concordia Chiajna J4M  11-22
    12:00 CSM Bucuresti B Barcan CSS Steaua J4M  16-11
    13:00 CSM Bucuresti A Nistor CS Fortuna J4M  
    14:00 CSM Bucuresti A Nistor CS Fortuna miniM  
    15:00 CSM Bucuresti Roata CS Concordia Chiajna J3M  
             
     Sc. 205  Du 27.10      
    12:00 HC Talentul este Cheia CSS2 Lambru J4M  22-11
    13:00 HC Talentul este Cheia ACS Stefan Birtalan miniM  30-4
    14:00 HC Talentul este Cheia ACS Olympic RFH J4M  38-9

     

     

    Etapa 2 (din 19-20.10.2019).

    Sala / Data Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Sc 96 Sambata 19.10.2019      
    11:00 CSM Bucuresti C Rotaru ACS Tonus J4F 25-11 
    12:00 CSM Bucuresti D Morosanu CSU Stiinta Bucuresti J4F 13-38 
    13:00 CSM Bucuresti B Rotaru CS Danubius Calarasi  miniF 14-10 
    13:45 CSM Bucuresti C Morosanu CS Danubius Calarasi miniF 22-11 
    14:30 ACS Unirea Dobroesti ACS Olympic RFH J4F 33-10 
             
    Sc. 162 Sambata 19.10.2019      
    9:00 CSM Bucuresti E Opiteanu ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu J4F 24-9 
    10:00 CSM Bucuresti D Barbieru ACSO Viitorul Pantelimon miniF 22-13 
    11:00 CSM Bucuresti F Nan ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu J4F 6-24 
    12:00 CSM Bucuresti A Cucu ACS Stefan Birtalan miniF  8-6
             
    Sc. 195 Sambata 19.10.2019      
    10:00 CSM Bucuresti A Borz CS Rapid J4F 23-6 
    11:00 CSM Bucuresti B Marcu CS Rapid J3F 26-22 
    12:00 CSM Bucuresti A Alupoaie Dinamic Kids Videle J3F 20-13 
    13:00 CSM Bucuresti B Marcu CSS 2 A Dogarescu  J4F 24-20 
             
    Corbeanca Sambata 19.10.2019      
    11:00 ACS Corbeanca CSS Ilfov J3F 8-12 
    12:00 ACS Corbeanca CS Tunari miniF 3-6 
    13:00 ACS Corbeanca ACS Peris J4F 15-18 
    14:00 CSO Voluntari 2005 CS Agronomia Bucuresti J4F  Anulat
             
    Sc 96 Duminica 20.10.2019      
    11:00 CSM Bucuresti A Nistor CSS Steaua Bucuresti J4M 29-6 
    12:00 CSM Bucuresti Stefanescu ACS Stefan Birtalan miniF 14-4 
    13:00 CSM Bucuresti C Stefanescu CS Fortuna J4M 9-16 
    14:00 CSM Bucuresti B Barcan ACS Olympic RFH J4M 34-15 
    15:00 CSM Bucuresti Roata CS Concordia Chiajna J3M Amanat 

    22 jocuri

    Etapa 1 (din 12-13.10.2019).

    Ora Echipa A Echipa B Categoria Rezultat
    Dobroesti Sb 12.10 rugam clubul gazda+terti ajutor cu asistenta medicala  
    13:00 ACS Unirea Dobroesti- ACSO Viitorul Pantelimon miniF 9-12
    14:00 ACS Unirea Dobroesti CSU Stiinta Bucuresti J4F 1-39
    15:00 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu CS Fortuna J4F 22-13
    16:00 ACSO Viitorul Pantelimon B Stefanescu CS Rapid J4F 17-27
    17:00  ACS Tonus CSS 2 A Dogarescu J4F amânat 
             
    Sc 96 Sb 12.10 rugam clubul gazda+terti ajutor cu asistenta medicala
    11:00 CSM Bucuresti D Barbieru  ACS Peris miniF 24-9
    12:00 CSM Bucuresti E Opiteanu CS Peris J4F 20-19
    13:00 CSM Bucuresti D Morosanu CSS 2 C Badescu J4F 38-1
    14:00 CSM Bucuresti B Marcu CSS 2 B Chitea J4F 28-1
    15:00 CSM Bucuresti A Borz CS Concordia Chiajna J4F amânat 
             
             
    CSS 6 Du 13.10      
    13:00 CSS 6 Morari ACS Corbeanca J4F 39-5 
    14:00 CSS 6 Morari ACS Corbeanca J3F 50-7 
    15:00 ACS Olympic RFH ACS Corbeanca J4F 13-14 
             
    Sc 96 Du 13.10      
    11:00 CSM Bucuresti A Alupoaie CSS Ilfov J3F 28-17 
    12:00 CSM Bucuresti B Marcu ACS Chelsea Bucuresti J3F 31-29 
    13:00 CSM Bucuresti C Morosanu CS Tunari miniF 37-9 
    14:00 CSM Bucuresti A Cucu CS Agronomia Bucuresti miniF amânat 

    18 jocuri

Go to top