AMH Bucuresti cu sprijinul cluburilor HC Talentul este Cheia si ACSO Viitorul Pantelimon organizeaza Festivalul de MiniHandbal dupa cum urmeaza:

Sala Pantelimon - Sambata 15.02.2020 + Duminica 16.02.2020 (pana in ora 11:30) - minihandbal feminin

Sala Scoala 205 - Duminica 16.02.2020 - 12:00 - 21:00 - minihandbal masculin

 

Inscrierile se fac pe adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. pana miercuri - 12.02.2020 ora 16:00. Cluburile sunt obligate a transmite tabelul cu jucatorii participanti impreuna cu solicitarea de inscriere.

Sedinta tehnica a Festivalului de MiniHandbal va avea loc la intalnirea cu cluburile afiliate de JOI - 13.02.2020, ora 19:00 la Sediul AMH (Liceul Kretzulescu).
Au drept de joc sportivii născuți în anul 2009 și mai tineri.

 Echipe Inscrise:

Nr Masculin Feminin
1 CSM A Nistor CS Agronomia
2 CSM B Stefanescu CS Rapid Kids A
3 CSM C Barcan CS Rapid Kids B
4 CSM D Burtescu CSS 2 Badescu A
5 CSM E Roata CSS 2 Badescu B
6 ACS Stefan Birtalan CSM A Cucu
7 ACS Tonus CSM B Rotaru
8 CS Fortuna Bucuresti CSM C Morosanu
9 TEC Handbal CSM D Barbieru
10 Concordia Chiajna CSM E Nan
11   CS Constelatia Giurgiu
12   ACS Stefan Birtalan
13   ACSO Viitorul Pantelimon A
14   ACSO Viitorul Pantelimon B
15   ACS Unirea Dobroesti A
16   ACS Unirea Dobroesti B
17   CS Vulturii Bucuresti
18   ACS Tonus
19   CS Tunari
20   Slobozia
21   TEC Handbal


Program JOCURI:

MASCULIN  Duminica 16.02.2019     Responsabil AMH: Mariana BURCA & Corina BADEA
Sala Scoala 205  2 reprize x 15 minute      
Ora Echipa A Echipa B   Echipa A Echipa B
  TEREN 1   TEREN 2
12:00 TEC Handbal CSM E Roata   CSM C Barcan CS Fortuna Bucuresti
12:45 ACS Stefan Birtalan CSM B Stefanescu   Concordia Chiajna CSM D Burtescu
13:30 ACS Tonus CSM C Barcan   CSM E Roata CSM A Nistor
14:15 CS Fortuna Bucuresti CSM A Nistor      
14:45 TEC Handbal CSM B Stefanescu   ACS Tonus CSM D Burtescu
15:30 Concordia Chiajna CSM A Nistor   ACS Stefan Birtalan CSM C Barcan
16:15 CS Fortuna Bucuresti CSM D Burtescu   CSM B Stefanescu ACS Tonus
17:00 Concordia Chiajna TEC Handbal   CSM E Roata ACS Stefan Birtalan

 

Feminin Sambata 15.02.2020   Responsabil AMH : Viorel VICEA & Viorel CIUCAN
Sala PANTELIMON  2 reprize x 15 minute       
Ora Echipa A Echipa B   Echipa A Echipa B
  TEREN 1   TEREN 2
09:30 CSS 2 Badescu B ACSOV Pantelimon B   CSM E Nan ACS Tonus
10:15 CSM D Barbieru  CS Vulturii Bucuresti
  CS Constelatia Giurgiu ACS Stefan Birtalan
11:00 CSM E Nan CSM Slobozia   CS Agronomia CSM C Morosanu
11:45 CS Constelatia Giurgiu ACS Tonus   CSS 2 Badescu B CSM D Barbieru
12:30 ACSOV Pantelimon B CS Vulturii Bucuresti   CSM Slobozia CSM C Morosanu
13:15 CS Rapid Kids A CSM Slobozia   CS Agronomia CS Constelatia Giurgiu
14:00 CS Rapid Kids B ACSOV Pantelimon A   CSM A Cucu Unirea Dobroesti A
14:45 CSS 2 Badescu A Unirea Dobroesti B   CSM B Rotaru
TEC Handbal
15:30 Unirea Dobroesti A CS Tunari   ACS Stefan Birtalan ACSOV Pantelimon A
16:15 CSM A Cucu TEC Handbal   CS Rapid Kids B Unirea Dobroesti B
17:00 Unirea Dobroesti A ACSOV  Pantelimon A   CS Rapid Kids A CSS 2 Badescu A
17:45 CS Tunari CSM B Rotaru   CSM A Cucu CS Rapid Kids B
18:30 TEC Handbal Unirea Dobroesti B   CSM Buc B Rotaru CS Rapid Kids A
19:15 CS Tunari Unirea Dobroesti A      
    Duminica 16.02.2020      
Ora Echipa A Echipa B   Echipa A Echipa B
  TEREN 1   TEREN 2
09:00 CS Rapid Kids A ACS Tonus   CS Agronomia CSS 2 Badescu A
09:45 CS Tunari CSS 2 Badescu B
  ACSOV Pantelimon A CSM A Cucu
10:30 CS Rapid Kids B CSM B Rotaru
  CSM C Morosanu
ACS Tonus
11:15 ACSOV  Pantelimon B CS Tunari   ACS Stefan Birtalan CSM E Nan
Go to top