PROGRAM JUNIORI IV Feminin

Asociatia Judeteana de Handbal Prahova, CSM Ploiesti si CSO Activ Plopeni organizeaza turneul Semifinal la handbal feminin cu participarea echipelor de junioare 4 in zilele de 13 – 14 . 05 . 2017 la Sala Sporturilor din orasul Plopeni.

Echipele participante:

                                                                                                        

GRUPA A   GRUPA B
1. CSM Ploiesti
  1. CSM Bucuresti
2. CSS 2 Bucuresti
  1. CSS Targoviste
3. CSO Activ Plopeni
  1. CSS 6 Bucuresti
4. Unirea Dobroiesti  
  1. CS Brazi

             Au drept de joc sportivii nascuti in 2004-2005 si mai tineri. In toate fazele competitiei echipele participante au obligatia de a folosi numai sportivi proprii.

             Legitimarea sportivilor se va face pe baza de : Legitimatie F.R.Handbal .

             Regulamentul de joc : - Timpul de joc : 2 reprize X 20 minute ; - Pauza : 5 minute ; Eliminarea : 1 minut. Se recomanda ca toti sportivii inscrisi in Raportul de Joc sa participe la fiecare joc.

               Cheltuielile de organizare (sala de sport, asistenta medicala si arbitraj) inclusiv diplôme de participare sunt suportate de AJH Prahova, CSM Ploiesti si CSO Activ Plopeni.

               Pentru cazare si masa, persoana de contact : Robert Comendant 0727771792

                

      

Programul oficial al jocurilor :                             

                                             

PROGRAMUL JOCURILOR OFICIALE

TURNEUL JUNIORI 4 Feminin

SALA SPORTURILOR PLOPENI

Data Ora Grupa Jocul
Etapa I        
13.05.2017 10 : 00 A CSM Ploiesti Unirea Dobroiesti
13.05.2017 10 : 45 B CSM Bucuresti CS Brazi
13.05.2017 11 : 30 A CSS 2 Bucuresti CSO Activ Plopeni
13.05.2017 12 :15 B CSS Targoviste CSS 6 Bucuresti
13.05.2017 13 :00 A CSO Activ Plopeni Unirea Dobroiesti
13.05.2017 13 :45 B CSS 6 Bucuresti CS Brazi
13.05.2017 14 :30 A CSM Ploiesti CSS 2 Bucuresti
13.05.2017 15 :15 B CSM Bucuresti CSS Targoviste
                      
14.05.2017 9: 00      A CSM Ploiesti CSO Activ Plopeni   
14.05.2017 9 : 45      B CSM Bucuresti CSS 6 Bucuresti
14.05.2017 10 :30      A CSS 2 Bucuresti Unirea Dobroiesti     
14.05.2017 11 :15      B CS Brazi CSS Targoviste
      FINALE  
         
14.05.2017 12 :15   Locul 2 Gr A Locul 2 Gr B
14.05.2017 13 :00   Locul 1 Gr A Locul 1 Gr B
                   
Go to top