MiniHandbal Feminin - SAMBATA - 17.11.2018

SALA CHIAJNA

  Grupa 1 Grupa 2
1 CS Concordia Chiajna CSM Bucuresti C Cucu
2 ACS Tonus Bucuresti CSM Bucuresti E Barbieru
3 ACS Vulturii Bucuresti AHC Talentul este Cheia
4 CSM Bucuresti A Rotaru ACS Fortuna Bucuresti
5 CSS2
     
Ora Teren 1
echipa A echipa B
11:00 ACS Vulturii Bucuresti CSS2
11:40 ACS Tonus Bucuresti CSM Bucuresti A Rotaru
12:20 CSS2 ACS Tonus Bucuresti
13:00 CS Concordia Chiajna ACS Vulturii Bucuresti
13:40 ACS Tonus Bucuresti CS Concordia Chiajna
14:20 CSM Bucuresti A Rotaru CSS2
15:00 CS Concordia Chiajna CSM Bucuresti A Rotaru
15:40 ACS Vulturii Bucuresti ACS Tonus Bucuresti
16:20 CSM Bucuresti A Rotaru ACS Vulturii Bucuresti
17:00 CSS2 CS Concordia Chiajna
     
  Teren 2
  echipa A echipa B
11:00 CSM Bucuresti C Cucu ACS Fortuna Bucuresti
11:40 CSM Bucuresti E Barbieru AHC Talentul este Cheia
12:20 ACS Fortuna Bucuresti AHC Talentul este Cheia
13:00 CSM Bucuresti C Cucu CSM Bucuresti E Barbieru
13:40 CSM Bucuresti E Barbieru ACS Fortuna Bucuresti
14:20 CSM Bucuresti C Cucu AHC Talentul este Cheia


SALA Pantelimon

  Grupa 3 Grupa 4
1 ACS Corbeanca ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu
2 ACSO Viitorul Pantelimon B David ACS Unirea Dobroesti B
3 ACS Unirea Dobroesti A CSM Bucuresti D Geamanu
4 CSM Bucuresti B Morosanu Dinamo Bucuresti
     
Ora Teren 1
echipa A echipa B
10:00 ACS Corbeanca CSM Bucuresti B Morosanu
10:40 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu Dinamo Bucuresti
11:20 ACSO Viitorul Pantelimon B David ACS Unirea Dobroesti A
12:00 ACS Unirea Dobroesti B CSM Bucuresti D Geamanu
12:40 CSM Bucuresti B Morosanu ACS Unirea Dobroesti A
13:20 Dinamo Bucuresti CSM Bucuresti D Geamanu
14:00 ACS Corbeanca ACSO Viitorul Pantelimon B David
14:40 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu ACS Unirea Dobroesti B
15:20 ACS Corbeanca ACS Unirea Dobroesti A
16:00 ACS Unirea Dobroesti B Dinamo Bucuresti
16:40 ACSO Viitorul Pantelimon B David CSM Bucuresti B Morosanu
17:20 ACSO Viitorul Pantelimon A Preotescu CSM Bucuresti D Geamanu

 

 

MiniHandbal Masculin - DUMINICA - 18.11.2018 - SALA CHIAJNA

GRUPA 1 GRUPA 2
1             CS CONCORDIA CHIAJNA 1 1         CSM BUCURESTI AVADANII
2               ACS TONUS BUCURESTI 2         CS   CONCORDIA CHIAJNA 2
3                 CSM BUCURESTI HOSSU 3         AHC ALENTUL ESTE CHEIA
4                     CSS 2 BUCURESTI 4       CSM BUCURESTI STEFANESCU
5                           CSS 3 STEAUA 5                       ASC FORTUNA
             TEREN 1         TEREN 2
ORA MECIUL ORA MECIUL
10 00

ACS TONUS - CSS 3 STEAUA

10 00 CS CHIAJNA 2 -   ACS FORTUNA
10 40

CSMB HOSSU - CSS 2 BUCURESTI

10 40 TEC - CSMB   STEFANESCU
11 20

CS CHIAJNA 1 - ACS   TONUS

11 20      CSMB AVADANII - CS CHIAJNA 2
12 00

CSS 3 STEAUA - CSMB HOSSU

12 00 ACS FORTUNA - TEC
12 40

CS CHIAJNA 1- CSMB HOSSU

12 40 TEC - CSMB AVADANII
13 20

CSS 2 BUC - CSS 3 STEAUA BUC

13 20 CSM B STEFANESCU   - ACS FORTUNA
14 00

ACS TONUS BUC- CSMB HOSSU

14 00 CS CHIAJNA 2 -   TEC
14 40

CS CHIAJNA 1 - CSS 2 BUCU

14 40 CSMB AVADANII -   CSMB STEFANESCU
15 20

ACS TONUS - CSS 2 BUCURESTI

15 20 CS CHIAJNA 2 - CSMB STEFANSECU
16 00

CS CHIAJNA 1 - CSS 3 STEAUA

16 00 CSMB AVADANII- ACS FORTUNA

 

 

Go to top